Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

+2
alteio
didideea
6 participanți

In jos

Care e floarea/planta ta preferata ?

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap0%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap0%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap75%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 75% 
[ 6 ]
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap0%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap25%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 25% 
[ 2 ]
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_lcap0%^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 8
 
 

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Joi 01 Mar 2012, 5:31 pm

Aici e un fan club - club al florilor . Ca sa va aratati dtagostea fata de ele , postati poze , si informatii despre ele ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  978826 . Va astept .
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Joi 01 Mar 2012, 5:33 pm

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  9k=^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  2Q==
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Joi 01 Mar 2012, 5:34 pm

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  9k=
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Joi 01 Mar 2012, 5:35 pm

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Z
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  alteio Joi 01 Mar 2012, 7:04 pm

white rose it my favorite flower ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  White-rose-058c4137501af98c0152842044754412f89160fb
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Vin 02 Mar 2012, 6:07 pm

Multumesc ca ai postat , alteio
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  Fauna Vin 02 Mar 2012, 6:44 pm

 Mie-mi plac freziile enorm...sunt niste flori speciale. ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  268640      Uite niste pozeee :O3   :

 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcSA_XzKbVDQ0ZAFe4g1EjwFwWqjriwbxwqoPGkOXVgzt4CHucf47A  Aici sunt freziile galbene,foarte regale si elegante! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334

 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcQQmH0vL6_sWwLjHqcFMQE5g5s1Yl_lbWaF6uFGJgxwfTcQYEbwOQ  Frezii violet,perfecte pentru un cadou amical! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  268640

 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  240px-Flowers_February_2009-1 Si aici....soiul meu preferat:frezii albe.Sunt imaculate si gingase,oricine le place! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872

 


 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  alteio Vin 02 Mar 2012, 6:52 pm

mai imi place,la fel de mult,o floare portocalie dar nu stiu cum se numeste,am cumparat-o si nu-i stiu numele ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  458243 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  458243 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  458243 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  458243
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  Laur77 Vin 02 Mar 2012, 7:23 pm

Eu am inteles ' Fan CLubul - Clubul Fetelor ' ! Laughing
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Sam 03 Mar 2012, 12:43 pm

Iubesc freziile
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  pufi09 Sam 03 Mar 2012, 12:47 pm

Pot sa ma inscriu^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  978826 ????
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  didideea Sam 17 Mar 2012, 9:35 pm

pufi09 a scris:Pot sa ma inscriu^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  978826 ????
dddddddaaaaaa
didideea
didideea
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm verry happy
Localizare Localizare : intr-un borcan
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 181820

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  pufi09 Joi 22 Mar 2012, 7:11 pm

mersi^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  268640

Voi posta maine niste poze^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  978826
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  Fauna Dum 25 Mar 2012, 9:26 am

Uitati,deoarece e primavara,priviti niste poze cu flori primaveratece ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  978826 :

 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcSs8A5MM1cNk77ANN2t8oNkHajDJl19DI1z3G269wI1b8XDVtLGTQ    Lalele galbene,iti transmit o stare de bucurie,armonie! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  41447     Si parca era o melodie care li se potriveste starii care ne-o emana noua: (Something about the sunshine baby,I'm sing with you and I hope you like/Something about the sunshine baby,Oo know,It's so right,and bright!)     Tot ce am subliniat e cea ce le face speciale ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  268640


 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcQdF1xfcXphMBoWaJa3MLCpbVEwkQi_04NFfinHAq-CDvssE3L6zw  Brandusele,poate unele dintre cele mai stilate flori! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  445825    Culoarea lor violeta ne inspira moda si...feminitate! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  94243    Cu siguranta sunt printre cele mai des intalnite flori primavara! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334


 
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcS2MiDvpBeQ0_j3DBu1pBhEWQx4Rdp42uPXmvXgWZFTtWs_LGyD Narcise...pline de gingasie si diafanitate! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  15308     Petalele lor sunt foarte delicate,ceea ce-mi aduce aminte de ultima floare,dar totusi trebuia s-o pun prima ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  84978      Ador acea mica floricica galbena din ele,le ofera originalitate!


 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Images?q=tbn:ANd9GcRMPCACg8q7lpbBPdS9-Wwj4VQnpDS5vaJH28nASLUJVlU3HdVO Vestitorii primaverii! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  94243     Ghioceii,care rasar peste tot si ne spun ca primavara pune stapanire pe natura! Sunt asa gingasi,cred ca daca ar vorbi,as sta 1 ora sa-i complimentez! ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872

 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  merry777 Dum 25 Mar 2012, 8:00 pm

floarea mea favorita este .........



zambila si liliacul..






au un miros suupeerrbbbb
^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  916334 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872 ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  615872

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  Florin103 Sam 08 Dec 2012, 11:01 pm

Se poate inscrie si FLOrin?
Florin=floare
Florin103
Florin103
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sange peste tot
Localizare Localizare : in Cimitir
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 208888

Sus In jos

^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^  Empty Re: ^ . ^ Fan Clubul - Clubul Florilor ^ . ^

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum