Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Sondaj} Aditza Microsite oficial

+5
diana333
Adrian2003
smaranda.bolea
BrunoClau
arosu10
9 participanți

In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 12:16 pm

Buna       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826 M-am decis sa imi creez un microsite: Aici voi scrie despre animalutele mele webkinz si cate ceva despre mine       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826


Vreti sa re-incep povestile? I love you

1. Da.

2. Nu

3. E scarbos nu mai are rost.


Ultima editare efectuata de catre arosu10 in Vin 22 Feb 2013, 9:47 pm, editata de 3 ori

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  BrunoClau Mier 26 Dec 2012, 12:29 pm

hey, bafta!
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 12:36 pm

Ultimul animalut adoptat :       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Mcb383

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 12:56 pm

Personajele: Bamfi       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial J6h8cg
Lady Mary
      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 1rciew Imediat va sosi si dialogul numarul 1 Craciunul       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  smaranda.bolea Mier 26 Dec 2012, 12:57 pm

Ce costum are Bamfi! Very Happy
smaranda.bolea
smaranda.bolea
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : acest membru nu mai intra
Localizare Localizare : :|
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 128830

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 2:33 pm

Dialogul nr 1 Craciunul

B=Bamfi
LM=Lady Mary       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 8y9b3k_th


B:Buna,Lady Mary!

LM:Buna,Bamfi! Ce faci?
B:Bine. Tu?
LM:Plictisita rau!
B:Ce zici sa dam o petrecere de Craciun?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 692615
LM:Bine       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B:Ok , dar pe cine sa invitam la petrecere?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 458243
LM: Hai sa o invitam pe Amanda Panda!
B: Bine, dar camera nu este pregatita pentru petrecere.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962 Ai uitat? Rolling Eyes
LM: Nu , dar.............nu avem destui Kinzcash       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 165817.
B:Hai sa ne gasim un loc de munca.
LM: Du-te tu si munceste! Eu vreau sa dorm bounce
B: Serios? Rolling Eyes Abia te-ai sculat din somn si acum iar vrei sa dormi?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 244133

Va urma in partea a2-a.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 3:23 pm

Tare!
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 5:22 pm

Adrian2003 a scris:Tare!
Multumesc       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826 Imediat voi posta partea a2-a       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 5:25 pm

arosu10 a scris:
Adrian2003 a scris:Tare!
Multumesc       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826 Imediat voi posta partea a2-a       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826

Cu placere. Okey Very Happy
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 6:36 pm

Craciunul partea a2-a


La locul de munca Bamfi se descurca greu:

B:Ce greu ma descurc!
LM: Ce faci aici, Bamfi?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 233603 Vad ca nu te descurci prea bine lol! lol! lol!
B: Dar tu ce cauti aici, Lady Mary? Parca ai zis ca dormi       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962. Si nu mai rade de mine Rolling Eyes
LM:Ok, ok . Dar sa stii ca nu o sa te ajut.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B: Sa stii ca eu muncesc din greu aici . Si asta ar trebui sa faci si tu.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 84978
LM:Ok, eu plec       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B: Sa stii ca daca m-ai ajuta ar fi bine       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826
Lady Mary se gandi putin..........
LM:Bine, te ajut       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447
B: Atunci,hai la treaba.
Bamfi si Lady Mary muncira din greu toata ziua. In final ei au castigat 100 de kinzcash. Dar nu erau suficienti pentru organizarea petrecerii. Atunci, Bamfi si-a dat seama ca are un card de credit.

B:Lady Mary,ce zici sa cumparam decoratiunile pentru petrecere cu cardul de credit?
LM: Ok, dar dupa aceea trebuie sa dam banii inapoi bancii.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962 Si iar trebuie sa mergem la munca       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962. Somnul meu de frumusete este distrus........       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 170612
B:Bine,merg eu la munca si tu poti dormi cat vrei.


Partea a3-a va urma

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  BrunoClau Mier 26 Dec 2012, 6:49 pm

clap Mie imi place mult de Bamfi Laughing Are si un nume amuzant! lol!
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 6:56 pm

O poza cu Bamfi in realitate       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447 :       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Xr7k6_th

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  BrunoClau Mier 26 Dec 2012, 6:57 pm

si eu AM un Bamfi XD
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 6:58 pm

BrunoClau a scris:si eu AM un Bamfi XD
Ai un red panda? xD

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  BrunoClau Mier 26 Dec 2012, 7:01 pm

arosu10 a scris:
BrunoClau a scris:si eu AM un Bamfi XD
Ai un red panda? xD
da, sig !
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mier 26 Dec 2012, 7:03 pm

BrunoClau a scris:
arosu10 a scris:
BrunoClau a scris:si eu AM un Bamfi XD
Ai un red panda? xD
da, sig !
Si al meu tot sig. este

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Adrian2003 Mier 26 Dec 2012, 7:21 pm

Bv. Very Happy
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 322789

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  diana333 Mier 26 Dec 2012, 10:34 pm

Cand va urma partea a treia?Question
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133458

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  sely01 Mier 26 Dec 2012, 11:08 pm

Odododo <3 Asa de dragut. I love you
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  anootza Joi 27 Dec 2012, 11:30 am

Ce super este!Abia astept sa mai postezi Surprised
anootza
anootza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Am piciorul in ghips...Si acum...Cineva mi-a spart contul :((
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 215501

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Joi 27 Dec 2012, 12:09 pm

Craciunul partea a3-a


Lady Mary si Bamfi au cumparat decoratiunile pentru petrecerea de Craciun.......

B: Lady Mary, acum trebuie sa decoram camera. Hai sa despachetam decoratiunile!       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447
LM:Ok, eu ma apuc de lista cu invitati, iar tu despachetezi.       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B:Iar fac eu munca grea? Rolling Eyes
LM:Da,pentru ca tu esti mai puternic.....       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B: Bine.
Lady Mary s-a apucat de lista cu invitati, iar Bamfi despacheta decoratiunile. Ei munceau din greu pentru ca petrecerea sa fie reusita. Timpul trece.......tic-tac-tic-tac..............Gata! Bamfi a despachetat decoratiunile, dar Lady Mary inca nu stia pe cine sa invite la petrecere.

B:Ce faci, Lady Mary? Rolling Eyes Nu ai terminat? Rolling Eyes
LM: Ma poti ajuta tu?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826
B: Bine, hai       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 24221


LISTA CU INVITATI PENTRU PETRECEREA DE CRACIUN

1. Amanda Panda.
2.Arte Fact
3.Sheldon Turtle
4.Debbie Dragon
5.PJ.Collie


Bamfi si Lady Mary au terminat lista cu invitati. Dupa aceea Bamfi a impartit invitatiile.
In ziua de Craciun toti invitatii au venit la petrecere.

B:Ce petrecere reusita!       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 692615       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 41447       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 692615
LM: Reusita pentru ca te-am ajutat eu       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B: Ajutat? Rolling Eyes Tu nici nu vroiai sa ma ajuti       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 244133 M-ai ajutat pentru ca ti-am spus eu.........       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
LM, In fine, Craciun fericit,Bamfi !!!!
B: Craciun fericit,Lady Mary !!!!


> SFARSIT<

Sper ca v-a placut       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 268640

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Viviana2011 Vin 28 Dec 2012, 12:28 pm

Fain micro Very Happy
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  diana333 Sam 29 Dec 2012, 1:29 pm

fara suparare stiu ca e greu sa scri povesti atat de minunate si ai micro-soft foarte frumos      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 615872va ma-i urma partea a patra       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 912474
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133458

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Sam 29 Dec 2012, 6:36 pm

diana333 a scris:fara suparare stiu ca e greu sa scri povesti atat de minunate si ai micro-soft foarte frumos      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 615872va ma-i urma partea a patra       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 912474
Povestea are 3 parti       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 978826

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  arosu10 Mar 08 Ian 2013, 1:03 pm

Voi reveni cu o poveste noua in format de videoclip sunny

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Adrian Aditza Sam 26 Ian 2013, 7:02 pm

De acum ma apuc din nou de treaba . Nu am mai avut timp pentru micro.


Va spun ce mai fac animalutele mele:

Bamfi strica toata ziua lucruri prin casa. A spart balonul de la wacky log-out carnival       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 233603
Lady Marry il ajuta pe Bamfi sa strice lucruri       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 233603


Un mic dialog cu mine si animalutele:

A=Aditza B=Bamfi LM=Lady Marry


A:Ce faceti? Iar stricati totul prin casa?       [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial 328962
B:Da, care e problema?
A:Problema e ca nu am timp sa curat dupa voi.
LM:Ok. Dar ne distram si noi putin .
B: Iar incepem cu cearta?!
A:Nu incepem, dar voi faceti numai probleme. Daca nu sunteti cuminti, la gradinita cu voi.
B: Nu gradinita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LM:Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A:Ok ,va iert ,dar sa nu se mai intample .
B:Ok. Imi pare rau.
LM:Si mie .
Adrian Aditza
Adrian Aditza
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Stare de spirit Stare de spirit : Imi place sa calatoresc cu trenul
Localizare Localizare : Videle
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 125741

Sus In jos

      [Sondaj}                             Aditza Microsite oficial Empty Re: [Sondaj} Aditza Microsite oficial

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum