Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

+58
Tena3
Tena33
ZuZu Patry ZuZu
didideea
Malinuta
cristina123
Oana11
biancaidu
Webkinz~Diamond
Patricia10ani
Adronia
verona3
bleahsef
Misterio
little princess
Dogs-Are-Us
Craciunita
Webkinz Romania
ionuteu
marycool109
Dasher
Comet .
Miruna33
AndreeaAntii
LOUISE
Ajutorul Mosului Nr. 1
crazydiva~by
anutza27
lavinia3000
LEXI2003
oaal17
sanziiana
LetyLetyutza
Rose_2011
Izabella
alexacheekygirl
webkinzsuperstar
alteio
webkinzita
loredana09
marina
deea98
Nokia345
Irina
Maria212212
razvan51
zinzimima
galbior
andrada.webkinz
AnDrEi_WebKinz
Pisy1148
Alexandru2002
stefanawebkinz
merry777
Stefzyk
Adelaina
Sunny
Moş Crăciun
62 participanți

Pagina 18 din 19 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Urmatorul

In jos

Cat la % credeti in Mos Craciun?

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_lcap63%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_rcap 63% 
[ 41 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_lcap9%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_lcap3%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_lcap6%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_lcap18%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
 
Total voturi : 65
 
 

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:07 pm

Fauna a scris: Am spus ,,din pacate'' fiindca ma gandeam ca mi-ai pregatit patinele si sa nu te superi fiindca acum iti cer orice vrei tu(dar daca sunt jucarii,sa fie potrivite varstei mele),dar sa fie in cadou si un lac de unghii albastru si unul alb de facut modele! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 94243 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872
Nu uita ca te iubesc mult! I love you I love you I love you I love you

Intrebari pentru mai multi: Mos Craciun,pe internet se gaseste un site care te detecteaza prin satelit.Acolo ne arata pe unde teci tu in acel moment.E adevarata aceasta detectare a ta?
Craciunita,ai o zi de nastere?(adica data in care te-ai nascut).
Totul e bine, atâta timp cât ai primit ce ţi-ai dorit. Voi încerca să îţi aduc oja. santa
Păi, sincer, nu ştiu cât de adevărat e acel program. cheers

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:09 pm

LetyLetyutza a scris:
Moş Crăciun a scris:
LetyLetyutza a scris:Mosule, mosule ti-a placut poezia mea. Dar acum nu prea vad ca mai vorbesti. S-a intamplat ceva? Unde locuoeste Mos Nicolae?
Nu s-a întâmplat nimic foarte grav, maşina de jucării a elfilor s-a defectat şi i-am ajutat la reparaţii, plus că am tot schimbat cadourile, sunt mulţi copii care se tot răzgândesc... Oricum, nu-i învinuiesc pentru nimic. Fiecare se poate gândi diferit santa
Nu ştiu exact unde locuieşte Moş Nicolae... Dar, dacă tot am ajuns la el, ce ai găsit în ghetuţele tale? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 268640
Astazi in romania a plouat, iar eu mi-am cumparat aseara niste ghetute (ca nu aveam) Si de dragi ce imi sunt am dormit cu ele. Le-am lasat putin la suprafata dar mos nicolae nu le-a vazut. Iar el le-a pus deapupra desenelor mele cu tine. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 916334
I love you

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:11 pm

Stefzyk a scris:santaaaaaaaaaaaaaaa claus I love you
ce ne pregatesti anu` asta? e de bine? ;>
luv u santaaaaa ;x
Vai, vai, pregătesc milioane de cadouri! Sper că veţi rămâne surprinşi când le veţi vedea! Deci, da... e de bine! lol!
hug

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Lun 12 Dec 2011, 8:13 pm

mosule poti sa ti un secret ??? .eu ii regatesc lui mami un cadou pentru craciun ca ea nu primeste niciodata nimic nustiu de ce?? dar ii fac o bratara din harti calorate cand o termin iti pun poza sa imi spui parerea.

marina
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:14 pm

lavinia3000 a scris:
Draga Mos Craciun,
Eu de acest Craciun imi doresc multa fericire www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826
Imi mai doresc niste haine[daca se poate] si bijuterii.
Te iubesc mult,Lavinia


Elfule am o intrebare,ce jucarie iti place sa faci cel mai mult? I love you
Bine I love you

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:17 pm

webkinzsuperstar a scris:As vrea sa te intrep ceva Mos Craciun.Care a fost primul copil care te-a vazut?(Daca te-a vazut vreunul)
A fost un băieţel care nu credea în mine, aşa că s-a pus la pândă să mă vadă când puneam cadourile sub brad. M-a văzut şi... a început să creadă santa

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:18 pm

Dogs-Are-Us a scris:Eu mi-as dori de craciun un webkinz (sau cel putin un cod)
Bine hug

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:19 pm

marina a scris:iti scriu si eu o poezie ''STEUA SINGURA"""


O STEA, A RASARIT
PE BOLTA NEAGRA,
EA STA SINGURICA .
SI ESTE SUPARATA ..
CA NU ARE CU CINE SA SE JOACE.




DUPA CEVA TIMP
DE TRISTETE....
MULTE ALTE STELE AU RASARIT,
STEAUA NOASTRA
S-A INVESELIT

IN ACEL MOMENT,
MA UITAM SI EU
LA LUMINA LOR,
A STELELOR......
SI IMI IMAGINAM ....
CUM E DA SI O STEA .
love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:20 pm

little princess a scris:Ce frumos e pe site acum in perioada sarbatorilor de iarna!!!
Pentru tine, Mos craciun am o lista lungaaaaa! cheers dar gentuta webkinz este pe primul loc
Scriu aici si scrisoarea pentru tine, stiu ca esti ocupat dar sper ca vei avea timp sa o citesti...

Dragul meu Mos Craciun,
Nu este prima scrisoare pe care ti-o scriu dar ca de fiecare data sunt la fel de emotionata…
Cand mami mi-a spus ca vei sosi..m-am gandit ca trebuie sa invat bine la scoala, sa iau punctaje mari la concursurile scolare, sa fac ordine in camera mea, dar apoi mi-am zis ca eu asta fac mereu si ca de data asta trebuie sa fie ceva special pentru tine.
M-am gandit...m-am tot gandit, apoi am luat o bucata de hartie, un creion, o foarfeca, o culoare si am creat o steluta mica, micuta pe care am lipit-o pe geamul camerei mele. Asa ca atunci cand renii te vor purta sus, sus de tot si de acolo vei privi spre pamant…fereastra unde lumineaza o mica stea e a mea…e
steluta care, la fiecare Craciun iti va arata ca te astept si ca, desi vor trece anii, o parte din inima mea va crede mereu in Mos Craciun.
Cu drag, Alexandra B.
I love you Vaaaaaai, ce frumos! I love you

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:22 pm

Misterio a scris:Mosule, mereu am crezut in tine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447 Esti eroul meu...
Cum merge cu jucariile? E bine?
Si...pe site-ul webkinzromania.ro mai mult copii au scris scisuri si poezii pentru tine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447 Sper sa va placa pe a mea www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826
Si am uitat ceva,tot ce vreau de acest craciun e un lyberian linx...
Pe site-ul webkinzromania.ro am o scrisoare pentru tine si poezie www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447 Mai multi copii au scris
Sarbatori fericite! santa
Ştiu, ştiu, mulţi copii au scris şi eu nu prea mai am timp să le răspund...
Sper să nu se supere pe mine.
Sper să nu te superi pe mine.
Cred că îţi voi aduce Webkinz-ul. Tu crezi că ai fost cuminte? Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Lun 12 Dec 2011, 8:23 pm

Moş Crăciun a scris:
marina a scris:iti scriu si eu o poezie ''STEUA SINGURA"""


O STEA, A RASARIT
PE BOLTA NEAGRA,
EA STA SINGURICA .
SI ESTE SUPARATA ..
CA NU ARE CU CINE SA SE JOACE.




DUPA CEVA TIMP
DE TRISTETE....
MULTE ALTE STELE AU RASARIT,
STEAUA NOASTRA
S-A INVESELIT

IN ACEL MOMENT,
MA UITAM SI EU
LA LUMINA LOR,
A STELELOR......
SI IMI IMAGINAM ....
CUM E DA SI O STEA .
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872
multumesc dar la sfarsit am scris aiurea rau era si imi imaginam ... cum e sa fi o stea..
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:25 pm

webkinzita a scris:Te rog,Mosule,sa ii multumesti din partea mea lui Mos Nicolae mea pentru dulciuri si setul de tesut care mi-l doream foarte mult. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826


Si te rog sa il intrebi daca i-a placut desenul de la mine.





Multumesc! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872









Bine love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:31 pm

ionuteu a scris:Mos Craciun multumesc ca o sa imi aduci un zum , apropo te rog sa imi spui ce parere ai de pozele trimise pe site , acolo la pt. Mos Craciun www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 916334
Sunt foarte frumoase love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Lun 12 Dec 2011, 8:36 pm

webkinzsuperstar a scris:Craciunul este o sarbatoare magica,are dreptate Sunny.Mos Craciun,magia sarbatorii ne face pe toti ma buni.Si nu ma refer la cadouri.Tu faci toata aceasta magie?
Nu numai eu, ci şi renii şi elfii! santa rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Lun 12 Dec 2011, 8:41 pm

[img]www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 4zyy49[/img]mosule i-am pictat asta lui mami crezi ca o sa-i placa sau e prea pompos .acum te las ma duc sa spal ce am patat sa nu ma certe mama. pa mosule o seara frumoasa
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Mosule :X

Mesaj  Diana10 Lun 12 Dec 2011, 8:56 pm

Mosule eu imi doresc un cod webkinz vreau un ponei roz cu semnul paci doar un cod
Mie imi place sa daruiesc pentru ca sa aduc un strop de fercirile persoanelor indiferent de varsta
Doar un cod te rog daca poti daca nu nu ma supar voi continua sa ma joc webkinz cu un cont de proba
Mersi anticipat Smile :* Craciun fericit Tie lui Rudolph si ceilalti reni

Diana10
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Lun 12 Dec 2011, 9:12 pm

mosule poti sa ii aduci si lui surioara mea un dasta:
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Download-fb5afef17eb1e56090dd116ce152ce2aa798db90?
Sil doreste de foarte mult timp.Dar mosule mie implace sa daruiesc.Te rog sa nu te superi.De craciun o sa ii dau si eu surioarelor si frstilor mei cadouri!suntem o familie mare Smile
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Mar 13 Dec 2011, 10:06 am

Si eu incerc sa-i fac un cadou bunicii mele. Pana acum iam luat un sapun lichid. Ce crezi sa-i mai iau?
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Mar 13 Dec 2011, 6:31 pm

 Mosule,sper ca nu te retin,dar vreau sa te intreb ceva:Ai fost vreodata copil?(adica sa fi micut,si sa nu stii ca vei deveni intr-o zi Mos Craciun) si Cand imparti cadourile,le arunci din sanie in casa noastra?(nu prea stiu cum...sau intri in casa?)

 Si Emanuel,ati fost vreodata pedepsiti de Mosul fiindca nu l-ati ascultat?

 P.S.:Salutari de aici,din Romania,elfi,reni,craciunite si Mos Craciun!Cum e prin Laponia?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Mar 13 Dec 2011, 7:42 pm

webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adronia Mar 13 Dec 2011, 7:56 pm

Mosule,imi e cam rusine sa iti cer,dar nah........mie imi plac mult plusurile webkinz,dar nu imi place sa ma joc pe internet cu ele,ai putea sa imi aduci un animalut webkinz si as vrea sa dau codul la cnv special Smile mereu mi-am dorit un Rainbow Armadillo Smile,multumesc Smile! Embarassed
Adronia
Adronia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I luv ESC ♥♥♥!!
Localizare Localizare : Jönköping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 165351

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Webkinz~Diamond Mar 13 Dec 2011, 9:05 pm

Mosuleeeee. Oricum tu mi-ai luat deja lista : )) . Dar imi doresc un Webkinz Ganz de Craciun. Te roooog. I love you I love you I love you
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 158391

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adronia Mar 13 Dec 2011, 9:29 pm

verona3 a scris:
Sunny a scris:
Adronia a scris:Mosule,imi e cam rusine sa iti cer,dar nah........mie imi plac mult plusurile webkinz,dar nu imi place sa ma joc pe internet cu ele,ai putea sa imi aduci un animalut webkinz si as vrea sa dau codul la cnv special www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826 mereu mi-am dorit un Rainbow Armadillo www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826,multumesc www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826! Embarassed

N.E.B.U.N

Nu e frumos Sunny!Fiecare are dorinta lui!Tu iti doresti ceva anume...daca alti ar face ca tine,cand te-ar face nebun ti-ar convenii????nu cred!
Smile
Adronia
Adronia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I luv ESC ♥♥♥!!
Localizare Localizare : Jönköping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 165351

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  biancaidu Mier 14 Dec 2011, 10:34 pm

Eu cred 100% in el!Il iubesc!Il ador!Si cand mai fac cate o prostie ma gandesc la el si imi zic ca se va supara pe mine daka mai fac:) Smile
biancaidu
biancaidu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy si VACANTAAAA :) '.'
Localizare Localizare : Craiova
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 190745

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Craciun Fericit Webkinz World!!!

Mesaj  Oana11 Vin 16 Dec 2011, 9:17 am

webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/pizap-com13239431635781-cd81d0388a18114cc52eb9f5ead2879cdaf52dab.jpg

Dorinte:
1)Sa castig pentru ca imi doresc mult un webkinz si nu am www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 150556
2)Sa fim sanatosi de Craciun Very Happy
3)Sa petrec cu noul meu webkinz(daca voi castiga) Craciunul santa
[/i][/b]
Oana11
Oana11

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Stanilesti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 139930

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Mar 20 Dec 2011, 8:59 pm

Prietena mea isi doreste:
Cartile Hipper colectia
Webkinz :www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 768517
Fabrica de sandwichuri
Stilou
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Mar 20 Dec 2011, 9:54 pm

Adronia a scris:
verona3 a scris:
Sunny a scris:
Adronia a scris:Mosule,imi e cam rusine sa iti cer,dar nah........mie imi plac mult plusurile webkinz,dar nu imi place sa ma joc pe internet cu ele,ai putea sa imi aduci un animalut webkinz si as vrea sa dau codul la cnv special www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826 mereu mi-am dorit un Rainbow Armadillo www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826,multumesc www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826! Embarassed

N.E.B.U.N

Nu e frumos Sunny!Fiecare are dorinta lui!Tu iti doresti ceva anume...daca alti ar face ca tine,cand te-ar face nebun ti-ar convenii????nu cred!
Smile

de ce nu-ti place sa te joci cu ei pe internet?
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  biancaidu Mar 20 Dec 2011, 10:58 pm

Draga Mosule,
Eu te iubesc foarte mult 1000%.Anul acesta de craciun imi doresc sa ma fac bine si un webkinz/un ren webkinz fiindca unul dintre conturi mi s-a expirat si sunt trista dar acum ca vine Craciunul nu mai sunt
biancaidu
biancaidu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy si VACANTAAAA :) '.'
Localizare Localizare : Craiova
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 190745

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  merry777 Mier 21 Dec 2011, 10:12 am

Draga Mosule si eu imi doresc sa ma fac bine! Sunt bolnava [ racita ] si chiar vreau ca de Craciun sa ma fac bine Smile Sad

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 454048

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Mier 21 Dec 2011, 11:23 am

Mosule , mie o sa-mi aduci renul si mecano , nu ??
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  andrada.webkinz Mier 21 Dec 2011, 4:32 pm

Mosule rasunde repede!Vei veni diseara la 18.00 la serbare la scoala la mine>?eu as vrea sa vii si apropo sunt CEASUL DE CRACIUN (adik ceasul tau care te trezeste) www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 328962
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179919

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Joi 22 Dec 2011, 10:07 am

merry777 a scris:Draga Mosule si eu imi doresc sa ma fac bine! Sunt bolnava [ racita ] si chiar vreau ca de Craciun sa ma fac bine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 458243
Da! ASTA mi-as dori si eu. Mam trezit azi dedimineata racita.www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 458243 Si vreau sa ma fac bine si eu Smile)
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  merry777 Joi 22 Dec 2011, 7:29 pm

Mosulleee mersii mult pentru Winter Fawn si Billy Goat ♥

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 454048

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alteio Vin 23 Dec 2011, 9:06 pm

mosule,eu nu vreau nimic de craciun,parintii mi-au luat tot ce vroiam si cum il cunosc eu pe tata,voi mai primi ceva.te rog sa dai cadoul meu copiilor nevoiasi.p.s.nu sunt pe lista neagra,nu pale ?te rog sa-mi raspunzi,chiar vreau sa aflu
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 225456

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  cristina123 Vin 23 Dec 2011, 10:05 pm

Mie mi'a adus un Signature Red Panda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447
cristina123
cristina123
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Munky Funky, Munky Funky, Do you like it Munky Funky? I like it, I like it, I like it Munky Funky!
Localizare Localizare : Transformice sau Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 164693

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Sam 24 Dec 2011, 6:01 am

cristina123 a scris:Mie mi'a adus un Signature Red Panda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447
Dar... Mosu vine in seara asta.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alteio Sam 24 Dec 2011, 8:58 am

mosule,m-am razgandit.mama zice sa cer si eu ceva asa ca vrea un signature castor preferabil. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826in rest nimic.craciun fericit!!!! santa santa santa santa rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer sunny sunny sunny sunny cheers cheers cheers
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 225456

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  cristina123 Sam 24 Dec 2011, 5:03 pm

stefanawebkinz a scris:
cristina123 a scris:Mie mi'a adus un Signature Red Panda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 41447
Dar... Mosu vine in seara asta.
Stiu. L'a adus deja Very Happy
cristina123
cristina123
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Munky Funky, Munky Funky, Do you like it Munky Funky? I like it, I like it, I like it Munky Funky!
Localizare Localizare : Transformice sau Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 164693

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alteio Sam 24 Dec 2011, 5:32 pm

craciun fericit tuturor!si tie mosule www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 225456

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Voua ce v-a adus Mos Craciun?

Mesaj  Malinuta Sam 24 Dec 2011, 6:14 pm

Aici scriem ce ne-a adus Mos Craciun.
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174780

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 24 Dec 2011, 6:14 pm

Jurnalul unui pusti, Ren webkinz, sosete, dulciuri
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alteio Sam 24 Dec 2011, 6:34 pm

o raceala mare si zdravana www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 233603 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 233603inca n-a venit la mine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 225456

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  andrada.webkinz Sam 24 Dec 2011, 6:38 pm

Mosule,eu sunt pe lista alba?sau neagra?dar eu nu as putea sa fiu pe aia neagra eu am fost cuminte si am media 10 dar am 2 note de 8 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 244133dar important e ca am media 10
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179919

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty eu cred in Mos Craciun

Mesaj  didideea Sam 24 Dec 2011, 6:41 pm

Eu cred in MOS CRACIUN santa santa santa santa santa santa santa. I-am trimis scrisoare si mi-a raspuns .
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 185570

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Sam 24 Dec 2011, 6:44 pm

Mosule? Ai un pic de timp maine sa ma auzi cum cant 2 colinde maine la chitara la radio?
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty cadou

Mesaj  didideea Sam 24 Dec 2011, 6:50 pm

A venit Mosu si nu stiu eu ? Nu venea pe 24 seara -25 dimineata ?
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 185570

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  andrada.webkinz Sam 24 Dec 2011, 6:50 pm

Mosule,o sa-mi aduci o camera de filmat?
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179919

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  zinzimima Sam 24 Dec 2011, 7:27 pm

didideea a scris:A venit Mosu si nu stiu eu ? Nu venea pe 24 seara -25 dimineata ?
La unii a venit mai devreme Smile

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 618902

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Sam 24 Dec 2011, 7:38 pm

Un unicorn cu semnu pacii webkinz!O cheama Rosy!
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  didideea Sam 24 Dec 2011, 8:21 pm

atunci ce va adus ? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 692615
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 185570

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Webkinz Romania Sam 24 Dec 2011, 10:33 pm

www.WebkinzRomania.ro va ureaza Craciun si Sarbatori Fericite! Sa fiti impliniti! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 615872

Mosul are in ziua de Craciun o SURPRIZA!
cheers


Ne vedem in ziua de Craciun la emisiunea Radio, cu o MEGA SURPRIZA de la Mos Craciun pentru voi!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 94243


La ora 12, pe: www.WebkinzRomania.ro/emisiunea-radio -> Toata Lumea Castiga ceva santa
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 24 Dec 2011, 11:11 pm

Mosu' este acuma aici: Tartu, Estonia
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LOUISE Sam 24 Dec 2011, 11:12 pm

mai e un pic si ajunge si la noi
LOUISE
LOUISE
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa (umpic racita)
Localizare Localizare : undeva pe internet
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 178535

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 24 Dec 2011, 11:14 pm

LOUISE a scris:mai e un pic si ajunge si la noi
da!! clap clap love love
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Dum 25 Dec 2011, 12:41 am

Craciun fericit!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 978826
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Dum 25 Dec 2011, 12:45 am

Mosule cum ne dai cadourile? Ai plecat demult. Daca vad acest mesaj elfi sa le spua mosului sa ia bomboane di pom!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 84978
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Dum 25 Dec 2011, 6:36 am

Mosule,multumesc extrem de mult pentru setul de 3 animalute webkinz!!!Chiar mi doream pentru ca aveam doar un webkinz!Bucuria a fost mai mare atunci cand am vazut ca acolo e si un zumbuddy!!!!Multumtsc!
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Dum 25 Dec 2011, 7:40 am

Mosule drag, iti multumesc pentru ce mi-ai adus!
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  galbior Dum 25 Dec 2011, 9:09 am

Mos Craciun iti multumesc din inima extraordinar demult <3
hi hi <3
Am zis ca nu vreau nimic dar totusi am primit o orga I love you
Aproape am invatat Adele - Someone like you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 895327
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 186811

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 18 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 18 din 19 Înapoi  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum