Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Perioada Jucariilor

5 participanți

In jos

Perioada Jucariilor Empty Perioada Jucariilor

Mesaj  Moko Vin 24 Aug 2012, 3:31 pm

Aici scriem perioadele in care ne-am jucat cu un fel de jucarie/jucarii si genul de jucarie. Smile Uitati la mine
Papusele Embarassed
0-2 ani
Cai si ponei
2-5 ani
Jucarii de plus
5-8 ani
Webkinzi
8 ani-prezent
Very Happy
Daca nu vreti sa spuneti ma rog...
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  mythomas Vin 24 Aug 2012, 5:45 pm

ma joc de mica pana in prezent.
Copilaria nu e vesnica asa ca profit de ea.cel mai mult imi place sa ma joc cu webkinz(logic)
dar mi-a placut la nebunie sa ma joc ca si cum eu as fi un personaj si de obicei aveam puteri.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  zinzimima Vin 24 Aug 2012, 7:23 pm

Jucarii gen zornaitoare Laughing
0 - 1 an
Papusi
1 - 6 ani (la 1 an nu ma jucam cu papusi de plastic)
Multee plusuri
2 ani - prezent
Webkinz
7 ani - prezent

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  HiperDay Sam 25 Aug 2012, 8:41 am

Jucari zgomotoase

0-1ani

Papusi:oops:

1-2ani

Plusuri:

2-prezent(11 ani)

Webkinz

8-prezent
HiperDay
HiperDay
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Nu stiu ce-i dusmania,dar se cunoaste dupa cuvinte,fapte,si fata
Localizare Localizare : Pe Webkinz
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 155510

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  mythomas Sam 25 Aug 2012, 2:42 pm

HiperDay a scris:Jucari zgomotoase

0-1ani

Papusi:oops:

1-2ani

Plusuri:

2-prezent(11 ani)

Webkinz

8-prezent
Pe atunci ori nu stiai ca esti baiat ori nu stiai ca baietii se joaca cu masinile si fetele cu papusile.
Eu cand eram mica-mica ordeam tubul de crema.Fiecare copil are ciudateniile lui.Depinde.
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  Moko Sam 25 Aug 2012, 6:46 pm

mythomas a scris:
HiperDay a scris:Jucari zgomotoase

0-1ani

Papusi:oops:

1-2ani

Plusuri:

2-prezent(11 ani)

Webkinz

8-prezent
Pe atunci ori nu stiai ca esti baiat ori nu stiai ca baietii se joaca cu masinile si fetele cu papusile.
Eu cand eram mica-mica ordeam tubul de crema.Fiecare copil are ciudateniile lui.Depinde.
Sa sti ca nu e o regula ca baietii sa se joace cu masini si fetele cu papusi. Wink Se pot face si inversatii. Wink
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199388

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  mythomas Sam 25 Aug 2012, 8:40 pm

Moko a scris:
mythomas a scris:
HiperDay a scris:Jucari zgomotoase

0-1ani

Papusi:oops:

1-2ani

Plusuri:

2-prezent(11 ani)

Webkinz

8-prezent
Pe atunci ori nu stiai ca esti baiat ori nu stiai ca baietii se joaca cu masinile si fetele cu papusile.
Eu cand eram mica-mica ordeam tubul de crema.Fiecare copil are ciudateniile lui.Depinde.
Sa sti ca nu e o regula ca baietii sa se joace cu masini si fetele cu papusi. Wink Se pot face si inversatii. Wink
Da....ai perfecta dreptate
Dar sunt multi ,,destepti" care isi bat joc de tine daca esti diferit.am si eu specimene pe care le cunosc Rolling Eyes
mythomas
mythomas
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : e greu sa fii tu insati intr-o lume in care diferentele ne fac ciudati.Nu exista ttipe cool pentru ca aceste fete sau baietii pe care noi ii vedem cool nu sunt ei insasi.Sa te prefaci e mai usor dar mie nu-miplace.Incepe iar anul scolar si iar trebuie sa incep sa ma prefac ca cineva sa ma creada.Asta-i viata.Dar mi-as dori sa nu fie.
Localizare Localizare : Canapeaua din sufragerie,meditez ca sa ma pregatesc de nebunia scolii si clasei mele.
KinzCash : 139168

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  BrunoClau Lun 27 Aug 2012, 3:34 pm

de mica ma jucam cu plusurile....cam atat pot spune

si cu W de la 10 ani Perioada Jucariilor 458243
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

Perioada Jucariilor Empty Re: Perioada Jucariilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum