Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

+9
ralucah
stefanawebkinz
camelia1234567891011
LOUISE
didideea
stefi9325
zinzimima
6teob
Webkinz Romania
13 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  Webkinz Romania Mier 26 Oct 2011, 12:05 am

http://webkinzromania.ro/concursul-de-miercuri/ sunny


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mier 02 Noi 2011, 11:39 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  6teob Mier 26 Oct 2011, 10:39 am

Echipa super de animalute Webkinz





A fost o data (data in sensul de o zi)in calendar cand pe 31 octombrie
animalutele webkinz primeau puteri nemaipomenite. Asa a fost pana intr-o zi. Monstrii
infioratori mancau zanele , si animalutele
nu primeau puteri. Ei erau tristi,se gandeau daca ar putea ei,animalutele,sa
invinga monstrii.Intr-o zi,a venit o
trupa de animalute care (animalutele aveau)aveau multe puteri. Acestia erau : o
dragonita de gheata putea sa traga cu
gheata din coada,un catelus Golden Retriever signature ,care cu coltii lui
putea sa rupa si o stanca groasa ,un catel armonic putea sa c -ante atat de sus
ca te surzea pe loc,un cardinal care
putea sa controleze vantul si un coala de ciocolata care cand il vedeai iti
facea pofta mare de ciocolata si nu te concentrai. Acestia au aparat zanele de
monstrii si i-au alungat. De atunci animalutele Webkinz primesc din nou puteri





6teob
6teob
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : VERRRY GOOOOOOOOOOD %10000000000
Localizare Localizare : acasa,langa mare,romania
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 143639

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  zinzimima Mier 26 Oct 2011, 1:50 pm

Era o zi de toamna, animalutele dadeau o petrecere cand, deodata, se stinse lumina, cand se deschise aparuse de dupa usa un vampir si un calaret fara cap, ele au fugit si s-au ascuns intr-un dulap, cand s-au aprins toate luminile si s-au intors in cmarea, atunci Ms. Birdy, Dr. Quack si Amanda Panda au strigat: HALLOWEEN FERICIT!

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  stefi9325 Mier 26 Oct 2011, 2:15 pm

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 233603 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 233603 Happy Halloween!(prescurtat,in versiunea WEBKINZ)

Era 21 noiembrie,iar Black(cat),Pumpink(Dog),Vampire(Bat) si Spookie(Mazin hamster) se duceau in Cautarea de comori ce avea sa tina 10 zile si 11 nopti,adica pana la Halloween.

Si-au luat prietenii,s-au costumat si s-au dus sa-l invinga pe DevilWebkinz.

-Nu ma invingeti voi pe mine! spuse DW(DevilWEbkinz).

-Noi,webkinzii de Halloween,o sa te invingem cu puterile noastre!

-Eu,Black, am fost inzestrata cu puterea animalutului lunii! -Eu,Pumpink,am fost inzestrat cu magicul Jack-o-Lantern,care in acest sezon simbolizeaza jocurile din Webkinz World!

-Eu,Vampire, am fost inzestrat cu e-punctele de la e-store,iar eu in acest sezon simbolizez e-store-ul!

-Iar eu ,Spookie, am fost inzestrat cu mingiuta mea in care ma aflu acum,iar daca nu ne lasi in pace te pictez asa cum este si tapetul meu cu dovlecei!

-Puterile noastre formeaza W-Halloween!

L-au invins pe DevilWebkinz,si au ajuns fix de Halloween la vrajitoarele Ms. Birdy si Mr. Cawolline,la Vrajitoriii Arte si Quizy,iar toti liliecii s-au prefacut in Zum-buddies!(cu exceptia lui Vampire,el va fi mereu spirirtul Halloweenului!).

Au gasit comoara w-halloweenului,aceasta fiind...prietenii lor capturati de DevilWebkinz.I-au salvat! Si au petrecut Halloweenul colidand de la prietenii de pe Webkinz Forum Romania si...s-au imprietenit,au spus povesti si au castigat premii!
stefi9325
stefi9325
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : MAI BINE TAC SI NU ZIC NIMIC
Localizare Localizare : faci stanga pe langa benzinarie,faci dreapta,te invarti de cateva ori pe langa market si ma gasesti pe acoperisul blocului din fata!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 148152

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  didideea Mier 26 Oct 2011, 7:19 pm

Este Halloween . D-na Birdy incearca sa pregateasca o super petrecere . Arte ajuta la decorare . Gaspacho face un tort de 5 kg si 78 etaje . Debby Dragon scrie invitatile pentru cei peste 10.000 de Webkinzi . Ea scrie asa :
"-Azi la ora 20 : 30 vom da drumul la Dovleacul Intunecat din parcul KINZVILLE . Vino costumat si cu dovlecelul cu bomboane in fata centrului de adoptie . "
Este ora 20 : 19 dar deja se umpulse jumatate din parc . Acum sunt toti . A inceput petrecerea . Birdy s-a dus la microfon si a spus :
- Dragi Webkinzi , astazi ne-am adunat aici pentru a da drumul la cel mai mare dovleac din Webkinz World . Vom dansa putin si vom striga numaratoarea inversa de la 100 .
In timp ce se numara s-au stins toti dovlecii din oras dintr-un suflu puternic al vantului .
-Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! affraid affraid affraid affraid strigara toti .
-Liniste , este doar Arte !
Webkinzii si-au continuat petrecerea .

didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  LOUISE Mier 26 Oct 2011, 7:35 pm

Este aproape Halloween.
Sissy,pisica persana si Anna,un border collie simpatic isi pregatesc costumele. Sissy spune:
- Eu voi fi o zana.Tu?
- Eu ma voi costuma in Zana Nafaria.Tu crezi ca ea va veni la petrecere?
- Da,toate visele se pot implini.Stai asa...Unde se va tine petrecerea?
- In Casa Veche!
- Casa Veche nu e bantuita?
- Ba da! Nu stiai ca la ora 12 fix vin spiritele?De aceea vroiam sa vina Nafaria sa ne pazeasca de ele.
- Ok.Sa speram ca va veni , altfel nu stiu ce se va intampla.
Fetele s-au dus la Casa Veche care era decorata Halloweenastic!
Ele au inventat si un joc nou: sa isi povesteasca cea mai fantomatica amintire.

P.S. Anna chiar a avut dreptate cand a zis ca va veni Nafaria.Ne-am speriat un pic,dar dupa aceea ne-am
simtit minunat.

Happy Halloween tuturor!!!
LOUISE
LOUISE
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa (umpic racita)
Localizare Localizare : undeva pe internet
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174785

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Hallowen

Mesaj  AndreeaA Mier 26 Oct 2011, 11:06 pm

se spune ca a fost o data in perioada hallowenullui au aparut niste fantome care vroiau sa distruga webkinz world ca sa devina lumea fantomelor.dar niste mici animalute curajoase pe nume: HERRY,INNA,ELLYE,ANDREINA,MARIA,NINA SI ZETA SPUSERA:
-hai sa nu ne dam batuti ca sigur vom reusi sa invingem acele ingrozitoare fantome cu putina vitejie si putin curaj! exclamara HERRY.
-suntem de acord cu tine.spusera celelalte animalute.
-ce se va alege de webkinz world daca se va transforma in lumea fantomelor?intreba HERRY.
-nimic.raspunse ANDREINA.apoi aparura fantomele care spusera:
-boo,boo.dativa batuti ca sa nu va speriem noi si sa plecati,dar NINA spusere:
-niciodata,de ce sa va dam noi webkinz worldul si sa se aleaga praful de el?niciodata!
-NINA are perfecta dreptate!spusera INNA.
-nu va vom da niciodata webkinz wordul.spusera ELLYE.
-ne vom lupta pana cand vom castiga! nu ne vom da batuti asa de usor! exclama ZETA.
     animalutele se luptara si in final reusira sa castige. ele erau extrem de fericite.si de atunci nu mai erau speriate de perioada hallowenului. Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 15308 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Cam1c-dd5036bad112868e3e53a56d5418a46e03adf30e

AndreeaA
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  camelia1234567891011 Vin 28 Oct 2011, 7:36 am

erau intr-o casa niste animalute webkinz cand dintro data au aparut niste fantome animalutele sau speriat asa de tare ca au fugit toata casa . Si putin mai tarziu leau linistit ms.brindi ........... sau calmat cu toti si au inceput sa mearga la colindat .dupa cateva ore au aduna multe dulciuri sileau impartit cu toti . la sfarsitul zile si-au zis haloween fericit!!!!!!!!!!! si au trait fericiti pana la adaci batraneteConcursul de MIERCURI - Comunitar #26 227587 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 124473 lol!.Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 978826 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 41447 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 41835

camelia1234567891011

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : buzau
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 137670

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  camelia1234567891011 Vin 28 Oct 2011, 2:25 pm

erau intr-o casa niste animalute webkinz cand dintro data au aparut niste fantome animalutele sau speriat asa de tare ca au fugit toata casa . Si putin mai tarziu leau linistit ms.brindi ........... sau calmat cu toti si au inceput sa mearga la colindat .dupa cateva ore au aduna multe dulciuri sileau impartit cu toti . la sfarsitul zile si-au zis haloween fericit!!!!!!!!!!! si au trait fericiti pana la adaci batraneti!!!!!!! p.s. va iubesc sunt ce mai mare fana a foastra nr 1# ma joc in fiecare zi si cred ca am 1000 de conturi de proba va iubesc iConcursul de MIERCURI - Comunitar #26 615872 lol! Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 526354 eu vreau un animalut de Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 537418 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 741361 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 912474 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 889740 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 2735


Ultima editare efectuata de catre camelia1234567891011 in Vin 28 Oct 2011, 2:29 pm, editata de 2 ori (Motiv : iubesc webkinz world)

camelia1234567891011

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : buzau
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 137670

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  stefanawebkinz Vin 28 Oct 2011, 5:45 pm

Intr-o padure, niste animalute se plimbau. Ele voiau sa dea o mica petrecere, dar fiecare comenta:
- Nu ar trebui s-o facem in padure!
- Ba da! Aici este un loc frumos pentru o petrecere de Halloween.
S-au certat ele pana cand veni o fantoma cu 3 capete.
- AA! O fantoma! strigara in cor animalutele.
-Nu va faceti griji! Suntem doar noi! Prietenele voastre! De ce v-ati speriat?
Toti se linistira, apoi petrecerea avu loc si toate animelutele se distrasera!



SFARSIT

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  ralucah Vin 28 Oct 2011, 6:20 pm

stefi9325 a scris:Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 233603 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 233603 Happy Halloween!(prescurtat,in versiunea WEBKINZ)

Era 21 noiembrie,iar Black(cat),Pumpink(Dog),Vampire(Bat) si Spookie(Mazin hamster) se duceau in Cautarea de comori ce avea sa tina 10 zile si 11 nopti,adica pana la Halloween.

Si-au luat prietenii,s-au costumat si s-au dus sa-l invinga pe DevilWebkinz.

-Nu ma invingeti voi pe mine! spuse DW(DevilWEbkinz).

-Noi,webkinzii de Halloween,o sa te invingem cu puterile noastre!

-Eu,Black, am fost inzestrata cu puterea animalutului lunii! -Eu,Pumpink,am fost inzestrat cu magicul Jack-o-Lantern,care in acest sezon simbolizeaza jocurile din Webkinz World!

-Eu,Vampire, am fost inzestrat cu e-punctele de la e-store,iar eu in acest sezon simbolizez e-store-ul!

-Iar eu ,Spookie, am fost inzestrat cu mingiuta mea in care ma aflu acum,iar daca nu ne lasi in pace te pictez asa cum este si tapetul meu cu dovlecei!

-Puterile noastre formeaza W-Halloween!

L-au invins pe DevilWebkinz,si au ajuns fix de Halloween la vrajitoarele Ms. Birdy si Mr. Cawolline,la Vrajitoriii Arte si Quizy,iar toti liliecii s-au prefacut in Zum-buddies!(cu exceptia lui Vampire,el va fi mereu spirirtul Halloweenului!).

Au gasit comoara w-halloweenului,aceasta fiind...prietenii lor capturati de DevilWebkinz.I-au salvat! Si au petrecut Halloweenul colidand de la prietenii de pe Webkinz Forum Romania si...s-au imprietenit,au spus povesti si au castigat premii!




Very Happy Very Happy Very Happy

ralucah
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 141960

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  sorinuta Vin 28 Oct 2011, 7:55 pm

Helloween party




Nu cu mult timp inainte de Halloween Pis,Maiki,Zimi si cu Selest s-au gandit sa dea o petrecere de Halloween.Isi doreau mult sa poata, dar se gandeau ce vor zice fratii lor Sparkli,Roki si Rafi.Ei mereu nu erau de accord cu petrecerile si m-ai ales cu una de Halloween.S-au gandit ei ce sa faca ,dar nu au gasit nici o solutie.
Dar intr-o zi Maiki era la clubul prietenilor si discuta cu prietenul lui cel mai bun Pingutelu.
-Prietene,ce sa ma fac?Roki ,Rafi si cu Sparkli nu cred, ca ne-ar lasa pe mine si pe Pis ,Zimi si Selest sa dam o petrecere de Halloween.Ce as putea sa fac ?spune-mi!
-Ei bine parerea mea … este ca… Stai asa! I-ati intrebat daca va lasa?Este destul de important sa afli daca va lasa sau nu .Nu poti spune asa simplu ca nu va lasa fara sa ii intrebati!
-Pai …nu i-am intrebat ! Le voi spune surorilor sa ii intrebam.Poate vor fi de accord! Dar totusi daca nu ne vor lasa?
-M-am gandit la ce ai spus si m-am hotarat sa-ti dau o idee!Ei bine puteti sa faceti intr-o camera petrecerea si inainte sa inceapa sa ii trimiteti la cineva prietenii sau altcineva,sau ati putea sa ii speriatii astfle incat sa ii faceti sa creada ca casa ii bantuita si vedeti voi ce mai faceti peurma.
-Mersi !Ma duc sa le spun si celorlalti.Cea cu speriatul ii grozava!Meris mult !Ceao
-Nu ai pentru ce !Sa ma chemati si pe mine! Ceao
Dupa ce Maiki ajunge acasa si le spune si celorlati planul , au mers sa ii intrebe si pe Roki,Sparkli si Rafi dar ei nu erau acasa au plecat in oras sa cumpere decoratinui pentru Halloween .Astfel cei patru au renuntat la ideea de ai intreba si au inceput sa puna in aplicare planul “Halloween party”.Au cumparat tot ceea ce a trebuit ,au aranjat camera si erau aproape gata, dar mai trebuia doar sa ii sperie pe ceilalti ca sa plece.S-au costumat si-au pus muzica infricosatoare si au plecat sa ii sperie pe cei trei, dar nestiind ca cei trei erau in cea mai rea camera din toata casa ,in care nici unul dintre ei nu cuteza sa intre.Au cautat fiecare in fiecare camera .Maiki a cautat in bai,Pis in dormitoare,Selest in bucatarii si debara iar Zimi a cautat in tot cea mai ramas, iar pana la urma s-au strans toti in fata acelei camere si stateau si priveau.
-Cred ca nu sunt acasa,spune Pis,stiu sigur ca nu sunt acasa pentru ca daca ei nu se afla in nici o camera , atunci oare unde ar putea fi?
-Pai poate ca sunt in acasta camera!
-Ei ?Acolo? Nu prea cred!Tuturor ne este frica sa intram acolo!
-Eu zic sa intram sa vedem! Cine stie poate sunt acolo.... sau poate ca nu este asa rau acolo!
Cu chiu cu vai au reusit ei sa intre.Cu pasi sfiosi si ingroziti de frica pana in maduva oaselor ,priveau in jur si nu vedeau pe nimeni.La un moment dat se auzea ca se apropie cineva cu pasi tiptili.Pis era cat pe ce sa fuga,dar Selest a prins-o din spate si i-a spus sa se opreasca sa vada ce este.Timpul trecea ... “fantoma”inchipuita de ei se apropia...dintr-o data BOOOOOOOOO!!!!Si lumina se aprinse ...acea “fantoma”era de fapt Sparkli care venise imbracata in vrajitoare si pe langa ea fratii ei si o groaza de prieteni.Totul era invelit intr-un miros de Halloween.
-Vai dar ce ne-ati mai speriat!Ce e asta?
-Ei bine am aflat ca vroiati sa faceti o petrecere de Halloween,spuse Roki.
-Si afland ca ati crezut ca nu va vom lasa...ati recurs la alte mijloace... si astfel am spus sa va punem o capcana!
-Da ! Am reconstituit camera aceasta...am facut-o cu tema de Halloween...si i-am chemat pe toti!
-DA cu adevarat ati fost buni!Chiar ne-ati speriat!MULTUMIM!
Astfel toti au inteles ceva!’’Nu sapa groapa altuia ca s-ar putea sa cazi singur in ea!”Asta au inteles ei.Si de atunci si-au promis unul altuia ca nu se vor mai minte ,nici nu vor face ceva fara sa se intrebe!



SFARSIT
stiu e graznic de lunga !Dar ce sa fac? Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 957148
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  alexutzika200 Sam 29 Oct 2011, 12:03 pm

este halloween.animalutele webkinz se distreaza cu costume minunate in parc.deodata,au aparut vambiri si varcolaci.animalutele sau speriat ingrozitor de tare.Arte a linistit animalutele speriate.I love you
dupa ce sau linistit,petrecerea de halloween a continuat.

Sfarsit!Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 895327 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 348214 Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 933396 tbx!!!!!pe voiConcursul de MIERCURI - Comunitar #26 615872

alexutzika200

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa
Localizare Localizare : buzau
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 137620

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  Delya Sam 29 Oct 2011, 7:08 pm

Era in ajun de halloween Peghi (husky) si Sonia (siameza) erau foarte fericite de aceasta ele pregatisera intreaga petrecere a tuturor surorilor si fratilor ,lor. Dupa ce au terminat intreaga petrecere facusera si comanda pentru mancare .Ele find ocupaate cu petrecerea au lasat costumele lor pe final.Seara au mers impreuna la Pj. Collie sa-si ia fiecare costum cand au ajuns Pj. Collie lea spus ca nu mai sunt costume.
Ele au fost foarte suparate.A doua zi in ziua de Halloween cand petrecerea era in plina desfasurare Melisa sora lor lea strigat sa vina la petrecere caci are o surpriza pt. ele.
Ele au coborat si toti au strigat ''Surpriza!'' Melisa a venit la ele cu costumele iar ele au foat foarte fericite.Iar petrecerea a fost una mega super frumoasa de grozava!
Helloween fericit tuturor!!! clap
Delya
Delya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: ~~ 。◕‿◕。
Localizare Localizare : SecretWorld
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 140660

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Halowe-nul Webkinzurilor mele

Mesaj  LetyLetyutza Mar 01 Noi 2011, 9:32 am

Halloweenul Webkinz-urilor mele

Intr-o noapte cetoasa pe la 10 noaptea Bela, primul meu zebkinz

se pregatea de culcare. Atunci s-a auzit un zgomot dinspre usa : Cioc! Cioc! Cand deschise usa a vazut o mumie. Bela s-a speriat, iar mumia i-a zis:

--Nu te speria. Sunt eu Bety, sora ta.

--Ce faci imbracata asa?

--Este Halloween-ul, ai uitat?

--A da. Scuze, am uitat. Si nu am niciun costum.

--Lasa ca-ti dau eu un costum.

--Multumesc! Hai dupa dulciuri.

Bela s-a imbracat intr-un costum de vrajitoare si s-au dus la colindat si au primit multe bomboana, caramel si ciocalatale.

--Cate bomboane ai primit? A intrebat Bela.

--Multe, foarte multe! Dar nu ai uitat ceva?

--Ce?

--Este aproape 12 noaptea, iar tu nu ai facut dovlecii, nu ai pus usturoi la usa si nu ai nici decoratiuni.

--O, da. Ai dreptate. Stai cred ca mai am usturoi.

--Si eu am facut 12 dovleci, pot sa-ti dau cativa.

--Da, iar Luky are mai multe decoratiuni de Halloween si pot sa le cer ca nu are ce sa faca cu ele.

Dupa 15 minute:

--Bela!

--Da! Ce se intampla?

--Ce zici sa faci o petrecere. Ai casa asa de frumoasa!

--Buna idee. Ma duc sa-I sun pe fratii nostri.

La ora 23 si 56 minute:

--Wow! Ce petrece super!

--Ma distrez de minune!

--Daca contribuim cu toti, reusim!

--Atentiune! Atentiune! Se apropie Hallowee-nul! Sa numaram cu toti:

--Zece, noua, opt, sapte, sase, cinci, patru, trei, doi, unu, zero, Halloween fericit!

--Cel mai frumos Halloween!

--Ziua spiritelor!

--Bomboane! Bomboane!

--Si costume haioase!

Halloween fericit!







LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  Webkinz Romania Mier 02 Noi 2011, 11:35 am

Premiul merge la: LetyLetyutza! Smile
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite premiul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #26 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #26

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum