Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

2 participanți

In jos

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_lcap0%Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_lcap0%Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_lcap50%Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_lcap50%Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 4
 
 

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Empty Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

Mesaj  Lyria&Onchao Mar 19 Feb 2013, 6:46 pm

Votati si Comentati!

Lyria&Onchao
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Prieteni si Cai!
Localizare Localizare : Printre my friends:Clau, Lidy and Mali and Howrse
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 137870

Sus In jos

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Empty Re: Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

Mesaj  cosmin1234 Mar 19 Feb 2013, 7:06 pm

Lyria&Onchao a scris:Votati si Comentati!
Fara suparare si nici eu nu sunt sduparat,dar am dat Nu!Acum sunt un cal? Caci nu e chiar ca mine,zau si....e un cal!!!!!! Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? 233603 Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? 233603
cosmin1234
cosmin1234
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Vesel mereu cand intru pe WEBKINZ!
Localizare Localizare : Calinesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 157596

Sus In jos

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Empty Re: Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

Mesaj  Lyria&Onchao Mar 19 Feb 2013, 7:12 pm

cosmin1234 a scris:
Lyria&Onchao a scris:Votati si Comentati!
Fara suparare si nici eu nu sunt sduparat,dar am dat Nu!Acum sunt un cal? Caci nu e chiar ca mine,zau si....e un cal!!!!!! Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? 233603 Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? 233603
Eu doar am facut o asemanare cat de mult il iubesti tu si cat de mult el. Wink Oricum, fiecare cu parerea lui. Very Happy

Lyria&Onchao
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Prieteni si Cai!
Localizare Localizare : Printre my friends:Clau, Lidy and Mali and Howrse
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 137870

Sus In jos

Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse? Empty Re: Te potrivesti cu calul tau preferat de pe Howrse?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum