Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Filmulete cu Webkinz din alte tari

+17
doriutza
bidrye
maria.maracine.
Maria212212
Adelaina
Rose_2011
LovleyLovePup
silviu29teo
Laur77
lorena.buta
bia
Misterio
Webkinz Romania
Jasmine0246
jasminerux
cristinutza
zinzimima
21 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Va place?

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Vote_lcap86%Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Vote_rcap 86% 
[ 12 ]
Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Vote_lcap14%Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 14
 
 

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 7:43 pm

Preferatele mele sunt Webkinz Go Camping part1. si 2. Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 41447Uitati mosntrul Yeti din filmulet Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Z

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  zinzimima Lun 10 Sept 2012, 7:46 pm

Unele (majoritatea) sunt dragute. :3 Dar sunt cateva horror. :-s

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 7:47 pm

zinzimima a scris:Unele (majoritatea) sunt dragute. :3 Dar sunt cateva horror. :-s
Daca te referi la cele gen Doctor Quack cu drujba......... Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  zinzimima Lun 10 Sept 2012, 7:48 pm

Sau era o chestie (care a fost scoasa) cu Ms. Birdy. Si unul adoptase un Chihuahua si cica Ms. Birdy i.a dat in cap cu un ciocan. =)) Totusi, respect pentru efecte. =))

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 7:51 pm

zinzimima a scris:Sau era o chestie (care a fost scoasa) cu Ms. Birdy. Si unul adoptase un Chihuahua si cica Ms. Birdy i.a dat in cap cu un ciocan. =)) Totusi, respect pentru efecte. =))
Eu am vazut cu Ms Birdy,aparea pe ecran cu ochii rosii Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603Astia da Hackeri!

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 7:53 pm

Imi mai place si acesta,Webkinz Pool Party Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 24221Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 9k=

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 7:55 pm

Pe siteul Creppy Webkinz mai multe despre Webkinz Killer Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Z

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  Lidia10 Lun 10 Sept 2012, 8:23 pm

Nu pui un exemplu de video?

Lidia10
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Lun 10 Sept 2012, 8:27 pm

Lidia10 a scris:Nu pui un exemplu de video?
NU stiu sa pun video Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 458243 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 458243Dar scrieti si voi pe YouTube Webkinz Go Camping ca nu muriti Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603

anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  bidrye Lun 10 Sept 2012, 8:46 pm

Sunt destul de dragute Very Happy
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  doriutza Lun 10 Sept 2012, 8:50 pm

Imi plac
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  anutza.puppy Mar 11 Sept 2012, 8:27 am

Ador filmulet Webkinz go CampingxDDDDDMistyyyyFilmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 2Q==
anutza.puppy
anutza.puppy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : i love lion king
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 214878

Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  BrunoClau Mar 11 Sept 2012, 12:36 pm

e trist dar il adoor!
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  Sony.Mary.2002 Joi 13 Sept 2012, 9:16 pm

anutza.puppy a scris:
Lidia10 a scris:Nu pui un exemplu de video?
NU stiu sa pun video Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 458243 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 458243Dar scrieti si voi pe YouTube Webkinz Go Camping ca nu muriti Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603 Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 233603


Te invat eu!

Intri pe youtube si cauti videoclipul,apoi,dai clik pe el si copiezi linkul de,deasupra! Cum copiem si noi aici!

Sau,scrii asa:

[youtube]linkul videoclipului[/youtube]


Sper ca te-am ajutat Smile
Sony.Mary.2002
Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti si Ialomita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174932

http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

Filmulete cu Webkinz din alte tari - Pagina 2 Empty Re: Filmulete cu Webkinz din alte tari

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum