Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

+15
deliaadina
stefanawebkinz
stefania98
ane1765
stefania223
Rose_2011
zafyna
adelinabalerina
Jasmine0246
zinzimima
floirnaaaa
alexacheekygirl
monica2000
merry777
Webkinz Romania
19 participanți

In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Webkinz Romania Joi 12 Mai 2011, 11:01 pm

Rose_2011 Arrow

Buna fani WW. Cu totii iubiti Webkinz. Dar stiti de ce?
Lumea Webkinz este preferata noastra. O iubim, o ingrijim si o aparam. Daca ce-i de la Ganz nu iubeau Webkinz, nu-l faceau. La fel si voi, daca nu-l iubiti, nu va jucati, dar il iubiti. Dar de ce oare?

Întrebarea concursului este: De ce iubiti Webkinz?
Spuneţi în maxim 15 rânduri: "De ce iubiti Webkinz?"

Puteti pune si poze reprezentative, care sa va arate dragostea fata de Webkinz.
Pozele trebuie modificate/desenate de voi.
Aveti voie sa le luati dupa internet, dar trebuie sa le modificati, altfel veti fi descalificati.
Nu aveti voie sa copiati si nu aveti voie sa participati pe mai multe conturi.
Cine face asa ceva este descalificat.

Juriul va fi format din mine si WebkinzRomania.
Pentru a castiga acest concurs trebuie sa exprimati prin scris iubirea voastra fata de Webkinz.

Fiindca este primavara si au aparut lucruri noi, m-am gandit sa pun premiile, specifice anotimpului.

Premiul I: Pat Măr
Premiul II: Leagăn Roz
Premiul III: O haină nouă din colecţia de primăvară

Este un concurs, care va arata cat de mult iubiti Webkinz! CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 24221 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Joi 19 Mai 2011, 10:39 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 223209

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  merry777 Vin 13 Mai 2011, 10:23 am

eu iubesc foarte mult webkinz deoarece animalutele sunt foarte foarte frumoase si dragute. Cei de la Ganz s-au gandit ca nu toti parintii sunt de acord sa le ia copiilor lor un animal adevarat deoarece trebuie multa responsabilitate, de aceea s`au gandit sa creeze Webkinz World! Cand am aflat de site mi`a placut foarte mult. Este foarte interesant si frumos! Like a Star @ heaven SPER SA VA PLACA Like a Star @ heaven

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450598

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  monica2000 Vin 13 Mai 2011, 11:06 am

Iubesc Webkinz deoarece te invata sa fii responsabil si sa inveti lucruri noi . Te joci cu animalutele webkinz , le imbraci , le hranesti , le schimbi camera , etc. Si puneti invata si engleza deoarece in unele locuri nu sa tradus in limba romana si a ramas asa .
Dar sa nu uitam ca in webkinz , sunt multe concursuri distractive .
monica2000
monica2000
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt Super . In culmea fericirii ! :) :) ...
Localizare Localizare : Petrosani , Valea Jiului, jud. Hunedoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 147431

http://tetileanumonica.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty CONCURS Joi #5 "Iubirea fata de Webkinz"(Rose_2011)

Mesaj  alexacheekygirl Vin 13 Mai 2011, 11:49 am

Eu iubesc Webkinz,deaorece te invata cum sa iti intemeiezi o familie si cum sa ai grija de aninmalutele tale . Animalutele prind viata si se joaca impreuna cu noi, stapanii lor.Noi le-am dat viata pe Webkinz,noi le ingrijim,noi le dam sa manance.Webkinz iti da sansa de a te face sa iubesti pe cineva foarte tare si te face sa te simti foarte iubitor si foarte bun.Iubesc Webkinz World!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175757

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  floirnaaaa Vin 13 Mai 2011, 12:05 pm

Eu una iubesk webkinz deoarece este locul unde stau si patrund intr-o lume magica,unde totul este virtual..dar animalele prind viata.Este locul acela care l-am dorit mereu si cand intru pe webkinz numai imi iau ochii deoarece imi place foarte mult acest super joc virtual.Este magic si inspirat pentru toate varstele si vi-l recomand la toti.Eu,una,ma distrez si ma bucur ca am ajuns sa cunosc o lume de neuitat....Ehh...ce sa mai zic...ESTE O LUME DE BASM UNDE TOTUL IA CULOARE CHIAR SUB OCHII TAI!!!!!!!!
floirnaaaa
floirnaaaa
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela :d
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 149111

http://www.florina_capsuna@yahoo.con

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  zinzimima Vin 13 Mai 2011, 12:49 pm

Eu iubesc webkinz pentru ca putem sa ne jucam cu animalute, daca nu putem avea in casa, putem juca jocuri cu ele ca si cum ne-am juca cu un om si pentru ca este educativa si constructiva.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615452

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Jasmine0246 Vin 13 Mai 2011, 1:48 pm

Eu ADOR Webkinz pentru ca putem invata limba engleza , putem sa ne facem prieteni , putem invata lucruri noi , putem pune filmulete pe youtube cu webkinzii ....
Dar eu iubesc Webkinz pentru ca am vazut la animalutele lunii ca este vorba foarte mult despre natura , sa reciclam si chiar pentru frumusetea , sinceritatea si ecologia sa imi doresc foarte mult sa am Cainele Verde Al Pamantului .
Am vazut ca unii copii au webkinzi dar au chiar si mai mult de 14 ani !!!!! Cred ca asta incurajeaza Webkinz Romania si Ganz ..
La scoala , vreo trei copii prieteni cu mine au webkinzi . Sunt si mai mari decat mine (cu exceptia unei fete care are tot atatia ani) ... Deci , prin urmare , Webkinz ne arata sa fim cat mai ecologisti , sa iubim natura , animalele si sa ne imprietenim cu totii .

Uitati o poza care sa exprime iubirea mea fata de Webkinz :

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Img0365ae
Jasmine0246
Jasmine0246
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : IT'S MY LIFEE! xD
Localizare Localizare : Narnia ;D
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 160290

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  adelinabalerina Vin 13 Mai 2011, 3:02 pm

Eu iubesc webkinz pentruca mia dat fericirea care o pierdusem la 4 ani.Webkinz este totul pentru mine.Pentruca eu mam bucurat si inca ma mai bucur vreau ca si ceilalti copii din lume sa se bucure lafel ca si mine.Webkinzul te invata sa fi mama/tata si te invata limba engleza.De la acest site poti invata multe asa ca recomant tuturor.
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167900

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty IMI PLACE WEBKINZ...

Mesaj  zafyna Vin 13 Mai 2011, 6:29 pm

Imi place webkinz pt. ca avand grija de animalutele tale inveti sa fi mai grijuliu si mai responsabil. Cei de la Ganz fac multe lucruri frumoase: hamsteri mazini, zumbudy, hainute pt. webkinz, figurine, etc. Lumea Webkin World are multe jocuri activitati si multe altele. IUBESC WEBKINZ!! Exclamation Exclamation Exclamation
Desen:http://www.desenatori.ro/desen-1693991.htm
zafyna
zafyna

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : cluj
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145794

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Rose_2011 Vin 13 Mai 2011, 6:38 pm

zafyna, te rog dai edit la mesaj ca sa pot vedea desenul.
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248495

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  stefania223 Sam 14 Mai 2011, 7:55 am

Imi place webkinz pt. ca avand grija de animalutele tale inveti sa fi mai grijuliu si mai responsabil. Cei de la Ganz fac multe lucruri frumoase: hamsteri mazini, zumbudy, hainute pt. webkinz, figurine, etc. Lumea Webkin World are multe jocuri activitati si multe altele. IUBESC WEBKINZ!! Exclamation Exclamation Exclamation
Desen: http://www.desenatori.ro/desen-1693991.htm



Am dat eu quote,dar eu nu particip CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 84978
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159353

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty i like webkinz

Mesaj  ane1765 Sam 14 Mai 2011, 12:19 pm

Imi place webkinz in primul rand pentru ac nu este un joc violent si pentru ca este educativ.
Webkinz ne invata cum sa facem bani si cum sa-i folosim,ne invata ce este responsabilitatea prin faptul ac trebuie sa ingrijim animalute si este in accelasi timp distractiv.
Si mai imi place deoarece invat lucruri noi la Coltul lui Quizzie.
Daca ar fi sa caracterizez webkinz in 3 cuvinte acestea ar fi:educativ,distractiv si ne violent.






I like very very very very very very very much WEBKINZ! CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 615872
ane1765
ane1765
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu te-ai fi gandit sa ma cauti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 145257

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  stefania98 Sam 14 Mai 2011, 5:55 pm

Eu iubesc foarte mult Webkinz deoarece in acest joc este vorba despre tot felul de animalute,iar aici ne putem imprieteni cu multe dintre ele. Aici invatam multe lucruri educative si, tot aici invatam cum sa ne exprimam mai bine in limba engleza si ce sa facem cu banii castigati.In acest joc mai putem invata si cum putem avea grija de un animal sau mai multe pe care le detinem noi.Mai iubesc webkinz pentru ca imi place sa particip la concursurile de pe acest blog si sa discut cu ceilalti copii despre tot felul de lucruri despre fiecare din noi. Very Happy clap love CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 912474 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 215695 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 480277 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 631225 albin
stefania98
stefania98
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : veselea ca de obicei
Localizare Localizare : Lumea viselor
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 144302

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  stefanawebkinz Dum 15 Mai 2011, 3:41 pm

Eu iubesc Webkinz deoarece este un site educativ, amuzant, in care te joci cu animalutele tale. Este un site minunat in care avem grija de animale dragute. Daca nu ar exista Webkinz, lumea nu ar fi amuzanta, dupa parerea mea.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331433

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty dragii mei copilasi

Mesaj  deliaadina Mar 17 Mai 2011, 7:29 pm

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Imagine_url (ctrl+p)
eu iubesc webkinz deoarece te invata sa fii o mama responsabila si sa iti iubesti copii CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 880399 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 768517 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 173548 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 2735 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 761830 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 235100 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 44450 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 438307 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 526152

deliaadina

Gen : feminin KinzCash : 142940

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  elena99 Mar 17 Mai 2011, 8:08 pm

Eu iubesc webkinz deoarece este un joc distractiv si educativ care ma relaxeaza in timpul liber.
elena99
elena99
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Webkinz world
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 146797

http://animalute.forumstory.org

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Iubesc Webkinz World

Mesaj  catelulwebkinz199 Mier 18 Mai 2011, 1:44 pm

Eu iubesc webkinz world deoarece este un site minunat! Aici ai un animalut simpatik, care te iubeste si este un prieten adevarat.Aici magia prinde viata! Webkinz World e iubirea pe internet!!! CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 912474 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 426454 Lucrurile frumoase se intampla doar aici.Imi place mai ales ca orice copil, de orice varsta, poate sa se joace! Am 11 ani si tot ii colectionez, indiferent de ce spun altii! E un site al pacii si al iubirii! Distractia aici e nemarginita! Un webkinz nu este doar o jucarie, ci un prieten adevarat! Cand stingi calculatorul prietenul se joaca cu tine orice si nu spune secrete!Daca site-ul ar fi inchis cred ca as fi cea mai trista persoana... nu-mi doresc acest lucru deloc! Iubesc acest site si e extraordinar! Aici fantezia, imaginatia, pacea si iubirea sunt pe primul loc! Cantecele sunt superbe si te inveselesc! Veselia si prietenia sunt aici. Cand sunt trista vin pe site si imediat un zambet se iveste pe fata mea. Acestea sunt motivele pentru care eu IUBESC Webkinz World! love CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 426454






catelulwebkinz199

KinzCash : 143110

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty De ce iubesc Webkinz

Mesaj  Alexsutzu Mier 18 Mai 2011, 9:07 pm

Eu am o slabiciune pentru Webkinz deoarece are foarte multe animalute de unde poti sa-l alegi pe cel care ti se potriveste cel mai bine.Unele sunt animale tipice de casa,altele depasind un domeniu fantastic si mitic.Ador petrecerile in Webkinz si intalnirile cu prietenii.In plus acest site,aduce odata cu codul si responsabilitatea pe podium.Aici tu castigi bani pe care poti sa-i folosesti corect pe mancare sau pe lucruri inutile dar amuzante.In plus,animalutul tau trebuie sa fie-n forma,tocmai de aceia s-a creat piscina sau camera de antrenament.Nici igiena n-a fost lasata la urma ,avand posibilitatea sa-ti speli animalutul pe dinti sau sa-i faci un dus revigorant iar blanita ii poate fi periata.Bunele maniere sunt si ele importante,asa ca Webkinz a creat si o metoda de a putea tine legatura cu cei dragi. Posta Webkiz zisa si KinzPost iti ofera posibilitatea de a trimite felicitari cu modele superbe si chiar si cadouri.Imaginatia joaca un rol esential , astfel incat fiecare Webkinz primeste o camera goala, unde fiecare trebuie sa isi puna in ea ce si cum doreste dupa bunul plac,avand posibilitatea de asi pune orice mobila vrea si chiar sa combine stilurile.Arta culinara nu este neglijata pentru,un alt lucru care imi place, este in afara de faptul ca putem cumpara mancare,putem chiar si gati iar daca nu ai un aragaz,nu-i nimic deoarece exista o camera in clubul prietenilor unde poti intalni alti webkinzi care doresc acelasi lucru ca si tine sau mine, mancare.In cloncuzie,imi place Webkinz pentru ca este Webkinz.CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 46960202

Alexsutzu
Alexsutzu
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 147356

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Anna Mier 18 Mai 2011, 9:24 pm

Pur si simplu iubesc WEBKINZ iubirea nu mi-o pot exprima prin cuvinte. Smile Smile Smile
Anna
Anna
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Suuuuuper fericiiita:x
Localizare Localizare : Webkinz World :)
KinzCash : 145481

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Rose_2011 Joi 19 Mai 2011, 8:31 am

Castigatoriii:(Clasament)
Locul I..........Alexsutzu CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 94243 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 94243
Locul II.........Jasmine0246 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 84978 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 84978
Locul III.........merry777 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 41447 CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) 41447
Felicitari tuturor!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248495

Sus In jos

CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011) Empty Re: CONCURS Joi #5: "Iubirea fata de Webkinz" (Rose_2011)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum