Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

+93
Nokia345
Adelaina
PeacefulDoggy
BrunoClau
Alice_Cullen
doriutza
bidrye
MyStyle_Teo
carmen123
Viviana2011
Adrian2003
Beatles4ever
andra2000
Maria212212
didideea
alexut5
alteio
cristina123
crazydiva~by
biancaidu
stefi9325
AnDrEi_WebKinz
stefanawebkinz
Sunny
Dogs-Are-Us
alexacheekygirl
canary
lililoli
Iuly
SelluSell
bridgettedawn_club
Pisy1148
Rose_2011
PeacePuppyXo
merry777
Jasmine0246
Adronia
ClaudiaMissy2
♥miley♥selena♥demi♥
stefania223
Selena_910
Misterio
sely01
Trompy98
Fan.No.#1DemiLovato
JulyTheBestStar
bianca.pussycat
irenamihalachi
Stefzyk
hanimontani190
verzisor
marul2001
Clinchi
loveemily
fana_camp_rock
mika
CoolLadyDomino
Irina
Lore98
Husky
GoldenRetriever200
bfatme
LovleyLovePup
lavinia3000
adelinabalerina
WebkinzVideos989
pupantonia
Calul Clydesdale
YloveWebkinz
robypanda
deeutza
llizza
anapisica
ClaudiaMissy
coolgirl
deea98
Manzu
Alexa17
Lydialovebj
lorena.buta
brochita
dani
luwlypuppy
catalina y jesiica :X
Signature Penguin
aduta10pink
Renny
roxyboxy98
licurici9923
Maria
™Daiana™
MITZUCA
Webkinz Romania
97 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  ClaudiaMissy Dum 13 Iun 2010, 7:36 pm

cei de la disney channel imi plac toti

ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  lorena.buta Dum 13 Iun 2010, 8:06 pm

mie cam ....imi place Nick Jonas , Hannah Montana si Puya cheers cheers

lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  LovleyLovePup Sam 19 Iun 2010, 7:59 am

Owl City, Jeannete Mccurdy,Demi Lovato, GANZ.

LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Manzu Sam 19 Iun 2010, 8:35 am

puya, guess who, becki ryan, adam lambert, deepside deejays, deepcentral, residence deejays, justin bieber, lenka, inna, david dejay, edward maya, KT Tunstall, morris nick kamarera, johny depp ( chiar daca este actor, trebuie sa va uitati la musical-ul sweneey todd.... canta minunat I love you )

Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  ClaudiaMissy Sam 19 Iun 2010, 10:19 am

Manzu a scris:puya, guess who, becki ryan, adam lambert, deepside deejays, deepcentral, residence deejays, justin bieber, lenka, inna, david dejay, edward maya, KT Tunstall, morris nick kamarera, johny depp ( chiar daca este actor, trebuie sa va uitati la musical-ul sweneey todd.... canta minunat I love you )
eu cu CMBP a mea cantam si o stim pe derost melodia locul potrivit guess who,si mereu ne amuza ca guess who in romana se traduce ghici cine!

ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Alexa17 Sam 19 Iun 2010, 11:28 am

-Fly project
-Dj Project
-Ke$ha
-Lady GaGa
am multi dar nu am timp sa ii scriu acum Laughing lol!

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  brochita Lun 21 Iun 2010, 3:28 pm

a am vrut sa fac un top:
1)Michel I love you I love you I love you Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
2)JerryCo-Dezbracat Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
3)Miley Cyrus 😕 😕 😕 😕

brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  bfatme Mar 06 Iul 2010, 12:27 pm

daca incep eu nu cred k ma mai opresc..Smile)))...in mare asc kiss tv si kiss fm...muzica de club...pop....si cam atat....prefer sa nu incep sa zic artisti k nu ma mai opresc pana maine:)))

bfatme
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz


Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  GoldenRetriever200 Joi 08 Iul 2010, 9:49 pm

Lady GaGa lol!

GoldenRetriever200
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic


http://www.yahoo.com

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  lorena.buta Vin 09 Iul 2010, 9:52 am

lady gaga ,miley cyrus ,jonas ,pinki lol! ..... lol! lol!
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Husky Lun 12 Iul 2010, 10:49 pm

peste cativa ani nu iti vor mai placea..Wink...defapt nu vor mai fi...;Wink...semnat sora lui Husky
Husky
Husky
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : GO BLUE!!!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 162781

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Manzu Lun 12 Iul 2010, 10:55 pm

de ce michael jackson a fost un artist asa faimos??? el a cantand pana a murit in 2009 are o gramada de melodii....... aceste celebritati se vor plictisi de cantat si nu vor mai face noi albume......... oamenii vor uita de ei si gata...... faima acumulata in cativa ani va disparea....
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  brochita Mar 13 Iul 2010, 12:49 pm

Manzu a scris:de ce michael jackson a fost un artist asa faimos??? el a cantand pana a murit in 2009 are o gramada de melodii....... aceste celebritati se vor plictisi de cantat si nu vor mai face noi albume......... oamenii vor uita de ei si gata...... faima acumulata in cativa ani va disparea....
orice veti zice voi,mie tot imi place michael.a fost mai mare decat madonna,miley,selena( ma refer la muzica pop rock) miley nu mai e la moda daca s-a maritat Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
brochita
brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I luv cupcakeees :3
Localizare Localizare : In cuptoor
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 170614

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  brochita Mar 13 Iul 2010, 12:51 pm

a si nu a murit de aceea, va mai aduceti aminte? el a bagat numai prostii in el pentru ca a vrut perfectiunea..el oricum era perfect...deaia a ajuns ,,mumie" lol! lol!
brochita
brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I luv cupcakeees :3
Localizare Localizare : In cuptoor
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 170614

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  MITZUCA Mar 13 Iul 2010, 12:52 pm

Manzu a scris:de ce michael jackson a fost un artist asa faimos??? el a cantand pana a murit in 2009 are o gramada de melodii....... aceste celebritati se vor plictisi de cantat si nu vor mai face noi albume......... oamenii vor uita de ei si gata...... faima acumulata in cativa ani va disparea....
da m.j canta de cand avea vreo 5 ani el nu a avut copilarie copilaria lui era pe scena nu se plictisea niciodata
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162112

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  MITZUCA Mar 13 Iul 2010, 12:53 pm

brochita a scris:
Manzu a scris:de ce michael jackson a fost un artist asa faimos??? el a cantand pana a murit in 2009 are o gramada de melodii....... aceste celebritati se vor plictisi de cantat si nu vor mai face noi albume......... oamenii vor uita de ei si gata...... faima acumulata in cativa ani va disparea....
orice veti zice voi,mie tot imi place michael.a fost mai mare decat madonna,miley,selena( ma refer la muzica pop rock) miley nu mai e la moda daca s-a maritat Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
si madona a fost nu la fel ca m.j dar e regina pop-ului sau cel putin a frost
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162112

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  brochita Mar 13 Iul 2010, 1:03 pm

ai dreptate, a fost de la 5 ani.si da, poate ca a fost/e madonna regina popului dar la un joc de sah nu pierzi daca iti ia regina, ci daca iti ia regele ,nu? 🐰
brochita
brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I luv cupcakeees :3
Localizare Localizare : In cuptoor
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 170614

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  MITZUCA Mar 13 Iul 2010, 1:08 pm

da
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162112

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Cantaretul(a) / melodia preferata!!

Mesaj  Alexa17 Mar 27 Iul 2010, 1:31 pm

Votati Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 41447 Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 328962 I love you I love you

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169348

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  LovleyLovePup Mar 27 Iul 2010, 1:33 pm

MIKA MIKA MIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NeverShoutNever
si...Tina Parol un pic


Ultima editare efectuata de catre LovleyLovePup in Sam 11 Sept 2010, 5:44 pm, editata de 1 ori
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Alexa17 Mar 27 Iul 2010, 1:33 pm

LovleyLovePup a scris:MIKA MIKA MIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
idem Very Happy

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169348

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  ClaudiaMissy Mar 27 Iul 2010, 1:33 pm

eu am votat shakira,nu mika pt ca nu prea ii stiu melodiile etc...dar imi place .dar nici chair prefert,si nici shakira dar din astia da
ClaudiaMissy
ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : bn
Localizare Localizare : FETESTI
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160811

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Lore98 Mier 28 Iul 2010, 3:31 pm

shakiraaaa bounce
Lore98
Lore98
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy!
Localizare Localizare : Mangalia
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 152606

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  GoldenRetriever200 Sam 31 Iul 2010, 5:39 pm

pai imi plac mai multi dar am votat lady gaga! imi place lady gaga , shakira , kesha , mika
GoldenRetriever200
GoldenRetriever200
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Not say! Love park....
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 160016

http://www.yahoo.com

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  adelinabalerina Mier 04 Aug 2010, 12:47 pm

sakira !
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167600

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  PeacefulDoggy Mier 04 Aug 2010, 2:54 pm

1.Lady GaGa
2.MIKA
3.Shakira
4.Ke$ha
5.Rihanna

ce aveti cu atat miley cyrus? si mie imi palce dar 1.nu ma omor 2. nu zic atata de ea ! daca nu juca rolul lui Hannah Montana pun pariu ca nu stiati de ea ! ce are atat de grozav?
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  brochita Mier 04 Aug 2010, 5:08 pm

PeacefulDoggy a scris:1.Lady GaGa
2.MIKA
3.Shakira
4.Ke$ha
5.Rihanna

ce aveti cu atat miley cyrus? si mie imi palce dar 1.nu ma omor 2. nu zic atata de ea ! daca nu juca rolul lui Hannah Montana pun pariu ca nu stiati de ea ! ce are atat de grozav?
da chiar! Sleep
brochita
brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I luv cupcakeees :3
Localizare Localizare : In cuptoor
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 170614

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Irina Joi 05 Aug 2010, 1:44 pm

Mi-e imi place Giulia si Dj Project,dar nu este scris si asa ca am votat Ke$ha
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  CoolLadyDomino Joi 05 Aug 2010, 8:04 pm

I love you lady gaga I love you e #1 I love you ,pussycat dolls I love you #2, I love you sean paul I love you #3,pink#4,andreea balan#5 si in rest hip hop,pop,urban si deastea!(urasc rockul)
CoolLadyDomino
CoolLadyDomino
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy.......
Localizare Localizare : ma gasiti la schimburi!in parc si nu numai!peste tot in webkinz world
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156649

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  CoolLadyDomino Joi 05 Aug 2010, 8:10 pm

ooooooooooo da!miley cyrus are voce de aur!dar nu e atat de buna!e buna nu grozava dar daka vreti sa ascultati ceva tare intrati pe you tube si cautati we are the world!e melodie dedicata pt.Haiti!sun cei mai mari cantareti pe akol!dar sa va zic ceva!lor pus pe bieber cu trei fete sa cante ca are voce de fata! Exclamation !(scz pt. limbaj)
CoolLadyDomino
CoolLadyDomino
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy.......
Localizare Localizare : ma gasiti la schimburi!in parc si nu numai!peste tot in webkinz world
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156649

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Calul Clydesdale Lun 09 Aug 2010, 7:24 pm

^acum vreo 5 minute am plans... de ce? de fericire! ani dar zic ANI deci de ANI stiu o melodie care imi placea si inca imi place foarte mult, de la care uitasem multe din ea, dar cea mai importanta si frumoasa parte nu o uitasem: primul refren. suna cam asa here i am! asta nu am uitat-o deloc.am cautat-o spe youtube mai demult si... n-am gasit-o. ieri am venit din tabara si mama(a venit cu mine) a cumparat de la o manastire o icoana facatoare de minuni. chiar merge! cum v-am mai spus: am mai cautat si mai demult melodia pe youtubesi astazi am ascultat here i am de la ala cu, calul Spirit si cand am auzit ca se numea here i am am dat imediat click pe ea, dar nu era, asa ca m-am enervat si am cautat din nou. cand am vazut ,,Marion Raven - Here I Am'' , credeam ca, canta un baiat (marion),credeam ca marion e numele sau si raven nu l-am prea bagat in seama, dar dupaia m-am gandit ca poate aia e. am dat click. aceea era! in tot acest timp, pt. ca nu stiam cum se numeste melodia asta si nimik despre ea, am spus ca altele sunt melodiile mele preferate... de exemplu, Pressure de Paramore... mereu a fost aceasta, dar nu o stiam decat acel ,,Here I am !!!'' , refrenul de la inceput si nici nu stiam cine canta, dar eram sigura ca se numea here i am! melodia este mai sus ^
^
|
Calul Clydesdale
Calul Clydesdale
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153641

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  CoolLadyDomino Lun 09 Aug 2010, 10:03 pm

wow!imi dai si mie icoana?as avea nevoie de ea!
CoolLadyDomino
CoolLadyDomino
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy.......
Localizare Localizare : ma gasiti la schimburi!in parc si nu numai!peste tot in webkinz world
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156649

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Calul Clydesdale Mar 10 Aug 2010, 7:36 am

scuze, dar nu prea am cum...
Calul Clydesdale
Calul Clydesdale
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)
Localizare Localizare : constanta
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153641

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  CoolLadyDomino Mar 10 Aug 2010, 7:18 pm

stiu
CoolLadyDomino
CoolLadyDomino
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy.......
Localizare Localizare : ma gasiti la schimburi!in parc si nu numai!peste tot in webkinz world
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156649

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty muzica

Mesaj  mika Mier 25 Aug 2010, 10:26 pm

mika
mika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : heloo all
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150987

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  CoolLadyDomino Sam 28 Aug 2010, 11:04 pm

o stiu!nu e cine stie ce!
CoolLadyDomino
CoolLadyDomino
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy.......
Localizare Localizare : ma gasiti la schimburi!in parc si nu numai!peste tot in webkinz world
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156649

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  LovleyLovePup Vin 03 Sept 2010, 4:10 pm

MIKA, Owl City( genial nume ha ha) si NeverShoutNever xD
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Webkinz Romania Sam 11 Sept 2010, 5:17 pm

romaniia a scris:buna numele meu este irina si sunt cea mai mare fana a lui michael jackson! mai este cineva fan michael jackson?
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty hello

Mesaj  fana_camp_rock Mier 22 Sept 2010, 1:22 pm

toti de la camp rock
fana_camp_rock
fana_camp_rock
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : buna
Localizare Localizare : romania
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150773

http://avrillavigne.forumz.ro/profile.forum?mode=viewprofile&

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  adelinabalerina Mier 22 Sept 2010, 5:41 pm

fana_camp_rock a scris:toti de la camp rock
nu se refera din lista acea
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167600

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Cantaretul tau preferat!!

Mesaj  loveemily Joi 23 Sept 2010, 4:05 pm

Am votat Ke$ha
loveemily
loveemily
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : focsani
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151754

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Muzica/artisti tai preferati

Mesaj  loveemily Mier 06 Oct 2010, 6:37 pm

Pai:
1.Ashley Tisdale
2.Emily Osment
3.Ke$ha
loveemily
loveemily
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : focsani
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151754

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Clinchi Mier 06 Oct 2010, 7:36 pm

mika a scris:

ce prostie
Clinchi
Clinchi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : %0
Localizare Localizare : Rm.valcea
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 166024

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Clinchi Mier 06 Oct 2010, 7:38 pm

mie imi place MULT cum canta michael jakson I love you I love you I love you LOVE I love you I love you I love you
Clinchi
Clinchi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : %0
Localizare Localizare : Rm.valcea
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 166024

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  lorena.buta Joi 07 Oct 2010, 1:31 pm

Clinchi a scris:
mika a scris:

ce prostie
e faina
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Irina Joi 07 Oct 2010, 6:54 pm

Lista mea de cantarete favorite:
1. I love you Miley Cyrus I love you
2. I love you Giulia I love you
3.Selena Gomez
Si michael jakson daca n-ar fi acum mort,ma duceam la el si tot era mort!.IL URASC!
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  PeacefulDoggy Joi 07 Oct 2010, 8:50 pm

Clinchi a scris:
mika a scris:

ce prostie


mie imi place e super!
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Clinchi Vin 08 Oct 2010, 11:34 am

PeacefulDoggy a scris:
Clinchi a scris:
mika a scris:

ce prostie


mie imi place e super!

e naspaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa raaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu de tttttttttttooooooooooooooooottttttttttttttttttttttttttttt Exclamation
Clinchi
Clinchi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : %0
Localizare Localizare : Rm.valcea
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 166024

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  marul2001 Sam 09 Oct 2010, 1:03 pm





Hannah Montana






Selena Gomez



Demi Lovato



Joe Jonas
marul2001
marul2001

KinzCash : 149176

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  verzisor Dum 21 Noi 2010, 7:36 pm

MICHAEL JACKSON
verzisor
verzisor
Lil'Kinz
Lil'Kinz

KinzCash : 148263

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  hanimontani190 Dum 05 Dec 2010, 8:30 pm

imi place lady gaga.

hanimontani190
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin KinzCash : 154996

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Stefzyk Dum 26 Dec 2010, 3:13 pm

Webkinz Romania a scris:
romaniia a scris:buna numele meu este irina si sunt cea mai mare fana a lui michael jackson! mai este cineva fan michael jackson?
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  irenamihalachi Dum 02 Ian 2011, 7:01 pm

Mie nu imi place niciuna/unul foarte mult. Cantereata mea preferata este Avril Lavinge.

irenamihalachi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 161134

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  bianca.pussycat Mar 25 Ian 2011, 5:54 pm

Skillet - Falling Inside The Black - https://www.youtube.com/watch?v=tfY4OfUXiYU -
>| Iubesc Mel. Asta ! |<

Si versurile traduse in Romana :
Cazand in interiorul negru

In seara asta sunt atata de singur...
Acest necaz...
Nu ma lasa aici atat de rece...
Niciodata nu am vrut sa fie atata de trecator...
Atingerea ta imi foloseste sa fiu atat de bun...
Atingerea ta imi foloseste dandu-mi viata...
Am asteptat toate clipele astea...
Am pierdut atata timp...
Nu ma lasa singur
Pentru ca abia vad totul...
Nu ma lasa singur...eu sunt...


Refren:
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Visand la calea utilizata sa fie...
Poti sa ma auzi...
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Cazand in interiorul negru...
Cazand in interior...Cazand in interiorul negru...



Ai fost sursa mea de putere
Am comercializat tot ce iubesc pentru un singur lucru
Stranded in oferire...
Nu ma lasa aici asa...
Versuri Skillet - Falling inside the black(versuri romana)
de pe http://www.versuri.ro

Nu ma pot auzi tipand din abis...
Si acum as vrea pentru tine dorintza mea...
Nu ma lasa singur pentru ca abia vad totul...
Nu ma lasa singur....Eu sunt...



Refren:
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Visand la calea utilizata sa fie...
Poti sa ma auzi...
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Cazand in interiorul negru...
Cazand in interior...Cazand in interiorul negru...


Refren:
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Visand la calea utilizata sa fie...
Poti sa ma auzi...
Cazand in intuneric,
Alunecand complet prin crapaturi,
Cazand in adancimi...voi putea vreodata sa ma intorc?
Cazand in interiorul negru...
Cazand in interior...Cazand in interïorul negru...
bianca.pussycat
bianca.pussycat
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Tonight we have STARS.
Localizare Localizare : bacau
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 154668

http://raysamysweetcat.blogspot.com/

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Care e melodia voastra preferata ?

Mesaj  JulyTheBestStar Sam 12 Feb 2011, 11:23 pm

Care e melodia voastra preferata ?
JulyTheBestStar
JulyTheBestStar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 163689

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Fan.No.#1DemiLovato Dum 13 Feb 2011, 1:58 am

pai din toate got my girls de demi!
Fan.No.#1DemiLovato
Fan.No.#1DemiLovato
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : eu sunt cea mai mare fana al lui demi lovato
Localizare Localizare : Bucuresti
KinzCash : 145758

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  adelinabalerina Dum 13 Feb 2011, 3:38 pm

shake it up de selena gomez
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167600

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Trompy98 Dum 13 Feb 2011, 4:17 pm

arghh,imi dati deja dureri de cap cu selena si demi! mie imi place Play Dead de Björk
Trompy98
Trompy98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Super!!!
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Caine
KinzCash : 154131

http://www.webkinzfun.forumcreativ.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  adelinabalerina Dum 13 Feb 2011, 5:44 pm

Trompy98 a scris:arghh,imi dati deja dureri de cap cu selena si demi! mie imi place Play Dead de Björk
daca ne place ne place !ce vrei mai bine sa o ascultam pe miley cyrus care se drogheaza ?
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 167600

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!! - Pagina 2 Empty Re: Cantaretul(a) / Trupa / Melodia preferata!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum