Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un concurs doar pentru voi...

+15
Teo13Teodora♥
Steffy9325
::SONY::
HiperDay
sely01
alteio
valicescu
merry777
doriutza
Adrian2003
Lidia10
brochita
bidrye
andrada.webkinz
mythomas
19 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Mar 14 Aug 2012, 2:22 pm

Exclamation PRIMA PROBA SE VA TERMINA POIMAINE CAND JURIUL VA DECIDE ELIMINATUL IN AFARA DE ECHIPA ROSIE Exclamation

mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  Adrian2003 Mier 15 Aug 2012, 10:44 am

mythomas a scris:
:::PRIMA PROBA:::

Prima proba pnetru toate echipele este usoara
Trebuie sa desenati un animal Webkinz care va place imbracat intr-un stil diferit care va place voua.Chiar in haine care le aveti in realitate.

Succes



Poate fi si pe calc.?Te rog nu pot sa fotografiez poza daca e facuta adevarat dar ma rog o sa incerc..

Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  ::SONY:: Joi 16 Aug 2012, 5:06 pm

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Img_4746-57e908386a9eb3a8d4288715851a1b32af00584b

::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  Sony.Mary.2002 Joi 16 Aug 2012, 8:09 pm

::SONY:: a scris:Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Img_4746-57e908386a9eb3a8d4288715851a1b32af00584b

Scz de quate.

Punctajul max e de 15.

Iti dau 14 Wink

Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Joi 16 Aug 2012, 8:37 pm

Adrian2003 a scris:
mythomas a scris:
:::PRIMA PROBA:::

Prima proba pnetru toate echipele este usoara
Trebuie sa desenati un animal Webkinz care va place imbracat intr-un stil diferit care va place voua.Chiar in haine care le aveti in realitate.

Succes



Poate fi si pe calc.?Te rog nu pot sa fotografiez poza daca e facuta adevarat dar ma rog o sa incerc..
Incearca,daca nu poti pune de pe calculator.

mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Joi 16 Aug 2012, 8:40 pm

Sony.Mary.2002 a scris:
::SONY:: a scris:Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Img_4746-57e908386a9eb3a8d4288715851a1b32af00584b

Scz de quate.

Punctajul max e de 15.

Iti dau 14 Wink
1.::SONY:: pune lik ca nu se vede decat jumate.
2.Andrada nu mai pune puctajul aici ca noi vb prin PM.
Mai ai 2 incercari saau nu vei mai fi in juriu.acum e doar un avertisment.E valabil pentru toti din juriu.Punctajul se da prin PM intre noi si la sfarsit se zice doar eliminatul.

mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  Sony.Mary.2002 Joi 16 Aug 2012, 8:43 pm

Scuze dar nu am stiut Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Sony.Mary.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.my-page.blorgatuit.com

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  Teo13Teodora♥ Joi 16 Aug 2012, 8:50 pm

pot pune maine? Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 978826

Teo13Teodora♥
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Joi 16 Aug 2012, 9:50 pm

Sony.Mary.2002 a scris:Scuze dar nu am stiut Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
nu-i nimic.te-am anuntat.

mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Joi 16 Aug 2012, 9:51 pm

Teo13Teodora♥ a scris:pot pune maine? Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 978826
Sigur.Si restul va rog postatzi.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  HiperDay Sam 18 Aug 2012, 8:16 pm

Acesta este webkinzul meu

Spoiler:
HiperDay
HiperDay
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Nu stiu ce-i dusmania,dar se cunoaste dupa cuvinte,fapte,si fata
Localizare Localizare : Pe Webkinz
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155510

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Sam 18 Aug 2012, 8:18 pm

Va rog sa postatzi.Sooper hiper day
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  mythomas Sam 18 Aug 2012, 8:26 pm

Azi ma apuc de poza de grup .
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  *MyLittlePuppy* Lun 10 Sept 2012, 2:08 pm

salut sunt eu ,mytomhas de pe acest cont nou.va pot confirma daca nu ma credeti.mi-am facut un nou cont s-o iau de la capat.

Vreau sa va anunt ca......
Spoiler:

imi pare rau dar asta n-a mers...
*MyLittlePuppy*
*MyLittlePuppy*
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu nu plang pentru ca sunt slaba...plang pentru ca am fost prea puternica...prea mult timp
Localizare Localizare : I'm an angel an i'm fly in a world where i can't cry my tears are can be ice ...i am in the sky
KinzCash : 137151

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  HiperDay Lun 10 Sept 2012, 2:28 pm

Macar ne trimiti poza de grup?
HiperDay
HiperDay
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Nu stiu ce-i dusmania,dar se cunoaste dupa cuvinte,fapte,si fata
Localizare Localizare : Pe Webkinz
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155510

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  *MyLittlePuppy* Lun 10 Sept 2012, 3:26 pm

sigur.stati un pic.
*MyLittlePuppy*
*MyLittlePuppy*
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu nu plang pentru ca sunt slaba...plang pentru ca am fost prea puternica...prea mult timp
Localizare Localizare : I'm an angel an i'm fly in a world where i can't cry my tears are can be ice ...i am in the sky
KinzCash : 137151

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  *MyLittlePuppy* Lun 10 Sept 2012, 3:56 pm

Poza de grup.Sper ca va place si spers sa va gasiti animalutul.

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Pizap.com10.60987295163795351347284562317http://s3.amazonaws.com/pizap_gallery/091012/medium/pizap.com10.60987295163795351347284562317.jpg
*MyLittlePuppy*
*MyLittlePuppy*
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu nu plang pentru ca sunt slaba...plang pentru ca am fost prea puternica...prea mult timp
Localizare Localizare : I'm an angel an i'm fly in a world where i can't cry my tears are can be ice ...i am in the sky
KinzCash : 137151

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  ::SONY:: Mier 26 Sept 2012, 1:30 pm

ce frumoasa!!! :3
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153441

Sus In jos

Un concurs doar pentru voi... - Pagina 3 Empty Re: Un concurs doar pentru voi...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum