Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

+6
Sonia-Maria.2002
Ea
::SONY::
Laur77
~Teodora~
CookieAndCupcake
10 participanți

In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Lun 17 Dec 2012, 9:18 pm

Am o idee: nu ar fi frumos sa sarbatorim Craciunul, impreuna cu membrii mai vechi de pe forum? Ei au plecat, sau nu au mai putut sa intre.
Ce ar fi ca, macar de Craciun, sa fie din nou aici? Am putea sa ii chemam. Gasim adresele lor de mail, sau a altor conturi, si le trimitem mesaj. Poate asa ar veni, ca tot va fi vacanta de iarna, de 3 saptamani.

Ce ziceti de idee? Am putea sa alegem un membru si sa incercam sa il contactam.
Voi pune o lista aici cu membrii.
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  ~Teodora~ Lun 17 Dec 2012, 9:20 pm

Nush ce sa zic... scratch Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  781592
~Teodora~
~Teodora~
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 129047

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Lun 17 Dec 2012, 9:23 pm

Ar fi bine sa le spunem. Poate ar mai veni Very Happy

Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  ~Teodora~ Lun 17 Dec 2012, 9:25 pm

Da...nush...Ar fi dragut dar... scratchSorry daca mai zic chesti ca-s putin tafnoasa....si cand sunt tafnoasa zic tot ce gandesc.... -.-'
~Teodora~
~Teodora~
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 129047

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Lun 17 Dec 2012, 9:55 pm

Nu neaparat sa se mai joace Webkinz... macar sa vina aici, sa mai vorbim, sa ne mai distram...

In 2008 :

Smile _________ Sad _______ Very Happy_________ Shocked _______ Laughing ______ Sad


Very Happy_________ Very Happy ________ confused - huh? ________ Sad _________ Smile________ Cool

In 2009 ( cand s-a adus Webkinz in Romania ) :

Very Happy Smile Smile Shocked Cool Sad Smile Shocked Cool Razz confused - huh? Smile Very Happy I love you Shocked yes Very Happy No Smile Cool Shocked yes Smile Sad Surprised Very Happy Smile Smile Sad Surprised yes No confused - huh? bounce Wink Shocked Laughing Smile yes confused - huh? Mad Very Happy Laughing Surprised Cool Smile

Acum :

Smile Smile Sad Sad Very Happy Very Happy confused - huh?

Ati inteles la ce ma refer? Cum au fost membrii... in 2008 nu eram in acelasi loc, pe forum, asa ca am pus underline..


Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  CookieAndCupcake Lun 17 Dec 2012, 10:01 pm

Ar fi super!Dar cum vom reusi sa-i contactam:?: Ca eu n-am nici o adresa de mail a niciunuia membru =]]
CookieAndCupcake
CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Like a wolf <3 Keep calm and LOVE WOLVES
Localizare Localizare : Pe scaun,LOOL =))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138244

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  ~Teodora~ Lun 17 Dec 2012, 10:08 pm

Ai uitat sa ma pui pe mn. la acum Wink

Asta-s eu:"
Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  692615"


Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  233603 Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  233603 Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  233603 Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  233603
~Teodora~
~Teodora~
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 129047

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Lun 17 Dec 2012, 10:09 pm

Cauti membrii mai vechi ( pe forum ), dai la profil si cauti adresa de mail. Poate au alta... daca e asa, ii contactam pe prietenii lor Smile
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  ::SONY:: Lun 17 Dec 2012, 10:48 pm

Cine are messuk lui Merry sa o intrebe ca ea e mai veche Very Happy Deasmenea o putem ruga si pe peacefulDog sa ii contacteze ca e si ia mai vexhe Surprised
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153441

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Ea Mar 18 Dec 2012, 4:25 pm

clau. ea .

Ea
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Naspa pe cineva
Localizare Localizare : Cu Clau
KinzCash : 126490

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mar 18 Dec 2012, 4:36 pm

O am pe Mary,pe Alex si pe Andrei.
Am sa ii spun lui alex sa ii spuna lui stef(stefzik) sa vb cu ea sa vina pe forum cu fratele ei.
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Vin 21 Dec 2012, 7:49 pm

Il ai pe Andrei_Webkinz?

Hai sa incepem. Daca tot am intrat in vacanta, macar de Craciun sa fie mai multi copii pe forum I love you
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Florin103 Vin 21 Dec 2012, 7:58 pm

Hai so aducem pe ea:
MARSHMALLOW_GIRL
http://forum.webkinzromania.ro/u994
Florin103
Florin103
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sange peste tot
Localizare Localizare : in Cimitir
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 208888

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Adrian2003 Vin 21 Dec 2012, 8:32 pm

daca nu mai intru,pueteti sa incercati sa ma aduceti. [dak. puteti =]] ]
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  zinzimima Sam 22 Dec 2012, 2:22 pm

Am vorbit cu Irina si a zis ca poate intra de sarbatori. [ o gadil pana intra. ^^ ]

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Laur77 Dum 23 Dec 2012, 2:31 pm

Am vazut ca a intrat PD Smile
Poate ii spun lui Kkryss sa vina si el Very Happy
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  ChocolateMilk Dum 23 Dec 2012, 2:34 pm

A intrat biancaidu..Very Happy
ChocolateMilk
ChocolateMilk
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Imi place laptele cu ciocolata :))
Localizare Localizare : Pe..aici...ma plimb...
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 129816

Sus In jos

Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!  Empty Re: Sa aducem membrii vechi pe forum, de CRACIUN!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum