Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

+6
derya10
Love-Bya
didideea
vand03
zinzimima
Webkinz Romania
10 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  Webkinz Romania Mier 08 Feb 2012, 12:49 am

www.WebkinzRomania.ro/concursul-de-miercuri Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 692615


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mar 14 Feb 2012, 11:00 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  zinzimima Mier 08 Feb 2012, 8:35 am

Eu as inventa camera Subacvatic Love
Sa fie o camera speciala de Valentine's Day unde sa fie apa si sa fie masute de 2, unde sa pot sta Webkinzi si pe fiecare masa sa fie o cutie cu ciocolata pe care daca dai *click* primesti o bomboana pentru colectia ta de 12 bomboane de Valentine's Day.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  vand03 Mier 08 Feb 2012, 4:44 pm

eu asi inventa camera rabbit room unde ar fi multe articole speciale si in forma de iepuras si va fi decorat in functie de sarbatoare la sf. valentin va avea inimioare in forma de iepuras de paste va avea oua colorate de craciun va ave un mos iepuras care iti va iti va da orce articol vrei Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 41447 Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 41447
vand03
vand03
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine
Localizare Localizare : chiar nu stii?
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 141955

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  didideea Mier 08 Feb 2012, 4:53 pm

Webkinz Art Room
Aceasta e camera de arta e minunata E plina de palete , foi , acuarele si e pictata rau. Daca dai " clik" pe paletar o sa poti face o opera de arta cum vrei tu .
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  Love-Bya Mier 08 Feb 2012, 10:39 pm

Eu asi inventa o camera curcubeu, tot sa fie numai curcubeu.
In care sa fie toate jocurile din Webkinz World!
Love-Bya
Love-Bya
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 137473

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Camera love pink

Mesaj  derya10 Joi 09 Feb 2012, 3:18 pm

In camera Love Pink asi vrea sa fie niste scaune rosii sau roz in forma de I love you sa fie un pian roz sau rosu sa fie baloane rosii in forma de I love you sa creiati un joc cum ar fi testul animalutului sa scriem numele unui animalut si sa vedem cat de mult ne indrageste sa faceti o masuta in forma unei I love you pe care sa fie un suc gratuit de sf valentin pe care sa il primim gratis apasand pe masuta sa faceti un stand unde sa se vanda lucruri de sf valentin cum ar fi haine mobila si mancare o si asi mai vrea ca sa faceti o plasuta de sf valentin in care sa fie cadouri pe care nu le mai gasim la w shop




Ce fac in ea



Voi apasa pe cutiuta de pe masuta ma voi duce si voi cumpara articole de sf valentin si voi incerca sa cant la pian cu catelusa mea leya Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 526152
derya10
derya10
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bacau-Blagesti.
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 136568

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  miha112 Vin 10 Feb 2012, 5:20 pm

Eu as inventa o camera cu numele Together Forever unde sunt boxe cu muzica,mese in forma de cicolata,inima,cupidon sau inger.O masa a jocurilor unde unesti inimi.Camera sa fie toata roz si rosu.Din 10 min in 10 min sa apara cutii cu cicolata si bomboane pe jos,etc.In cinstea zilei Indragostitilor
miha112
miha112
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : buna
Localizare Localizare : Targu-Jiu
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141251

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  crisacri Vin 10 Feb 2012, 7:52 pm

Nume:A life with a smile
Infatisare: Este de culoarea Rogvaiv.Are mese in foma de steluta Like a Star @ heaven .Pline cu diferite lucruri. Pe jos vor aparea cateodata semnul webkinz Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 912474 si cand da-i clic pe el primesti un premiu Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 741361 .
Ce faci acolo:Poi la inceput ai ocazia sa alegi trei dintre: pictura,compunere,muzica,faima,actorie,gatit,informatica si gradinarit.La pictura sunt pe mese carioci si creioane si un blog de desen mare pe un perete intreg si daca dai pe el poti face un desen si pune acolo,cand e plin desenele for fi sterse si puse in licitatie(tu castigi kinzcash-ul).La compunere vor fi caiete si pixuri/stilouri si compunerea ta poate castiga 1 000 kincash si pusa pe pagina lui ,,Plumply" (nu are voie sa se repete membrul,pt fiecare compunere primesti 1000 kinzcash chiar daca nu esti castigatori).La muzica vor fi caiete de muzica in care iti vei scrie melodile si sunt instrumente pe care apesi si te joci un joc cu kinzcash bonus.La faima,nu sunt deloc mese..sunt locui unde pozezi animalutul si castigatorul fiecarei zi v-a castiga o melodie pt el (ceilalti un obiect pt animalutul luni la alegere) . La actorie,pe mese sunt caiete unde iti scri scenarile si in fiecare an,de Sf. Valentin niste webknz iti vor decora casa cum vrei tu(daca esti marele castigator),iar castigatori din fiecare zi vor primi 3 diamante la alegere de la Arte Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 1672 .La gatit nu ai mese,doar aragaz,gratar,etc. si nu exista terci dala de toate culorile si daca descoperi o reteta primesti un soare sunny care iti va indeplini 3 dorinte,orice.La informatica,ai calculatoare pe care te joci alte jocuri inafara de cele webkinz si castigi kinzcash.La gradinarit...camera e imensa si poti planta oricand pe gratis(nu te costa planta,nici locul) acolo si primesti + 1 000 kinzcash ca ai plantat clap .

___________________________________________________________________________________________
Sper ca va place,caci am stat ceva sa scriu love love !!
Mi se pare o camera superba angel !!
Sper sa castigam cu toti clap clap !!

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  sely01 Vin 10 Feb 2012, 10:44 pm

Sper ca tu sa castigi, crisacri !E o idee superba!

Camera care as inventa-o eu ar fi :
Sdudio`s Fan

Descriere: in aceasta camera de 10/10 patratele webkinzul tau se va distra,va fi Dj , va cunoaste animalute webkinz interesat de muzica si nu in ultimul rand...se va distra! cheers CAmera are taped de muzica,podea din lemn cerui,boxe,centru de karaoke,5 mini-studiouri la care webkinz-ul tau va fi Dj-ul bounce & in ea incape multa multa distractrie! love ! ! !


Ce faci in aceasta camera?
in aceasta camera animalutul tau va fi unul din cei 5 DJ,sau unul din cei 5 spectatori.
Daca va si DJ,acesta va pune muzica si va incerca sa stranga cati mai multi spectatori,acestia dand like melodiilor alese de animalutul tau.Animalutul va putea vorbi cu spectaatorii si va putea alege doar melodii legate de WEBKINZ,melodiile care sunt acolo!
Daca va fi spectator(ascultator),va putea asculta melodii fantastice webkinz,va putea dansa si face dedicatii pentru prietenii sai.



De ce beneficiem daca venim in aceasta camera?
Daca intram in aceasta minunata camera ne vom putea distra,vom putea sa cunoastem W noi,vom putea comunica si . . . in fiecare zi de la 9 PM ora webkinz pana la 10 PM ora webkinz , un host va veni si va v-a da autografe(ca un fel de tablou),iar daca te vei imprieteni cu acel host iti va da si ceva ce ii apartine.(ex.: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 1672 va va da o nestemata,una de care puteti avea nevoie)
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  shippo_33 Sam 11 Feb 2012, 9:51 am

Movies and shows room

O camera in care se pot vizualiza trailere la cele mai noi filme si seriala si mici parti din serialele mai vechi sau noi.

shippo_33

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : In suspans
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 140661

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  wepufulet11 Mar 14 Feb 2012, 8:34 pm

Camera mea sar numi love you!!!!Acolo poti gasi cuplul animalutului tau!!!Animalutul tau se va distra alaturi de alt animalut!!Acolo vor fii jocuri unde animalutele se vor jocuri impreuna!La sfarsit vor primi un premiu de cel mai frumos cuplu!!!Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 24221

Succes tuturor!!!
wepufulet11
wepufulet11
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o persoana care isi doreste cel mai mult pe lume sa fim toata familia noastra fericita si sa nu avem belele!!!Sa fim bucurosi si plin de bucurii!!!!!!Cred ca toti copii ma cred rea dar nu sunt!!!Am o plobema!!!!!
Localizare Localizare : Santu
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138979

http://ana0134h_bh@yahoo.com

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  Webkinz Romania Mar 14 Feb 2012, 10:54 pm

Premiul merge la: crisacri! Smile
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite premiul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #39 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #39

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum