Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Petrecerile dupa botezuri/nunti

5 participanți

In jos

Va place idee ?

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_lcap67%Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_lcap33%Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_lcap0%Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_lcap0%Petrecerile dupa botezuri/nunti  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 3
 
 

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Viviana2011 Mier 26 Dec 2012, 12:43 pm

Buna.Aici vom face petrecerea pentru botez.Vor fii programate , in zile diferite ( sa nu se suprapuna cu vreun botez sau nunta x_X )
Petrecerea Larei , va fii pe data de 30.12.2012 ! La ora 14 Very Happy Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Viviana2011 in Mier 26 Dec 2012, 9:19 pm, editata de 1 ori
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  BrunoClau Mier 26 Dec 2012, 12:45 pm

eu o fac maine la ora 13.
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Viviana2011 Mier 26 Dec 2012, 12:46 pm

BrunoClau a scris:eu o fac maine la ora 13.
Ok Smile Botez sau nunta ? Sa scrii si invitati Very Happy
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mier 26 Dec 2012, 9:04 pm

Hey. Doresc o petrecere de dupa botez la ora 14.30 sau seara.
Invitati:
BrunoClau
Moko
Florin
Vivi,alex,adi(familia)
Si...mai vedem la conversatii.
Ar fi preferabil sa fie seara petrecerea.
Pt. ca dupa botez vom merge acasa la mine si adi sa deschidem cadourile de la prieteni.
Casa va fi la mine la micro.
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mier 26 Dec 2012, 9:04 pm

Ma gandeam ca si botezul... Very Happy
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Viviana2011 Mier 26 Dec 2012, 9:20 pm

Ok Very Happy Clau , sa scrii pls si invatii !
Ok , Sonia .Sambata , nu ?
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Mier 26 Dec 2012, 9:25 pm

Da,sambata. S-au inmultit!

Nasii
BrunoClau
Sely01
zinzimima
Stefanawebkinz
Adi
florin
Lidia
anotza
valicescu
Rosella
Poate mai invitati cativa si voi,nasii.
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now" Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168230

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  littlebluebery Joi 27 Dec 2012, 10:29 pm

Sonia-Maria.2002 a scris:Da,sambata. S-au inmultit!

Nasii
BrunoClau
Sely01
zinzimima
Stefanawebkinz
Adi
florin
Lidia
anotza
valicescu
Rosella
Poate mai invitati cativa si voi,nasii.

Cine sunt nasii ?
littlebluebery
littlebluebery
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : "Why are you follow me ? " "When I was a child my mother said me to follw my dreams. "
Localizare Localizare : Simt ca zboooooor, uneoriツ , insa in alte dati ma simt abadonata pe alta lume...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 131075

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Viviana2011 Vin 28 Dec 2012, 8:35 am

littlebluebery a scris:
Sonia-Maria.2002 a scris:Da,sambata. S-au inmultit!

Nasii
BrunoClau
Sely01
zinzimima
Stefanawebkinz
Adi
florin
Lidia
anotza
valicescu
Rosella
Poate mai invitati cativa si voi,nasii.

Cine sunt nasii ?
Eu si Alexandru2002 Very Happy
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416169

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Alexandru2002 Vin 28 Dec 2012, 8:41 am

Petrecerea lui Iepruila-Rila...
31 Decembrie 23:00 - 1 Ianuarie 01:00 !!!
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Petrecerile dupa botezuri/nunti  Empty Re: Petrecerile dupa botezuri/nunti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum