Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

+10
AnaCool123
gandacica
Webkinz~Diamond
zinzimima
oana16
eliza gidoi
canary
merry777
Alexutssa
Webkinz Romania
14 participanți

In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  Webkinz Romania Joi 04 Aug 2011, 2:50 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-joi/ Idea


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Joi 11 Aug 2011, 1:50 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Concursul de Joi

Mesaj  Alexutssa Joi 04 Aug 2011, 3:02 pm

Exclamation La inceputul sau sfarsitul textului puneti si numele de utilizator din Webkinz World, sa va pot trimite premiile. Exclamation

Alexutssa

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141810

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  merry777 Joi 04 Aug 2011, 3:51 pm

Familia mea din Webkinz World este cea mai super! In fiecare zi ne distram , participam la concursuri de moda si nu in ultimul rand ne intelegem foarte bine! daca nu ar fii intelegere , nu ar exista nimic! In fiecare zi imi hranesc toate animalutele [toate ma refer la toate 16] . Merg in fiecare zi cu cate unul prin clubul prietenilor si facem cunostinta cu multe animalute webkinz dornice sa ne cunoasca! Imi iubesc familia Webkinz foarte mult! Si in lumea Virtuala , dar si in cea REALA! NU ma voi plictisii de ei NICIODATA!!!!!

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Familia mea in Webkinz World

Mesaj  Alliisa Joi 04 Aug 2011, 4:08 pm

                                     Familia mea in Webkinz World I love you
     Departe , intre paginile internetului se ascude lumea Webkinz.
 Webkinz , este acel loc minunat in care animalutele pot prinde viata si se pot distra cum vor ele
CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 978826.
   In lumea Webkinz
unde se ascund multe animalute , in Camera pe care am primit-o la
adoptie , se afla famia animalutelor Webkinz.In familia mea se afla 3
surori jucause si pline de viata , iubitoare si intelegatoare .Molly
Puffy si Larii , 2 pisici si o hamsterita.
CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 615872
 In familia noastra , exista mult respect dar si iubire unul fata de ceilalti.Eu fiind foarte iubitoare cu animalutele ,imi doream de foarte mult timp un animalut , insa destinul a facut ca eu sa nu ma pot bucura de el.Prima mea adoptie in Webkinz a fost pisicuta Molly   CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 628564 , urmata de hamsterita Puffy si din noua pisicuta Larri. CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 365346
Cand Molly si Puffy s-au intalnit pentru prima data , lucrurile nu erau prea frumoase:
M : Buna!
P : aa..Bunaa!
M : Bine ai venit in casa noastra de acum noi vom fi surioare!
P : Da, dar mie imi este frica de tine!
M : Dece?
P : Imi este frica , ca o sa ma mananci!
M : Nu ai dece sa iti fie frica , eu de acum voi fi surioara ta mai mare si voi avea grija de tine!
   A trecut aproape un an , in care Molly si Puffy s-au iubit , au impartit totul impreuna si au sarbatorit impreuna toate sarbatorile , de la Craciun si Paste pana la Ziua Webkinz si Ziua lor de nastere.Dupa putin timp , Animalutele se simteau singurele in casa lor si parca le lipseau ceva.Atunci eu umbland prin multe magazine , am gasit o pisicuta pe care am iubito la prima vedere!.Avand bani la mine , am cumparato si imediat ce am ajunz acasa am intrat in lumea Webkinz penru a o adopta pe Larri.
Acum Cele trei surori , Molly Puffy si Larri se bucura impreuna de minunata lume Webkinz , uiminduse de catra frumusete , balndete si iubire se poate afla in acest loc!
Nume de utilizator Webkinz : Pisykutza22

Alliisa
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  canary Joi 04 Aug 2011, 4:09 pm

Alliisa a scris:                                     Familia mea in Webkinz World I love you
     Departe , intre paginile internetului se ascude lumea Webkinz.
 Webkinz , este acel loc minunat in care animalutele pot prinde viata si se pot distra cum vor ele
CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 978826.
   In lumea Webkinz
unde se ascund multe animalute , in Camera pe care am primit-o la
adoptie , se afla famia animalutelor Webkinz.In familia mea se afla 3
surori jucause si pline de viata , iubitoare si intelegatoare .Molly
Puffy si Larii , 2 pisici si o hamsterita.
CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 615872
 In familia noastra , exista mult respect dar si iubire unul fata de ceilalti.Eu fiind foarte iubitoare cu animalutele ,imi doream de foarte mult timp un animalut , insa destinul a facut ca eu sa nu ma pot bucura de el.Prima mea adoptie in Webkinz a fost pisicuta Molly   CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 628564 , urmata de hamsterita Puffy si din noua pisicuta Larri. CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 365346
Cand Molly si Puffy s-au intalnit pentru prima data , lucrurile nu erau prea frumoase:
M : Buna!
P : aa..Bunaa!
M : Bine ai venit in casa noastra de acum noi vom fi surioare!
P : Da, dar mie imi este frica de tine!
M : Dece?
P : Imi este frica , ca o sa ma mananci!
M : Nu ai dece sa iti fie frica , eu de acum voi fi surioara ta mai mare si voi avea grija de tine!
   A trecut aproape un an , in care Molly si Puffy s-au iubit , au impartit totul impreuna si au sarbatorit impreuna toate sarbatorile , de la Craciun si Paste pana la Ziua Webkinz si Ziua lor de nastere.Dupa putin timp , Animalutele se simteau singurele in casa lor si parca le lipseau ceva.Atunci eu umbland prin multe magazine , am gasit o pisicuta pe care am iubito la prima vedere!.Avand bani la mine , am cumparato si imediat ce am ajunz acasa am intrat in lumea Webkinz penru a o adopta pe Larri.
Acum Cele trei surori , Molly Puffy si Larri se bucura impreuna de minunata lume Webkinz , uiminduse de catra frumusete , balndete si iubire se poate afla in acest loc!
Nume de utilizator Webkinz : Pisykutza22
cat de mare e !!!!
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Familia webkinz world

Mesaj  eliza gidoi Joi 04 Aug 2011, 6:12 pm

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 916334 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 916334 In familia mea din webkinz world nu exista certari nu exista scandal si nu exista galagie de cand eu si webkinzi mei am intrat in lumea webkinz si in camerele lor mereu eu le-am oferit tot ce au vrut si ei mi-au oferit dragoste . In fiecare zi mergem toti la scoala iar dupa mergem in parc la plimbare . Cand unul din familie i se intampla ceva imediat noi sarim in ajutor CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 75481 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 124473 . Asta va fi mereu a 2 familie a mea care ma iubeste si eu ii iubescCONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 100206 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 526354 . Mereu mergem la concursuri de moda de gatit si de alergat ne uitam participam si castigam ceva dar chiar daca n-am castigat o cupa noi am castigat mai mult decat atat iubirea si sustinerea CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 537418CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 741361 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 537418 .







Ii iubesc pe ei pentru ca ei mi-au aratat mereu veselia si bucuria si mereu vom fi impreunaCONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 124473 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 916334



Utilizator:lizuca2001


Ultima editare efectuata de catre eliza gidoi in Vin 05 Aug 2011, 12:22 pm, editata de 1 ori
eliza gidoi
eliza gidoi
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela...Mereu!
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153150

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Concursul de Joi:Familia Webkinz.

Mesaj  Cece2200 Joi 04 Aug 2011, 6:19 pm

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 9P0P77N7AvkkOOaAAAAAElFTkSuQmCC



            Ei sunt familia Mea Webkinz!   


   Haideti sa facem cunostinta:


       Foxy,vulpita
polara,este o fire simpatica si jucausa,cam ca un clown adorabil care are success
in orice.Ochii ei sunt fantastici ca 2 afine bine coapte.



       Sayfly,este sclipicios ca steaua pe cerul negru~abanos,rebel si competitiv,neratand
nicio provocare.Iubeste sportul si zborul,de asemenea!



       Bambi este sensibila si amuzanta,plina de surprize placute,care
te inveselesc in 2 timpi si 3 miscari.Zambetul ei cucereste de la prima vedere!



       Eleonor e acel
personaj cheie care nu rateaza o oportunitate de a se amuza cu prietenii.Ii
place sa mearga in Clubul Prietenilor,unde se mai intalneste cu colegi.



       Starfire,mereu “lipicioasa” cu surorile si fratii ei.Numele provine
de la “Flacara Stelei/Steaua Inflacarata”care a devenit semnul ei distinctiv.Inaripata
umbla prin Webkinz si priveste tot de pe sus.



       Rosse,minunatia venita chiar din curcubeu,adora petrecerile haioase,dar
nu asurzitoare si pline de straini.O petrecere in pijamale simpla cu colegele
de la Academia KinzVile
o bucura mult.


       Farina este primul meu Webkinz,astfel dovedindu~mi ca nu am
gresit alegand sa imi fac un cont Webkinz.Este adorabila si timida,dar se
impune cu curaj la incalcarea legilor Webkinz,ca un mic presedinte ce nu a fost
respectat.



       Oachy realizeaza cu success mici opere de arta si poezii de care
nu m~am mai putut satura.Ca broasca Testoasa,el este diferit,avand din nastere
pe carapace
2
flori galbene,
2 flori albastre si 2 flori roze.A dat intotdeauna dovada de credinta
si ascultare.



       In sfarsit,dar nu cea din
urma,Crystal,micul meu diamant.Este foarte la moda si fotogenica,nascuta pentru
romantismul classic care o farmeca,in mod magic
.


                         Eu am niste Webkinzi
formidabili,adorabili si iubareti,pentru toate aceste calitati de mai sus dar
si multe altele i~am ales.Sunt unici ca stele multicolore pe cer!
   
 Numele meu de
utilizator este:sunmiley(numele de pe care ti-am trimis povestirea mea nu este numele de utilizator Webkinz)

Cece2200
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Familia mea

Mesaj  stiri1 Joi 04 Aug 2011, 9:13 pm

Primele mele doua animalute webkinz:pony si fly.Prima lor discutie a fost urmatoarea:
-Fly,sa stii ca sunt geloasa pe tine.......
-Dar de ce surioara mea draga?
-Tu esti mai speciala decat mine pentru ca ai aripi.
-Nui adevarat eu sunt la fel ca tinev chiar daca am aripi.Suntem egale,nimic nu ne desparte.
-Deci nu mai trebuie sa fiu invidioasa pe tine? Smile
-Chiar deloc I love you
Apoi au aparut flufy,sofi,vivi si galbenica.Un praf magic i-a adus impreuna si acum sunt nedespartiti!!!!! love CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 912474 [

stiri1
Vizitator


Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Concursul de Joi ~ Saptamana asta #15 ~ “Familia Webkinz“ Membru: Alexutssa

Mesaj  oana16 Vin 05 Aug 2011, 12:20 pm

Familia mea e mereu ordonata nu conteaza ca sunt 35 ne intelegem bine ne place muzica, dansul,curatenia nu ne-am certat ne iubim reciproc suntem nedespartiti uneori ne inbolnavim si ne doare ceva ii ducem la doctor nu stam degeaba de mergem la sopping in fiecare zi castigam bani ne ducem la scoala la lucru suntem o famiilie speciala puntuala nu lipsim de la scoala nu ne parasim nicioadata unii pe alti mai adoptam mai ne jucam alteori muncim ne intalnim cu prieteni mergem la petreceri dam adouri la prieteni la buni prieteni trimitem mesaje ne cumpaarm lucruri familia speciala nu isi paraseste prieteni nu din membri familiei nuci atat noi ne iubim si ramanem buni nu ne inraim nu vorbim urat cu alti nu ne batem vorbim frumos ne respectam orce reguli ne place curatenia mai ales scoala vreau sa participam la concursuri si sa castigam cand pierdem nu ne intristam mergem cu capul sus si mergem mai departe sperand ca data viitoare vom castiga mereu dea cum si pana la adanci batraneti CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 2735 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 912474 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 741361SUCCES TUTUROR ! UTILIZATOR oana16


Ultima editare efectuata de catre oana16 in Dum 07 Aug 2011, 9:49 pm, editata de 2 ori
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  oana16 Vin 05 Aug 2011, 12:23 pm

oana16 a scris:Familia mea e mereu ordonata nu conteaza ca sunt 35 ne intelegem bine ne place muzica, dansul,curatenia nu ne-am certat ne iubim reciproc suntem nedespartiti uneori ne inbolnavim si ne doare ceva ii ducem la doctor nu stam degeaba de mergem la sopping in fiecare zi castigam bani ne ducem la scoala la lucru suntem o famiilie speciala puntuala nu lipsim de la scoala nu ne parasim nicioadata unii pe alti mai adoptam mai ne jucam alteori muncim ne intalnim cu prieteni mergem la petreceri dam adouri la prieteni la buni prieteni trimitem mesaje ne cumpaarm lucruri familia speciala nu isi paraseste prieteni nu din membri familiei nuci atat noi ne iubim si ramanem buni nu ne inraim nu vorbim urat cu alti nu ne batem vorbim frumos ne respectam orce reguli ne place curatenia mai ales scoala vreau sa participam la concursuri si sa castigam cand pierdem nu ne intristam mergem cu capul sus si mergem mai departe sperand ca data viitoare vom castiga vom ramane o familie buna si iubitoare mereu dea cum si pana la adanci batraneti CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 2735 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 912474 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 741361SUCCES TUTUROR ! UTILIZATOR oana16 parola ............


Ultima editare efectuata de catre oana16 in Dum 07 Aug 2011, 9:50 pm, editata de 2 ori
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  zinzimima Vin 05 Aug 2011, 1:57 pm

Familia mea Webkinz este destul de mare.
Asa ca va voi descrie in cateva cuvinte marea mea familie:
Este compusa din multe pisicute, pasari, catei, caluti, pestisori etc.
Toti sunt speciali in felul lor.
Ocupa fiecare un loc special in inima mea.
Ii iubesc nespus de mult.

Utilizator:
zinzimima

Succes tuturor!

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  Webkinz~Diamond Vin 05 Aug 2011, 4:53 pm

Animalutele din contul meu Webkinz sunt nebune si maleficeee xD Ne distram in friecare zi. Ne jucam, facem activitatila orei si ale zilei.Skunk e prinul, Goldie e printesa, FROGGY e imparateasa:DDD Imi iubesc animalutele Webkinz!

nume: SCLIPICIOASA
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 154641

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  gandacica Vin 05 Aug 2011, 5:40 pm

Eu o am pe Sisi. In fiecare zi merg cu ea la concursuri,la camera de schimburi,la arena de intreceri...Ii cumpar hainute si ii renovez camerele.O imbrac cat mai elegant si o duc in parc.imi place mult de ea si o sa ii mai adopt cateva surioareCONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447 .La scoala face cursuri de agilitate,forta si vitezaCONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 978826 .O iubesc mult in jocCONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447 dar si in realitate.In realitate ii fac hainute si ma joc cu ea.Ma bucur foarte mult ca am aceasta familie atat de frumoasa.CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 615872 utilizator:dodenisa

gandacica

Stare de spirit Stare de spirit : Fericitaaaaaaaa
KinzCash : 140860

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Webkinz World

Mesaj  AnaCool123 Lun 08 Aug 2011, 4:06 pm

Intr-un taram indepartat departe de lumea pe cara o stim noi este minunatul Webkinz World unde toata lumea e prietenoasa si vesela , unde poti conta mereu pe prietenii tai. Dar intr-o zi un webkinz malefic pus cucerire pe regatul Webkinz World. Nimeni nu putea sa-l opreasca deoarece i-a furat bagheta zanei sin padurea fermecata Alessya secandu-i purerile.Dominatia lui a luat sfarsit doar atunci cand curajosul seper erou si-a terminat planurile pentru doborarea maleficului webkinz .Cand eroul s-a dus sa se lupte cu Wizard Evil (numele maleficului) dintr-o data a cazut la pamant .Era totul distrus pentru el pana cand........doi webkinz si-au invins temerile si au luptat impotriva lui Wizard , iar apoi au tot venit din toate coluturile din Webkinz World animalutele care voiau sa faca parte din marea familie webkiz.
Dintr-o data maleficul vrajitor a cazut la pamant de atata fericire si au recastiigat Webkinz Worldul, api au trait pana la adanci batraneti impacati si fericiti.
Sfarsit!

Nume de utilizator: curcubeustralucitor1 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 918477
AnaCool123
AnaCool123

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140780

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  simonescu Mar 09 Aug 2011, 12:26 pm

Familia mea din lumea webkinz
Eu am:
Un Dazzle Daschund


Ea este webkinz adorabil
Foarte remarcabil
Demn de toata lauda
In fiecare noapte
Ea aude niste soapte
Care-i spun intotdeauna:
Ce frumoasa e blana ta
Blana ei colorata
Este foarte adorata
De cei mai dragalasi copii
Urechiusele ei portocalii
Sunt mai pretioase ca cele aurii
Asteapta sa auda cele mai frumoase poezii
Lungimea corpului ei nu a descurajat-o
Cand se gandeste ca multi au adoptat-o

Salut!
Vreti sa aflati mai multe lucruri despre ea? Ei bine daca da sa incepem!
Ea cel mai stralucitor animalut de pe Webkinz. Pana si stele cele mai luminoase, pe care le gaseste la Alissa’s chalenge ingenunchiaza in fata ei. Ea este mandra sa poata avea culoarea trandafirului roz. Trandafirul roz il poti gasi chiar in gradina ei, alaturi de multe alte flori colorate. Culoarea ei simbolizeaza fericirea, bucuria, pacea si multe alte lucruri frumoase pe care vi le transmite cu caldura.Desi picioarele ei sunt scurte nu o ingreuneaza deloc cand merge, si nici pe departe cand se joaca pe Arcade si Tournament area. Ea sunt foarte jucausa. Toate animalutele de pe webkinz sunt incantate sa se joace cu ea desi este un pic cam timida. Ii place sa fie in pas cu moda si adora creatiile lui P.J. Concursurile la care participa demonstreaza ca este foarte competitiva. Ei ii plac nestematele pe care le prinde zilnic in zona Colectionarilor. Ea prinde cele mai multe nestemate. Ii place sa descopere tainele invataturii oferite de unica miss Cowline. Tabby von Miew este cea mai buna deoarece ii ofera o gramada de slujbe la care poate sa participe. Prietenii ei o adora. Cel mai mult ii place sa se joace cu Cainele America Golden. Sunt cei mai buni prieteni.



Papi Jr care este cel mai adorabil si nou membru al familiei el este un caine american golden castigat la concursul de duminica! Nu prea am avut timp sa ma joc cu el pentru ca deabea ieri l-am adoptat nu ca ar fi mai putin important  <3. Numele a fost inspirat dupa filmul Chiwawa 2. Nu prea am de spus mai multe in afara ca lui ii plac prajiturele americane si iubeste sa mearga in vacante alaturi de prietenii lui.

Husky este cel mai adorabil caine Husky din lume!!! El este primul meu animalut adoptat si sunt fericita ca il am! Jocul lui preferat este Smothie Moves pentru ca de acolo castiga cei mai multi KinzCash pe care mai apoi ii cheltuie la W-Shop si la Kinzstile. Mancarea lui preferata este reteta curcubeu deoarece cand mananca se simte ca o parte din el zburda pe curcubeu!!!


utilizator webkinz: simonescu CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 912474 CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 741361
simonescu
simonescu
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148498

http://mylittleamy.webs.com

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty . Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  alexacheekygirl Mier 10 Aug 2011, 6:20 pm

Familia mea Webkinz

Familia mea Webkinz este foarte bogata.Este alcatuita din 19 Webkinz,si pe toti ii iubesc.Primul este Un Small Signature Golden Retriever care a adus avere in familia mea.Il cheama ROKY si are o sotie pe nume Sarah,care este din familia mea si e tot Signature.Al doilea Webkinz este un Ribbon Yorkie.Este fetita,o cheama ALEXIA si este cea mai rasfatata dintre toti.Este draguta,desteapta si foarte la moda.Si ea are un sot pe nume Zacky,dar el este Signature.Al treilea Webkinz este un Ice Dragon.Este fetita si o cheama Ice Dragon.Este foarte desteapta si foarte draguta.Al patrulea Webkinz al meu este un Huscky pe nume Sasha.Este fetita si este foarte scumpa.O mananci din priviri cand o vezi.Este casatorita cu un Jack Russel pe nume Rexio.Se simte foarte bine langa el atunci cand el vine sa o viziteze.Al cincilea Webkinz este un Lil kinz Oriole pe nume Mark,viitorul sot al unui Hamster Pixie.Este indraznet si vorbaret si ar face orice pentru familia lui.Al saselea Webkinz este un Tomato Clown Fish pe nume Nemo.Este casatorit cu un Clown Fish pe nume MERLIN si se simte foarte fericit alaturi de ea.Este un peste foarte visator.Al saptelea Webkinz este o Calico Cat pe nume Kitty Cat.Este draguta si desteapta si ii plac aventurile.Al optelea Webkinz este un Green Earth Pupy pe nume Green Pupy.Ii place sa recicleze si sa arunce gunoaiele.Al noulea Webkinz este o oita foarte dulcica pe nume Oita Pufy.Este pufoasa,jucausa si mereu la moda.Ii place sa se joace prin parc si sa descopere multe chetii noi in Webkinz World.Al zecelea Webkinz este un Charocal Cat pe nume Mymy.Este casatorita tot cu un Charocal Cat pe nume Jackson.Este sireata,dar si draguta in acelasi timp.Al unsprezecelea Webkinz este Sweetie.Un Hamster Mazin foarte foarte dragut care sare mereu in sus de bucurie.Este casatorita cu un Hamster Mazin Carrots pe nume Bunny.Al doisprezecelea Webkinz este o Alley Cat pe nume Myaunyka.Este fiica lui Mymy.Este tarcata si draguta.Al treisprezecelea Webkinz este un Basset Hound pe nume Henry.Este fiul ALEXIEI si al lui Zacky.Este dragut si micut si foarte rasfatat.Al paisprezecelea Webkinz este un Mazin Hamsters Pixie.O cheama Pixie si este ca un jaguar.Al cincisprezecelea Webkinz este un Mazin Hamster Petunia.Este fetita si o cheama Petunia.Este casatorita cu un Hamster SunShine pe nume SunShine.Al sasesprezecelea Webkinz este un Mazin Hamsters SunShine.Este casatorit cu Petunia si sunt foarte fericiti impreuna.Este galben ca soarele,de aia se si numeste SunShine.Al saptesprezecelea Webkinz este un Chiuaua.Este foarte dragut si micut si o cheama Rosalinda.Al optsprezecelea Webkinz este un Hamster Carrots.Este foarte simpatic cu acel morcov in mana.Este casatorit cu un Hamster Sweetie.Eu impreuna cu Familia mea Webkinz ne distram foarte bine impreuna.Ne juucam in fiecare zi la jocul zilei si la activitai.Fiecare zi la noi este programata!

utilizator:flafyscumpiz2010
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Concursul de Joi

Mesaj  Alexutssa Mier 10 Aug 2011, 11:13 pm

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447 Buna!!! CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 41447

Castigatorii concursului sunt: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) 741361
I: Alliisa
II: Simonescu
III: alexacheekygirl si cece2200
Mentiune: eliza gidoi, oana16 si AnaCool123.

Mi-a fost foarte greu sa aleg castigatorii, deoarece toti ati avut texte foarte frumoase.Mult noroc data viitoare.
Daca nu ati scris numele de utilizator din Webkinz World, puneti-l la comentariile de la concursul de joi.Sau trimiteti un mail la alexa_sweetyy@yahoo.com.

Alexutssa

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141810

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Familia mea webkinz

Mesaj  laripicat Joi 11 Aug 2011, 10:28 am

In fiecare zi arunc o privire sa vad ce mai fac animalutele mele.Sunt foarte jucause.Le iubesc foarte mult.

Ninaeste foarte jucausa din fire.Ii place mult sa mearga prin parc cu prietenii, sa mearga la scoala dar mai ales sa stea cu colegele ei acasa.
Kamy nu ii prea place galagia dar iubeste natura.Ii place foarte mult sa se dea pe topoganul din parc si sa joace jocuri cu alte animalute.Ea isi iubieste prieteni.
Pyky e primul meu animalut asa ca se intelege foarte bine cu toti din casa.Ii place mult sa se joace cu jucari si sa se plimbe prin gradina.
Ashley este foarte fericita pentru ca locuieste cu niste animalute asa de prietenoase. Ii place mult sa petreaca timpul acasa cu prietenii ei.Este foarte prietenoasa cu toti.

Aceasta este familia mea webinz si o iubesc foarte mult! I love you love

MULT NOROC TUTUROR!!!!!
laripicat
laripicat
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sa nu te lasi invins niciodata!!!
Localizare Localizare : Undeva in Hunedoara
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141560

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty My Webkinz family

Mesaj  alimihai Joi 11 Aug 2011, 10:53 am

alimihai: Familia mea Webkinz este compusa din pestele clown Nemo,broscuta Oac, marmota Bubi, iepurasul Puf, tatoo-ul Mickey, maimuta Maimu si hamsterul Botic.

In fiecare zi le dau sa manance,ii spal pe fata,pe dinti, ne jucam, mergem in gradina de legume unde ingrijim plantele si obtinem fructe si legume sanatoase,ii duc in clubul prietenilor, in parc, in vacante, iar seara la culcare.Foarte des organizam petreceri la care invitam multi prieteni. Este foarte distractiv in lumea Webkinz si avem foarte multe activitati interesante.Animalutele mele sunt si foarte studioase.Le-am dus chiar si la Academia Webkinz.

Imi iubesc foarte mult animalutele Webkinz si imi place sa ma joc cu ele zilnic atat in Webkinz World cat si in lumea reala.

alimihai.

alimihai

KinzCash : 140030

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  zinzimima Joi 11 Aug 2011, 11:46 am

Concursul s-a temrinat.
Felicitari castigatorilor!

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  alexacheekygirl Joi 11 Aug 2011, 11:57 am

zinzimima a scris:Concursul s-a temrinat.
Felicitari castigatorilor!
Multumim!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa) Empty Re: CONCURS Joi #16: "Familia Webkinz" (Alexutssa)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum