Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi

3 participanți

In jos

hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi Empty hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi

Mesaj  diana333 Dum 06 Ian 2013, 10:52 pm

aici puteti scrie tot felul de idei inventate sau chiar facute pentru webkinzi accesori,haine,papucei si chiar mancare facuta manual pentru webkinzi.Eu am facut o data pentru wekinzi mei fundite pentru fetita si o pereche de ochelari pentru baiat si o riosa de mana din hartie insa mama mea le-a aruncat fiind nu a stiut ce sunt si nu ma intrebat hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi 636560
diana333
diana333
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : nostalgica
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 133458

Sus In jos

hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi Empty Re: hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi

Mesaj  Derya11 Sam 19 Ian 2013, 8:22 pm

diana333 a scris:aici puteti scrie tot felul de idei inventate sau chiar facute pentru webkinzi accesori,haine,papucei si chiar mancare facuta manual pentru webkinzi.Eu am facut o data pentru wekinzi mei fundite pentru fetita si o pereche de ochelari pentru baiat si o riosa de mana din hartie insa mama mea le-a aruncat fiind nu a stiut ce sunt si nu ma intrebat hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi 636560

Eu am facut o caciulita , o vestuta si niste pantaloni , dar cand ne`am mutat s`au pierdut
Derya11
Derya11
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Blagesti Bacau
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 128395

Sus In jos

hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi Empty Re: hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi

Mesaj  madalinasv2 Joi 24 Ian 2013, 3:40 pm

hggnbnn Rolling Eyes Razz Mad Laughing Sad Smile Very Happy Shocked No yes Suspect cyclops
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi Empty Re: hainute,accesori si altele facute de mana pentru webkinzi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum