Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prima / ultima zi de scoala

+44
BrunoClau
doriutza
bidrye
Adrian2003
Moko
verona3
andreeapaun
Alexandru2002
stefanawebkinz
zinzimima
Stefzyk
robi dragut
ToreleiWerecat
elena99
Misterio
merry777
♥miley♥selena♥demi♥
Clinchi
MJ-PopKing
PeacefulDoggy
stella
jasminerux
ClaudiaMissy2
LovleyLovePup
robypanda
july_thebest_star
llizza
Trompy98
Husky
webkinz_lover
MITZUCA
denissa99pestisor
alicelovefrog
adelinabalerina
lavinia3000
galbior
lorena.buta
deea98
Alexa17
Adronia
Manzu
coolgirl
kkryss
ClaudiaMissy
48 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 11:43 am

Manzu a scris:la noi toate scaunele din clasa eu fost cel putin sudate la loc de 2 ori......... bancile erau noi in clasa a cincea, dar acum sunt absolut distruse.............. tabla sta sa cada pe noi si pe jos sunt numai gume de mestecat vechi si negre........ scoala noastra e moderna fata de scolile din orasul meu....... intruna dintre ele geamurile sunt sparte iar hotii intra si fura mobila........
Ce???
Cred ca o sa lesin. Credeam ca in Romania toate scolile au termopane si infrarosu si parola la poarta ca la noi

alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  galbior Vin 20 Aug 2010, 11:44 am

alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:la noi toate scaunele din clasa eu fost cel putin sudate la loc de 2 ori......... bancile erau noi in clasa a cincea, dar acum sunt absolut distruse.............. tabla sta sa cada pe noi si pe jos sunt numai gume de mestecat vechi si negre........ scoala noastra e moderna fata de scolile din orasul meu....... intruna dintre ele geamurile sunt sparte iar hotii intra si fura mobila........
Ce???
Cred ca o sa lesin. Credeam ca in Romania toate scolile au termopane si infrarosu si parola la poarta ca la noi

termopane affraid ce lux

galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Vin 20 Aug 2010, 11:45 am

noi suntem inapoiati rau........ nici pe unguri nu-i vom ajunge prea devreme.......... oamenii aia au centru de sport si fitness in sate...... adica sate..... nici macar oras.........noi la scoala avem termopane, dar nu toate scolile au......... profii si-au pus infrarosu la calcelarie si prostii de ei (scuze de expresie) au ramas blocati acolo 2 ore ca nu isi mai gaseau cartelele.............

Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 11:47 am

galbior a scris:
alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:la noi toate scaunele din clasa eu fost cel putin sudate la loc de 2 ori......... bancile erau noi in clasa a cincea, dar acum sunt absolut distruse.............. tabla sta sa cada pe noi si pe jos sunt numai gume de mestecat vechi si negre........ scoala noastra e moderna fata de scolile din orasul meu....... intruna dintre ele geamurile sunt sparte iar hotii intra si fura mobila........
Ce???
Cred ca o sa lesin. Credeam ca in Romania toate scolile au termopane si infrarosu si parola la poarta ca la noi

termopane affraid ce lux
adica nu aveti nici deasta de pus degetu' sa te identifice si bodygarzi care is doi pentru fiecare si asteapta pana iti vin parintii???

alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Vin 20 Aug 2010, 11:47 am

nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???

Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  denissa99pestisor Vin 20 Aug 2010, 11:49 am

ce sa spui, asta e, si mama zice asa, odata mama vorbea despre cerc pedagogic, iar eu am inteles circ, si mama a zis :
,, Da, cu animalele de profesori.'' ca la noi la scoala, e oribil, este o doamna de tehnologie, care pune notele, numai daca faci ore cu dansa sau alegi optionalul la dansa, iar o ora e 40 de lei, va dati seama? pune note pe bani, ce bine e de tine alicelovefrog, cum a zis kkryss, sa fi bucuroasa ca inveti acolo........

denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  galbior Vin 20 Aug 2010, 11:49 am

Manzu a scris:nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???

scuze tehnologie din alta gaklaxie de pe nebuloasa orion

galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 11:51 am

Manzu a scris:nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???
haha.
Cand intrii in clasa pui degetu' , cand iesi ochii.

alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Vin 20 Aug 2010, 11:52 am

ce smecher!!!!!!!!!!!!!!!! cheers cheers vreau si eu aparat dinasta!!!!!!

Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  galbior Vin 20 Aug 2010, 11:53 am

alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???
haha.
Cand intrii in clasa pui degetu' , cand iesi ochii.
vai sunteti modificati genitic ??? affraid Shocked
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 183331

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  kkryss Vin 20 Aug 2010, 11:57 am

Acum sa fim seriosi.Nu toate scolile din China sunt asa.Alice cu siguranta invata la o scoala particulara a diplomatilor.Va imaginati ca scolile de la satele care au fost luate de alunecarile de teren aratau asa?Sau scolile de la periferia oraselor?eA SA MULTUMEASCA CA ARE SANSA ASTA.PUTINI O AU.Esti o fericita!!!
kkryss
kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'M HAPPY FOR ALL!!
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 171616

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  denissa99pestisor Vin 20 Aug 2010, 11:58 am

mai.........acolo in China, e fain, chinezii tot exporta, nu vedeti ca aproape pe fiecarejucarie sau lucru scrie: ,,MADE IN CHINA'', deci ei sunt si destepti nu ca astia de la noi din tara, ei au asa o tehnologie ultramoderna, pentru ca exporta lucruri si resurse naturale, doamna a zis ca demult pe vremea lui Ceausescu Romania era granarul Europei, dar acum, cred ca e ultima tara din Europa, deci va dati seama, in municipiu se scrie inca cu creta, dar la sat va dati seama, cred ca in sat in china, e mai fain ca in orasele mari din Romania........asta-i viata, si doamna invatatoare zice ca e mai frumos in romania, patria noastra, zice ca daca ne ducem in alta tara, ne va fi dor de ea, eu nu as prea crede, cred ca multi dintre voi si-ar dori asta, eu mi-as dori enorm sa invat intr-un mediu asa cum invata alicelovefrog, dar asta e un vis........
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158426

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 11:58 am

galbior a scris:
Manzu a scris:nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???

scuze tehnologie din alta gaklaxie de pe nebuloasa orion
OK. Va zic de altceva.
Azi cand faceam taichou( arta chineza) a venit doana Anureeta( asa o chema pe diriginta mea) si a zis ca eu cu Mia, Alurania, Sarina, Airita si Honey ne schimbam cu baietii care aveau tenis. Honey a aruncat mingea si Sarina cu Mia sau dus sa o prinda...
In final Mia a fost zgariata cu paleta pe frunte.
Mai n-au dat in judecata profu de tenis ca n-a fost atent( Muhamet, un baiet din clasa noastra a aruncat mingea si a ajuns la etaj-ul 6. A chemat pompierii sa o scoata si intre timp s-a intamplat asta.)
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Vin 20 Aug 2010, 11:59 am

kkryss, am vazut un documentar despre drumul ceaiului, cu o caravana care transporta ceai din china pana in india.......... oamenii cu caravana respectiva erau mereu pe drumuri, deci nu aveau o casa a lor, dar totusi aveau mobile pentru asi suna familia............
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167419

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  galbior Vin 20 Aug 2010, 11:59 am

ai dreptate dar nici scolile de la periferia altor orase din alte tari nu arata chiar asa sunt ceva mai decente....
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 183331

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 12:02 pm

galbior a scris:
alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:nu........ce-i asta?? tehnologie extraterestra???
haha.
Cand intrii in clasa pui degetu' , cand iesi ochii.
vai sunteti modificati genitic ??? affraid Shocked
Nu, nu suntem. Doar ne inscrie in memoria scolii.

kkryss a scris:Acum sa fim seriosi.Nu toate scolile din China sunt asa.Alice cu siguranta invata la o scoala particulara a diplomatilor.Va imaginati ca scolile de la satele care au fost luate de alunecarile de teren aratau asa?Sau scolile de la periferia oraselor?eA SA MULTUMEASCA CA ARE SANSA ASTA.PUTINI O AU.Esti o fericita!!!
Ai dreptate kkryss. Invat in Indian Diplomatic School with english curiculum.
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  MITZUCA Vin 20 Aug 2010, 12:03 pm

mama ce tare scoala noastra are drogatii in ea pe cuvant am prins-o pe una toata lumea sta si vb urat e super urat la scl noasrta poate sa zica si Husky
as vrea eu scl ca a ta alicelovefrog ca sa va dovedesc
era un proiect sa scrii despre o pers renumita sau ceva de genul asta eu am ales o balerina cam cea mai mare balerina cred Maia Plitseskaia(cred ca sa se scrie)
si eu am castigat si a venit liceul rus si eu trebuia sa imi citesc proiectul dar la ce scl "buna avem" nu m-a lasat Doamna de Religie si calc noatre sunt vechi....
trebuia sa ma vada pe mine la spectacole la balet si nici aia nu am putut sa vedem ca nu mergeau ca erau prea vechi calc
si vreeu sa zic ca majoritatea copiilor erau de a 7 a
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162382

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  denissa99pestisor Vin 20 Aug 2010, 12:05 pm

esti cea mai norocoasa, dar macar un sfert din conditiile pe care le are irina la scoala daca ar fi aici........ Sad Sad Sad ne-ar mai fi drag sainvatam, eu astept toamna numai ca sa prind frunze zburatoare pe webkinz, dar la scoala nu ma mai gandesc.............e oribil :evil: :evil: :evil: bunica zice ca unii politicieni( cum este ala cu matusa Tamara) sunt niste porci, au niste burti.......iar mama are mai putin de 1500 de lei, si zice ca trebuie sa se taie salariul celor ce au mai mult,deci daca i sar taia, ar ramane cu 1000 de lei si ceva.........va dati seama? si numai rata la masina e 500 de lei.........pe scurt tara noastra e ultima din lume!!!!!!!! Sad Sad Sad
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158426

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  kkryss Vin 20 Aug 2010, 12:06 pm

Manzu a scris:kkryss, am vazut un documentar despre drumul ceaiului, cu o caravana care transporta ceai din china pana in india.......... oamenii cu caravana respectiva erau mereu pe drumuri, deci nu aveau o casa a lor, dar totusi aveau mobile pentru asi suna familia............
Sa fim seriosi.Mobile au toti acum.Si ciobanii nostrii de pe munte!!!
kkryss
kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'M HAPPY FOR ALL!!
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 171616

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 12:07 pm

V-am zis de incidentul cu Mia. Deci nu e CHIAR asa de bine.
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  kkryss Vin 20 Aug 2010, 12:10 pm

alicelovefrog a scris:V-am zis de incidentul cu Mia. Deci nu e CHIAR asa de bine.
Din punctul acesta de vedere,e bine.Sunt reguli si educatia nu lasa de dorit ca aici.
kkryss
kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'M HAPPY FOR ALL!!
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 171616

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  denissa99pestisor Vin 20 Aug 2010, 12:13 pm

uneori se intampla asta la voi, la noi e des de tot, la ce mai foloseste educatia civica? numai asa sa invatam definitiile, de exemplu baietii de la noi din clasa fac prostii mai mari decat ei, mai ales sebi, e un libanez bate copii fara sa-i faca nimic, kkryss cred ca e un baiat exemplu, pe langa cei din clasa mea, celor din clasa mea le e sila sa poarte uniforma, iar mama fiindca e ciudata ma facut baiat, imi da uniforma de baiat(aproape)care e de fete, dar imi place ca e comoda, nu stiu ce ii incomodeaza pe baieti sa poarte uniforma No No No
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158426

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Vin 20 Aug 2010, 12:15 pm

kkryss, oamenii aia nu aveau acces la civilizatie........ nici macar case nu aveau.......
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167419

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  webkinz_lover Vin 20 Aug 2010, 12:31 pm

la mn la scoala nu e asa rau .La mn la scoala ,in toate clasele se afla tabla smart dinaceea cu touch screen,si tabla pe care scrii cu markere (nu stiu daca am scris bine),banci noi si scaune si dulapuri noi dar imi este teama sa nu cumva sa numai fie asa in cls a 6a
La mn la scoala este si o clasa speciala de engleza pentru ca stiti este un examen de engleza si daca il iei te baga la cea mai buna clasa din scoala cu cei mai buni profesori,calculatoarele nu sunt vechi,sunt noi si aproape in fiecare clasa este aer conditionat,si in toaaatee clasele sunt geamuri termopane .Iar la mn la scoala este si semiinternat iar semiinternatul este in alta cladire unde la parter este cantina unde mananca copiii iar sus sunt biblioteca ,clasele in care stau copiii care stau dupa program si dormitoarele pt cei mici (cei de cls I pot dormi)
webkinz_lover
webkinz_lover
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : ambasada lui Mos Craciun
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 153397

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Husky Vin 20 Aug 2010, 12:32 pm

galbior a scris:
alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:la noi toate scaunele din clasa eu fost cel putin sudate la loc de 2 ori......... bancile erau noi in clasa a cincea, dar acum sunt absolut distruse.............. tabla sta sa cada pe noi si pe jos sunt numai gume de mestecat vechi si negre........ scoala noastra e moderna fata de scolile din orasul meu....... intruna dintre ele geamurile sunt sparte iar hotii intra si fura mobila........
Ce???
Cred ca o sa lesin. Credeam ca in Romania toate scolile au termopane si infrarosu si parola la poarta ca la noi

termopane affraid ce lux

noi avem noroc avem termopane dra in rest e jaf poate reusesc sa fac o poza si profa e :evil: :evil: :evil: :evil: si celalalte profe la fel
Husky
Husky
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : GO BLUE!!!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 163051

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  MITZUCA Vin 20 Aug 2010, 12:34 pm

Husky a scris:
galbior a scris:
alicelovefrog a scris:
Manzu a scris:la noi toate scaunele din clasa eu fost cel putin sudate la loc de 2 ori......... bancile erau noi in clasa a cincea, dar acum sunt absolut distruse.............. tabla sta sa cada pe noi si pe jos sunt numai gume de mestecat vechi si negre........ scoala noastra e moderna fata de scolile din orasul meu....... intruna dintre ele geamurile sunt sparte iar hotii intra si fura mobila........
Ce???
Cred ca o sa lesin. Credeam ca in Romania toate scolile au termopane si infrarosu si parola la poarta ca la noi

termopane affraid ce lux

noi avem noroc avem termopane dra in rest e jaf poate reusesc sa fac o poza si profa e :evil: :evil: :evil: :evil: si celalalte profe la fel
cum am zis in textul de mai sus care nimeni nu la citit din cate vad
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162382

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Husky Vin 20 Aug 2010, 12:39 pm

webkinz_lover a scris:la mn la scoala nu e asa rau .La mn la scoala ,in toate clasele se afla tabla smart dinaceea cu touch screen,si tabla pe care scrii cu markere (nu stiu daca am scris bine),banci noi si scaune si dulapuri noi dar imi este teama sa nu cumva sa numai fie asa in cls a 6a
La mn la scoala este si o clasa speciala de engleza pentru ca stiti este un examen de engleza si daca il iei te baga la cea mai buna clasa din scoala cu cei mai buni profesori,calculatoarele nu sunt vechi,sunt noi si aproape in fiecare clasa este aer conditionat,si in toaaatee clasele sunt geamuri termopane .Iar la mn la scoala este si semiinternat iar semiinternatul este in alta cladire unde la parter este cantina unde mananca copiii iar sus sunt biblioteca ,clasele in care stau copiii care stau dupa program si dormitoarele pt cei mici (cei de cls I pot dormi)


wow are conditionat as vrea eu
Husky
Husky
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : GO BLUE!!!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 163051

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  MITZUCA Vin 20 Aug 2010, 12:42 pm

inca odata nimeni nu ma asc vad
iar si noi a trebuii sa ave calc daca doamna l-ar lasa pe tata sa le aduca
da ea nu il lasa nu vrea sa ne fii si noua mai usor?
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162382

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 12:47 pm

MITZUCA a scris:mama ce tare scoala noastra are drogatii in ea pe cuvant am prins-o pe una toata lumea sta si vb urat e super urat la scl noasrta poate sa zica si Husky
as vrea eu scl ca a ta alicelovefrog ca sa va dovedesc
era un proiect sa scrii despre o pers renumita sau ceva de genul asta eu am ales o balerina cam cea mai mare balerina cred Maia Plitseskaia(cred ca sa se scrie)
si eu am castigat si a venit liceul rus si eu trebuia sa imi citesc proiectul dar la ce scl "buna avem" nu m-a lasat Doamna de Religie si calc noatre sunt vechi....
trebuia sa ma vada pe mine la spectacole la balet si nici aia nu am putut sa vedem ca nu mergeau ca erau prea vechi calc
si vreeu sa zic ca majoritatea copiilor erau de a 7 a
Drogati?? La scoala asta daca stranuti nu te lasa.

alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 12:50 pm

Voi incerca sa fac o poza luni
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  MITZUCA Vin 20 Aug 2010, 1:01 pm

alicelovefrog a scris:
MITZUCA a scris:mama ce tare scoala noastra are drogatii in ea pe cuvant am prins-o pe una toata lumea sta si vb urat e super urat la scl noasrta poate sa zica si Husky
as vrea eu scl ca a ta alicelovefrog ca sa va dovedesc
era un proiect sa scrii despre o pers renumita sau ceva de genul asta eu am ales o balerina cam cea mai mare balerina cred Maia Plitseskaia(cred ca sa se scrie)
si eu am castigat si a venit liceul rus si eu trebuia sa imi citesc proiectul dar la ce scl "buna avem" nu m-a lasat Doamna de Religie si calc noatre sunt vechi....
trebuia sa ma vada pe mine la spectacole la balet si nici aia nu am putut sa vedem ca nu mergeau ca erau prea vechi calc
si vreeu sa zic ca majoritatea copiilor erau de a 7 a
Drogati?? La scoala asta daca stranuti nu te lasa.

da drogati.....mie frica uneori cand ii vad pale pale pale pale
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162382

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  webkinz_lover Vin 20 Aug 2010, 1:04 pm

alice forg si fa-le o poza prietenelor tale!!!!!
webkinz_lover
webkinz_lover
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : ambasada lui Mos Craciun
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 153397

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 1:06 pm

webkinz_lover a scris:alice forg si fa-le o poza prietenelor tale!!!!!

Care prietene?
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  denissa99pestisor Vin 20 Aug 2010, 1:07 pm

Honey, si mai aveai prietene Very Happy
denissa99pestisor
denissa99pestisor
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Atentie!!! Caut haine de la Persephone, cine are la trade, sami spuna oferta
Localizare Localizare : Campulung Moldovenesc
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158426

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  alicelovefrog Vin 20 Aug 2010, 1:11 pm

denissa99pestisor a scris:Honey, si mai aveai prietene Very Happy
Sunt cu mine in acceasi clasa
P.S.: 1 clasa de 1, 1 clasa de 2, 1 clasa de trei, 1 clasa de 4( ASTA-I TOATA SCOALA!)
alicelovefrog
alicelovefrog
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Awesomesauce!!!
Localizare Localizare : Pottermore, Ravenclaw Common Room
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157519

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Trompy98 Mar 24 Aug 2010, 3:44 pm

La vechea mea scoala.... No No !Afara pe pereti e plin de grafitti,sub scaune guma,pianele din clase sunt oooooooooooollllllllllllddddddddd!Doar sala festiva are termopane,scaune frumoase si piane superbe!Eu sper ca la noua scozla va fi mai bine!!

Ati vazut la stiri ca scoala de muzica din bucuresti sta sa cada???
Trompy98
Trompy98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Super!!!
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Caine
KinzCash : 154401

http://www.webkinzfun.forumcreativ.ro

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  llizza Mar 24 Aug 2010, 4:05 pm

Dinu Lipati?
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164669

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  ClaudiaMissy Joi 26 Aug 2010, 12:11 pm

alicelovefrog a scris:
denissa99pestisor a scris:Honey, si mai aveai prietene Very Happy
Sunt cu mine in acceasi clasa
P.S.: 1 clasa de 1, 1 clasa de 2, 1 clasa de trei, 1 clasa de 4( ASTA-I TOATA SCOALA!)

la mn este acum(anul asta cand vom intra)

2 de clasa 1
2 de clasa 2
1 de clasa 3
2 de clasa 4 (eu sunt a patra B,adica..trec)
ClaudiaMissy
ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : bn
Localizare Localizare : FETESTI
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161081

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Joi 26 Aug 2010, 1:19 pm

la noi sunt 4 din fiecare clasa : cls. 1 a, 1b ,1c si 1d etc........... eu sunt a 7- a C............... :face:
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167419

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  llizza Joi 26 Aug 2010, 1:54 pm

la noua mea scoala(liceul de coregrafie..) sunt numai o clasa din fiecare:
5A
6A
7A
8A
9A
10A
11A
12A
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164669

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  july_thebest_star Mier 08 Sept 2010, 1:55 pm

interesant..tabla cu Touch Smile am vazut ceva in cartile mele de mate mai modern care exsista in Romania


Ultima editare efectuata de catre july_thebest_star in Lun 17 Sept 2012, 1:53 pm, editata de 1 ori
july_thebest_star
july_thebest_star
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158740

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  webkinz_lover Joi 09 Sept 2010, 4:30 pm

SA STI CA IN SCOALA MEA ESTE APROAPE IN TOATE CLASELE TABLA CU TOUCH SCREEN!
LA MN IN CLS AM DOUA TABLE
UNA PE CARE SCRI CU MARKER
SI UNA TOUCH SE NUMESTE TABLA SMART Very Happy
webkinz_lover
webkinz_lover
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : ambasada lui Mos Craciun
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 153397

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Alexa17 Joi 09 Sept 2010, 8:51 pm

webkinz_lover a scris:SA STI CA IN SCOALA MEA ESTE APROAPE IN TOATE CLASELE TABLA CU TOUCH SCREEN!
LA MN IN CLS AM DOUA TABLE
UNA PE CARE SCRI CU MARKER
SI UNA TOUCH SE NUMESTE TABLA SMART Very Happy
si cum scrii pe tabla cu touch? lol!

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169618

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  july_thebest_star Lun 13 Sept 2010, 10:16 am

Ati venit de la scoala ? Eu da Very Happy
july_thebest_star
july_thebest_star
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158740

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Alexa17 Lun 13 Sept 2010, 11:28 am

july_thebest_star a scris:Ati venit de la scoala ? Eu da Very Happy
me too..a fost..pai..ca de obicei Rolling Eyes

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169618

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Prima zi de scoala

Mesaj  adelinabalerina Lun 13 Sept 2010, 12:00 pm

cum a fost la bine putin rau ca am inceput sa scriem din prima zi
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167870

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  webkinz_lover Lun 13 Sept 2010, 12:40 pm

la mn am stat de la 9 pana la 12 si a dat amnualele cateva nu pe toate orarul ne-a spus despre reguli si m-a pus sa semnez ca sunt de acord cu regulile si ca am luat manulalele si maine am 6 ore Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
webkinz_lover
webkinz_lover
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : ambasada lui Mos Craciun
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 153397

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  webkinz_lover Lun 13 Sept 2010, 12:45 pm

Alexa17 a scris:
webkinz_lover a scris:SA STI CA IN SCOALA MEA ESTE APROAPE IN TOATE CLASELE TABLA CU TOUCH SCREEN!
LA MN IN CLS AM DOUA TABLE
UNA PE CARE SCRI CU MARKER
SI UNA TOUCH SE NUMESTE TABLA SMART Very Happy
si cum scrii pe tabla cu touch? lol!

sunt niste pixuri speciale si un burete special care in realitate buretele nu sterge iar pixurile nu scriu

anul acesta stau in alta clasa muulltt mai mare dar are exact ce aveam si in cealalta clasa
are tabla smart tabla pe care scrii cu markere si un laptop la care intra dna profesoara
webkinz_lover
webkinz_lover
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : ambasada lui Mos Craciun
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 153397

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  llizza Lun 13 Sept 2010, 1:48 pm

he he he
am venit de la scoalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
e super,stau in banca cu o fata(johanna),avem un dirig....de istorie...,2 ore de balet pe zi,niste manuale rablagite,maine incepem cursurile,in ianuarie incepem pe poante,e posibil sa faca 2 clase de a 5a....nu vreaauuuuuu,uni stau cate 3 in banca(noi suntem 2 )...huh.....si cam atat
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164669

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  llizza Lun 13 Sept 2010, 2:26 pm

<Pentru sanatatea dumneavoatra evitati excesul de scoala , teme si invatat ..... daca apar manifestari neplacute consultati o mica vacanta ...tocilarii tac si inghit iar restul il trimit...>>>
Laughing Laughing Laughing Laughing
l`am primit pe mess
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164669

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  robypanda Lun 13 Sept 2010, 2:31 pm

llizza a scris: <Pentru sanatatea dumneavoatra evitati excesul de scoala , teme si invatat ..... daca apar manifestari neplacute consultati o mica vacanta ...tocilarii tac si inghit iar restul il trimit...>>>
Laughing Laughing Laughing Laughing
l`am primit pe mess
pe tn te-a pus sa ridici si stangul?
robypanda
robypanda
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : mY lIfE iS wEbKiNz
Localizare Localizare : uNdEvA pRiN lUmE
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158803

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  llizza Lun 13 Sept 2010, 2:48 pm

da Laughing si nu prea am reusit sa mi`l ridice prea sus(piciorul stang)
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164669

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  kkryss Lun 13 Sept 2010, 2:48 pm

AWW!!A FOST SUPER!! AM PRIMIT MANUALE NOI NOUTE,AVEM O DIRIGINTA TANARA ,PROFESOARA DE LIMBA ROMANA.FIUL EI ESTE IN CLASA CU NOI.SUNTEM 32 IN CLASA.22 BAIETI SI 10 FETE.AVEM O CLASA FRUMOASA IN CARE PARINTII NU AU INVESTIT NIMIC.ASA AM PRIMIT-O>SUNTEM LA PARTER SI AVEM SI TONOMAT DE BAUTURI(NEALCOOLICE!!).UN CEAI,O CIOCOLATA CALDA.SUNA PROMITATOR!!AM PRIMIT NISTE FISE PE CARE TREBUIE SA LE COMPLETAM.SI MAINE AVEM :GEOGRA,MATE,DESEN,RELIGIE,INFORMATICA. cheers
kkryss
kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'M HAPPY FOR ALL!!
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 171616

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  robypanda Lun 13 Sept 2010, 2:53 pm

llizza a scris:da Laughing si nu prea am reusit sa mi`l ridice prea sus(piciorul stang)
eu le-am ridicat pe-a mandoua pana la cap........... cerdeam ca ma rupe....
robypanda
robypanda
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : mY lIfE iS wEbKiNz
Localizare Localizare : uNdEvA pRiN lUmE
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158803

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Lun 13 Sept 2010, 5:11 pm

a fost suuupperrr........... ne-am jucat toata ziua si a venit profu de istorie (el e mai sever si mai rau) si a inceput sa ne vorbeasca de cersetorii din paris si toalete (nu avea nici o logica ce spunea el)....... Laughing avem 3 elevi noi in clasa........ ne-am jucat aproape toata ziua.......... cheers geek
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167419

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  LovleyLovePup Lun 13 Sept 2010, 5:16 pm

a fost ok. 5 ore plictisitoare Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Diriga' ne-a adus jeleuri si bomboane lol! lol! lol! lol!
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 169012

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  LovleyLovePup Lun 13 Sept 2010, 5:16 pm

Manzu a scris:a fost suuupperrr........... ne-am jucat toata ziua si a venit profu de istorie (el e mai sever si mai rau) si a inceput sa ne vorbeasca de cersetorii din paris si toalete (nu avea nici o logica ce spunea el)....... Laughing avem 3 elevi noi in clasa........ ne-am jucat aproape toata ziua.......... cheers geek
Toalete? Neutral
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 169012

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Manzu Lun 13 Sept 2010, 5:25 pm

da....... cica la europeni sunt mai moderne..................... cand am auzit asta, era sa pic de pe scaun............... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167419

Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Cum a fost prima zi de scoala?

Mesaj  Veronica Lun 13 Sept 2010, 5:33 pm

A fost bine!
As dori ca si in acest an sa am o medalie,multe diplome si...mult SUCCES!
Mult succes la toti!

Veronica
Vizitator


Sus In jos

Prima / ultima zi de scoala - Pagina 2 Empty Re: Prima / ultima zi de scoala

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum