Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Revista elevului DjPanda.

2 participanți

In jos

Va place aceasta revista?

Revista elevului DjPanda. Vote_lcap13%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap4%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap4%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap4%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap8%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap4%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap4%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap17%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap13%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap21%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 21% 
[ 5 ]
Revista elevului DjPanda. Vote_lcap8%Revista elevului DjPanda. Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 24
 
 

Revista elevului DjPanda. Empty Revista elevului DjPanda.

Mesaj  mythomas Lun 23 Iul 2012, 3:39 pm

Eh bine uite-ti ca si eu am creat o revista.Aici voi pune o gramada maaare de curiozitati despre:tari,animale,moda,webkinz,sport.Sper ca o sa va distrati citind una din revistele elevilor scolii.Si sper ca veti vota la sondaj.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  mythomas Mar 24 Iul 2012, 4:23 pm

am sa postez in curand.
uitaaa-ti pana atunci o chestie care s-ar putea sa va placa.

Istorie
intr-o zi profesorul nostru ne-a pus niste filmulete interesante si ciudate despre pedepsele oamenilor din antichitate care erau pedepsiti aspru de catre preoti care il chinuiau in numele Domnului.
Preotii spuneau ca este pentru Dumnezeu sau pentru zeul Soarelui desi acum preotii si religia sustine ca fiecare om are o viata si trebuie sa fie protejat insa sa nu uitati ca atunci cand esti copil te bucurii cel mai mult de viata si vreau sa urmariti urmatoarea rubrica

din viata de zi cu zi
Revista elevului DjPanda. 485f87cf491c5
Revista elevului DjPanda. Copilarie

La mine in clasa toate fetele vor sa para mature si sa arate ca sunt tari si au inceput sa fie rautaciose si nu se mai comporta ca-nainte.Sunt rele fac intreceri la orice doar la invatatura nu.Se intrec la haine,moda etc.Dar ele nu incearca sa se bucure de faptul ca pot sa se distreze la maaaaaaaaaaxim.Copilari-ti cat mai aveti timp copii,apoi o sa cresteti si n-o sa mai puteti sa inotati si sa improscati cu apa,nu va ve-ti mai juc cu pamantul sau n-o sa mai mergeti descult prin iarba.Trebuie sa fiti bucurosi ct mai puteti si nu incercati sa va maturiza-ti pana cand n-o sa fiti voi gata.Nu schimbati paginil pana cand nu le cititi.Fiti voi stapanii vostrii si nu va luati dupa altii.Dumnezeu ne-a lasat pe toti sa ganim singuri si noi trebuie sa lasam acest lucru si sa copilarim chiar daca ceilalti se maturizeaza sa zicem la 10 ani noi trebuie inca sa fim copii.Succes in a va gasi propia cale thumb up
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  mythomas Mier 25 Iul 2012, 1:22 pm

Cine avotat nu??? Sad Crying or Very sad Crying or Very sad m-am straduit.Dar e alegerea voastra.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  alteio Mier 25 Iul 2012, 2:11 pm

eu am votat ca-mi place de pe ambele conturi! Revista elevului DjPanda. 41447
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221976

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  mythomas Mier 25 Iul 2012, 3:46 pm

alteio a scris:eu am votat ca-mi place de pe ambele conturi! Revista elevului DjPanda. 41447
multumeeeesc
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  mythomas Mier 25 Iul 2012, 8:46 pm

De ce ati votat cu groaznic?Si cine a votat?Adica am scris ceva despre viata reala nu despre povesti.Dar e decizia voastra.am sa mai postez si sper ca o sa va schimbati parerea.Multumesc celor care au o parre buna.Va multumesc ca sunteti allaturi de moi.Succes si voua in tot ceea ce faceti.Succes si celor care au votat nu chiar daca nu va place ce-am facut cu totii avem nevoie de succes.Good Luck thumb up
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139438

Sus In jos

Revista elevului DjPanda. Empty Re: Revista elevului DjPanda.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum