Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

+20
robi dragut
MITZUCA
july_thebest_star
Misterio
Alexa17
MJ-PopKing
DemiLovatoFanNO1
WebkinzVideos989
Froggy cunoscuta ca scl
galbior
LovleyLovePup
Mamarutzza
brochita
lavinia3000
Manzu
steffa_99
Adronia
llizza
lorena.buta
ClaudiaMissy
24 participanți

In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  ClaudiaMissy Sam 03 Iul 2010, 10:01 pm

Aveti unghiile cu oja (Fetele lol),eu la maini crem si la picioare sclipici (lac)

Si acum cateva zile mi-am rupt o unghiie,si ma doareeee
ClaudiaMissy
ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : bn
Localizare Localizare : FETESTI
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160811

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Dum 04 Iul 2010, 8:44 am

eu la maini ma-m facut cam ciudat ,mi-am facut o unghie aurie ,una neagra ,una aurie ,una neagra ,asa mi-am facut si la picioare
Very Happy
mai tarziu voi face o poza Razz
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  llizza Dum 04 Iul 2010, 3:03 pm

super tare lore!
eu am la maini gri si pe unghiile de la degetele mici am cate o piatra iar la picioare am cu lac transparent dar vreau sa le fac alb spre mov
:face: Razz
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164399

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Dum 04 Iul 2010, 3:40 pm

super !
eu am vreo 1 sertar plin cu lacuri ,si atunci ma fac cu mai multe Razz
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Adronia Dum 04 Iul 2010, 4:41 pm

Eu sunt baiat!Ar fi culmea sa imi fac! Laughing Laughing Laughing

Cand eram mic m-am facut cu carioca rosie pe unghii! lol! lol! lol!
Adronia
Adronia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I luv ESC ♥♥♥!!
Localizare Localizare : Jönköping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161601

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  ClaudiaMissy Dum 04 Iul 2010, 5:16 pm

Adronia a scris:Eu sunt baiat!Ar fi culmea sa imi fac! Laughing Laughing Laughing

Cand eram mic m-am facut cu carioca rosie pe unghii! lol! lol! lol!
eu am un vecin,odata a venit la mn,si ma vazut pe mn machiand,si sa facut si el!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ClaudiaMissy
ClaudiaMissy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : bn
Localizare Localizare : FETESTI
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160811

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  steffa_99 Dum 04 Iul 2010, 10:12 pm

eu la maini le am albastru deschis cu sclipici iar la picioare le am argintiu spre verde cu buline rosii...forma unghiilor mele de la maini este: latime normala, grosime:subtire, lungi si ascutite Smile
steffa_99
steffa_99
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : mereu nerabdatoare
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 154727

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Lun 05 Iul 2010, 1:59 pm

eu la maini nu am oja, merg maine la salon sa mi le faca roz iar la picioare sclipici...... Smile
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lavinia3000 Lun 05 Iul 2010, 8:06 pm

la maini le am roz foarte dragut cu 2 liniute argintii si cu sclipici...iar la picioare un roz spre portocaliu sclipicios:P Shocked imi plac chestiile sclipicioase Shocked cheers

lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Mier 07 Iul 2010, 1:14 pm

la maina am acest lac de unghii, culoarea coral Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  1_4_0_25-fire-coral iar la picioare am sclipici...... Smile
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  brochita Mier 07 Iul 2010, 2:06 pm

Manzu a scris:la maina am acest lac de unghii, culoarea coral Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  1_4_0_25-fire-coral iar la picioare am sclipici...... Smile
eu am unghii crem.dar arata super! si sunt lungi....ieri mi s-a rupt unghia de la degetul mic.s-a rupt asa de uniform! Neutral
brochita
brochita
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I luv cupcakeees :3
Localizare Localizare : In cuptoor
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 170614

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Mamarutzza Joi 12 Aug 2010, 9:04 am

La mana astept sa imi creasca ptr ziua mea si imi fac frantuzeasca si la picioare is rozzz Very Happy ptr ca am fost la strand si am costumu roz cu Tweety I love you I love you I love you
Mamarutzza
Mamarutzza
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : somn ` zzzZZZzzzZZZ i-)
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sobolan
KinzCash : 154647

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Joi 12 Aug 2010, 9:22 am

eu sunt neagra la unghii
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  LovleyLovePup Joi 12 Aug 2010, 10:03 am

Eu acum mai am un pic de oja roz... o picatura... am testat culoarea lol! lol! lol!
Eu imi rod unghiile Rolling Eyes Voi? Embarassed
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  galbior Joi 12 Aug 2010, 10:03 am

LovleyLovePup a scris:Eu acum mai am un pic de oja roz... o picatura... am testat culoarea lol! lol! lol!
Eu imi rod unghiile Rolling Eyes Voi? Embarassed
moi aussi Embarassed
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 183061

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  LovleyLovePup Joi 12 Aug 2010, 10:05 am

galbior a scris:
LovleyLovePup a scris:Eu acum mai am un pic de oja roz... o picatura... am testat culoarea lol! lol! lol!
Eu imi rod unghiile Rolling Eyes Voi? Embarassed
moi aussi Embarassed

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
E toi??? LOLLLLLLLLL
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Joi 12 Aug 2010, 10:45 am

mie nu imi place sa imi rod unghiile......... sunt tari si crocante............. affraid affraid affraid acum nu am nici o culoare la ele dar pe 19 merg la salon......... bounce bounce
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Joi 12 Aug 2010, 11:04 am

"salon"? Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Icon_eek bleah! nu sunt genu...am unghile negre si si mi-am faxut azi niste suvite tot negre Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Drunken_smilie
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Joi 12 Aug 2010, 11:06 am

pai eu merg la salon fiindca nu pot sa imi fac singura unghiile iar mamei mele ii tremura mana rau........ Laughing
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Joi 12 Aug 2010, 11:08 am

si legat de negru, unor domnisoare ca voi nu l-ar sta bine cu atata negru............ ganditi-va la babele de la piata care se imbraca numai in negru........ affraid affraid
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Froggy cunoscuta ca scl Joi 12 Aug 2010, 11:09 am

LOL , eu am un ngru spre rosu cu un model cu o inima pe ea! iar suvitele nu mi se vad deloc Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Lol
Froggy cunoscuta ca scl
Froggy cunoscuta ca scl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy...
Localizare Localizare : intr-o lume fericita
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156041

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  llizza Joi 12 Aug 2010, 12:30 pm

eu am la picioare albastru azuriu si vreau sa le fac lafel si la maini
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164399

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Joi 12 Aug 2010, 3:26 pm

eh ,mie mi-a trecut negrul ,m-am facut cu auriu (culoarea aurului Twisted Evil ) si ma-m dus afara si spune cezara :
- Wow ,ce tare ti-ai facut unghiile ,e culoarea mucegaiului
fata asta e dusa Twisted Evil
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne ?

Mesaj  lorena.buta Vin 15 Oct 2010, 6:56 pm

Mie da , numai ma trezesc la TV ca ma doare degetul .
E ....E rupta jumate pana in carnee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Vin 15 Oct 2010, 7:03 pm

sper sa-ti treaca repede... Sad odata am purtat pantofi mici la o serbare si mi s-a facut o basica sub unghiile de la picioare si mi-au cazut unghiile......... dar mi-au crescut la loc......  
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  WebkinzVideos989 Sam 16 Oct 2010, 10:40 am

ouch...
WebkinzVideos989
WebkinzVideos989
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Happy xD
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158357

http://webkinz-town.forumz.ro/

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  DemiLovatoFanNO1 Mar 19 Oct 2010, 3:22 pm

Nop....
DemiLovatoFanNO1
DemiLovatoFanNO1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Demetria Devvone Lovato
KinzCash : 148877

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  MJ-PopKing Mar 19 Oct 2010, 8:38 pm

Mi-a crescut de multe ori!Dar nu mi s-a rupt!
MJ-PopKing
MJ-PopKing
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt Trompy98 dar mai am chef de un cont!
Localizare Localizare : Jonkoping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150225

http://www.webplay.forumcreativ.ro

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Alexa17 Mar 19 Oct 2010, 9:07 pm

pai..c-am odata pe an..
dar nu dureaza mult si imi creste la loc

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169348

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Misterio Mar 26 Oct 2010, 4:55 pm

mi sa rupt odata,a fost horor Sad
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  july_thebest_star Joi 28 Oct 2010, 11:33 am

galbior a scris:
LovleyLovePup a scris:Eu acum mai am un pic de oja roz... o picatura... am testat culoarea lol! lol! lol!
Eu imi rod unghiile Rolling Eyes Voi? Embarassed
moi aussi Embarassed


si eu Smile Embarassed Embarassed Embarassed
nu suport unghiile mariiiiiiii !
si daca nu mi le rod.. oricum in fiecare saptamana dupa baie..mi le taie mama uniform... oricum nu suport prea mari unghiile Smile)
july_thebest_star
july_thebest_star
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158470

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  MITZUCA Joi 28 Oct 2010, 3:59 pm

july_thebest_star a scris:
galbior a scris:
LovleyLovePup a scris:Eu acum mai am un pic de oja roz... o picatura... am testat culoarea lol! lol! lol!
Eu imi rod unghiile Rolling Eyes Voi? Embarassed
moi aussi Embarassed


si eu Smile Embarassed Embarassed Embarassed
nu suport unghiile mariiiiiiii !
si daca nu mi le rod.. oricum in fiecare saptamana dupa baie..mi le taie mama uniform... oricum nu suport prea mari unghiile Smile)
nici eu
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162112

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  MITZUCA Joi 28 Oct 2010, 4:18 pm

mie trebuie sa imi cada de la dreptu de la degetul cel mare e asa urat si ma enerveaza
MITZUCA
MITZUCA
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte fericita pentru ca am mazin hamster!
KinzCash : 162112

http://www.webkinz.com/

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Manzu Joi 28 Oct 2010, 6:19 pm

eu am nevoie de unghii mari deoarece la scoala daca ma enerveaza vreun baiat, il zgarii.......... XD chiar si cu unghile taiate, tot le las urme adanci............. si mai nou ma striga pisica........O.o
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  july_thebest_star Joi 28 Oct 2010, 6:23 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
july_thebest_star
july_thebest_star
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : vesela
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158470

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Joi 28 Oct 2010, 8:03 pm

Manzu a scris:mie nu imi place sa imi rod unghiile......... sunt tari si crocante............. affraid affraid affraid acum nu am nici o culoare la ele dar pe 19 merg la salon......... bounce bounce
LOL
eu imi stric dintii daca imi rod unghiile scratch
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  MJ-PopKing Joi 28 Oct 2010, 8:07 pm

Si eu le rod!Sunt crocante si au gust bun!Voi le scuipati afara sau le inghiti?eu.................le inghit!
MJ-PopKing
MJ-PopKing
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt Trompy98 dar mai am chef de un cont!
Localizare Localizare : Jonkoping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150225

http://www.webplay.forumcreativ.ro

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  lorena.buta Joi 28 Oct 2010, 8:51 pm

MJ-PopKing a scris:Si eu le rod!Sunt crocante si au gust bun!Voi le scuipati afara sau le inghiti?eu.................le inghit!
yuck
LOL
bleach
ma doare locul unde a cazut si curge sangeeee
si vine buflic vampirul si cu putelea super sonica se limbuta linge tot !
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  robi dragut Sam 12 Mar 2011, 5:18 pm

nu never Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521
robi dragut
robi dragut
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I'm back for more fun!!!
Localizare Localizare : Pe aproape!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 160265

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  stefanawebkinz Dum 01 Mai 2011, 10:29 am

NU

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  stefania223 Dum 01 Mai 2011, 10:55 am

nu
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  alteio Vin 06 Ian 2012, 9:21 pm

oja iti ia din calciul unghii Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  24221
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  alteio Vin 06 Ian 2012, 9:23 pm

lorena.buta a scris:
MJ-PopKing a scris:Si eu le rod!Sunt crocante si au gust bun!Voi le scuipati afara sau le inghiti?eu.................le inghit!
yuck
LOL
bleach
ma doare locul unde a cazut si curge sangeeee
si vine buflic vampirul si cu putelea super sonica se limbuta linge tot !
Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521 Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521 Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521 Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521 Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521 Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  341521nu le rod...
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Dogs-Are-Us Joi 12 Apr 2012, 6:42 pm

Da, intr-o scoica la mare.
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?  Empty Re: Vi s-a rupt vreodata o unghie pana in carne?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum