Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Papusi Monster high

+55
ChocolateMilk
Adrian2003
Sonia-Maria.2002
menu2004
Moko
Lydialovebj
anutza.puppy
CookieAndCupcake
Rossella12
CAYA 99
anootza
Teo13Teodora♥
Maria212212
Sony.Mary.2002
BrunoClau
Viviana2011
doriutza
bidrye
Alexandru2002
♥✿Marcy_Marceline✿♥
Sunny
Ula D
Laur77
AnDrEi_WebKinz
Love-Bya
LilyBel217
barbiestar22
IDAE4girls
alteio
Dogs-Are-Us
stefanawebkinz
Pisy1148
Frankie.Stein
merry777
Ry
Frankie Stein **
OllieLipps
Rose_2011
ToreleiWerecat
Draculaura Maria superfan
alexacheekygirl
JulyTheBestStar
zinzimima
sely01
DRACULAURA
GabyDumy
vichy
Manzu
Webkinz Romania
PeacefulDoggy
llizza
elenafrumoasa17
pupantonia
MJ-PopKing
lorena.buta
59 participanți

Pagina 11 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Love-Bya Vin 30 Noi 2012, 6:45 pm

Eu am 2 papusi, o am pe Robbeca Steam si pe Draculaura pe insula, pe amandoua le-am luat de la real cu 90 de lei fiecare.

Love-Bya
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  menu2004 Mar 04 Dec 2012, 6:46 pm

Love-Bya a scris:
CookieAndCupcake a scris:
menu2004 a scris:
Frankie.Stein a scris:
Frankie Stein ** a scris:buna! Eu sunt Frankie Stein pentru ca am papusile toate si sunt cea mai mare fana a ei !! Papusi Monster high - Pagina 11 84978 Papusi Monster high - Pagina 11 84978 I love you I love you
apropo am si haine ca ale lui frankie stein
da sigur! Rolling Eyes .mie nu imi place de frankie foarte mult da mio iau de ziua mea......pe 12.
mie imi place de ghearina! si am facut testul sicu ea seman.....ziceam si eu.. Like a Star @ heaven
le am pe:cleo de nile,ghearina si draculaura.
pe ghearina o am din spania in swet 1600,pe draculaura din iasi,carefoour in pijama, si pe cleo din palas de la noriel in pijama. Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 895327
nu am voie sa ma laud si eu?
am tematica camerei mele,gihozdan,penar,carti,reviste,lazi......
in total 20 si ceva.
ha ha ha!
cine se lauda acum?
iti place? Papusi Monster high - Pagina 11 696890
Da iar eu am papusa Draculaura din Honolulu =)) Hai mai vezi-ti de treaba =))
Ce aveti cu fazele astea, mai vedetiva de treaba...


mai!am zis la mai multe titluri ca aiurita de prietena mea denisa scrie ea nu eu!nu stiam ca e asa o ticaloasa!

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  menu2004 Mar 04 Dec 2012, 6:47 pm

apropo bia super imagine de profil!

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Monster High

Mesaj  aida123 Vin 07 Dec 2012, 7:24 pm

Papusi Monster high - Pagina 11 277302 Papusi Monster high - Pagina 11 1743 Papusi Monster high - Pagina 11 401426 Si eu am 9 ani si o ador pe Frankie #1 Frankie!!!!!!!!!!!!!!!

aida123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mar 11 Dec 2012, 11:38 pm

buna eu sunt anto123 si cam sunt nelamurita.Deabia astept craciunul cand toate familile sunt unite dar anul acest defapt in fiecare an trebuie sa aleg o papausa mh cat se poate de ieftina stiti voi problema cu banii,nicidata nu pot sami aleg papusa pe care o vreu Papusi Monster high - Pagina 11 170612 nam nicodata ce are prietena mea si va rog ajutati-ma ce papusa mh clawdeen este mai ieftina Papusi Monster high - Pagina 11 978826

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  menu2004 Sam 15 Dec 2012, 9:47 am

Lydialovebj a scris:
menu2004 a scris:o am pe clawdeen,draculaura,cleo de nile,penar,ghiozdan,masina draculaurei,baia ei,carti,reviste,fearbook......
in total 23 lucruri! Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327

Eu am 30 de papusi, 4 fashion packs, cartile, revistele si fearbookul.

mistoooooo!!!!!!!!(am si eu fearbookul si reviste si toate cartile aproape) eu am deabea 7 papusi MH!
mie rusine ca intreb daa.......fashion paks adica haine de schimb,nu?
tu ai mobila MH?eu da.Baia draculaurei si Masina draculaurei DESI PREFERATA MEA E GHEARINA (CLAWDEEN). Papusi Monster high - Pagina 11 978826

menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 15 Dec 2012, 11:01 am

menu2004 a scris:
Lydialovebj a scris:
menu2004 a scris:o am pe clawdeen,draculaura,cleo de nile,penar,ghiozdan,masina draculaurei,baia ei,carti,reviste,fearbook......
in total 23 lucruri! Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327

Eu am 30 de papusi, 4 fashion packs, cartile, revistele si fearbookul.

mistoooooo!!!!!!!!(am si eu fearbookul si reviste si toate cartile aproape) eu am deabea 7 papusi MH!
mie rusine ca intreb daa.......fashion paks adica haine de schimb,nu?
tu ai mobila MH?eu da.Baia draculaurei si Masina draculaurei DESI PREFERATA MEA E GHEARINA (CLAWDEEN). Papusi Monster high - Pagina 11 978826

o INTREBARE: vA MAI DATI MARI?
Neutral pUTEATI SA SPUNETI. aTAT. nU CEL MAI MARE SCANDAL Neutral

Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anutza.puppy Sam 15 Dec 2012, 11:05 am

Hello?!E topicul Monster Hight nu Laudarosi Hight Neutral Neutral

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Lydialovebj Sam 15 Dec 2012, 7:02 pm

menu2004 a scris:
Lydialovebj a scris:
menu2004 a scris:o am pe clawdeen,draculaura,cleo de nile,penar,ghiozdan,masina draculaurei,baia ei,carti,reviste,fearbook......
in total 23 lucruri! Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327 Papusi Monster high - Pagina 11 895327

Eu am 30 de papusi, 4 fashion packs, cartile, revistele si fearbookul.

mistoooooo!!!!!!!!(am si eu fearbookul si reviste si toate cartile aproape) eu am deabea 7 papusi MH!
mie rusine ca intreb daa.......fashion paks adica haine de schimb,nu?
tu ai mobila MH?eu da.Baia draculaurei si Masina draculaurei DESI PREFERATA MEA E GHEARINA (CLAWDEEN). Papusi Monster high - Pagina 11 978826

Da, haine de schimb cele 4 haine de sport. Nu am mobile, nu le colectionez mobila, pentru ca nu am atatia bani Papusi Monster high - Pagina 11 233603

Lydialovebj
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.bj-lydia.deviantart.com

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Moko Sam 15 Dec 2012, 7:17 pm

Love-Bya a scris:
CookieAndCupcake a scris:
menu2004 a scris:
Frankie.Stein a scris:
Frankie Stein ** a scris:buna! Eu sunt Frankie Stein pentru ca am papusile toate si sunt cea mai mare fana a ei !! Papusi Monster high - Pagina 11 84978 Papusi Monster high - Pagina 11 84978 I love you I love you
apropo am si haine ca ale lui frankie stein
da sigur! Rolling Eyes .mie nu imi place de frankie foarte mult da mio iau de ziua mea......pe 12.
mie imi place de ghearina! si am facut testul sicu ea seman.....ziceam si eu.. Like a Star @ heaven
le am pe:cleo de nile,ghearina si draculaura.
pe ghearina o am din spania in swet 1600,pe draculaura din iasi,carefoour in pijama, si pe cleo din palas de la noriel in pijama. Smile Surprised
nu am voie sa ma laud si eu?
am tematica camerei mele,gihozdan,penar,carti,reviste,lazi......
in total 20 si ceva.
ha ha ha!
cine se lauda acum?
iti place? Twisted Evil
Da iar eu am papusa Draculaura din Honolulu =)) Hai mai vezi-ti de treaba =))
Ce aveti cu fazele astea, mai vedetiva de treaba...
Mai invata tu romana Smile).
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199688

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Dum 16 Dec 2012, 1:57 pm

buna,nu stiam ce e monster high dar cand am aflat mi-a luat tati 3 papusi mh care sunt:draculaura de plaja,abbey de scoala si robbeca de scoala.A da am si uitat azi pe 16/12/2012 mi-a comandat pe clawdeen wolf de ghouls rule ce ma bucur ca pe clawdeen e preferata . P.S trebuie sa-i platesc datori cat a costat clawdeen cam asa acostat 170 plus sa vina acasa 183 da ajutor. Pa Basketball or Cookie

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  menu2004 Dum 16 Dec 2012, 4:35 pm

mh a scris:buna,nu stiam ce e monster high dar cand am aflat mi-a luat tati 3 papusi mh care sunt:draculaura de plaja,abbey de scoala si robbeca de scoala.A da am si uitat azi pe 16/12/2012 mi-a comandat pe clawdeen wolf de ghouls rule ce ma bucur ca pe clawdeen e preferata . P.S trebuie sa-i platesc datori cat a costat clawdeen cam asa acostat 170 plus sa vina acasa 183 da ajutor. Pa Papusi Monster high - Pagina 11 445825

si favorita mea e clawdeen!dar de unde le ai pe abbey si robeca de scoala?adica originale vroiai sa zici nu? Papusi Monster high - Pagina 11 613157
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132840

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Dum 16 Dec 2012, 4:37 pm

da leam luat de la afi noriel si cora

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  menu2004 Dum 16 Dec 2012, 4:44 pm

mh a scris:da leam luat de la afi noriel si cora

aha.tu iti faci cont aici si iti mai iei papusi?eu da.fac toata colectia in pijama seria 1.
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132840

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Dum 16 Dec 2012, 5:13 pm

da stiu si eu daca primesc maine pe clawdeen o pun cu mine aici pa

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Dum 16 Dec 2012, 9:05 pm

cris se pare ca eu nu o sa mai am mh never Papusi Monster high - Pagina 11 458243 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612deci considarate norocoasa si sa stii cand scriu chiar plang deci norocoasa de tine Papusi Monster high - Pagina 11 458243si ghinionista de mine Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Dum 16 Dec 2012, 10:20 pm

anutza.puppy a scris:Hello?!E topicul Monster Hight nu Laudarosi Hight Neutral Neutral

Idem!
Puteau sa spuna: Am papusa cutare) atat!
Si cei care vor o papusa MH si costa scump,duceti-va la Carefour!
Am vazut: Papusa MH party la 29.90 lei
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168530

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Dum 16 Dec 2012, 10:21 pm

Si...Pentru vizitatori.....
E GREU SA ITI FACI CONT?! NU POTI SA DAI PE INREGISTRARE?! Neutral
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168530

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Lun 17 Dec 2012, 1:24 pm

dar de ce Crying or Very sad

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Adrian2003 Lun 17 Dec 2012, 2:22 pm

Asa... macar.... cont sa ai daca webkinzi nu. Vizitator esti atunci cand nu stii sa umblii pe forum (eu am facut asa) si acum,daca stii fa-ti cont. Smile
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323089

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Lun 17 Dec 2012, 2:32 pm

mh a scris:dar de ce Crying or Very sad

Am putea sa ne imprietenim sau sa vorbim despre MH sau....Ce vrei! Uite,cum vorbim noi cu tine sau cu altii! Smile
Intra pe FAQ(scrie sus) si citeste acolo regulile! Wink Very Happy
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168530

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Lun 17 Dec 2012, 8:41 pm

nush ca mama a zis cami trb. haine ugg adidasi etc. ajutama te rog pana nu e prea tarziu dami idei zi ceva sai zic pale pale pale pale pale pale pale pale Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Lun 17 Dec 2012, 8:43 pm

da tu ai primito Papusi Monster high - Pagina 11 458243 Papusi Monster high - Pagina 11 458243 Papusi Monster high - Pagina 11 458243 Papusi Monster high - Pagina 11 458243 pale pale Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Mar 18 Dec 2012, 1:56 pm

nu am primit-o dar tati ii suna azi chiar nu stiu ce idee sa ti dau. imi pare rau ori cum sa terminat mh nici care ti-o doresti draculaura nu mai este

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty mh

Mesaj  mh Mar 18 Dec 2012, 7:38 pm

am primito pe data 18/12/2012 si spun adevarul jur ce vreti voi
uite ca exemplu viata mea pa e ghouls rule clawdeen wolf

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mar 18 Dec 2012, 8:36 pm

da stiu ca ai primito ca am fost la tine si am inceput sa plang si a zis mamaie sa i spun lui tataie sa mio cumpere dar sa vedem ce zice mamai Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 328962 pale

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  zinzimima Vin 21 Dec 2012, 8:13 pm

A inceput sa-mi placa din nou. Mama mi-a zis ca poate imi ia de Craciun o papusa. Pana atunci, am:
-3 reviste
-bratara, manusa din dantela si cutie de creioane
-3 postere

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615452

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Sam 22 Dec 2012, 7:00 pm

ce ai primit Papusi Monster high - Pagina 11 978826

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Sam 22 Dec 2012, 7:54 pm

am primit o rochi,oi care stralucesc si multe dulciuri

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Dum 23 Dec 2012, 12:40 am

ok Papusi Monster high - Pagina 11 692615

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Dum 23 Dec 2012, 3:32 pm

cinei vrea sa-i zic unde gaseste pe clawdeen de :scaola,gloom beach,de noapte cu pat si fara patsi mai multe

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Dum 23 Dec 2012, 6:09 pm

cand vii cris Suspect

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Dum 23 Dec 2012, 8:07 pm

azi a fost ziua mea si am plecat in oras sa ne distram
Basketball or Cookie Laughing scratch

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Dum 23 Dec 2012, 8:08 pm

ce-ai vazut la carrefour pe cine ce -ai luat?

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Dum 23 Dec 2012, 8:57 pm

pe nimeni se pare ca in bucuresti nu mai sunt Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612 Papusi Monster high - Pagina 11 170612

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Lun 24 Dec 2012, 11:54 am

o ce pacat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad cand vin la tine anto

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Adrian2003 Lun 24 Dec 2012, 12:11 pm

Vad ca va plac papusile astea bounce
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323089

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  ♥✿Marcy_Marceline✿♥ Lun 24 Dec 2012, 2:07 pm

Adrian2003 a scris:Vad ca va plac papusile astea bounce
mie nu-mi plac Papusi Monster high - Pagina 11 458243 Papusi Monster high - Pagina 11 781592
♥✿Marcy_Marceline✿♥
♥✿Marcy_Marceline✿♥
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Branza e mai Buna ca prajitura pentru ca exista prajitura cu branza dar nu exista branza cu prajitura TT^TT
Localizare Localizare : Land of Ooo ( Taramul ooo) -&quot;un loc magic&quot;
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164698

http://freeeedom123.tumblr.com/

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  pedofil Lun 24 Dec 2012, 4:50 pm

buna copii cine vrea sa fie primul

pedofil
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Lun 24 Dec 2012, 10:26 pm

crissssssssssssssss am vesti bune Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 24221 Papusi Monster high - Pagina 11 24221 Papusi Monster high - Pagina 11 24221 Papusi Monster high - Pagina 11 24221a aprut just dance 4 in romania si este 130 lei iti vine sa crezi

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Lun 24 Dec 2012, 11:10 pm

just dance 4 e 199 , just dance 2 este 130, iar just dance 3 este 169 Papusi Monster high - Pagina 11 642450 Papusi Monster high - Pagina 11 642450 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 41447 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 978826 Papusi Monster high - Pagina 11 692615 Papusi Monster high - Pagina 11 692615iti iei

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mar 25 Dec 2012, 1:13 pm

dar cand vii la mine Papusi Monster high - Pagina 11 84978

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 26 Dec 2012, 8:19 pm

lasama in pace nu mai stiu parola de la eliza de pe ourworkd

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Top papusi Monster High

Mesaj  Jst Ann Joi 27 Dec 2012, 8:30 am

1.Clawdeen Wolf(Ghearina Wolf)Papusi Monster high - Pagina 11 615872
2.Frenkie StainPapusi Monster high - Pagina 11 41447
3.DraculauraPapusi Monster high - Pagina 11 341521
4.Abbey BominablePapusi Monster high - Pagina 11 978826
5.Laguna BluePapusi Monster high - Pagina 11 916334
6.Cleo de Nile
7.Nefera de Nile
8.GouliaPapusi Monster high - Pagina 11 15308
9.ToraleiPapusi Monster high - Pagina 11 88453

Jst Ann
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Dum 30 Dec 2012, 1:08 am

copii eu am voc si vroiam sa ma ajutati ce melodie sa aleg Papusi Monster high - Pagina 11 84978 Papusi Monster high - Pagina 11 84978nu vreau sa ma dau mare doar ca vreau sa ma ajutati Papusi Monster high - Pagina 11 244133 eu as vrea china anne mclay-i am beautiful

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  zinzimima Dum 30 Dec 2012, 9:02 am

Pana la urma nu am primit papusa. Sad Dar am primit un set de Creaza-ti un monstru. clap

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615452

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Alexandru2002 Dum 30 Dec 2012, 9:03 am

zinzimima a scris:Pana la urma nu am primit papusa. Sad Dar am primit un set de Creaza-ti un monstru. clap

1. Naspa
2. Super clap
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683884

Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 9:22 pm

ma ajutati Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 02 Ian 2013, 10:47 pm

hey anto


mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 10:48 pm

criss mia fost dor de tine o sa fac parte dintro trupa, se numeste trupa hey te alaturi dar trb sa dai proba si vino de dimineata la mine ok Papusi Monster high - Pagina 11 41447

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 02 Ian 2013, 10:49 pm

stii ce o sa mi iau


mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 02 Ian 2013, 10:51 pm

da!nu stiu vin eu hai sa vorbim si raspudemi la intrebare de sus

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 02 Ian 2013, 10:51 pm

anto esti

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 10:54 pm

da eo sunt crisu deci te alaturi ca ai voce

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 10:55 pm

ce

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 10:56 pm

ce o sati iei Papusi Monster high - Pagina 11 642450 Papusi Monster high - Pagina 11 642450

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 11:00 pm

mai esti

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  mh Mier 02 Ian 2013, 11:02 pm

mai sunt o sa mi iau wonderbook bookspacels da trebuie sa plec sa dorm nevedem maine.pa. Sleep

mh
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  anto123 Mier 02 Ian 2013, 11:05 pm

ok

anto123
Vizitator


Sus In jos

Papusi Monster high - Pagina 11 Empty Re: Papusi Monster high

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 13 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum