Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

+15
CookieAndCupcake
Adelaina
Moko
webkinz7
Rose_2011
pisicaangora
doriutza
Viviana2011
bidrye
biancaidu
merry777
sanziiana
Laur77
alteio
Adrian2003
19 participanți

In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adrian2003 Mar 01 Mai 2012, 4:43 pm

Scrie daca te-ai ratacit si povestea ta adica ce ai facut atunci. sunny sunny sunny
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty TE-AI RATACIT VREODATA CE AI FACUT???

Mesaj  Adrian2003 Mier 02 Mai 2012, 11:34 am


Eu sincer m-am ratacit o data ! va zic povestea?? Question

Paiii....... Neutral Neutral Neutral
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  alteio Mier 02 Mai 2012, 5:35 pm

ne spui? Suspect Suspect Suspect
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221976

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Laur77 Joi 03 Mai 2012, 6:02 pm

Ne spui ??? Ne faci curiosi :O
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243624

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adrian2003 Dum 06 Mai 2012, 3:54 pm

Paiii am cam scratch uitat scratch
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  sanziiana Lun 07 Mai 2012, 9:25 am

Da..... O data m-am ratacit in Mall ( e foarte mare ).
Deci... Parintii mei si cu mine eram la magazinul Aquarium. Eu i-am zis mamei ca vreau la toaleta, dar de fapt m-am dus sa ma plimb de una singura. Am mers ce am mers si m-am pierdut. Am luat-o la stanga, apoi la dreapta si nu mai gaseam restaurantul. La un moment dat, am inceput sa caut un om care sa imi arate unde este restaurantul. Pana la urma, am gasit unul si i-am zis ca m-am pierdut.
- La ce restaurant ? a zis omul.
- Pai.... Incepe cu A, am zis eu.
- Hm.... Aquarium ?
- Da ! Ma duceti acolo ?
- Da !
Pana la urma, m-a dus inapoi. Mama ma intreaba:
- Unde-ai fost ?
- La baie, apoi m-am pierdut, spun eu.

Si aceasta a fost patania mea la Mall. Voi v-ati pierdut o data ?
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  merry777 Lun 07 Mai 2012, 9:29 am

Eu nu m-am pierdut....


Eu una ascult de parinti si stau langa ei... nu sunt genu care sa ma pierd sau sa fug.. poate sa ma fure cineva =))))))))))))))))))))))

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450568

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  merry777 Lun 07 Mai 2012, 9:29 am

Adrian2003 a scris: Paiii am cam scratch uitat scratch
Rolling Eyes

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450568

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  sanziiana Lun 07 Mai 2012, 9:41 am

merry777 a scris:Eu nu m-am pierdut....


Eu una ascult de parinti si stau langa ei... nu sunt genu care sa ma pierd sau sa fug.. poate sa ma fure cineva =))))))))))))))))))))))
Nici eu nu sunt asa, dar atunci eram curioasa sa vad ce mai e prin Mall..... Laughing Laughing
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144777

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adrian2003 Mier 09 Mai 2012, 1:35 pm

pAI MERRY aici eu caut copii care s-au ratacit sa stii .Tu n-ai spus nimic.(nicio poveste)! Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  merry777 Mier 09 Mai 2012, 1:53 pm

Ohh... Fratee... Rolling Eyes Da tu nici nu ne-ai spus povestea... Rolling Eyes asta inseamna ca nu ti s-a intamplat nici tie nimic Rolling Eyes

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450568

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  biancaidu Joi 21 Iun 2012, 6:33 pm

Eu da m-am pierdut odata la mare la Costinesti acum2 ani adika in 2010..pai sa va spun cum a fost:
Eram la mare la costinesti si eu cu parintii mei si varul meu care este din america ne plimbam prin magazine ca sa luam cadouri pt varul meu(Mihnea),matusa mea si unchiul meu.EU eram langa parintii mei ei utandu-se intr-o parte si eu intr-alta parte.Dupa aceea cand m-am intors sa-i spun lui mami ceva,nu i-am vazut....m-am panicat si am incercat sa fac 2 pasi prin multimea aia.am avut ghinion ca n-aveam nici telefonul la mine si totusi eram destul de mare(11 ani.),m-am panicat din ce in ce mai rau am intrat prin magazine sa-i caut si daka am vazut ca nu gasesc pe nimeni cu care sa vorbesc sau pe parinti mei sa-i gasesc si am inceput sa plang.In stanga mea erau foarte multe magazine si toti vanzatori s-au adunat langa mine si un vanzator ma cheamt sa sta la el pe scaun si mi-a dat telefonul sa-l sun pe tati sau un alt numar pe care il stiam si l-am sunat pe tati si nu raspundea,am mai sunat inca odata si parintii mei au iesit dintr-un magazin si m-au intrebat ce s-a intamplat de ce n-am mai intrat si le-am spus totul
biancaidu
biancaidu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy si VACANTAAAA :) '.'
Localizare Localizare : Craiova
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 187265

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  bidrye Joi 21 Iun 2012, 8:25 pm

eu nu m-am ratacit
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220605

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Viviana2011 Vin 22 Iun 2012, 9:32 am

Eu nu m-am pierdut No
Viviana2011
Viviana2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Mad
Localizare Localizare : In umbra ta....Nu o sa ma gasesti , sunt greu de gasit....
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 416439

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  doriutza Vin 22 Iun 2012, 9:55 am

Eu nu m-am ratacit
doriutza
doriutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 199909

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  pisicaangora Sam 23 Iun 2012, 9:36 pm

eu mam pierdut odata la mall:

deci cum stiti eram la mall in Maritimo cu parintii. Mama era la Dechimann sh eu iam spus ca freau sa merg la Diverta. Mama ma lasat sh mia spus ca o gasesc acolo dar sa sdtau doar zece min. Dupa zece min mam intor sh nam mai gasit-o tel. era descarcat sh nu mai mergea asha ca mam dus singura acasa ca statea numa la vreo trei km distanta de MaritimoTe-ai ratacit vreodata ce ai facut??? 233603 .Dupa vreo dpua ore a venit sh mama a acasa sh a spus ca ma daduse disparuta la politia de la mall.Dar pana la urma a iesit bn singura parte proasta a fost ca a trebuit sa stau doua ore in frig ca era iarna sh ningea cu fulgi mari.
pisicaangora
pisicaangora
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : and i'm ready i'm ready i'm ready to fly!
Localizare Localizare : webkinz world
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150758

http://pisici.com

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Rose_2011 Dum 24 Iun 2012, 11:09 am

S-a intamplat odata, bine n-a fost rau !
Eram la mare in Bulgaria si stateam la etajul 8 din 9 . =)) Am vrut sa ma duc sa iau ceva din camera. A mei erau la piscina, iar unul din lifturile din hotel nu functiona bine, unii ramasesera blocati.
Eram la etajul 3 ( la nivel cu piscina ) si m-am dus la liftul bun. Acolo nu venea liftul si nu stiam nici cum sa ma ies, dar era o usa, =)) nu stiu de ce nu am bagat-o in seama si alergam pe acolo. Apare un domn si ma vede asa speriata si-mi zice : ,,UP, up , up ". Iar eu fac : ,, Yes, at floor 4 ". Apoi in capul meu : Stai ca si acolo e lift si stiu mai bine cum e acolo. Am iesit din corpul ala, am urcat pe niste scari si am luat liftul la 4. A fost ciudat ! =)) .
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248465

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty La cirese

Mesaj  webkinz7 Lun 22 Oct 2012, 11:35 am

Eu m-am pierdut odata la cirese. Am chemat niste prieteni de ai-nostri la cirese pe terenul nostru. Prietenul meu s-a dus in sus iar eu dupa el sa vad ce face.S-a dus in stanga ca sa strige ceva apoi s-a intors si n-eam pierdut.
Eu eram atat de stresata incat i-am spus lui Vlad, asa il cheama Vlad, deci i-am spus lui Vlad:
- Hai sa ne rugam la Dumnezu.
- Bine.
Neam pus in genunchi si neam rugat.Apoi am observat un om si neam dus la el. Acel om nea dus pana pe alee si de acolo neam descurcat singuri.

Si asta-i povestea mea.
Apropo atunci aveam 6 ani. undecided bye bye bye bye bye bye

webkinz7
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Iubesc animalele
Localizare Localizare : nu va spun
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 128261

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adrian2003 Lun 22 Oct 2012, 2:10 pm

bvvvvvvvvvvvvvvvv
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Moko Lun 22 Oct 2012, 2:25 pm

aveam 5 ani si eram la mare.Eu m-am dus in apa si tata dupa mine.dupa cateva minute a inceput sa vorbeasca la telefon si eu nu l-am vazut,ca erau multi oameni la malul apei.il tot strigam,dar el era prea ocupat sa vorbeasca la telefon Rolling Eyes .m-am tot dus,m-am tot dus si nu am gasit-o nici pe mama.noroc ca era politia la capatul plajei.m-au pus sa imi spun prenumele si numel de familie si apoi au inceput sa strige la un aparat care se auzea pe toata plaja pana au venit parintii dupa mine.
Moko
Moko
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I want your ugly,I want desing,I want you love,Love love love I want your love.
Localizare Localizare : In lumea online de Internet.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 199658

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adrian2003 Lun 22 Oct 2012, 3:14 pm

Moko a scris:aveam 5 ani si eram la mare.Eu m-am dus in apa si tata dupa mine.dupa cateva minute a inceput sa vorbeasca la telefon si eu nu l-am vazut,ca erau multi oameni la malul apei.il tot strigam,dar el era prea ocupat sa vorbeasca la telefon Rolling Eyes .m-am tot dus,m-am tot dus si nu am gasit-o nici pe mama.noroc ca era politia la capatul plajei.m-au pus sa imi spun prenumele si numel de familie si apoi au inceput sa strige la un aparat care se auzea pe toata plaja pana au venit parintii dupa mine.


OMG! ce aventuraaa tongue
Adrian2003
Adrian2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : <<Stalker>>
Localizare Localizare : Undeva
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 323059

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Adelaina Mier 28 Noi 2012, 12:10 pm

Eram in carrefour (sunt aproape de el)cu sora mea mai mica(6 ani)ca sa isi ia niste rechizite.Ok ne-am plimbat noi pe acolo si a vazut ce ii place.Si-a luat ce si-a luat si apoi eu m-am dus sa ma uit la ceva pe celalalt raion.Eu i-am spus sa stea acolo.M-am uitat si m-am intors si n-am vazut-o.M-am panicat rau fiindca daca ea disparea eu eram singurul "adult"care era cu ea.Am cautat-o am cautat-o si nu am gasit-o.Pana la urma m-am dus la un om de acolo si l-am intrebat daca a vazut-o,si el mi-a spus ca a luat-o pe la raionul cu jucarii.M-am dus si acolo am gasit-o.ne-am intors la raionul cu rechizite sa isi mai ia ce isi trebuie si apoi am plecat.Defapt cred ca chestia asta e cum s-a pierdut sormea nu eu Laughing Laughing
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178488

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  CookieAndCupcake Mier 28 Noi 2012, 9:55 pm

Am fost odata cu mama,tata si fratimiu la MALL xD Eram si cu WL,si mama ne-a lasat sa ne plimbam prin mall pe acolo,dar pana unde sa ne vada,si la un moment dat nu i-am mai vzt pe parinti,i-am cautat prin tot mall-ul.Am iesit in parcare si i-am asteptat la masina.Nu au venit,cred ca ne cautau.Dupa am mers repede la autobuz si am mers acasa,de unde i-am sunat si le-am zis.
App aveam vreo 8 ani si fratimiu vreo 4 spre 5 ani,nu mai tin minte,si am asteptat in parcare aproape 1 ora jum. dupa care am plecat,si cand eram in mall i-am cautat inca vreo ora pale A fost oribil,avand in vedere ca fratimiu era mai mic,si i se putea intampla orice pale
CookieAndCupcake
CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Like a wolf <3 Keep calm and LOVE WOLVES
Localizare Localizare : Pe scaun,LOOL =))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138514

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Vin 30 Noi 2012, 11:24 pm

CookieAndCupcake a scris:Am fost odata cu mama,tata si fratimiu la MALL xD Eram si cu WL,si mama ne-a lasat sa ne plimbam prin mall pe acolo,dar pana unde sa ne vada,si la un moment dat nu i-am mai vzt pe parinti,i-am cautat prin tot mall-ul.Am iesit in parcare si i-am asteptat la masina.Nu au venit,cred ca ne cautau.Dupa am mers repede la autobuz si am mers acasa,de unde i-am sunat si le-am zis.
App aveam vreo 8 ani si fratimiu vreo 4 spre 5 ani,nu mai tin minte,si am asteptat in parcare aproape 1 ora jum. dupa care am plecat,si cand eram in mall i-am cautat inca vreo ora pale A fost oribil,avand in vedere ca fratimiu era mai mic,si i se putea intampla orice pale


Stiu cum e
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168500

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Sonia-Maria.2002 Vin 30 Noi 2012, 11:26 pm

M-am pierdut odata. In magazinul Daichman.

Eram prin el,cautand cu mama cizme. Mama se uita dupa niste ghete sau cisme(nu mai stiu) si mi-a atras atentia un fular. Si dupa nu am mai gasit-o pe mama. am cautat-o prin tot magazinul si am gasit-o tocmai langa casa
Sonia-Maria.2002
Sonia-Maria.2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Everybody love you,but you don't know. Dream, tommorow it's possibile to rain. Everyday is one smiley day, but not today. Smile evryday, to all person, but not after you hit them. Everybody cand lie, but are a lot of person who can lie to them self. Stiu cand fac ceva gresit, nu trebuie sa-mi explici. i-am dus haina colegului haina dupa ce el mi-a adus-o de trei ori .el spune ca o voi face de doar inca 2 ori sa ma rascumpar, eu cred ca e vina lui. Mi-a incurcat geaca.:) Unele persoane par dragute pana s ale auzi vorbind bate-ti joc, razi acum caci cand tu vei plange pe la colturi am sa trec am sa-ti pun un banut in cana si am sa-ti zic ,,Who's laughing now&quot; Stiti zilele cand erati la scoala si ba era soare ba incepea vant si furtuna.eu sunt mai mult furtun
Localizare Localizare : dUTE LA LOTO SI INCEARCA SA CASTIGI 1000 DE LEI. doamna care iti va imana premiul,iti va da niste bilete si o masina. pleci cu biletele in laponia si il cauti pe Rudolph si zboru cu el pana in china si vei vedea o batrana care vb. singura(bate campii=)) ) si iti va da 2 ghicitori ca sa te lase sa treci pe strada din Beijing. Raspunsul la ambele este capra. Batrana v-a muri si din hainele ei se formeaza un bilet care scrie adresa mea! Greu rau e sa imi afli adresa! LOOL!
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168500

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  BrunoClau Sam 01 Dec 2012, 12:14 pm

eram la cora sa iau o esarfa
mama dispare
tata era la sectiunea de piata
aveam telefonu'
nu aveam minute in el X_X
starnesc in plans
mama apare
mama se mira Razz
eu stau lipita de ea
imim reincarc telefonu'
BrunoClau
BrunoClau
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita ca un bob de mazare!
Localizare Localizare : Romniaaaaa!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 374938

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  CookieAndCupcake Joi 06 Dec 2012, 5:01 pm

BrunoClau a scris:eram la cora sa iau o esarfa
mama dispare
tata era la sectiunea de piata
aveam telefonu'
nu aveam minute in el X_X
starnesc in plans
mama apare
mama se mira Razz
eu stau lipita de ea
imim reincarc telefonu'
Lol =)))
CookieAndCupcake
CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Like a wolf <3 Keep calm and LOVE WOLVES
Localizare Localizare : Pe scaun,LOOL =))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138514

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Malinuta Joi 06 Dec 2012, 6:34 pm

da... defapt era sa-mi pierd capul in "aventura" caderii pe scarile de la scoala.. Laughing noroc ca m-am ales doar cu vanatai...
Malinuta
Malinuta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Timpul trece prea repede...mi-as dori sa dormiteze...ca luna noptii...si sa devin iar copilul care eram....sa ramana copiii copii...pentru totdeauna.
Localizare Localizare : Husi
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 171300

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  CookieAndCupcake Joi 06 Dec 2012, 6:36 pm

Malinuta a scris:da... defapt era sa-mi pierd capul in "aventura" caderii pe scarile de la scoala.. Laughing noroc ca m-am ales doar cu vanatai...
Sys!Ai grija sa nu mai cazi!Raman fara sys! >.< Si fara baba universala a satului xD
CookieAndCupcake
CookieAndCupcake
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Like a wolf <3 Keep calm and LOVE WOLVES
Localizare Localizare : Pe scaun,LOOL =))
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 138514

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  madalinasv2 Sam 19 Ian 2013, 10:56 pm

Cand m-am pierdut acuma la 9 ani .... Laughing

Deci eram afara cu prietenii mei , si ei nu ma bagau in seama ca nu mai stiu ce le ziceam , si am plans Surprised Si am mers spre un drum ca sa merg acasa , si abia atuncia m-am pierdut . Eram prin Sfantul Ilie [ e undeva departe] si nu stiam ce sa fac . Eram langa un cabinet stomatologic , si cand dintr-o data a venit o colega de a mea si mi-a zis buna. L-am sunat pe un coleg Geroge si i-am zis plangand umpic :
- George , m-am pierdut.
- Unde anume?
- La Elsaco.
- Unde e aia , Teodora [ e colega mea ] ?
- Maaa , acolo la Elsaco .
Si alergau ei ca besmeticii, ca niste super-eroii . Si am traversat strada , si cand sa vezi , drumul meu spre casa era in sus , si eu care eram in jos , la deal . lol! lol! lol!

O fost super . Laughing Totusi , m-am speriat putin , si cand i-am zis mamei nu m-a certat , dar ar fii facut asta Surprised
madalinasv2
madalinasv2
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Putin cam nervoasa si agitata.
Localizare Localizare : Webkinz! ^.^
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Capra
KinzCash : 133328

http://Am un blogg , dar am uitat care eraa . :)

Sus In jos

Te-ai ratacit vreodata ce ai facut??? Empty Re: Te-ai ratacit vreodata ce ai facut???

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum