Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

5 participanți

In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  ☆Lidia☆STAR☆ Mar 25 Dec 2012, 11:52 am

Al meu era mare parte sub bradul din sufragerie, dar sub al meu mai era un webkinz, pe care nu il vazusem.

Povestea e asa:

Dimineata, dupa ce m-ama trezit, i-am asteptat si pe parinti sa se trezeasca. Dupace am auzit ca s-au trezit, am trecut in fuga pe langa bradul meu , neobservand ce era acolo, si m-am dus la bradul din sufragerie, sa vad ce mi-a adus mosu'. Am deschis punga si primele mele cuvinte au fost:

-Vai, de mine! Mami, tati, am primit un rockerz!!!

Dupa ce ne-am uitat prin cadouri, tata a zis:

-Ia bomboanele astea si punele la tine in brad.

M-am dusla brad, si cand sa pun bomboanele, am zis:

-Pa, pa, parinti! Am mai primit un webkinz!!!

Asa mi-am gasit eu webkinzi Very Happy.
☆Lidia☆STAR☆
☆Lidia☆STAR☆
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ♥ Clau is back! And me too ♥
Localizare Localizare : ♥ Alaturi de Clau si Lau ♥
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 139163

Sus In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Re: Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  Rossella12 Mar 25 Dec 2012, 11:59 am

eh bine m-am trezit si am fugit pana la bradul mare......nu era nimik acolo...eram sad...apoi i-am spus mamei si mi-a zis sa ma duc mai aproape si sa privesc de-aproape

in brad se afla...un Charming panda....si dulciuri.....apoi am fugit la bradutul meu unde mi-am pus w-ull.


simple...........
Rossella12
Rossella12
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : so Happy:)
Localizare Localizare : Oras:))))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 131842

Sus In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Re: Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  BrunoClau Mar 25 Dec 2012, 12:00 pm

eu m-am suclat la 7:22. am tipat de fericire cand am vazut W pink dalmatian.
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Re: Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  Alexandru2002 Mar 25 Dec 2012, 12:00 pm

Am venit de afara. Fugind Smile) . Am ajuns acasa, am deschis o usa si am vazut cadouri sub bradut Very Happy

Am primit: Puzzle 3D , Pijama,Jucarie de Plus, mos craciun din ciocolata, ciocolata milka, mosi craciuni din ciocolata(mici), cozonac cu ciocolata, rezerve pentru periuta de dinti(cu baterii), periuta de dinti(cu baterii) si doua bluze
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Re: Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  ::SONY:: Mar 25 Dec 2012, 12:31 pm

Am venit ieri de la nana mea (la ora 1) si nu era nimic. Nici nu ma asteptam sa vad ceva, fiinda am primit ieri de la tata 2 w. Dupa aia am plans (fara sa stie cineva)
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153441

Sus In jos

Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut??? Empty Re: Unde era cadoul de Craciun? Si povestea de cum v-ati bucurat cand l-ati vazut???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum