Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

+20
Malinuta
antonia_antonica
GANGSTER
Adrian2003
alteio
ramonik2001
MrCookieMonster
Alexandru2002
arosu10
derya10
doriutza
bidrye
pufi09
sely01
merry777
zinzimima
Laur77
Moko
LetyLetyutza
Rose_2011
24 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 26 Mai 2012, 4:34 pm

Moko a scris:Il am Sad
Nu e nicio garantie ca vei castiga tu !

Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Exista un daca!

Mesaj  ramonik2001 Sam 26 Mai 2012, 6:27 pm

Daca nu putem intra in fiecare zi in care trebuie sa mergem la concurs pt. ca de exemplu suntem plecati cu familia sau nu ne merge netul sau suntem la scoala pana pe 22 iunie?
Ce ne facem in privinta asta?
Daca majoritatea lipsesc ce se va intampla?

ramonik2001


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  zinzimima Dum 27 Mai 2012, 5:44 am

ramonik2001 a scris:Daca nu putem intra in fiecare zi in care trebuie sa mergem la concurs pt. ca de exemplu suntem plecati cu familia sau nu ne merge netul sau suntem la scoala pana pe 22 iunie?
Ce ne facem in privinta asta?
Daca majoritatea lipsesc ce se va intampla?
Probele vor fi pe saptamana. Cred ca poti sa intri macar o zi pe saptamana Wink

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Sigur!

Mesaj  ramonik2001 Dum 27 Mai 2012, 1:28 pm

Daca o sa spui inainte in ce zi o sa fie putem sa intram. Esti grozava! CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 537418

ramonik2001


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Dum 27 Mai 2012, 6:17 pm

ramonik2001 a scris:Daca nu putem intra in fiecare zi in care trebuie sa mergem la concurs pt. ca de exemplu suntem plecati cu familia sau nu ne merge netul sau suntem la scoala pana pe 22 iunie?
Ce ne facem in privinta asta?
Daca majoritatea lipsesc ce se va intampla?
Totusi cum a zis si zinzi probele sunt pe saptamana si cred ca poti intra, in cazul in care nu veti putea intra, proba nu va fi efectuata si nu veti primi puncte Wink

Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Moko Dum 27 Mai 2012, 6:29 pm

Eu de pe 22 iunie pana prin iulie sunt plecat Sad

Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  ramonik2001 Dum 27 Mai 2012, 7:01 pm

Ok!

ramonik2001


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Dum 27 Mai 2012, 7:21 pm

Moko a scris:Eu de pe 22 iunie pana prin iulie sunt plecat CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 458243
unde pleci? CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 458243

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Moko Dum 27 Mai 2012, 7:23 pm

La mare.
Lasa-ma papa la mare <3 xD(melodia trupei Andre xD)

Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Dum 27 Mai 2012, 7:45 pm

Distractie placuta!!

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Dum 27 Mai 2012, 8:15 pm

Moko si eu sunt plecta in aceeasi perioada ca si tine. Te vei descurca , ca si mine de altfel si sunt sigura ca o sa poti rezolva provocarile.
ACUM O MARE RUGAMINTE
NU MAI SPUNETI CA SUNTETI PLECATI SAU NU PUTETI. asta este !
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Lun 28 Mai 2012, 6:12 pm

MAINE ESTE ULTIMA ZI !
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Adrian2003 Lun 28 Mai 2012, 6:14 pm

Si eu m-am inscris?
Trebuie sa fac ceva dac maine e ultima zi?
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Lun 28 Mai 2012, 6:15 pm

Adrian2003 a scris:Si eu m-am inscris?
Trebuie sa fac ceva dac maine e ultima zi?

MAINE ESTE ULTIMA ZI IN CARE VA VETI PUTETI INSCRIETI!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  antonia_antonica Mar 29 Mai 2012, 9:46 am

ma inscriu!
antonia_antonica
antonia_antonica
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Stare de spirit Stare de spirit : buna!
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 132804

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Malinuta Mar 29 Mai 2012, 12:17 pm

si eu ma inscriu Smile
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 171030

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Mier 30 Mai 2012, 4:12 pm

Rose_2011 a scris:
Inscrisi :
1.LetyLetyutza
2. Moko
3. Laur77
4. zinzimima
5. merry777
6. sely01
7. pufy09
8. bidrye
9. doriutza
10. derya10
11. arosu10
12. Alexandru2002
13. ramonik2001
14. alteio
15. Adrian2003
16. antonia_antonica
17. Malinuta
LISTA FINALA !!!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 02 Iun 2012, 9:16 am

PROVOCAREA SAPTAMANII :
Faceti o compunere de maxim 15 randuri si minim 10, in care sa va descrieti cand te frumos posibil, anotimpul preferat.
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Fantoma Sam 02 Iun 2012, 9:43 am

(Sunt Moko,jur dar nu pot sa intru pentru ca Deea m-a blocat pana maine ca am spus un cuvant urat)

Vara este anotimpul meu preferat pentru ca este cald,nu trebuie sa port 100 de haine pe mine,ma duc la mare si ceea ce imi place cel mai mult este ca in vara aceasta plec in Italia si fac si un video sa il vedeti.
Vara imi mai place pentru ca este anotimpul cand se coc struguri,si pentru ca ma trezesc cand vreau eu ca am scoala dimineata.Vara este un anotimp magic,seara eu stau pana la 00:00 si privesc la stele cu buni si ne alegem cate o stea si facem povesti impreuna.Tot in aceasta vara ii voi vedea pe daragii mei verisori,pe care ii vad odata pe an si mi-e tare dor de ei.Ma voi juca cu BFF-ii mei,Alexandra(Zini) si Denis si vom face "scenete de teatru" si ne vom juca cu Webkinzii,cu cateii in curte sau chiar...afara!Voi manca inghetata si ma voi plimba pe toate strazile si nu voi sta locului nici o clipa caci e vara e anotimpul veseliilor si caludrii!A si voi merge si la strandul din oras,acela apartinandui unui domn bun pe nume Ion.Voi face poze in toate locurile unde merg si la tot ce vad si este interesant.Voi merge si la castelul Bran si il voi vedea pe "Dracula" si imi voi lua suveniruri si altele...Si prin august va veni verisoara mea din Italia si ma voi juca cu ea.Iar in toamna voi regreta in hohote ca nu mai este vara...

Fantoma
Vizitator


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Sam 02 Iun 2012, 10:25 am

Anotimpul preferat



Vara...anotimpul meu preferat.Oare de ce imi place acest mirific anotimp?Ei bine,citind randurile de mai jos,va veti putea da intru totul seama. CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 268640
Toti prichindeii asteapta cu nerabdare vara CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 268640 . Vor scapa de scoala si de teme! CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 94243 . Mie insa,nu din acest motiv imi place vara.Imi place acest anotip pentru ca,atunci cand vine vara,astrul ceresc trimite dragalase raze firave pentru a ne incalzi sufletul si inima si parca,in natura domnesc linistea si pacea. I love you I love you I love you I love you
Insa,vara,ma pot juca ore in sir pe afara,dar cel mai important lucru este ca vara,cu totii ne strangem in fata protii,cu bicicleta ori cu role,si ne plimbam si ne distram asa de tare,de parca am fi frati si surori,fara sa ne certam.
Cand vara peste sat se asterne seara,auzi cantecul doinasului geieras si,e singurul moment din zi cand poti purta un hanorac sau un tricouas cu maneca lunga CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 268640


I love youI love youI love you Iubesc vara! I love youI love youI love you
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Fantoma Sam 02 Iun 2012, 11:03 am

Sely,a zis de minim 10 randuri

Fantoma
Vizitator


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Sam 02 Iun 2012, 11:05 am

Fantoma a scris:Sely,a zis de minim 10 randuri
Si la mine cate sunt? Rolling Eyes
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Fantoma Sam 02 Iun 2012, 11:06 am

9.

Fantoma
Vizitator


Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Sam 02 Iun 2012, 11:08 am

Sunt 12 Rolling Eyes
Un rand care nu e scris intreg tot rand se pune,Moko ! Rolling Eyes
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Vara

Mesaj  derya10 Sam 02 Iun 2012, 11:41 am

Vara

Vara este anotimpul copiilor,al jocurilor,si mai ales al vacantei
Mie imi place vara pentru ca pot sa stau mult timp pe afara,sa ma joc cu prieteni mei Webkinz
Cate odata ploua si trebuie sa stau in casa ,dar nu e nimic , pot intra la jocuri pe calculator,sa-imi hranesc animalutul,
Vara mai este anotimpul meu preferat , pentru ca imi pot vizita mai des prieteni Smile
Pana la urma vara are si bucurile ei cum ar fi: ciresele merele.
Pentru asta ador eu vara . Pentru ca e plina de bucurii!!!

Sper sa va placa!
derya10
derya10
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bacau-Blagesti.
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 136568

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  zinzimima Sam 02 Iun 2012, 1:08 pm

Primavara

Primavara este anotimpul in care totul renaste. Dupa frig si zapada, toata lumea asteapta cu nerabdare primavara. Odata cu venirea caldurii, se intorc si pasarelele iar albinele se pun din nou pe treaba. Putem vedea cum creste iarba verde. Florile copacilor din gradina inmuguresc. Ciripitul vesel al pasarelelor rasuna in codru. Fluturii si mieii zburda pe campii. Soarele mangaie pamantul cu raze calde. Noi suntem mai zambitori, mai plini de viata. Oriunde te uiti vezi o floare care-ti zambeste. Singurii care sunt tristi in acest anotimp sunt norii, ei nu mai pot acoperii cerul, dar atunci cand sunt foarte suparati varsa siroaie. Este atata veslie de fiecare data cand primavara vine iar in sufletelele noastre si in natura.
Acesta este anotimpul culorilor, al bucuriei si al sanatatii.
Sa ne bucuram impreuna de acest anotimp frumos Very Happy !

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Sam 02 Iun 2012, 2:48 pm

Iarna





Iarna este anotimpul cand copiii se bucura cel mai mult . Ninge , se duc pe derdelus , se dau cu sania , se bat cu blugari de zapada .
Iarna vine Mos Nicolae care aduce dulciuri copiilor cuminti iar celor care .. au mai facut cate o nazbatie le aduce cate o nuielusa drept pedeapsa...
Mos Craciun , care insa este dornic cu toata lumea aduce dulciuri si jucarii tuturoor copiilor din toata lumea
santa
Sa nu uitam de Anul-Nou care este cea mai frumoasa sarbatoare care este pe data de 31 decembrie [xD].
Stiu ca nu este prea reusita dar insa nu am avut idei..Pana la urma acum.. ce o fi o fi.. Conteaza ca am participat. Va urez bafta tuturooor.. stiu ca compunerea nu este de nota 10 .. dar asta este.
Good Luck Exclamation

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  alteio Sam 02 Iun 2012, 2:51 pm

Toamna

Toamna este anotimpul meu preferat.
Toamna frunzele se desprind de pe copacii golasi si danseaza cu vantul spre pamantul afanat si rece formand un covor de frunze ruginii , caramizii.Din cand in cand cate o ploaie mai uda florile toamnei precum tufanelele,si lacrimi de roua se astern pe frunzele acestora.Peisajul este inconjurat de culori mirifice care sunt usor intrerupte de un vant rece care vesteste iarna ce-o sa vina.Ca valurile oceanului,peste mari si tari ducand si pe alte meleaguri mesagerii craiesei tomne.Via miroase a tamaios si coarna si ne incanta cu parfumul sau usor intepator.Toamna este de asemenea un anotimp plin de miter in care se sarbatoreste celebra sarbatoare americana hallowen.De hallowen se organizeaza petreceri in care toti poarta costume pentru a speria si alunga spiritele rele si isi sculpteaza dovlecii facand felinare infricosatoare,sau merg la colindat pe la usile vecinilor spunand "Tic or Tac" insemnan "Ne dati ori nu ne dati".
Un zgomot lin se aude...Incepe din nou ploaia ,cu stropi de ghiata care se transforma in fulgi de nea.Vine iarna,si o data cu sosirea ei se duc frumusetile toamnei....
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  bidrye Sam 02 Iun 2012, 3:31 pm

Vara
Vara este anotimpul meu preferat deoarece Natura este verde curata si imaculata si te asteapta la un picinic cu familia sau la distractie.Strazile sunt mult mai linsitite si nu cu atata zgomot si te poti linsti in pace in casa ta.Pasarele te aduc la viata cu,cantecul lor superb si te fac sa simti ca traiesti.Parintii se pot bucura alaturi de copiii lor pentru ca cel mai important este ca este vacanta de vara cea mai asteptata de parinti si de copii atunci cand este recomandat sa nu iesim din casa pentru ca e canicula ascultam cantecul pasarelelor.Te poti bucura de o vacanta la munte,la mare ori la tara la bunici.Soarele este si el bucuros o data cu copii ca vine vara deoarece cerul este senin ca lacrima si fara pata de nor si el poate sa isi intinda mult dorietele raze pe tot cerul incat sa il cuprinda.El se poate feri de razele proprii pentru ca isi pune niste ochelari de soare negrii .Toti se bucura de venirea verii chiar si animalele.Florile ne imbie cu mirosul lor imaculat si frumos iar noi ne bucuram !!!!!!
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  doriutza Sam 02 Iun 2012, 10:04 pm

Vara
Vara este anotimpul meu preferat deoarece natura este verde,imaculata soarele ne incalzeste si vantul adie usor,cantecul pasarelelor este o simfonie,oamenii merg la picnic,mirosul florilor este inmiresmat si totul este minunat.Odata cu vara vine si vacanta de vara si toti copiii se bucura de acest lucru minunat de incantator si foarte fericit.Pasarelele ciripesc,copacii si iarba sunt verzi,florile sunt colorate in culori felurite.Toate persoanele sunt imbracate in tricouri,pantaloni scurti,sandale,dar si palarii sau sepci impotriva radiatiilor solare.Vara oamenii se duc in concediu la mare si la munte.La mare totul este minunat.Copiii inoata in mare,piscina dar si oamenii,copiii se mai joaca cu nisipul:fac castele cu ajutorul a niste forme de nisip ca steluta,peste,broasca testoasa si multe altele care sunt minunate.Ei se mai plimba pe malul marii si se bucura de privelistea incantatoare,dar ei se dau si cu o crema de protectie impotriva radiatiilor solare.Oamenii si copiii mananca inghetata,beau un suc rece pentru ca vremea cea calda ii face sa le fie sete si sa ia ceva rece.Copiii se joaca si la munte urcand pe munte,acolo este cald dar nu chiar asa de cald ca la mare.Copiii sunt fericiti de tot ce ii inconjoara.
Peisajul este mirific si ne incanta sufletele!
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Mier 06 Iun 2012, 12:06 pm

Mai aveti timp pana vineri .
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Malinuta Mier 06 Iun 2012, 5:58 pm

Rose_2011 a scris:Mai aveti timp pana vineri .

Pot posta compunerea vineri?
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 171030

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Adrian2003 Mier 06 Iun 2012, 6:05 pm

Iarna

Mie imi place iarna deoarece e minunata! Acest anotimp est daruitor de zapada din belsiug!Mi imi place ca ma dau cu sania,fac oameni de zapada si alte activitati.
Cand am facut un om de zapada,i-am pus numele Mutulica si era asa:Nas din bete de inghetata,ochi de carbune la fel si nasturii.Uala am pus-o pe cea de ciorba,cea mai veche.Matura era gata cumparata si niste manusele cam mici pentru el. Embarassed
M-am mai dat si cu sania pe un derdelus de tiera frica sa te dai si am stat cu ochii inchisi si deodata mama ma impins si am zburat pe dealul ala paaaaana jos.
Iarna e un spectacol al naturii.
Dar stai ca nam mai zis de bulgareala!Eu iarna trecuta nam avut ce sa fac si mam bulgarit cu omul meu de zapada.Numai zic de facerea ingerasilor.
Acum cea mai mare sarbatoare :Craciunul!Este sarbatoarea mea preferata !Dar nu numai mos craciun mai vine si mos Nicolae!Ela aduce multe dulciuri.
Sfarsit. Smile


Ultima editare efectuata de catre Adrian2003 in Joi 07 Iun 2012, 6:02 pm, editata de 1 ori
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Mier 06 Iun 2012, 6:49 pm

Malinuta a scris:
Rose_2011 a scris:Mai aveti timp pana vineri .

Pot posta compunerea vineri?
Da . Smile
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  pufi09 Joi 07 Iun 2012, 5:55 pm

VaraCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 978826
Vara, un anotimp minunat!CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 41447 Mie imi place vara pentru ca este cald ,ma pot da cu bicicleta , pot manca inghetata , Vine vacanta de vara si vin prieteni acasa si darmim afaraCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 978826 si astea sunt activitatile care imi plac dar cele care imi plac mult sunt: mersul la inot , pictatul in aer liber , mersul la munte si la mare cu familia , sa ma duc in vacanta la fratele meu mai mareCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 41447 si jucatul pe calculator (stiu ca pot sa intru pe internet in fiecare zi dar vara pot sta mai mult)CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 978826 As vrea sa spun ca orce anotimp are si calitati si defecte. La vara nu sunt multe lucruri care sa nu imi placa la vara. Mie nu imi place la vara ca sunt multe insecte (numi plac mai ales capuseleCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 341521 ) si uneori poate fi si caniculaCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 458243 . Mie imi mai place sa fac vara piknic , sa merg cu cortul si sa ma duc cu bicicleta in vizita la bunici. Mie imi mai place vara sa ma duc afara cu o fusta si un tricou CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 94243 sau cu pantaloni scurti si tricouCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 978826 .Vara este bine sa purtam ceva subtire si lejer ca daca nu o sa va fie cam caldCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 84978 , Sa nu stam prea mult la soare fara crema solara ca va puteti arde pe pieleCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 84978 , e bine ca vara sa beti multa apa rece sau suc cu cuburi de gheata si sa nu stati in casa vara ca este cald si frumos asa ca iesiti afara cel putin 4 ore pe ziCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 445825 .Mie imi mai place sa dau drumul papagalilor afara (sa stiti sa iam dresat sa vina inapoiCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 94243 ).Cel mai mult imi place sa ma duc afara si sa ma joc cu pisicuta meaCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 94243 .Multumesc ca ati citit pana la capat!CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 94243
P.S. Sper ca nu te superi ca am pus si sfaturi si ce numi placeCONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 458243
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 09 Iun 2012, 8:35 am

STOP COMPUNERI! In urmatoarele 30 de minute veti vedea si clasamentul si noua provocare.
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Moko Sam 09 Iun 2012, 8:59 am

Asteptam.
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 09 Iun 2012, 9:16 am

PUNCTAJE

1.LetyLetyutza - 0p
2. Moko - 9p
3. Laur77 - 0p
4. zinzimima - 2p
5. merry777 - 1p
6. sely01 - 10p
7. pufy09 -10p
8. bidrye - 9p
9. doriutza - 8p
10. derya10 - 0p
11. arosu10 - 0p
12. Alexandru2002 - 0p
13. ramonik2001 - 0p
14. alteio - 10p
15. Adrian2003- 10p
16. antonia_antonica - 0p
17. Malinuta - 0p

Toti cei care aveti 0 p puteti participa in continuare.
DACA AVETI INTREBARI SAU COMENTARII , VA ROG NU AICI, PE MP.
P.S : Imediat si provocarea .



Ultima editare efectuata de catre Rose_2011 in Sam 09 Iun 2012, 9:21 am, editata de 1 ori
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 09 Iun 2012, 9:18 am

PROVOCAREA SAPTAMANII :
Faceti o poza cu animalutul webkinz/real pe care vi-l doriti si scrieti alaturi cel putin 2 motive pentru care vi-l doriti.

P.S: Aici voi aprecia in proportie de 80 % poza si 20 % motivele.
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Moko Sam 09 Iun 2012, 9:39 am

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Pizap-com10-ae5a0fdb5e7322a1a58c0772c6c1276b31cccdb2
Webkinz-ul viselor mele este acest Husky.Imi place foarte mult pentru ca imi plac animalele polare,din Antarctica.
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  bidrye Sam 09 Iun 2012, 9:51 am

http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/thumbs/thumbs_dsc02323-238efe3634c9aa01e347d8c34fcd935a6885967d.jpg
eu iubesc acest animalut foarte foarte mult deoarece de cand l-am vazutl-am iubit foarte mult si nu m-am desprtit de el ,a fost cadou e la parintii mei de paste si asta l-a facut si mai special pentru mine mai ales ca are culorile mele pereferate mov si are o fata de caine pui dra nu e .La el imi mai place si nasul mare ca o afina si ca sa fie si mai dragut l-am numit Candy Berry ca sa fie ca o acadea de afine draguta si dulce


Ultima editare efectuata de catre bidrye in Dum 10 Iun 2012, 9:01 am, editata de 1 ori
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  bidrye Sam 09 Iun 2012, 9:52 am

este un webkinz pe care mi l-am dorit si l-am primit
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  alteio Sam 09 Iun 2012, 10:50 am

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Z

acest webkinz este o fetita brown dog pe nume mary.am ales acest webkinz pentru poza deoarece este un animalut pe care mi l-am dorit inca de cand am vazut o poza cu el .stateam ore intregi uitandu-ma la acea poza si cateodata mi se prelingea cate o lacrima pe obraz.mama intr-un sfarsit a reusit sa mi-l cumpere cu ajutorul a niste cunostiinte din strainatate.acum sunt extrem de fericita ca il am.am ales sa ii pun 2 medalii la gat ca sa sugereze ca prin orice obstacole ai trece poti iesii invingator si am pus webkinzul printre iarba si ghivece cu flori pentru a simboliza frumusetea si puritatea naturii.
I LOVE YOU,BROWN DOG!
I love you I love you I love you
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  doriutza Sam 09 Iun 2012, 10:58 am

http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/webkinz-blueberry-cheeky-dog-1-7d0232118cddff58396e273fdf0b6abe8f444672.jpg
Acest animalut mi l-am dorit foarte mult si pana la urma l-am primit.Mi-a placut foarte mult la el ca este catel si mie imi plac cateii si ca are culoarea mov care imi place mie foarte mult.Din prima zi cand l-am vazut mi-a placut foarte mult.Mi-a mai placut la el ca are fata de pui mic de catelus.
Iubesc acest catelus Blue Berry Checkey dog!
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199639

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re:Concurs.

Mesaj  Adrian2003 Sam 09 Iun 2012, 11:05 am

Poza:





CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Emperordragonplushie-d9cd0325f4e215844468c0567f632c4485b5a92c

~Poza e facuta mai de mult. Embarassed

Emperor dragon:

Mi se pare dragut si frumusel! Si ca priin minune chiar azi mi-l iau.Mie mi se pare ,pentru baietei,cel mai tare! santa


Ultima editare efectuata de catre Adrian2003 in Vin 22 Iun 2012, 1:44 pm, editata de 1 ori
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  alteio Sam 09 Iun 2012, 12:18 pm

eu am pus cu un animalut pe care mi l-am dorit si acum il am,mai pun si cu unul pe care nu il am ca sa fiu sigura,daca era bine prima poti sa mi-o punctezi pe aceea,daca nu pe asta,ok? Embarassed Embarassed Embarassed

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Z

cel mai frumos lucru vazut de mine este apusul soarelui cand soarele se oglindeste in nori si in tacerea eterna razele calde se reflecta in culori calde rosii-maroni care se imbina formand o mare de lumina.acelasi sentiment traiesc si cand privesc acest animalut webkinz cu blana catifelata.daca asi avea acest animalut,i-asi pune numele Little Sun,insemnand Micul Soare sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Sam 09 Iun 2012, 1:04 pm

poza o putem si edita?
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Sam 09 Iun 2012, 2:32 pm

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Foxy-4f986f90f37011113251f67356ff4d2ae4226cec Aceasta este vulpita mea signature webkinz care chiar azi a implinit 1 saptamana de cand o am I love you I love you O iubesc enorm de mult si ce sa zic decat ca : ATUNCI CAND AM VAZUT-O A FOST DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 615872 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 615872 . Am avut un noroc enorm de mare ca am cumparat-o sau mai bine zis ca am gasit-o deoarece au fost aduse decat 5 exemplare in Romania din cate am inteles CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 916334 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 916334 O iubesc enorm de mult :3 Mi-am dorit-o enooorm de mult.. si uite ca o am Smile


Ultima editare efectuata de catre merry777 in Sam 09 Iun 2012, 3:49 pm, editata de 1 ori

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  derya10 Sam 09 Iun 2012, 3:27 pm

Poza mea nu e asa de reusita dar sper sa acumulez niste puncte. http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/pizap-com10-224077327176928521339312699390-33695720ede100eb125f11d72fa1cfd9228807c2.jpg
derya10
derya10
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bacau-Blagesti.
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 136568

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 09 Iun 2012, 8:28 pm

sely01 a scris:poza o putem si edita?
Desigur Smile .
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Sam 09 Iun 2012, 9:04 pm

bidrye a scris:http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/thumbs/thumbs_dsc02323-238efe3634c9aa01e347d8c34fcd935a6885967d.jpg
eu iubesc acest animalut foarte foarte mult deoarece de cand l-am vazut a fost dragoste la prima vedere si nu m-am desprtot de el ,a fost cadou e la parintii mei de paste si asta l-a facut si mai special pentru mine mai ales ca are culorile mele pereferate mov si are o fata de caine pui dra nu e .La el imi mai place si nasul mare ca o afina si ca sa fie si mai dragut l-am numit Candy Berry ca sa fie ca o acadea de afine draguta si dulce
NeutralNeutralNeutral Faza cu "dragoste la prima vedere" ai luat-o de la mine cand am zis la : Uite ce am primit/luat/facut... Rolling Eyes


pe bune... DE CE NU PUTETI FII CREATIVII ??? Rolling Eyes

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Rose_2011 Sam 09 Iun 2012, 9:06 pm

merry777 a scris:
bidrye a scris:http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/thumbs/thumbs_dsc02323-238efe3634c9aa01e347d8c34fcd935a6885967d.jpg
eu iubesc acest animalut foarte foarte mult deoarece de cand l-am vazut a fost dragoste la prima vedere si nu m-am desprtot de el ,a fost cadou e la parintii mei de paste si asta l-a facut si mai special pentru mine mai ales ca are culorile mele pereferate mov si are o fata de caine pui dra nu e .La el imi mai place si nasul mare ca o afina si ca sa fie si mai dragut l-am numit Candy Berry ca sa fie ca o acadea de afine draguta si dulce
NeutralNeutralNeutral Faza cu "dragoste la prima vedere" ai luat-o de la mine cand am zis la : Uite ce am primit/luat/facut... Rolling Eyes


pe bune... DE CE NU PUTETI FII CREATIVII ??? Rolling Eyes
Maria, las-o, ca astea copiaza intr-una si am vazut asta data trecuta...
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  merry777 Sam 09 Iun 2012, 9:08 pm

Rose_2011 a scris:
merry777 a scris:
bidrye a scris:http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/thumbs/thumbs_dsc02323-238efe3634c9aa01e347d8c34fcd935a6885967d.jpg
eu iubesc acest animalut foarte foarte mult deoarece de cand l-am vazut a fost dragoste la prima vedere si nu m-am desprtot de el ,a fost cadou e la parintii mei de paste si asta l-a facut si mai special pentru mine mai ales ca are culorile mele pereferate mov si are o fata de caine pui dra nu e .La el imi mai place si nasul mare ca o afina si ca sa fie si mai dragut l-am numit Candy Berry ca sa fie ca o acadea de afine draguta si dulce
CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 244133CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 244133CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 244133 Faza cu "dragoste la prima vedere" ai luat-o de la mine cand am zis la : Uite ce am primit/luat/facut... Rolling Eyes


pe bune... DE CE NU PUTETI FII CREATIVII ??? Rolling Eyes
Maria, las-o, ca astea copiaza intr-una si am vazut asta data trecuta...
Ai dreptate.... silent

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  bidrye Dum 10 Iun 2012, 9:00 am

poate fi si la mine la fel merry si rose astea insemnand cine???nu ti se pare frumos??sau ce?
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  bidrye Dum 10 Iun 2012, 9:03 am

am modificat merry sa fim toti impacati love love hug hug
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Lun 11 Iun 2012, 1:01 pm

Provocare #2:
Webkinz-ul pe care eu mi-l doresc din toata inima este Brilliant Bandit love . Inca de cand l-am vazut pe Webkinz Insider , am stiut ca acest webkinz stilat este perfect pentru personalitetea mea clap .Aici,o poza editata de mine cu acesta: [Biia,daca nu-ti place poza,nu-i nimic,toti avem gusturi diferite I love you ] CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 My-little-star-i-love-you-yeehaah-f6b0a2af1eae87459d0dd7ea94b3d7468dd35ea4
Iubesc acest Webkinz!Personalitatea sa dinamica ma face sa sper ca intr-o buna zi ilvoi avea . love
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  sely01 Lun 11 Iun 2012, 1:02 pm

Stii tu cum sa faci s-o vezi pe toata Wink
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  derya10 Lun 11 Iun 2012, 3:19 pm

Acum poza cu cel real http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/pizap-com10-43380463914945721339420127015-27008524073c58686464e79ba08d5755b48c271a.jpg Sper sa va placa Smile Smile Smile
derya10
derya10
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bacau-Blagesti.
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 136568

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Inscriere

Mesaj  Lenalee Joi 14 Iun 2012, 9:13 am

As dori sa ma inscriu si eu.Mai sunt locuri? Question

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254 CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 334254

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Images8cq
Lenalee
Lenalee
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericitaaaaaaaaaaaaaa
Localizare Localizare : Pe pagina lui Pacthesis de pe Deviantart asteptand lansarea noului ei dating sim
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 136295

Sus In jos

CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32 - Pagina 2 Empty Re: CONCURS RAPID: The contest of the summer (Rose_2011) #32

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum