Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

+4
sely01
Alexandru2002
Laur77
merry777
8 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Alexandru2002 Sam 31 Mar 2012, 8:48 am

daa

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Laur77 Sam 31 Mar 2012, 9:27 am

Un film cu monstri , 6D
Sa vina monstrul langa tine si sa urle pale affraid

Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  alteio Sam 31 Mar 2012, 10:08 am

Laur77 a scris:Un film cu monstri , 6D
Sa vina monstrul langa tine si sa urle pale affraid
pale

alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  merry777 Sam 31 Mar 2012, 2:34 pm

pff..... eu sunt ff m\ocupata in saptamna altfel......... NeutralNeutralNeutral: Rolling Eyes Rolling Eyes


nu cred ca o sa am timp.. stau de la 12:00 - 18:00 in scoala .____________.''''



e chiar aiurea x_X


noroc ca luni sunt inscrisa doar la 2 activitati .______.'


fauna te rog sa faci tu orarul ca eu o sa fiu SUPER ocupata NeutralNeutralNeutral

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Alexandru2002 Sam 31 Mar 2012, 2:36 pm

Eu stau de la 8-12,10-17,9-15,8-10 ,9-12


Ultima editare efectuata de catre Alexandru2002 in Sam 31 Mar 2012, 2:48 pm, editata de 1 ori

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  merry777 Sam 31 Mar 2012, 2:38 pm

Alexandru2002 a scris:Eu stau de la 8-12,8-17,8-15,8-12 sau 13,8-12
eu urasc chestiile astea cu scoala altfel...... nush de ce Rolling Eyes


o sa fie fff obositoorr....
Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 636560 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 636560

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Alexandru2002 Sam 31 Mar 2012, 2:48 pm

am editat ca am scris gresit. Acum m-am uitat pe foaie

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Fauna Lun 02 Apr 2012, 2:04 pm

Bun......cum Mary m-a rugat sa ma ocup eu de program,azi va voi prelua eu! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 41447 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 41447


 E ora 8:00 dimineata.La scoala toti copilasii stau nerabdatori in bancute,asteptand-o pe invatatoarea lor,Miss Mary ( Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603).Aceasta intra chiar in aceast moment pe usa,zicand:
 
 -Buna dimineata,copii! Sunteti pregatiti de o zi fabuloasa?  
 -Buna dimineata! Daaa,suntem foarte pregatiti.Mancarica ne e in gentute si telefonul e pus in siguranta!   afirma ei Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 978826
 -Buun....atunci am si eu o surpriza pentru voi! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243     Vreti s-o aflati?
 -Cu siguranta! 
 -Azi am invitat-o pe domnisoara Alexandra sa ne ajute la program.Ale,iintra,te rugam! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 41447
 -Salut elevi!   Ma bucur sa va cunosc!    Ma numesc Alexandra,dar va rog sa-mi spuneti Ale! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 268640    Uitati orarul de astazi...l-am facut eu si Miss Mary....


 Luni-de la ora 8:30 pana la ora 10:00 vizitam Gradina Botanica din Iasi Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 100206
       -de la ora 10:30 invatam despre sistemul imunitar Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 100206

 -E un program frumos,felicitari!
 -Ei bine,deoarece am stabilit ce facem,probabil va intrebati cum ajungem la Iasi,nu? Vom lua un mini-autocar (arata ca un autobuz,dar nu e) care e al scolii.
 -Si va rugam ca acum sa va luati gentutele si hainutele pe voi,trebuie sa mergem repede,intrerupe Mery
Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 100206


 ..........
 Ajunsi in Iasi,si intrand in Gradina Botanica,cele doua invatatoare roaga copiii sa adune 5 lei de la fiecare,intrarea nu e pe gratis! Uitati cateva informatii,apoi va rog sa puneti poze cu ce flori va plac Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 268640 
 -Aici e treaba mea,spuse incantata Miss Mary!   Uitati cateva informatii si 2 poze....nu uitati,va rog sa puneti si voi!

 Gradina Botanica din Iasi e cea mai veche gradina botanica din Romania. affraid Se cultivă aproximativ 2000 de specii de plante, se adresează în special elevilor și studenților,care înțeleg mai bine unitatea și diversitatea lumii vii. cheers Are o multime de sere,fiecare de dimensiuni diferite,fiind pline de cele mai rare dar si cele mai comune specii de plante!

 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 255px-Botanical_Garden_Iasi_2    Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcSvyIHF-4r5dlzDPMYCr4Gt6gV4WvBCqjo6I4zh-zjYcxZE4FZysQ

 Mai ramanem cam 2 ore aici,apoi mergem intr-un parc din apropiere si aflam lucruri despre sistemul imunitar....si puteti manca acolo Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 268640


 

 


 



 
 


 



 
 


 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  alteio Mar 03 Apr 2012, 8:11 am

2000,wow....bine,avand in vedere ca in toata lumea sunt aproximativ 500.000 de speci,2000 e putin,nu?

alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  alteio Mar 03 Apr 2012, 8:13 am

aaa,uite si plata 5 :w$: Smile
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 222006

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  sely01 Mar 03 Apr 2012, 8:15 am

Selu` e si ea aici prezenta!
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225637

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  sely01 Mar 03 Apr 2012, 8:16 am

5 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 165817
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225637

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  sely01 Mar 03 Apr 2012, 8:16 am

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 2
Cine poate sari peste apa de aici?
Oare ce fel de apa?
Stie cineva sa analizeze apa Laughing
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225637

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  sely01 Mar 03 Apr 2012, 8:26 am

Toti copiii sea duna langa apa.
-Pun pariu ca nu poti sari,Sely!
-Aaa,da?spuse Sely cu un aer increzut.
Sely facu o mica saritura peste apa.Crezand ca va ajunge pe partea cealalta in siguranta,s-a apaa :lol orpit in aer Laughing , cazand in apa Laughing
-Ha...Ha..Ha...!! Laughing
Toti au inceput sa rada de Sely.Fauna o lua incet de mana si a dus-o la infirmerie...Acolo i-au bandajat piciorul lui Sely,acesta trebund sa stea in ghips.
Cand Sely s-a reintors,tuturos le-a parut rau pentru ce s-a intamplat.
Teo s-a apropiat de ea:
-Imi pare rau,Sely!E numai vina mea!spuse Teo putin rusinata Embarassed
-Nu,nu e vina ta!Eu am vrut sa sar Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 84978
Teo,avand un suflet mare,si-a mai cerut scuze.Sely a iertat-o apoi au devenit bune prietene.
Nimeni nu a mai ras Sely.
Cu totii au trecut cu bine de partea cealalta a apei.Erau atat de curiosi , incat nu mai oboseau sa intrebe despre fiecare floare si planta intalnita Smile

* Sper ca nu-i problema daca am scris eu acest text Embarassed *
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225637

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Alexandru2002 Mar 03 Apr 2012, 8:28 am

5 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 165817

Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683884

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Fauna Mar 03 Apr 2012, 1:26 pm

 Scuze,dar am stat asa de mult la Gradina Botanica,incat nu ne-am oprit decat sa mancam,apoi ne-am intors din nou la Bucuresti Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 84978 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 84978   Revenind....:


 E ora 14:30 si elevii au venit doar acum,deoarece cele doua invatatore i-au rugat sa vina dupa-amiaza,pentru ca vom face activitati surpriza DOAR in scoala Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 41447.

 -Buna ziua,scolarilor!  chicotesc cele doua invatatoare.
 -Buna dupa-amiaza! salauta amuzandu-se elevii.
 -Pot sa am o intrebare? ridica sus mana Sely.
 -Sigur! 
 -Azi vom sta in scoala? Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 613157 Nimic de vizitat....nimic de vazut?
 -Nu-ti fa griji! Intr-adevar,vom fi doar in scoala,dar dupa ce vedeti programul sigur va va incanta ideea! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243   
 -Am si eu o intrebare!  Ne puteti arata programul mai repede?  Astept cu nerabdare! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603     zise incantat Alex.
 -Daca ma tot grabiti,uitati programul facut de Ale,maine il voi face eu,apoi vineri impreuna!
 

 Marti-de la 14:30 la 16:00,vom curata cat putem din curtea mare a scolii.
        -de la 16:00 la 17:00 avem picnic in spatele scolii,pe gazonul artificial.

 -Picniiiic! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243   izbucni Teo.
 -Pai daca va incanta ideea,haide sa incepem sa curatam curtea mare a scolii. In dreapta voastra e o masuta plina cu saci menajeri si manusi de uncica folosinta.Luati-le si o rog pe Ale sa va spuna ce trebuie sa luati! I love you
 -Mersi Mary.Ce luam de pe jos: peturi,crengi uscate,cat mai multe frunze uscate si (daca au fost fara bun simt) guma de pe jos sau pachete de orice.
-Hai sa incepem! striga entuziasmati copiii. Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 895327 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 895327

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTek1alZUVft1BHV4LrgZfHf9DPAGFZdNWCilVMztN0XCoF4jUOkA     Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcQ33Tq-tdJOR2XPdJInfJviZg2GSp2uA5Tc6ghLRVK7lZhdbZcO    

 *Continuarea la ora 14:50 *

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Fauna Mar 03 Apr 2012, 6:13 pm

 Dupa micuta curatenie generala,elevii se indreapta bucurosi la Miss Mary si Ale bounce
 
 -Am starns multe lucruri!  Deseuri,peturi,si chiar si frunze uscate si pungi! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243    spuse entuzasmat Alex.
 -Alex,tu ai multe gunoaie....cum ai reusit sa umpli 1 sac menajer? intreba uimita Teo.
 -Pai....nu e un lucru de laudat.E foarte rau ca scolarii fac tot posibilul sa nu respecte o buna maniera!  Trebuie noi sa strangem dupa ei.... Rolling Eyes

 Alex a fost intrerupt de vocea lui Ale,care a grait:

 -Copii!  Fiti atenti la mine,va rog! Cei care ati gasit materiale reciclabile pe jos le-ati pus deoaparte,asa-i?
 -Daaaa!   afirma ei. Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 978826
 -Atunci va rog ca cei care au gasit aceste materiale sa la arunce la containerele corespunzatoare lor: albastru-hartie,galben-plastic si verde-carton.
 -Si cei care au gunoi simplu,aruncati in pubelele din spatele vostru! spune Mary.
 Dupa ce copiii au indeplinit cerintele,invatatoarele le-au zis:
 -Micii nostri scolari...deoarece v-ati ostenit cu munca,acum e timpul de relaxare,nu?
 -Desigur Miss Mary,avem nevoie de o pauza! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 895327
 -Perfect!Atunci Sely,te rog sa scoti din cosul de picnic mancarea....
 -Uitati copii! Fiecare cate un aliment din ce va dau! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 84978
 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTMBnpTvuArdgbr_kSrPiPZZpwmJguQumYV6BGSHPvDnHqnwyR6 X23      Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRriNhPJSZiqiZBtOew3mahqGw-M0P5zyQf7Zj3-vhQ6rMVUfV3X23       Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 2Q== X23

 Toti elevii se pun pe paturica si incep sa vorbeasca si desigur,sa manance! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603  Si invatatoarele isi scot mancarea:
 -Ale,scoti tu mancarea,te rog?
  -Daa...uite!
 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcS32ETDE-zdN0e9aZJf9J2YOkH30milSmWy05Nm3D3b7wcsFyt7tgX2       Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTBx6NL-Rbdrd17w2vE0ezEYlB-jQMAmxq1InKme5C1shdxv7MyNgX2       Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTsRtDs7MbKuVLV9Mm0CcO6BGP5ybxiWgF4kbW9j0eX-7OZHJcm6QX2

 Invatatoarele se pun pe mancat....si se uita cu drag la elevi.Abia asteapta sa vina urmatoarea zi! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 268640

 *Acum puteti sa spuneti daca v-a placut ce-am facut etc Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 100206*

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Fauna Mier 04 Apr 2012, 5:26 pm

Azi n-avem nimic in program....decat sa mergem la joaca in parc Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 94243

 -Selyyyy!  Selyyy!    Unde mama-zmeurii te-ai ascuns? Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 233603
 -Sunt chiar in spatele tau,Alex lol!
 -Ooo....da.....vrei sa ne dam in leagan?
 -Pai...prefer sa mergem in acel tobogan-tunel foarte lung.Vrei? Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 615872
 -Sigur!

 *In timp ce ei se distrau,ceilalti stateau langa Miss Mary si Ale Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 268640*
 -Vreau sa fiti cat mai cuminti!  Nu suntem singuri in parc........si nu vreau sa ne facem de rusine! Credeti ca puteti fi civilizati?
 -Incercam.raspunse in cor elevii.
 -Bine!Pana atunci,Ale,te rog sa le spui copiilor unde se pot juca!
 -Bine.Aveti voie pe tobogane,tunele in care poti sta,casuta din copac,masa de joc,hinta+leagan,balansoar si minicarusel. Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 100206 Numai sa nu va raniti si sa va impingeti,okay?
 -Bine.....pot avea o intrebare?
 -Sigur Teo! Spune-mi! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 445825
 -Pana la ce ora stam?
 -Pai....cum e ora 18:25,vom pleca la ora 19:15.zise Mary.
 -Putem incepe,atunci?
 -Sigur Teo! Noi va supraveghem din aceste banci.Distractie placuta! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 895327

 Copiii incepura sa se joace.......si aici putem sa-i vedem,deoarece invatatoarele i-au fotografiat! Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 978826

 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcR6of4KCkljD0sZJQkTfolrFAD70ZjAICKJNmaLffRqNrbJ2gSg     Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRmyv8g7Po3qsa6iHj5BSSDKHSz9D1go_ze7T85QPXnnbcU5C94uQ     Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcTQyMgZuiW7SLRUcC-atQ3194--hHGdDbr7NOPcrYg_QxqRgSFA    Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Images?q=tbn:ANd9GcRZgVhd1-XQVEJq0dUIiinkAWwBKhmYlzCnWFXRhLF4r6tdYrkXVg(in acele tunele gaurite albastre se afla Sely si Aex Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 41447)

 *Acum puteti si voi face mici dialoguri*

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Alexandru2002 Mier 04 Apr 2012, 5:28 pm

Woooo, ce lung e tunelul-tobogan!
E super in el. Ce viteza prindem!
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683884

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Laur77 Joi 05 Apr 2012, 4:03 pm

5 Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 165817

Ce tobogan ... nu mai ies din el ! Laughing
Da' ce au cu iarba ? Ar fi culmea sa fie un panou : [ Nu calcati pe jos ! ]

Laughing Laughing Laughing
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243654

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  alteio Joi 05 Apr 2012, 4:10 pm

woow sunt blocata in topoganul rosu!SOS!SOS!stai!ce se intampla?yopiiiiii!am reusit!am alunecat!ce supeeeeeer!!!! Laughing Laughing Laughing
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 222006

Sus In jos

Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x - Pagina 2 Empty Re: Scoala Altfel---> Scoala Copiilor Isteti ;x

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum