Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Revista Monster High

+14
WebkinzLuver
Alexandru2002
mythomas
pufi09
Love-Bya
Iuly Iulia
MrCookieMonster
doriutza
_-_-_
Rose_2011
bidrye
merry777
andrada.webkinz
Adrian2003
18 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:43 pm

SELISA45 a scris:UITE CA MIA VENIT O IDEE:idea: Idea Idea Idea Idea Idea  VEZI BECULETELE:?: BINE CA AI DEA FACE CU MINE  Exclamation CA EU TEVOI AJUTA SA TI IEI PAPUSI MONSTER HIGH DA Exclamation Question  SI ESTE MAGAZINUL NORIEL JOS LA PARTER LA STANGA LA MAll AFFY PALACE DA:?: SIACOLO TRECI DE CAFENEA NOTEAZA PE 10 HIRTI CA DACA PIERZI  UNA SATI EI ALTA DA:?: SI DEACOLO VEZI RAIONUL MONSTER HIGH LA STANGA TA  DA:?: SI ASAITI IEI PAPUSA MONSTER HIGH . IMI RASPUNZI:?:


Nu-i plac si nici nu vrea Wink Wink Intelegi acum?

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:45 pm

MHroxi a scris:     Revista Monster High este cea mai tare❤ revistă care există. Doar mythomas şi petra au înţeles că această revistă e cea mai tare. Dar Love-Bya şi Adrian 2003 sunt ciudaţi de nu înţeleg că această revistă e cea mai tare şi m-au enervat că au scris aceste prosti chiar de ziua mea. Voi nu aveţi ruşine scratch ciudaţi mici ce sunteţi. 

Ceeep??Cum indraznesti?! Neutral
1.De unde sa stiu ca a fost ziua ta
2.Eu nu sunt ciudat.
3.Auzi tu cine pe cine enerveaza Wink

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:46 pm

MHroxi a scris:  Vreau să întreb cănd e nr.5 al revistei Monster high (liceul monştrilor)I love you

Hai gata
Nu stiu

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:47 pm

61po 2 a scris:Eu as vrea o papusa monster high la nebunie ! Preferata mea este abbey bombiable si am vazuto la toomis mall la constanta si costa : 124,99 lei. Am vazuto acolo si pe : Opereta,Rachelle,Ghouluia si Gacsonn. Eu am aproape toate revistele monster high de la nr. 1 la 5 si 4 nu il am ca nu lam prins da ori cum imi plac ! bye bye bye love love love bye bye bye bow

Cred ca te cunosc

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:48 pm

SELISA45 a scris:sa stiti ca eu le am pe toate❤  si am doua papusi  monster high si tati im va lua inca una si voi navetiRevista Monster High - Pagina 3 233603 si daca voua nu va place mie si celorlalete fete ne place da:cheers:  si vo nu aveti reviste le monster highRevista Monster High - Pagina 3 107622hahahahahahahahahahahahahaHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHASHAHAHHHAHHAHA

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Eh ...

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 12:50 pm

SELISA45 a scris:SI SA STITI FETELOR NU SUNT URATE SI VOI NU STITI CA EU SUNT PRIMA FATA MONSTER HIGH DA SI SA NCREDETI BASTA CA A VOMAT UN TIGRU PE ELE CA VA POT BATE LA JOCURI MONSTER HIGH DREES UPRevista Monster High - Pagina 3 696890   DA FETELOR MH NU VA BAG PE VOI IN SEAMA DA SI NU VORBESC DESPRE VOIRevista Monster High - Pagina 3 978826 .  DETOT SIBARBIE SUNT NISTE PROSTI ORDINARE DARevista Monster High - Pagina 3 41835

Prostii.... de ce ai folosit cuv. ord...Si aici este REVISTA Monster High nu Monster high Wink

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Alexandru2002 Joi 20 Sept 2012, 1:14 pm

SELISA45 e nebuna. Uitati-va ca scrie doar cu majuscule si vorbeste ciudat, etc!

Are halucinatii, e dusa cu capul Wink , si eu am avut probleme cu ea!

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 1:20 pm

Alexandru2002 a scris:SELISA45 e nebuna. Uitati-va ca scrie doar cu majuscule si vorbeste ciudat, etc!

Are halucinatii, e dusa cu capul Wink , si eu am avut probleme cu ea!

Cam asa se poarta vizitatorii ... Sad
In legatura cu capul...da ai dreptate Laughing

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Alexandru2002 Joi 20 Sept 2012, 1:22 pm

Adrian2003 a scris:
Alexandru2002 a scris:SELISA45 e nebuna. Uitati-va ca scrie doar cu majuscule si vorbeste ciudat, etc!

Are halucinatii, e dusa cu capul Wink , si eu am avut probleme cu ea!

Cam asa se poarta vizitatorii ... Sad
In legatura cu capul...da ai dreptate Laughing

Nu chiar toti. Fauna Crying or Very sad , era super!

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Joi 20 Sept 2012, 1:28 pm

Alexandru2002 a scris:
Adrian2003 a scris:
Alexandru2002 a scris:SELISA45 e nebuna. Uitati-va ca scrie doar cu majuscule si vorbeste ciudat, etc!

Are halucinatii, e dusa cu capul Wink , si eu am avut probleme cu ea!

Cam asa se poarta vizitatorii ... Sad
In legatura cu capul...da ai dreptate Laughing

Nu chiar toti. Fauna Crying or Very sad , era super!

N-am zis toti Wink .Dar asa se poarta in general...Fauna era buna.
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  wolfy Joi 04 Oct 2012, 5:57 pm

sa stii,ca Monster high ete cel mai tare!!!!!!nu am papusi,dar sunt fan nr 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!adica,sunt multi fani nr 1,,

wolfy
Vizitator


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Vin 05 Oct 2012, 11:32 am

wolfy a scris:sa stii,ca Monster high ete cel mai tare!!!!!!nu am papusi,dar sunt fan nr 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!adica,sunt multi fani nr 1,,

SI ... adica ce-mi pasa mie? Razz Nu-mi plac. Rolling Eyes Doar am facut subiect Wink Wink Wink
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  WebkinzLuver Vin 05 Oct 2012, 5:30 pm

andrada.webkinz a scris:
Adrian2003 a scris:O aveti eu nu Revista Monster High - Pagina 3 458243 dar mai multi baieti decat fete o au.Pe 24 apr a aparut vol. 1 pe 17 mai a aparut vol.2 si in 22 iun. va aparea revista cu vol. 3!


revista asta e o porcarie! eu nu am dar,dupa cum arata mai bine nu o cumpara! si papusile alea arata urat!

mai bine chem stilistul de papusi ca sa le aranjeze decat sa le vad asa! Revista Monster High - Pagina 3 41447 pe bune! zici ca a vomitat un tigru pe ele!

si animalele lor zici ca sunt corcituri!!!!!!IH! pale

Mai gandeste-te odata,si dupa comenteaza Wink
WebkinzLuver
WebkinzLuver
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc lupii!!!!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 131120

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Sony.Mary.2002 Vin 05 Oct 2012, 6:01 pm

WebkinzLuver a scris:
andrada.webkinz a scris:
Adrian2003 a scris:O aveti eu nu Revista Monster High - Pagina 3 458243 dar mai multi baieti decat fete o au.Pe 24 apr a aparut vol. 1 pe 17 mai a aparut vol.2 si in 22 iun. va aparea revista cu vol. 3!


revista asta e o porcarie! eu nu am dar,dupa cum arata mai bine nu o cumpara! si papusile alea arata urat!

mai bine chem stilistul de papusi ca sa le aranjeze decat sa le vad asa! Revista Monster High - Pagina 3 41447 pe bune! zici ca a vomitat un tigru pe ele!

si animalele lor zici ca sunt corcituri!!!!!!IH! pale

Mai gandeste-te odata,si dupa comenteaza Wink


Sunt eu andrada. Asta e parerea mea. Adica,uita-te si tu la Lagoona Blue,Franckien stein,Operetta,Toraley si altele!

Singura frumoasa este Draculaura!
Sony.Mary.2002
Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti si Ialomita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174932

http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  zinzimima Vin 05 Oct 2012, 6:09 pm

Fiecare cu parerea lui. Mie nu imi mai place Monster High.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Sony.Mary.2002 Sam 06 Oct 2012, 8:23 am

Nici mie. Doar de Dracuylaura.

Urasc papusile alea,firma si creatorul ei.Dup acum am spus,chem stilistul.

Doar draculaura este draguta
Sony.Mary.2002
Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti si Ialomita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 174932

http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  dia4340 Lun 05 Noi 2012, 11:16 pm

hei,tu!!!!!!!!!CUM INDRAZNESTI SA JIGNESTI SACRUL NUME MONSTER HIGH!!!?? Shocked acum am nr 3 4 6 din revista rochelle ,nefera si cleo din romania si pe spectra la petrecere din ITALIA unde este si locatia mea actuala!!!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Wink Wink Wink Wink Wink Wink yes aha aha baby yes sunt cea mai tare!!!!!!!! cheers cheers eu toamna ma bag la somn Sleep Smile ciao lol!

dia4340
Vizitator


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Mar 06 Noi 2012, 2:59 pm

dia4340 a scris:hei,tu!!!!!!!!!CUM INDRAZNESTI SA JIGNESTI SACRUL NUME MONSTER HIGH!!!?? Shocked acum am nr 3 4 6 din revista rochelle ,nefera si cleo din romania si pe spectra la petrecere din ITALIA unde este si locatia mea actuala!!!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Wink Wink Wink Wink Wink Wink yes aha aha baby yes sunt cea mai tare!!!!!!!! cheers cheers eu toamna ma bag la somn Sleep Smile ciao lol!

Doar si-a spus parerea Wink)))))))))))))))))
bravo
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 17 Noi 2012, 10:52 am

dia4340 a scris:hei,tu!!!!!!!!!CUM INDRAZNESTI SA JIGNESTI SACRUL NUME MONSTER HIGH!!!?? Shocked acum am nr 3 4 6 din revista rochelle ,nefera si cleo din romania si pe spectra la petrecere din ITALIA unde este si locatia mea actuala!!!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Wink Wink Wink Wink Wink Wink yes aha aha baby yes sunt cea mai tare!!!!!!!! cheers cheers eu toamna ma bag la somn Sleep Smile ciao lol!


Uite asa,bine si frumos! CUm ai comentat si tu,asa am comentat si eu!

Si nu ma iei tu cu ,,Cum intraznesti" Oke?
Altfel o patesti rau!
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Sam 17 Noi 2012, 11:02 am

Lasa-i... sunt ei mai Neutral ...asa Neutral
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  BrunoClau Sam 17 Noi 2012, 1:38 pm

vizitatorii ... Neutral

ce sa le faci? ._.

nu vorbesc de toti, de unii Rolling Eyes
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Sam 17 Noi 2012, 5:43 pm

BrunoClau a scris:vizitatorii ... Neutral

ce sa le faci? ._.

nu vorbesc de toti, de unii Rolling Eyes

Te poti da oricine a si vizitator.

Neutral Neutral Ce am facut! Nimeni nu se pune cu mana mea! Oke? Asta i-am scris!
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 4:18 pm

Mie nu-mi plake yes
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  dia4340 Sam 19 Ian 2013, 11:17 pm

Sonia-Maria 2002,de aia nu mai pot eu sa stii ca nu imi este frica din 3 motive:1.nu ai cum sa afli cine sunt2.e doar gura de tine3.ma mir ca o proasta ca tine poate sa citeasca ma doare in posterior de parerea ta si ,de curiozitate ,daca nu iti plac de ce mai intri pe siteul asta? Cool Very Happy Smile Surprised Laughing Twisted Evil P.S.:sper sa te calce autobuzul,sa fi lovita mortal ,sa ramai paralizata chinuindu-te tot restul vietii si sa ai o moarte leeeennnnnta si dureroasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!cam asa simt eu Laughing Cool Shocked Very Happy Smile Sad Surprised tongue cheers sunny clap asta esti tu
: geek scratch eu si monster high: hug hug love thumb up <3

dia4340
Vizitator


Sus In jos

Revista Monster High - Pagina 3 Empty Re: Revista Monster High

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum