Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

+28
canary
madalina2011
Stefzyk
amicool08998
bia
sharonpopa
Mimy
Choi_dongyi
My friends
Misterio
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
elenafrumoasa17
WebkinzBoyRomania
loveemily
robypanda
kkryss
Zorica12
galbior
Froggy cunoscuta ca scl
deea98
ClaudiaMissy
denissa99pestisor
Diana_girlstar
Anelizeprincess
Lori123
Webkinz Romania
WebkinzVideos989
Manzu
32 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:00 pm

scz ca scriu aici ,dar mi da cineva coronita de minuni pe 2 PSI-uri,pllz,plz?

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Vin 27 Aug 2010, 3:27 pm

ce psi-uri, caci o am eu

denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:30 pm

scutter terier hoinar,sau daca vrei un super bed ca altceva nu am

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:30 pm

scutter terier hoinar,sau daca vrei un super bed ca altceva nu am

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:31 pm

scutter terier hoinar,sau daca vrei un super bed ca altceva nu am

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Vin 27 Aug 2010, 3:32 pm

ce super bed?

denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:32 pm

scutter terier hoinar,sau daca vrei un super bed ca altceva nu am

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:32 pm

trandafir,sau caleasca

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Vin 27 Aug 2010, 3:34 pm

aaaaa, scz, nu il ai pe cel floarea soarelui? mil doresc mult de tot

denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:35 pm

nu il mai am decat pe cel cu 20 de saltele Sad

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:39 pm

nu il mai am decat pe cel cu 20 de saltele Sad

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:39 pm

nu il mai am decat pe cel cu 20 de saltele Sad

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Vin 27 Aug 2010, 3:40 pm

nu l vrei plz a am nevoie de coroana Sad Sad Sad Sad

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Vin 27 Aug 2010, 4:02 pm

pai dami scuterul si patul si iti dau coroana, caci se face foarte greu, abia ola 30 de nestemate, daca vrei tio dau, daca nu, nu
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158156

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Zorica12 Vin 27 Aug 2010, 4:15 pm

imi puteti da tot ce tine de clown(haine inafara de costum pe care il am dau cate un mega stove pentru fiecare plzz Crying or Very sad ca nu am alcetva exuclusiv sau orice lucru din w shop la alegere 🐰
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153903

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Vin 27 Aug 2010, 4:25 pm

iti dau eu costum

iti dau eu coroana.
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Zorica12 Vin 27 Aug 2010, 4:44 pm

nu ai inteles imi trebuie pantofi de clown , peruca de clown si nasul de clown daca le ai iti dau cate un mega stove pe fiecare sau orice alt lucru din w shop (care se pot cumpara)
costumul il am
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153903

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Manzu Vin 27 Aug 2010, 4:46 pm

am eu pantofii........ :face:
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Vin 27 Aug 2010, 4:46 pm

am is papuci si palarie. SI NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>....
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Zorica12 Vin 27 Aug 2010, 4:48 pm

mii dai pe mega stove dar am o problema daca vrei sa facem schimbul daca mai stai vreo juma de ora ca sa fac bani
si froggy dami nasul si peruca tot pe mega stove


Ultima editare efectuata de catre Zorica12 in Vin 27 Aug 2010, 4:49 pm, editata de 1 ori
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153903

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Vin 27 Aug 2010, 4:49 pm

K
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Zorica12 Vin 27 Aug 2010, 5:06 pm

stire de ultim moment am cele trei mega stove-uri deci manzu si cu froggy dati-mi mesaj privat pentru datele de trade si scuze ca m-am razgandit de atate ori No Crying or Very sad
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153903

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Vin 27 Aug 2010, 9:42 pm

manzu, nu gasesc linkul de la lista de schimburi, asa ca scriu aici, cred ca iti va placea, dau la schimb un tablou cu 3 caluti, as vrea tot psi, astept oferta ta. maine dimineata ma uit ca cum ma duc la somnik.
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158156

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  kkryss Vin 27 Aug 2010, 9:55 pm

denissa99pestisor a scris:manzu, nu gasesc linkul de la lista de schimburi, asa ca scriu aici, cred ca iti va placea, dau la schimb un tablou cu 3 caluti, as vrea tot psi, astept oferta ta. maine dimineata ma uit ca cum ma duc la somnik.

MAINE MANZU VA FI LA PETRECERE Very Happy
kkryss
kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'M HAPPY FOR ALL!!
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 171346

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  robypanda Vin 27 Aug 2010, 10:49 pm

si eu as vrea sa fac ca voi sa cumpar si sa primesc orce as vrea psi sau rare ca nu am rare de trade am doar de colectie
robypanda
robypanda
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : mY lIfE iS wEbKiNz
Localizare Localizare : uNdEvA pRiN lUmE
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158533

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Sam 28 Aug 2010, 11:12 am

Froggy cunoscuta ca scl a scris:iti dau eu costum

iti dau eu coroana.
si ce vrei pe ea?

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Zorica12 Dum 29 Aug 2010, 9:45 am

diana , mi le dau deja mie scuze silent No
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153903

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Diana_girlstar Dum 29 Aug 2010, 7:58 pm

si coroana atunci scuza ca te-am incurcat Embarassed

Diana_girlstar
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152083

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Lun 30 Aug 2010, 8:15 am

ce-mi oferi atunci pe coroana?
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  loveemily Sam 02 Oct 2010, 4:37 pm

Schimb orice lucruri din w shop cate vreti pentru haine cred ca maxim 6 ca nu stiu alta modalitate sa vi le dau
loveemily
loveemily
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : focsani
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151754

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  WebkinzBoyRomania Sam 02 Oct 2010, 9:48 pm

AM BALONUL CARES

WebkinzBoyRomania
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Caine
KinzCash : 157715

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  denissa99pestisor Sam 02 Oct 2010, 9:51 pm

WebkinzBoyRomania a scris:AM BALONUL CARES
ce lucruri de la wshop vrei?????????????
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158156

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  WebkinzBoyRomania Sam 02 Oct 2010, 9:59 pm

NU VREAU W SHOP DAR AM POSTAT LA TOPIC GRESIT
HAI LA LISTA DDE SCHIMBUI

WebkinzBoyRomania
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Caine
KinzCash : 157715

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  elenafrumoasa17 Lun 15 Noi 2010, 3:14 pm

eu daca e dau rare pe rare!
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ Lun 15 Noi 2010, 5:18 pm

dau orice w shop (nu exagerati) pe 2 PSI,
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
Webkinz Signature
Webkinz Signature

KinzCash : 151384

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Misterio Lun 15 Noi 2010, 5:21 pm

MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ a scris:dau orice w shop (nu exagerati) pe 2 PSI,
am eu un cupon!
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ Lun 15 Noi 2010, 5:43 pm

cine are: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2740-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4191-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3817-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6668-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3078-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6733-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1924-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4099-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3865-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2579-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 899-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 912-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 9550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6405-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7141-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3790-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2592-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6815-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3265-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6156-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4251-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6736-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3427-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7630-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6015-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6695-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6827-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4286-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5349-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4820-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1449-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5297-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4278-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7135-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 916-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7490-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1252-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2308-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6660-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4516-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2526-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3321-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3844-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7147-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5476-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1237-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2586-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1447-1 ???

dau ORICE W Shop!!!
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™
Webkinz Signature
Webkinz Signature

KinzCash : 151384

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  loveemily Lun 15 Noi 2010, 6:15 pm

MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ a scris:cine are: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2740-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4191-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3817-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6668-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3078-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6733-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1924-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4099-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3865-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2579-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 899-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 912-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 9550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6405-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7141-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3790-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2592-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6815-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3265-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6156-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4251-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6736-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3427-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7630-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6015-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6695-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6827-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4286-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5349-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4820-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1449-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5297-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4278-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7135-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 916-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7490-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1252-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2308-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6660-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4516-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2526-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3321-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3844-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7147-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5476-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1237-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2586-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1447-1 ???

dau ORICE W Shop!!!
am psi pudel negru si psi peste albastru dar nu le dau pe lucruri w shop
loveemily
loveemily
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : focsani
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151754

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  My friends Lun 15 Noi 2010, 6:54 pm

Am eo psi sig. fox si ossily plant si psi pudel dar nu le deau la schimb daramite cu lucruri din w shop affraid affraid affraid affraid affraid affraid
My friends
My friends
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ei nush ce sa zik
Localizare Localizare : arad,Bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 154038

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  elenafrumoasa17 Mar 16 Noi 2010, 3:07 pm

MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ a scris:cine are: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2740-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4191-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3817-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6668-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3078-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6733-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1924-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4099-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3865-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2579-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 899-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 912-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 9550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6405-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7141-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3790-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2592-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6815-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3265-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6156-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4251-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6736-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3427-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7630-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6015-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6695-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6827-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4286-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5349-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4820-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1449-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5297-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4278-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7135-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 916-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7490-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1252-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2308-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6660-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4516-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2526-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3321-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3844-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7147-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5476-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1237-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2586-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1447-1 ???

dau ORICE W Shop!!!
am eu de la crem soda si terier alb dar nu dau pe obiecte de la w shop!
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 158055

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty schimb

Mesaj  Choi_dongyi Mar 18 Ian 2011, 2:39 pm

vrei al schimb o poza de grup anul5 ii valued items vrei? daca vrei eu as vrea acel psi canapea
Choi_dongyi
Choi_dongyi

KinzCash : 146191

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Mimy Mar 18 Ian 2011, 3:00 pm

MąℜℜŸukąąƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ™ a scris:cine are: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2740-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4191-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3817-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6668-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3078-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6733-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1924-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4099-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3865-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2579-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 899-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 912-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 9550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6405-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7141-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3790-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2592-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6815-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3265-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6156-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4251-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6736-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3427-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7630-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6015-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6695-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6827-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4286-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5349-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4820-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1449-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5297-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4278-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7135-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4550-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 916-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7490-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1252-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2308-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 6660-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 4516-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2526-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3321-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 3844-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 7147-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 637-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 5476-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1237-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 2586-1 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 1447-1 ???

dau ORICE W Shop!!!

am avut psi pudel alb si cada in forma labuta dar le-am dat
Mimy
Mimy
Zumbuddy
Zumbuddy

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 148119

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  sharonpopa Lun 20 Iun 2011, 7:32 pm

Am PSI de la Pintastik Peacok ( adica scaunul de paun ) si PSI de la signature veverita ( adica copacul cu nuci ). Dar NU le dau nici daca imi dai toate hainele din webkinz world ! schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 84978
sharonpopa
sharonpopa
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ::: HAPPY :::
Localizare Localizare : Pe Neptun ~ !
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153172

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  bia Mar 21 Iun 2011, 9:51 am

Nu merita Psi-urile astea pe obiecte din W-Shop undecided
bia
bia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164868

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  sharonpopa Mier 22 Iun 2011, 10:26 am

Da ! Bia are dreptate ! Nu se merita ... schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 328962
sharonpopa
sharonpopa
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ::: HAPPY :::
Localizare Localizare : Pe Neptun ~ !
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153172

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  amicool08998 Lun 04 Iul 2011, 12:37 pm

dau figurina pentru rare (de preferat colosal movie screen,In-Home Bowling Alley, Queen of Hearts Bed sau ce mai aveti voi), psi-uri si coduri trading cards


Ultima editare efectuata de catre amicool08998 in Lun 04 Iul 2011, 1:52 pm, editata de 1 ori
amicool08998
amicool08998
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)) :) :D :*
Localizare Localizare : Home
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 148628

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  amicool08998 Lun 04 Iul 2011, 12:37 pm

amicool08998 a scris:dau figurina pentru rare (de preferat colosal movie screen,In-Home Bowling Alley, Queen of Hearts Bed sau ce mai aveti voi), psi-uri si coduri trading cards
oferta valabila pana pe data de 14 iulie


Ultima editare efectuata de catre amicool08998 in Lun 04 Iul 2011, 1:53 pm, editata de 1 ori
amicool08998
amicool08998
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)) :) :D :*
Localizare Localizare : Home
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 148628

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Stefzyk Lun 04 Iul 2011, 1:05 pm

dar e usor sa ai figurina aia Rolling Eyes o poti lua online Rolling Eyes in fine...
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty cum vreti

Mesaj  madalina2011 Vin 12 Aug 2011, 6:43 pm

uitati cine vrea sami dea va rog ceva rar in schimbul a ceva scump de la w shop(accept sami spuneti ce lucru sa va cumpar)cine vrea sami spuna ok?schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 268640 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 100206 schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 75481

madalina2011

KinzCash : 140220

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  canary Vin 12 Aug 2011, 8:39 pm

caut psi-uri ce vreti pe ele (cine are)prefer orice psi!care nu-l am
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  foxy0198 Sam 15 Oct 2011, 2:56 pm

Dau un piedestal machu pichu si o canapea ou de primavara pe un super bed.

foxy0198

Gen : feminin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 138340

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  verona3 Sam 15 Oct 2011, 3:10 pm

Orice PSI ,Rare .....orice pe obiecte scumpe din W shop

scuze manzu.....
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178385

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  loredana09 Vin 03 Feb 2012, 10:09 pm

Am nevoie de toboganul de la Vulpea Signature.Dau orce W-shop.Si poate ceva PSI,depinde ce daca am! schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 706700
loredana09
loredana09
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I was and will always be happy!
Localizare Localizare : Dog city
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 149531

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  alteio Dum 05 Feb 2012, 2:07 pm

manzu,scuze ca cer la topingul tau dar daca deschideam si eu unul deea le unea.dau orice articol de hamsteri,orice articol de la Wshop,si o masina exclusiva pentru vrejul de fasole de la parcul de aventuri schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826mie mi se pare o afacere buna,daca sunteti interesati numele meu de utilizator de pe webkinz e 2001DARA schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  alteio Dum 05 Feb 2012, 2:08 pm

alteio a scris:manzu,scuze ca cer la topingul tau dar daca deschideam si eu unul deea le unea.dau orice articol de hamsteri,orice articol de la Wshop,si o masina exclusiva pentru vrejul de fasole de la parcul de aventuri schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826mie mi se pare o afacere buna,daca sunteti interesati numele meu de utilizator de pe webkinz e 2001DARA schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826
daca vreti sa facem schimbul sa ma contactati prin mesaj privat schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 978826
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi - Pagina 2 Empty Re: schimb - lucruri scumpe din wShop cu lucruri rare, exclusive sau psi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum