Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

+6
LOUISE
stefanawebkinz
Rose_2011
alteio
Alexandru2002
sanziiana
10 participanți

In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  sanziiana Mier 28 Dec 2011, 2:55 pm

Buna!! Ce catel de talie mica ma-ti sfatui sa imi cumpar??? Eu nu ma pot hotari!! Ba vreau ala, ba ala, ba celalalt, ba nu stiu care. Rasa care are cele mai multe voturi mi-o voi cumpara. Multumesc!!
Apropo, imi puteti arata si niste link-uri unde arata acea rasa ( care ati votat-o voi )??? Si as vrea sa scrie si pretul. Multumesc din nou!!
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Mier 28 Dec 2011, 3:30 pm

Iti spun ceva.
Ia-ti un catel de pe strada, ar fii si el fericit ca ar avea un stapan. Acel catel nu costa bani!
Sa stii, ti-ar multumii daca ai lua un catel de pe strada Wink
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Mier 28 Dec 2011, 3:33 pm

Eu zic un catel maidanez(corcitura) sa iei. Sunt foarte draguti, o sa-ti apere casa. O sa fie si ei fericiti! Nu o sa fie eutanasiat acel catel pentru ca-l iei si o sa aiba si el un stapan.
E mult mai bun decat unul de rasa Wink Wink .
De aceea zic sa iei un catel maidanez
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  alteio Mier 28 Dec 2011, 3:41 pm

alexandru are dreptate Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  24221dar daca vrei unul de rasa,uita-te la drgutul asta de bichon(se citeste bison):
Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Bichon_maltez_07-7764b340cbbc6d75ac80c40b5f05587d81194a15
si eu am unul lafel Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872e fetita Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872am aleso dintre fratii ei findca ea m-a lins pe mana cand o manghiam Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872
sau ce zici de asta:Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  49245a601e372a8520550ba98973a1b6-835f3e5155ebf2bfd395a52a9417bd811d886309
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221976

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  alteio Mier 28 Dec 2011, 3:43 pm

cel negru e snauzer pitic Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872 Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  615872e dragut,nu?
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221976

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Mier 28 Dec 2011, 3:45 pm

Sau, poate sa se duca la adapost! Poate vede caini foarte asemanatori cu unul de rasa, dar daca e unul de rasa sa fie: Un bichon maltez,Golden Retreiver(mic), poodle, chihuahua




Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQDkH9l-tuILwtp8mrw3hAS8rYgKiTwuS_jHbezG_vQ8e7CS3jBLQ

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcTwK5Avat5__w185IAc8gDW-dTheZiEa7Tt8jvalHHzoiQnpIgh

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQ5TGBOCjwaYNqin0IRWf7UgAiMKOhEH6L4KupC2bqy9McyqRYkGC5F_iCRcg



Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcSUbhZlqn-oitajABF24jjvRgr_e8s3JRtyP-KM-ydL6AhCBMlpIw
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  sanziiana Mier 28 Dec 2011, 9:11 pm

Alexandru2002 a scris:Sau, poate sa se duca la adapost! Poate vede caini foarte asemanatori cu unul de rasa, dar daca e unul de rasa sa fie: Un bichon maltez,Golden Retreiver(mic), poodle, chihuahua




Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQDkH9l-tuILwtp8mrw3hAS8rYgKiTwuS_jHbezG_vQ8e7CS3jBLQ

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcTwK5Avat5__w185IAc8gDW-dTheZiEa7Tt8jvalHHzoiQnpIgh

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQ5TGBOCjwaYNqin0IRWf7UgAiMKOhEH6L4KupC2bqy9McyqRYkGC5F_iCRcg



Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcSUbhZlqn-oitajABF24jjvRgr_e8s3JRtyP-KM-ydL6AhCBMlpIw
Pai, zilele acestea m-am dus pe la mall, la magazinul de animale si am intrebat daca mai aduc caini. Domnisoara vanzatoare a zis:
- Pai, zilele acestea nu prea s-au adus, asa ca, iti voi da numarul de telefon al unui adapost de caini. Sunt vaccinati, deparazitati.
Eu, fericita, am intrebat:
- Dar cat costa??
Iar vanzatoarea mi-a raspuns:
- Nu costa nimic. Sunt gratis.

Iar de atunci tot ii zic mamei mele sa mergem acolo sa vedem cateii. Sper ca o sa mergem intr-o zi!! Poate imi voi lua unul.....
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Mier 28 Dec 2011, 9:24 pm

Te poti duce la un adapost de catei sau ia unul de pe strada Wink . Cea mai buna varianta
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Rose_2011 Joi 29 Dec 2011, 12:05 am

Pai, eu cred ca e frumos sa il iei, dar e cam periculos pentru sanatate. Eu una ti-as recomanda un Pomeranian.
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248465

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  stefanawebkinz Joi 29 Dec 2011, 6:35 am

Mie imi place: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcTwK5Avat5__w185IAc8gDW-dTheZiEa7Tt8jvalHHzoiQnpIgh, Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQDkH9l-tuILwtp8mrw3hAS8rYgKiTwuS_jHbezG_vQ8e7CS3jBLQ

Ai face o fapta buna daca il iei de pe strada, dar gandeste-te si la sanatatea ta.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331403

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Rose_2011 Joi 29 Dec 2011, 9:54 am

stefanawebkinz a scris:Mie imi place:

Ai face o fapta buna daca il iei de pe strada, dar gandeste-te si la sanatatea ta.
Este exact ce am spus Razz
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248465

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Joi 29 Dec 2011, 9:58 am

Rose_2011 a scris:
stefanawebkinz a scris:Mie imi place:

Ai face o fapta buna daca il iei de pe strada, dar gandeste-te si la sanatatea ta.
Este exact ce am spus Razz

Lu! Il poate duce la doctor si daca are ceva il vaccineaza sau altceva
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  LOUISE Joi 29 Dec 2011, 11:04 am

mie imi place jack russel
LOUISE
LOUISE
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa (umpic racita)
Localizare Localizare : undeva pe internet
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175055

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Joi 29 Dec 2011, 12:33 pm

sanziiana a scris:
Alexandru2002 a scris:Sau, poate sa se duca la adapost! Poate vede caini foarte asemanatori cu unul de rasa, dar daca e unul de rasa sa fie: Un bichon maltez,Golden Retreiver(mic), poodle, chihuahua




Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQDkH9l-tuILwtp8mrw3hAS8rYgKiTwuS_jHbezG_vQ8e7CS3jBLQ

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcTwK5Avat5__w185IAc8gDW-dTheZiEa7Tt8jvalHHzoiQnpIgh

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcQ5TGBOCjwaYNqin0IRWf7UgAiMKOhEH6L4KupC2bqy9McyqRYkGC5F_iCRcg



Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Images?q=tbn:ANd9GcSUbhZlqn-oitajABF24jjvRgr_e8s3JRtyP-KM-ydL6AhCBMlpIw
Pai, zilele acestea m-am dus pe la mall, la magazinul de animale si am intrebat daca mai aduc caini. Domnisoara vanzatoare a zis:
- Pai, zilele acestea nu prea s-au adus, asa ca, iti voi da numarul de telefon al unui adapost de caini. Sunt vaccinati, deparazitati.
Eu, fericita, am intrebat:
- Dar cat costa??
Iar vanzatoarea mi-a raspuns:
- Nu costa nimic. Sunt gratis.

Iar de atunci tot ii zic mamei mele sa mergem acolo sa vedem cateii. Sper ca o sa mergem intr-o zi!! Poate imi voi lua unul.....

La adapost toti catelusii sunt gratis
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  merry777 Joi 29 Dec 2011, 1:45 pm

Eu zic sa iti iei Bichon <333

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450568

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  sanziiana Joi 29 Dec 2011, 2:31 pm

merry777 a scris:Eu zic sa iti iei Bichon <333
Si mie imi place bichonul, dar e cam scump.... Dar poate sunt la adapost, pe gratis!! Domnisoara vanzatoare, de la mall, mi-a spus ca acolo sunt si de rasa...
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  sanziiana Joi 29 Dec 2011, 2:33 pm

Rose_2011 a scris:Pai, eu cred ca e frumos sa il iei, dar e cam periculos pentru sanatate. Eu una ti-as recomanda un Pomeranian.
Spitz Pomeranian??? Imi place rasa aceea!!
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  alexacheekygirl Joi 29 Dec 2011, 2:41 pm

sanziiana a scris:
Rose_2011 a scris:Pai, eu cred ca e frumos sa il iei, dar e cam periculos pentru sanatate. Eu una ti-as recomanda un Pomeranian.
Spitz Pomeranian??? Imi place rasa aceea!!
foarte frumos ce a zis alexandru eu ti-as recomanda un catel maidanez imi este foarte mila de ei si asta ti-as recomanda,dar gandeste-te,chiar daca il deparazitezi si ii faci vaccin el tot are microbi si ma gandesc ca o sa naparleasca,asa cum a facut catelul meu,Rocky,a lasat par peste tot in casa.
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175727

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Alexandru2002 Joi 29 Dec 2011, 2:50 pm

alexacheekygirl a scris:
sanziiana a scris:
Rose_2011 a scris:Pai, eu cred ca e frumos sa il iei, dar e cam periculos pentru sanatate. Eu una ti-as recomanda un Pomeranian.
Spitz Pomeranian??? Imi place rasa aceea!!
foarte frumos ce a zis alexandru eu ti-as recomanda un catel maidanez imi este foarte mila de ei si asta ti-as recomanda,dar gandeste-te,chiar daca il deparazitezi si ii faci vaccin el tot are microbi si ma gandesc ca o sa naparleasca,asa cum a facut catelul meu,Rocky,a lasat par peste tot in casa.

Pai da. Si eu am mila de acei catei.
De la adapost sau de pe strada e super. Adica maidanez
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683854

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Miruna33 Mier 22 Aug 2012, 2:25 pm

sanziiana a scris: Buna!! Ce catel de talie mica ma-ti sfatui sa imi cumpar??? Eu nu ma pot hotari!! Ba vreau ala, ba ala, ba celalalt, ba nu stiu care. Rasa care are cele mai multe voturi mi-o voi cumpara. Multumesc!!
Apropo, imi puteti arata si niste link-uri unde arata acea rasa ( care ati votat-o voi )??? Si as vrea sa scrie si pretul. Multumesc din nou!!
mie imi place rasa PUG in romana MOPS dar e parerea ta
P.S. CAINII ACESTIA POT AVEA PROBLEME ALE AUZULUI SI VEDERII
Miruna33
Miruna33
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Be YOURSELF
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 147037

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  madalinasv2 Vin 25 Ian 2013, 2:46 pm

Cred ca deja ti-ai luat catel , dar ti-asi fii recomandat un PUG. Eu cand o sa fiuu mare Cool , o sa-mi iau! Si o pisica imi iau . Laughing Laughing
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133328

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??  Empty Re: Ce catel ( de talie mica ) as putea sa imi cumpar??

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum