Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

+4
andrada.webkinz
stefanawebkinz
WebkinzVideos989
Misterio
8 participanți

In jos

deci,care?

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap17%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 17% 
[ 7 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap21%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 21% 
[ 9 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap7%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap10%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 10% 
[ 4 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap7%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap14%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap2%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap14%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap7%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_lcap0%Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 42
 
 

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  Misterio Sam 04 Iun 2011, 9:47 am

eu fantezie,aventura,traditionale,fantastice si unele pentru copiii
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216913

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  WebkinzVideos989 Sam 04 Iun 2011, 11:02 am

fantezie groaza aventura si fantastice Very Happy


Imi plac mai ales cu zombii bow
WebkinzVideos989
WebkinzVideos989
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Happy xD
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158657

http://webkinz-town.forumz.ro/

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  stefanawebkinz Sam 04 Iun 2011, 11:08 am

toate

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331433

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  Misterio Sam 04 Iun 2011, 11:23 am

WebkinzVideos989 a scris:fantezie groaza aventura si fantastice Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) 41447


Imi plac mai ales cu zombii Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) 15308
si mie cat de cat groaza dar nu 100% groaza,de asta nu am votat roza,dar sunt si astea interesante,imi plac Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) 41447
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216913

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty voua ce carti va plac?

Mesaj  andrada.webkinz Sam 26 Noi 2011, 3:49 pm

Ce carti va plac?Mie imi plac povestile,cartile de religie sienciclopediile voua?Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) 978826
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176469

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  verona3 Sam 26 Noi 2011, 4:02 pm



dar nu aici trebuia facut subiectul ci la sectiuna citit sau carti cum se numea
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178685

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  Misterio Sam 26 Noi 2011, 4:04 pm

cele fantasy ninja
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216913

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  verona3 Sam 26 Noi 2011, 4:57 pm

Mie cele cu vampiri Twisted Evil
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178685

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  Sunny Sam 26 Noi 2011, 5:11 pm

verona3 a scris:Mie cele cu vampiri Twisted Evil

affraid affraid affraid affraid affraid inspaimantator
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 183214

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  verona3 Sam 26 Noi 2011, 7:25 pm

Sunny a scris:
verona3 a scris:Mie cele cu vampiri Twisted Evil

affraid affraid affraid affraid affraid inspaimantator

Ba nu!la inceput si mie imi era teama sa ma apuc.....imi ziceam ca vai daca n-o sa pot dormi si etc. etc. si dupa ce am citit 6-7 volume miam dat seama ca imi era frica degeaba fiindca aceste carti care le citesc eu nu au muscaturi de loc aproape!nu e cu sange si dinastea cum iti inchipuii tu! yes
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178685

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  merry777 Dum 27 Noi 2011, 4:49 pm

Fantezie,pentru copii , si mai multe genuri Razz Oricum toate cartile imi plac Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) 0587

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450598

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  bridgettedawn_club Sam 19 Ian 2013, 7:49 pm

Cu vampiri ;3
bridgettedawn_club
bridgettedawn_club
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : anxious
Localizare Localizare : Omelas
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 156383

Sus In jos

Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri) Empty Re: Ce tip de carti va plac? (puteti vota mai multe genuri)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum