Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

zendaya la TV

In jos

zendaya la TV Empty zendaya la TV

Mesaj  menu2004 Sam 16 Feb 2013, 12:17 pm

va place?

a.da
b.ddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
c.nu
d.nnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuu
e.nu stiu cine e
f.o ador
g.o iubesc
h.m-as marita cu ea daca sunt baiat sau daca as fi

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

zendaya la TV Empty Re: zendaya la TV

Mesaj  menu2004 Lun 25 Feb 2013, 9:41 pm

cine raspunde corect are un punct:
care e numele complet al Zendayei?
EU stiu de la agentii ei. Cool Cool
AM FOST la ZIUA EI DE 16 ani PE PLAJA si a fost SUUUUUPPPPPEEEEERRRRRR!!!!!!!!!!
menu2004
menu2004
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana a lui clawdeen! :) (se scrie cu 2 de e) plus fan zendaya.
Localizare Localizare : cumpara o colectie intreaga monster high apoi la al 3-lea apus spune:an tantiri mogudan cara cara si.o papusa iti va spune ca stau la o casa din bucuresti langa era shopping city park.vei vedea o babuta care cerseste.da-i 30 lei si iti spune sa pleci in iasi.sa te duci in iasi la carffoure felicia.la noriel afli ca sunt client fidel.du-te la palas si afli cas client SI MAI FIDEL. mergi la covrigaria krantz de langa palas si doamna iti va spune ca zi de zi vin la ea dupa scoala.te duci langa macelaria cu paine si dupa semafor e o strada.mergi tot inaite si faci dreapta spre cartierul,,platoul insorit``.la poarta e gardianul.spui ca o cunosti pe fata doamnei de la casa din jak si vrejul de fasole.el iti arata casa mea. :D :D :D
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 132540

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum