Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

In jos

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare Empty The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

Mesaj  valicescu Vin 22 Iun 2012, 9:58 am

Va place?Mie foarte mult!Vi-l recomand! The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare 41447
valicescu
valicescu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Love Shany,Kiara and Kovu's girl!
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 228995

Sus In jos

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare Empty Re: The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

Mesaj  valicescu Vin 22 Iun 2012, 10:15 am

Acestea sunt personajele:
Tod-eu(valicescu)
Coperr-
Vixey-
Canarul-
Ciocanitoarea-
Bufnita-
Cine a-ti vrea sa fiti? The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare 978826
valicescu
valicescu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Love Shany,Kiara and Kovu's girl!
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 228995

Sus In jos

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare Empty Re: The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

Mesaj  valicescu Vin 22 Iun 2012, 10:17 am

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare CnwgBB84IjQx0AJpq+Cd4mdajbIwQ568IMgDKEIR9jBhOlEYTg50QlXqMIWpvCFKIwhC2E4Qxm60IYwFAiNvpWQHfJwIBk+DGIPhwhEIv7wiEIsohKRaMQkMlGJdwgIADs=Va place? The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare 978826
valicescu
valicescu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Love Shany,Kiara and Kovu's girl!
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 228995

Sus In jos

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare Empty Re: The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

Mesaj  valicescu Vin 22 Iun 2012, 10:22 am

pentru fani The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare 41447The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare AaB51oS7pIPXAAAAAElFTkSuQmCC
valicescu
valicescu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Love Shany,Kiara and Kovu's girl!
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 228995

Sus In jos

The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare Empty Re: The Fox And Hound-Vulpea si cainele de vanatoare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum