Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

+2
Malinuta
webkinzcodru
6 participanți

In jos

Va place ideea topicului meu?

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap75%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 75% 
[ 6 ]
AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap0%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap0%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap13%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 13% 
[ 1 ]
AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap0%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_lcap12%AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 8
 
 

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  webkinzcodru Vin 11 Ian 2013, 8:32 pm

Buna!

Stiu,suna FOARTE plictisitor,dar daca urmariti subiectul,cred ca ati fi incantati Smile

M-am gandit ca tot ne punem noi intrebari ( cei drept,nu stim de toate ) Very Happy Asa ne-a facut Dumnezeu Smile
Pai,ne putem ajuta unii pe altii in acest topic Arrow :Sa ne raspundem la intrebari (eventual insotite de niste poze daca se poate),sa ne punem intrebari,sa ne cerem parerea ... Chestii d-astea Wink

Daca s-au mai deschis topicuri de genu' , imi pare rau ca am facut un spam... Sad Daca sunt singura care s-a gandit la asa ceva, e bine Surprised tongue !

Sper sa va alaturati mie si sa ajutam cum putem Arrow ( Mie nu prea imi plac persoanele cu fitze deci nu comentati aiurea No )


Ultima editare efectuata de catre webkinzcodru in Vin 11 Ian 2013, 8:33 pm, editata de 1 ori (Motiv : Trebuie sa ne ajutam unii pe altii :D)
webkinzcodru
webkinzcodru
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mai bine ca acum nu se putea( Si sunt sarcastca) ...Incerc totusi sa imi inving temerile si visele sa le transform in realitate,dar...Nu sunt toate posibile.Crede-ma,am o viata de c***t
Localizare Localizare : Gruiu,Ilfov
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145817

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  webkinzcodru Dum 20 Ian 2013, 4:08 pm

[quote="webkinzcodru"] Buna!

Stiu,suna FOARTE plictisitor,dar daca urmariti subiectul,cred ca ati fi incantati Smile

M-am gandit ca tot ne punem noi intrebari ( cei drept,nu stim de toate ) Very Happy Asa ne-a facut Dumnezeu Smile
Pai,ne putem ajuta unii pe altii in acest topic Arrow :Sa ne raspundem la intrebari (eventual insotite de niste poze daca se poate),sa ne punem intrebari,sa ne cerem parerea ... Chestii d-astea Wink

Daca s-au mai deschis topicuri de genu' , imi pare rau ca am facut un spam... Sad Daca sunt singura care s-a gandit la asa ceva, e bine Surprised tongue !

Sper sa va alaturati mie si sa ajutam cum putem Arrow ( Mie nu prea imi plac persoanele cu fitze deci nu comentati aiurea No )[/quote]

Scrieti plzzzzzzzzzz
webkinzcodru
webkinzcodru
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mai bine ca acum nu se putea( Si sunt sarcastca) ...Incerc totusi sa imi inving temerile si visele sa le transform in realitate,dar...Nu sunt toate posibile.Crede-ma,am o viata de c***t
Localizare Localizare : Gruiu,Ilfov
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145817

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  Malinuta Dum 20 Ian 2013, 4:13 pm

Stie cineva cum fac un link dintr-o pagina? ( de exemplu un microsite.. dar mie imi trebuie pentru o pagina de pe howrse)
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 171030

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  webkinzcodru Joi 24 Ian 2013, 7:56 pm

[quote="Malinuta"]Stie cineva cum fac un link dintr-o pagina? ( de exemplu un microsite.. dar mie imi trebuie pentru o pagina de pe howrse)[/quote]

Nu,imi pare rau ,nu stiu
....
Dar pot raspunde ceilalti Smile
webkinzcodru
webkinzcodru
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mai bine ca acum nu se putea( Si sunt sarcastca) ...Incerc totusi sa imi inving temerile si visele sa le transform in realitate,dar...Nu sunt toate posibile.Crede-ma,am o viata de c***t
Localizare Localizare : Gruiu,Ilfov
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 145817

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  madalinasv2 Vin 25 Ian 2013, 6:10 pm

Very Happy cred ca nu mai posteaza.
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133058

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  BrunoClau Vin 25 Ian 2013, 6:43 pm

madalinasv2 a scris: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  41447 cred ca nu mai posteaza.
Scuze ca zic, dar ma enervezi. Razz De unde sa stii tu cand si ce posteaza cineva?
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374668

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty sunt webkinzcodru

Mesaj  webkinzc Dum 10 Feb 2013, 8:21 pm

Hey sunt webkinzcodru dar am uitat parola...Si pe mine ma cam calci pe nervi

webkinzc
Vizitator


Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  Laur77 Lun 11 Feb 2013, 8:47 am

Malinuta a scris:Stie cineva cum fac un link dintr-o pagina? ( de exemplu un microsite.. dar mie imi trebuie pentru o pagina de pe howrse)

E simplu Smile
Unde scrii mesajul apar niste butoane albe...
Cauti unul care are un fel de lant gri, si dai click pe el. "Lantul" il gasesti intre un buton cu o poza si unul cu un f rosu.
Iti va aparea o chestie unde apare din nou lantul, dar si un A albastru. La chestia aia gri pui link-ul unde vrei sa te duca, iar la A pui un cuvant sau mai multe. Acele cuvinte, daca vei da click pe ele, te vor duce la site-ul scris acolo.
Vrei sa pui o poza? Simplu... sti sa pui poze? Pune una, apoi copiezi tot linkul, cu tot cu [img] si [ img], si il pui unde scrie A ...
Apoi dai OK si gata Very Happy
Stiu ca pare lung, dar nu e asa de greu Wink
Ca sa explici e mai greu, din pacate...
Uite:
1. Text Webkinz
2. Poza AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Webkinz-logo
Daca dai click pe Webkinz sau pe poza, te duce pe site... sper ca te-am ajutat Smile
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  ::SONY:: Lun 11 Feb 2013, 2:09 pm

BrunoClau a scris:
madalinasv2 a scris: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  41447 cred ca nu mai posteaza.
Scuze ca zic, dar ma enervezi. Razz De unde sa stii tu cand si ce posteaza cineva?
A gresit cu ceva...? 0.0 Webkinzcodru chiar nu mai intra :X
::SONY::
::SONY::
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Sf Valentin! *-* Astept poate cineva imi va zice ceva.... :(
Localizare Localizare : Orasul Temelor, MOLDOVA
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153441

Sus In jos

AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)  Empty Re: AICFW ( Asistenta In Cadrul Forumului Webkinz)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum