Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

fantoma diabolica

In jos

fantoma diabolica Empty fantoma diabolica

Mesaj  ErickaKi Sam 02 Mar 2013, 2:18 pm

Intr-un oras numit:Cluj,este  o casa bantuita affraid.Si in casa cea casa erau ca-m 20 de fantome affraid.Dar....acolo nu locuia-u nimeni.Bineinteles au locui mai demult niste oameni.Dar cand au aflat ca in casa se aflau fantome,au plecat.Si dupa zeci de ani s-au mutat in alta casa si si casa in aceea erau 10 fantome fantoma diabolica 696890.Dar.....dintre toate fantomele era doar una cea ma diabolica.Fantoma aceea se putea baga in toate lucrurile.Ca pe un joc de pe calculator cu fantome fantoma diabolica 341521 fantoma diabolica 341521.Dar hai sa revenim la lucrurile serioase.mmmmmmm! La ce am ramas?a da!Fantoma  a speriat odata mai multi oameni pe care au murit.Si eu adata cand am venit de la scoala,am vazut in fata mea o fantoma. Ma intrebam eu singura in sinea mea:Oare am viziuni? Si parca o fantoma mi-a spus ca nu am.Dar era tatal meu fiindca venisera dupa mine la scoala cu masina.Dupa ce am ajuns acasa le-am povestiti parintilor ce mi-sa intamplat.Dupa 2,3 ore a venit o prietena la mine sa ne jucam,si nici nu a ajuns bine in casa ca:a aparut o fantoma dar a plecat affraid.si-am incalecat pe-o sa ,si vi-am spus povestea-sa.

ErickaKi
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum