Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

+17
deea98
ClaudiaMissy2
jasminerux
robypanda
AwesomeMommy
LovleyLovePup
verzisor
galbior
LastSong
BlizzardOwls
bia
Irina
Alexa17
llizza
Misterio
kkryss
Webkinz Romania
21 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  LovleyLovePup Vin 26 Noi 2010, 8:04 pm

Deea, eu am facut-o mai 3D . E ceva? Smile

LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  llizza Vin 26 Noi 2010, 10:33 pm

deeci...am zis bine..nu?? ok..ma apuc de desen.....
ne vedem mainee!!!!!!!!! Surprised

llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature


https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  kkryss Vin 26 Noi 2010, 10:40 pm

EU CRED CA AR TREBUI SA FOLOSITI O GHEATA REALA CAREIA TREBUIE SA-I ADAUGATI TOT FELUL DE ACCESORII LEGATE DE SARBATORI,EVENTUAL FACUTE DE VOI.SA FIE O GHEATA IMPODOBITA!!!SA EXPRIME CEVA<SA TRANSMITA UN MESAJ PRIN FELUL IN CARE ARATA!!! cheers santa rendeer

kkryss
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 26 Noi 2010, 11:02 pm

O GHEATA REALA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Neutral

Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR


http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  bia Vin 26 Noi 2010, 11:03 pm

kkryss a scris:EU CRED CA AR TREBUI SA FOLOSITI O GHEATA REALA CAREIA TREBUIE SA-I ADAUGATI TOT FELUL DE ACCESORII LEGATE DE SARBATORI,EVENTUAL FACUTE DE VOI.SA FIE O GHEATA IMPODOBITA!!!SA EXPRIME CEVA cheers santa rendeer



da!! kkryss are dreptate..am intrebat-o si pe deea..trebuie sa fie reala Very Happy Very Happy Very Happy dar la sfarsit...pastram cizma,nu? lol! lol! lol! mai am nevoiee de ea Laughing Laughing

bia
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 26 Noi 2010, 11:05 pm

da Laughing lol!

Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR


http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  LovleyLovePup Sam 27 Noi 2010, 10:25 am

kkryss a scris:EU CRED CA AR TREBUI SA FOLOSITI O GHEATA REALA CAREIA TREBUIE SA-I ADAUGATI TOT FELUL DE ACCESORII LEGATE DE SARBATORI,EVENTUAL FACUTE DE VOI.SA FIE O GHEATA IMPODOBITA!!!SA EXPRIME CEVA<SA TRANSMITA UN MESAJ PRIN FELUL IN CARE ARATA!!! cheers santa rendeer
eu nu am avut de unde gheata reala si am confectionat una din carton, in marime naturala, cu tot felul de stelute si accesorii Smile

LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Alexa17 Sam 27 Noi 2010, 11:46 am

LovleyLovePup a scris:
kkryss a scris:EU CRED CA AR TREBUI SA FOLOSITI O GHEATA REALA CAREIA TREBUIE SA-I ADAUGATI TOT FELUL DE ACCESORII LEGATE DE SARBATORI,EVENTUAL FACUTE DE VOI.SA FIE O GHEATA IMPODOBITA!!!SA EXPRIME CEVA cheers santa rendeer
eu nu am avut de unde gheata reala si am confectionat una din carton, in marime naturala, cu tot felul de stelute si accesorii Smile
cum!? gheata reala?! omg eu nu am stiut si nu am facut Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
are ceva? Embarassed Embarassed

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  LovleyLovePup Sam 27 Noi 2010, 12:02 pm

Eu chiar acum plec Smile
ne vedem acolooooo Smile
(voi fi imbracata in albastru Smile)

LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  AwesomeMommy Sam 27 Noi 2010, 6:53 pm

LovleyLovePup a scris:Eu chiar acum plec Smile
ne vedem acolooooo Smile
(voi fi imbracata in albastru Smile)
NU NE POVESTESTE NIMENI CUM A FOST LA ATELIER Question Question LLP... Question Question Question rendeer santa
AwesomeMommy
AwesomeMommy
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : OPTIMISTA
Localizare Localizare : CONSTANTA
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 148788

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  LovleyLovePup Sam 27 Noi 2010, 7:04 pm

A fost foarte haios Smile
De exemplu, nu aveam voie sa ridicam mana. Ridicam cotul!
Sau,in loc de da, spuneam HAPCIU!
A fost foarte foarte dragut! Ne-am distrat si la sfarsit cea mai frumoasa ghetuta a fost premiata!
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  robypanda Sam 27 Noi 2010, 7:13 pm

da... ma rog..... se mai face o doata? ca.... am vazut ca nu ai inchis topicul cu liste copii si ai spus ca se mai face....
robypanda
robypanda
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : mY lIfE iS wEbKiNz
Localizare Localizare : uNdEvA pRiN lUmE
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 158533

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  llizza Sam 27 Noi 2010, 7:19 pm

se mai face in decembire Wink asa am inteles.... Surprised
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164399

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  LovleyLovePup Sam 27 Noi 2010, 7:21 pm

llizza a scris:se mai face in decembire Wink asa am inteles.... Surprised
da, dar nu cred ca o sa mai fie sponsorizat de ww Wink

18 Decembrie
LovleyLovePup
LovleyLovePup
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit :
Localizare Localizare :
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 168742

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Alexa17 Dum 28 Noi 2010, 1:34 pm

A fost minunat!! Ne-a aratat experimente super si LLP a primit premiul cel MARE!! Congratz again xD Ai talent si chiar meriti premiul!!
Cel mai mult m-am bucurat cand le-am cunoscut pe Deea,LLP si Lizz I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Iti multumiim mult Deea pt ca ai facut aceasta'Petrecere' la care am putut sa va cunosc!! Esti cea mai tare si sper sa mai faci 'petreceri' ca asta!!
Eu am primit un lil'kinz orion si este asaaaa de simpatic!! Mic Si Adorabill!!
O mai spun inca o data...A FOST MAGNIFIC..!!!
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Alexa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 169348

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  jasminerux Dum 28 Noi 2010, 1:37 pm

faceti si in alte orase nu numai in bucuresti
jasminerux
jasminerux
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : \m/
Localizare Localizare : Brasov
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 159182

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  ClaudiaMissy2 Dum 28 Noi 2010, 4:02 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Faceti si in alte orase! Crying or Very sad
ClaudiaMissy2
ClaudiaMissy2
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Fetesti,Ialomita
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156464

http://missashley.american-forum.net

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  deea98 Mier 01 Dec 2010, 10:09 am

da..in baia mare va roooog !
deea98
deea98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : When I was born , the devil say ”Oh , competition!” =))
Localizare Localizare : Mooon xD pă lună`
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164714

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Webkinz Romania Mar 07 Dec 2010, 12:29 pm

Poze Webkinz Romania cu Fun Science



Profesorii Trasniti [ www.funscience.ro ] si Webkinz Romania Va Mai Asteapta si Data Viitoare Smile

cine vrea pozele buzz pe mess sau dati-mi un mail lol!
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Galinnda Sam 11 Dec 2010, 12:46 pm

si eu sunt din bucuresti Sad
Galinnda
Galinnda
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ce naiba?sa moara calu' mai lipseste sa imi aflati parola, heckerilor
Localizare Localizare : in lumea mea, departe de forumul acesta naspa
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151390

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  ClaudiaMissy2 Sam 11 Dec 2010, 4:41 pm

Webkinz Romania a scris:Poze Webkinz Romania cu Fun Science




Profesorii Trasniti [ www.funscience.ro ] si Webkinz Romania Va Mai Asteapta si Data Viitoare Smile

cine vrea pozele buzz pe mess sau dati-mi un mail lol!
Deea,care e LLP?
ClaudiaMissy2
ClaudiaMissy2
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Fetesti,Ialomita
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156464

http://missashley.american-forum.net

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Manzu Sam 11 Dec 2010, 4:58 pm

cea cu bluza albastra, parul lung si undulat care tine in mana o cutie cu piramida........ Wink
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  ClaudiaMissy2 Sam 11 Dec 2010, 5:00 pm

Manzu a scris:cea cu bluza albastra, parul lung si undulat care tine in mana o cutie cu piramida........ Wink
AHA!Banuiam eu ca ea e!E frumoasa!
ClaudiaMissy2
ClaudiaMissy2
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Fetesti,Ialomita
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 156464

http://missashley.american-forum.net

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Manzu Sam 11 Dec 2010, 5:01 pm

stiu cheers
Manzu
Manzu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : It is a key to memories, to those afternoons spent reading, and nights spent wishing and dreaming. A story of adventure, friendship and magic, a story of a world that does not exist, except in the minds and hearts of millions. And in the end, we miss, we miss the corridors, the Quidditch games, Diagon Alley, the classes; We miss what we never had, what we never experienced, what we always felt.
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 167149

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Laur77 Vin 17 Dec 2010, 10:39 pm

pe 18 decembrie? adica maine!

pot sa vin si eu ca sunt in bucuresti, si am scris pe lista de copii!

ai conving repede pe parinti!
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Laur77 Vin 17 Dec 2010, 10:39 pm

dar sigur este pe 18 decembrie?
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Webkinz Romania Sam 18 Dec 2010, 12:07 pm

noi nu mergem de craciun Smile
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Laur77 Sam 18 Dec 2010, 12:10 pm

aha, poate prin ianuarie osa mai fie...
Laur77
Laur77
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : We keep stumbling, we're stumbling, tumbling down / But then we go on, then we go on, then we go on
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243354

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Tena3 Lun 02 Ian 2012, 7:44 pm

Deea scuze ca intreb aici dar eu si verisorul meu,Sunny vrem sa stim: cand veti da petreceri webkinz in Brasov si Timisoara?Sa nu puteti sa dati in alt oras inafara de Bucuresti?
Tena3
Tena3
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita...
Localizare Localizare : Alaturi de Azurra
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 142357

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 06 Ian 2012, 8:58 pm

nu stim Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 978826
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science: - Pagina 2 Empty Re: Webkinz Romania PARTENER cu Fun Science:

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum