Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

+4
bidrye
Maria212212
merry777
Webkinz Romania
8 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Webkinz Romania Mier 25 Apr 2012, 9:51 pm

www.WebkinzRomania.ro/concursul-de-miercuri Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 557288


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Mier 02 Mai 2012, 5:26 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  merry777 Joi 26 Apr 2012, 8:46 am

Mi-ar placea ca telefonul obisnuit sa fie ca cel deluxe member <3

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Fauna Joi 26 Apr 2012, 12:08 pm

Mi-ar placea ca la telefonul webkinz sa poti alege mai multe fonduri specifice:imagini cu webkinzi,adica desingul telefonului.Ar fi interesant si daca ai putea sa trimiti mesaje pe el,ca si-n Clubhouse.Sa ti se deie cateva variante si sa trimiti.Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 04   Cred ca si daca s-ar putea sa existe un buton cu ,,Ring-Ring of the day''-fiecare membru sa isi invite prietenii acasa,iar al 100-lea care invita primeste un premiu,nu foarte exagerat.Urmatorul ,,Ring-Ring of the day'' sa fie valabil incepand cu ora 00:00 . Wink


Consider ca e ceva original
Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 04

Fauna
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Maria212212 Joi 26 Apr 2012, 1:19 pm

Telefonul sa aibe o noua fprma,mai interesanta cu o doza de Webkinz sa fie in toate culorile!

Ar fi super frumos sa putem trimite ce mesaje vrem nu la kinzpost unde trebuie sa alegem mesaje englezesti.

Ar fi frumos sa mai existe o aplicatie:Duper-Super

Unde sa il decorezi cu abtipilduri ca si stelute aurii sau norisori,inimioare

In final la fiecare membru sa apara daca e online sau nu fara culorile alea ce ma innebunesc imi i-a ogramada sa le schimb de fiecare data cand nu am ce face.
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  bidrye Vin 27 Apr 2012, 5:33 pm

telefonul webkinz mi-ar placea in forma de w sau in forma de inima si cu niste diamante sclipitoare pe marginea lui si cand cineva te suna pe el sa sune intr-un fel
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  irenamihalachi Vin 27 Apr 2012, 5:36 pm

Mi-ar placea ca telefonul sa fie in toate culorile, sa aiba mai multe zone de culoare si sa ne putem alege forma telefonului sau modelul (florui, curcubeu) Smile

irenamihalachi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 161134

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty concurs miercuri-comunitar#48

Mesaj  carmen60 Sam 28 Apr 2012, 10:24 am

as vrea ca telefonul din webkinz sa nu mai aiba butoane si sa fie asemenea unui telefon tascreem , sa potitrimite mesaje scrise sau vocale , sa poti tine comversati video cu prieteni tai (cu mai multi deodata) , sa poti juca jocuri pe el ,sa-ti fotografiezi animalutele in parc ,in casa sau unde ai vrea tu ,sa poti pune o imagine de fundal din calculatorul tau , sa poti vedea cat e ceasul si la tine in tara si in alte tari , sa ai aplicati ( de exemplu: cand e urmatoarea zi de nastere a prietenului tau sau ce sa poarte animalutul tau maine etc.) .

carmen60
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Yulyca24 Sam 28 Apr 2012, 1:55 pm

Mie mi-ar placea ca telefonul webkinz sa fie cu culoar mai vii.Pentru fete telefonul va avea culoarea roz,iar pentru baieti culoarea albastru.As mai vrea sa mai schimb zonele, sa se adauge si zona curcubeu.Acolo va fi si o convorbire video. Mai vreau sa fie si o imagine de fundal, un ceas pentru a vedea cat este ceasul si foarte multe aplicatii. love love love
Yulyca24
Yulyca24
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : A inceput un nou an scolar !
Localizare Localizare : Pe aripa unui inger .....
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 169189

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  crisacri Dum 29 Apr 2012, 6:22 pm

Mi-ar placea ca telefonul webkinz sa aiva:
1.La inceput sa scrie un mesaj cu Bine te-am regasit! sau Bun venit.
2.Sa poti sa scri mesaje prietenilor.
3.Sa aiva niste joculete care sa fie numai pe telefonul webkinz si sa-ti dea mai multe optiuni pe telefon(4) .
4.Sa aiva niste optiuni gen sa-ti adauge mai multe joculete sau atipilduri pe telefon.



Smile Va puuuicesc si indulcesccc!!! Smile

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  millyralucamillenutza Lun 30 Apr 2012, 12:01 pm

La telefon as vrea sa aiba camera video si sa putem face poze la animalut sau in orice loc din KinzVille. Mi se pare foarte frumos! Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 41447 I love you I love you

millyralucamillenutza

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 132100

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  doriutza Lun 30 Apr 2012, 9:07 pm

telefonul webkinz as vrea sa fie in forma de w sau inimioara si sa fie cu tot felul de desene si cand sa sune sa aiba melodia animalutului lunii respective
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Webkinz Romania Mier 02 Mai 2012, 5:17 pm

Premiul merge la: millyralucamillenutza! Smile
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite premiul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #48 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #48

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum