Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs

2 participanți

In jos

 Concurs Empty Concurs

Mesaj  webkinz7 Sam 20 Oct 2012, 7:43 pm

Perioada inscrieri 29.10.1012-05.11.2012 anutare castigator:24.11.2012
Reguli:
Trebuie sa imi sctieti o poveste de Hallowen aici pe Forum si cu utilizator ca eu sa va pot adauga la prieteni si la castigatori o sa le trimit premiile direct pe cont prin posta.
Exista 3 locuri: Si o sa primiti:-1 (saltea de ioga)
-2(pat magnific)
-3 (ren ce da din cap)
Cele mai foroase povesti de Hallowen castiga.

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

 Concurs Empty Hallowen

Mesaj  narcisa. Joi 25 Oct 2012, 4:27 pm

Mi-as dori sa imi petrec ziua de Hellowen cu catelusa mea webkinz Lesy.Planuiesc ca la inceputul zilei sa ii cumpar cateva hainute de hellowen si sa mergem impreuna in parc pentru a ne juca cu prietena noastra cea mai buna bubulina2ooo , apoi sa mergem la cumparaturi si sa luam un bol cu fulgi, deoarece vreau sa o mentin sanatoasa, dar mai apoi o sa ii dau si o prajitura. La sfarsitul zilei vom merge impreuna si vom face un pas important vom merge la centrul de adoptie si ii vom lua un fratior. Ii vom lua si lui hainute, pentru ca camera pentru el este deja amenajata. Jucaiile le vor impartii dar vom cumpara si altele noi.  Concurs 165817

narcisa.
Vizitator


Sus In jos

 Concurs Empty Scuzati-ma

Mesaj  narcisa. Joi 25 Oct 2012, 4:28 pm

Scuzati-ma am uitat sa imi scris numele de utilizator : fotografie2000

narcisa.
Vizitator


Sus In jos

 Concurs Empty Re: Concurs

Mesaj  *MyLittlePuppy* Joi 25 Oct 2012, 8:24 pm

Ma-nscriu,nume de utilizator,daca e cazul prin PM
*MyLittlePuppy*
*MyLittlePuppy*
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu nu plang pentru ca sunt slaba...plang pentru ca am fost prea puternica...prea mult timp
Localizare Localizare : I'm an angel an i'm fly in a world where i can't cry my tears are can be ice ...i am in the sky
KinzCash : 137151

Sus In jos

 Concurs Empty Re: Concurs

Mesaj  *MyLittlePuppy* Joi 25 Oct 2012, 9:17 pm

Era 31 octombrie si m-am intalnit cu BFF-ul meu sophie in park,foarte tare Cool
eu mi l-am adus pe beagle-ul meu sig Pafy si ea vulpea ei sig Moxie  Concurs 933273  Concurs 706700
In timp ce ne prosteam in timp ce-i dadeam in leagan amandoi au zburat peste gard intr-o parte mai ...neaccesibila a parcului

Atunci amandoua am alergat inspre acea parte,deodata cerul se facu movaliu,strange si eu si sophie ne uitam una la alta si apoi la cer...
Sophie:Am impresia ciudata ca nu asa arata parcul inainte....
Roxie(eu):Crezi?!

Sophie:Si ce e....a..b..f..d..vfif....bli..bpa....
Roxie:Zi o propozitie coeerenta....
sophie imi facea disperata semne sa ma intorc...ce era in spatele meu...o haita de caini...vreo 15..cu spume la gura care se uitau urat la noi....


Roxie:stii nu sunt buna la sport,dar de azi am sa fiu.....
Sophie:hhu?
eu:fuuuugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii





am fugit si ne-am aruncat in niste tufisuri unde in spatele nostru era o fata simpatica care ne zambi dezvelindu-si coltii...:buna SSSsssssssssseara...ce grupa sanguina aveti??Prefer AB pozitiv...  Concurs 889740  Concurs 889740  Concurs 889740  Concurs 889740  Concurs 889740


Noi:aaaaaaaaaaaaaaaah

Apoi ne-am urcat sus pe un tobogan cand vazusem un baiat inalt zicand:L-ati vazut pe Frankeistein.....ca-i tata...vreau niste bani de mancaaare......

noi:aaaaaah


Sophie:nu mai suport...uite,
Roxie:Oh my Goad......lupi.aaaaaaaaah

am fugit prin tot parcul pana cand ne-am urcat pe o roata mare din parc si am inceput s ane ferim

Deodata sophie era cat pe e sa alunece si eu am prins-o...desigur am alunecat amandoua..am cazut in niste arbusti moi..acolo

Sophie:au am ceva tare in spate..uite moxie...si pafy...
eu:hai s aplecam de-aici pana nu ramanem mancate


La iesire Aparu o fata simpatica care imi zise vesela

fata:buna,deci vreti s aplecati,eu sunt un inger responsabil cu intrarile

eu:stii ce..ia da-te ca eu nu mai suport..ingerul cazu-n fantana

am iesit si amandoua ne-am trezit intinse inapoi in parc...dar era zi..si monstrii disparusera

Le-am zis lui Mary si jess care nu ne-au crezut...dar noi ne-am gandit

Noi:stii ce ma mira...a fost halloween si nimeni nu ne crede totusi......

pafy si Moxie:noi va credem Wink

noi:................aaaaaaaaaaaaaaaaaah....... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
*MyLittlePuppy*
*MyLittlePuppy*
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu nu plang pentru ca sunt slaba...plang pentru ca am fost prea puternica...prea mult timp
Localizare Localizare : I'm an angel an i'm fly in a world where i can't cry my tears are can be ice ...i am in the sky
KinzCash : 137151

Sus In jos

 Concurs Empty uitati

Mesaj  webkinz7 Vin 26 Oct 2012, 7:11 pm

Loati exemple de la webkinz forever friend 1 "Povestea fantomei Faichi din castelul bantuit al webkinjilor" Cool

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

 Concurs Empty Va scriu exemple

Mesaj  webkinz7 Dum 28 Oct 2012, 7:11 pm

Intr-o zi de Hallowen,la scoala, Kity, Pisi-pis,Leo si Fred, si-au luat costume de Hallowen fioroase. Copii mai mari, fac misto de iei, dar Kity care este imbracata in vrajitoare afla ca de fapt e chiar vrajitoare si ii face sa dismara. Ajunsi in clasa, vad un  Concurs 889740 si se speriu. Incepe ora de teatru.
- Bun copii, sa incepem piesa de Hallowen. Siii incepe:
- Eu credeam ca de Hallowen primesti bani.
-Nu, confunzi Hallowenul cu Craciunul.
- Fereste!
- Ce a fost aia ?
-Nu stiu.Cred ca un Monstru.
-Monstru? fi serioasa Sira!
- Da! Monstru!
-Hei, despre ce vorbiti?
- O despre nimic! Sira a inebunit.
-Nu am inebunit! Si eu sa stii ca am vazut monstrul si am vazut si alti monstrii si unii chiar i-am vanat!!!!!!!!!!!
-Oau! Chiar ca a inebunit!
-Nu! Am! Inebunit!!!!!!!!!! Gata! Ma duc acasa!
De ce nu ma asculta nimeni?ma duc in laborator.
Bun, acum sa cautam dovezi. Gata! am gasit.
affraid hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh pale cyclops cyclops cyclops Neutral
Ceeeeeee e assssta????????????? affraid
- confused - huh? confused - huh? confused - huh? confused - huh? confused - huh? confused - huh? Cum adica?
-Aia!!!! hhhhhhh
- affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid pale
-Buna! Hallowen fericit!
-Oh..... a fost un fleac. Tare costumul!
-Mersi!
- Tu crezi in monstri?
-Da! odata ma capturat unul!
-Ce?
-Da! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
- affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
- Si asa sperii copiii!

Hallowen fericit tuturor!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

 Concurs Empty Va rog!

Mesaj  webkinz7 Dum 28 Oct 2012, 7:13 pm

Scrietimi pe forum! Eu nu am PM Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! undecided

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

 Concurs Empty scuze

Mesaj  webkinz7 Dum 28 Oct 2012, 7:16 pm

Am scris la primul mesaj foroase in loc de fioroase! Mad Mad Mad Mad

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 127991

Sus In jos

 Concurs Empty Re: Concurs

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum