Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

+18
mika
simonescu
albertie
adelinabalerina
Webkinz Play Romania
Michi
meno1234
irenamihalachi
pupantonia
Zorica12
floirnaaaa
elenafrumoasa17
iordan
sely01
Alexsutzu
ClaudiaMissy2
collins
Webkinz Romania
22 participanți

In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Webkinz Romania Sam 25 Dec 2010, 3:43 am

cherry


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Sam 01 Ian 2011, 2:47 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  collins Sam 25 Dec 2010, 12:59 pm

Imaginati-va ca trebuie sa-i faceti o descriere originala si adevarata cainelui Dazzle Dachshund.
Premiul va fi: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: 1391-1 sparkle plant
Mult succes Very Happy
collins
collins
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : extaziat
Localizare Localizare : rm valcea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 156017

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  ClaudiaMissy2 Sam 25 Dec 2010, 1:30 pm

Te vei simti atat de norocos ca ai adopta animalutul acesta loial.Cainele Dazzle este aratos ai elegant!Chiar daca picioarele il fac scund,el va ramane la fel de fermecator!Iubeste sa se joace si sa stea cu tine cat e ziua de lunga!E plin de energie si e un aventurier intait!El iubeste competitia si vrea mereu as se joace in Arena Intrecerilor,acolo e in largul lui.
ClaudiaMissy2
ClaudiaMissy2
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Fetesti,Ialomita
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 160214

http://missashley.american-forum.net

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Locul lui Dazzle in Webkinz

Mesaj  Alexsutz Sam 25 Dec 2010, 5:21 pm

O sa resimti un sentiment miraculos de indata ce achizitionezi acest caine,Dazzle Dachshund , isi merita locul fruntas,intre toate speciile de catel din lumea Webkinz. Acest catel te farmeca cu frumusetea lui,rozul pe care il " poarta " ii da o nota de stil, in plus aceatsa culoare confera dragostea de care esti dependent.
   Este un animalut,care iubeste orice joc,din orice colt din Webkinz World,de la  Arcade , pana la Arena intrecerilor,unde ii iese in evidenta spiritul competitiv.
  In concluzie, daca "lipim" tot ce am mentionat mai sus, lui Dazzle i se cuvine locul de cel mai bun prieten al copilului in Webkinz World! Very Happy  Smile

Alexsutz
Vizitator


Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Scuzati

Mesaj  Alexsutzu Sam 25 Dec 2010, 5:24 pm

Cel de mai sus Alexsutz..sunt eu,din greseala nu eram logat..sper sa castig..sunt nou aici...in caz ca o sa castig contul meu de webkinz este : Alexsutzu
Alexsutzu
Alexsutzu
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 150806

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty concurs comunitar webkinz romania #14

Mesaj  sely01 Sam 25 Dec 2010, 8:26 pm

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Dazzled
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 229087

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  iordan Sam 25 Dec 2010, 10:54 pm

HEY WEBKINZ WORLD!!!ATENTIE!!A SOSIT CATELUL DAZZLE DASCHUND :face: !!!CAND IL VEI VEDEA NUTI VEI MAI PUTEA LOA OCHI DE LA EL !!E ATAT DE ROZ DORIT DE FIECARE FETITA!!!CATELUSUL DAZZLE DASCHUND E ATAT DE ROZ SI CU DIAMANTE SCLIPITOARE PE TOATA BLANITA!!EXTRAORDINAR!!!MEREU E IN CAUTARE DE LUCRURI NOI!!IL VEI IUBI CU ADEVARAT I love you !!!O SAL AI LA INIMA! Very Happy Wink !!!MEREU VREA SA FIE CU TINE SI SA SE JOACE ORI DE CATE ORI DORESTI!DETALII! 1.NAME DAZZLE DASCHUND 2.SPECIAL ITEM:POP STAR VANITY 3.SPECIAL FOOD:SWANKY SORBET 4.APARITIA:APRILIE 2010 ASTEAPTA SA FIE LUAT ACASA SI IUBIT!!! Razz

iordan

KinzCash : 151311

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  elenafrumoasa17 Sam 25 Dec 2010, 11:10 pm

acest catelus este lung roz si sclipitor! el este lung ca un carnat este roz-siclam are sclipici deoarece el este gen un star deoarece obiectul lui special are niste reflectoare! are niste urechi lunguete ! si coada mai mica! urechile le are un fel de portocaliu iar labutele portocalui inspre alb ! aproape de degetele lui are un puf mai iesit in evidenta care este portocaliu inspre alb! (eu ma refer la forma lui online)
elenafrumoasa17
elenafrumoasa17
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy!
Localizare Localizare : bucuresti
KinzCash : 161805

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty concursul 14

Mesaj  floirnaaaa Dum 26 Dec 2010, 7:05 am

Dazzle Dachshund este un cateluss foarte dragutz si amuzant.Are urechiusile lungi ca ale unui iepuras pufos,
corpul sau este foarte lung si are balnita pe la labute.Ochisorii sai mici si scumpi te fac sa-l cumperi imediat,
deoarece este un Dazzle foarte mare si scupik.Boticul sau negru este foarte fin la atingere de parca ai bea\
un suc racoritor!Coditza lui scurtuta este foarte moale si gingasa la atingerre.Culoarea sa este roza si este potrivita pentru fete,
dar si pentru baieti de culore maro(dachdshund).De cum il veti adopta va va umple inima de bucurie acest
catelus mikutz!Mancarea sa preferata este inghetata la cupa,este preferata lui.Si o sa indragiti mai ales
psi-ul lui.o vitrina de aranjare si machere.NU EZITATI!LUTI-L,,E MAGICC! Very Happy
floirnaaaa
floirnaaaa
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela :d
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 152561

http://www.florina_capsuna@yahoo.con

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Zorica12 Dum 26 Dec 2010, 10:58 am

Urechi ca le unui iepure, picioruse ca a unui castor si o nuanta de roz ca a trandafirului inflorit. Cine poate fi acest micut? E cainele Dazzle Dachshund!!! El iubeste sa fie in centrul atentiei, si desi are multa concurenta in WW, el sau ea e prietenos cu oricine! Dar un lucru nu inteleg. Vrea sa nu se "ingrase" ca sa participe la concursuri de frumusete, dar nu se poate abtine o zi de la delicioasa sa mancare speciala, INGHETATA! Si desigur, cosmeticele sale si banderolele si coronitele si le tine in minunata sa comoda!
Zorica12
Zorica12
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela
Localizare Localizare : Constanta
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157653

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  pupantonia Dum 26 Dec 2010, 11:10 am

collins a scris:Imaginati-va ca trebuie sa-i faceti o descriere originala si adevarata cainelui Dazzle Dachshund.
Premiul va fi: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: 1391-1 sparkle plant
Mult succes Very Happy

Cu siguranta , cainele Dazzle Dachshund nu este cel mai reusit catel din Webkinz World . El e dragutel . Daca te hotarasti cumva sa achizitionezi acest catelus , vei face o alegere buna . E strlucitor , maiestuos dar ca orice webkinz are si defecte . Vreau sa fiu complet sincera cu acest catel . Fiind un webkinz indragit , te-as fatui sa te gandesti de 2 ori daca chiar doresti sa il cumperi . Asa! Daca ai facut-o , atunci FELICITARI ! . Iar daca nu , EXISTA SI ALTI SUPER-WEBKINZ-I CARE ABIA ASTEAPTA SA II ADOPTI!!
Deci , pana la urma , dazzle dachshund este un caine frumos , dragut cu unele MICI defecte dar , te sfatuiesc inca o data sa ai grija ce iti doresti!

P.S Am ingrosat acele cuvinte de mai sus ca sa declar ca trebuie sa fie ceva sincer , din inima . Multumesc pentru timpul acordat!
PUPANTONIA
pupantonia
pupantonia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : un moft floral
Localizare Localizare : RO
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 162991

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Cainele Dazzle Daschound

Mesaj  irenamihalachi Dum 26 Dec 2010, 11:35 am

Cainele Dazzle Daschound este roz si foarte jucaus.
Ii place sa mearga la concursurile de frumusete din Webkinz World.
Intodeauna acest catelus daca il vei intalni va fi imbracat cu stil.
Ii place sa stea o ora cu pietenii lui in camera sa se uite la tv si sa manance mancarea ei speciala.
Adora sa cumpere cele mai la moda haine pentru ca la parada modei sa ia el mai mare scor.
Cu siguranta vei indragi acest catelus roz.

irenamihalachi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 164884

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  meno1234 Dum 26 Dec 2010, 3:40 pm

Acest
minunat cățel
„dazzle dachshund” este pufos și perfect pentru toți iubitorii de animale
deoarece are o fire jucăușă si este iubitor.Lui îi place să se uite în
minunata sa oglindă roza si iubește să mănînce gustoasa sa înghețată de cît mai
multe ori pe zi.Bineînțeles ca îi place foarte mult culoarea
roz.




Minunatul său cadou roz este plin cu surprize care îi așteaptă pe cei care îl
vor adopta.



Very Happy Very Happy






















Sincer mi se pare cel mai adorabil catel.



Very Happy Very Happy
meno1234
meno1234

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : extaziata
Localizare Localizare : nu spun
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150639

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty dazzle dachshund

Mesaj  Michi Dum 26 Dec 2010, 4:59 pm

Catelul dazzle dachshund este un webkinz tare dragut iar corpul lui lung si haios arata de parca ar fi plouat peste el cu stelute sclipitoare. Urechile lui lungi si pufoase fac ca fatuca lui sa arate foarte simpatica.

Am si eu acest catel si ma bucur tare mult de el.Se numara printre webkinzi mei preferati.Acestui catel ii sta bine in orice stil de haine iar eu cred ca cei care il au sunt foarte norocosi.

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Images?q=tbn:ANd9GcQWydeRRRbc6D_hITxS6okxyZDu4gBLvcTiXp8Pvis4bC7oynZY
Michi
Michi
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 158259

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Webkinz Play Romania Dum 26 Dec 2010, 5:25 pm

Dazzle Daschund un catel,repede tu sari pe el!Tu te vei juca cu el,si-l vei mangaia mereu!E un caine rozaliu,cu un ,,petic" lol! straluciu.Inghetata-i place,da,si manichiura,daDAda!!!! lol!
Webkinz Play Romania
Webkinz Play Romania
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : masculin Localizare Localizare : Zilah
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151220

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  meno1234 Dum 26 Dec 2010, 5:56 pm

ce nota imi dati? Question Question
meno1234
meno1234

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : extaziata
Localizare Localizare : nu spun
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150639

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  adelinabalerina Dum 26 Dec 2010, 8:04 pm

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Preview_dazzle_dachshundDazzle Dachshund este un caine foarte iubit de oameni.Pe webkinz multi copii au inceput sa aiba Dazzle Dachshund acest caine este foarte dragalasi si toti vor sa il aiba.Multi zic ca rozu este pentru fetite dar acest caine ne arta ca chiar daca un baiat are ceva roz nu trebuie sa radem de el.
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 171350

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Webkinz Play Romania Dum 26 Dec 2010, 10:39 pm

meno1234:aici nu dam note Wink
Webkinz Play Romania
Webkinz Play Romania
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : masculin Localizare Localizare : Zilah
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151220

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  meno1234 Lun 27 Dec 2010, 12:26 pm

Atunci va place? Very Happy
meno1234
meno1234

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : extaziata
Localizare Localizare : nu spun
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150639

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  collins Lun 27 Dec 2010, 1:02 pm

meno1234 a scris:Atunci va place? Very Happy

O să-i descurajăm pe ceilalţi dacă ne dăm cu părerea.
collins
collins
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : extaziat
Localizare Localizare : rm valcea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 156017

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  meno1234 Lun 27 Dec 2010, 1:04 pm

collins a scris:
meno1234 a scris:Atunci va place? Very Happy

O să-i descurajăm pe ceilalţi dacă ne dăm cu părerea.

Bine.
meno1234
meno1234

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : extaziata
Localizare Localizare : nu spun
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150639

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Pentru concurs:)

Mesaj  albertie Lun 27 Dec 2010, 5:26 pm

Cel mai vesel Webkinz este aici!Catelul Dazzle Dachshund este dornic de distractie.Vrea sa fie mereu in centrul atentiei si se va bucura teribil de alti companioni webkinz,fie ei si pisicute!Competitiile de la Stadion sunt pe placul lui,mai ales cele de frumusete.Ii va placea cel mai mult sa se aranjeze in fata obiectului lui special:Pup Star Vanity (masuta cu oglinda) in timp ce savureaza o Inghetata Swanky Sorbet.Daca esti in cautare de un companion credincios si adorabil,Dazzle Dachshund te asteapta!

albertie
Vizitator


Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  albertie Lun 27 Dec 2010, 5:38 pm

albertie a scris:Cel mai vesel Webkinz este aici!Catelul Dazzle Dachshund este dornic de distractie.Vrea sa fie mereu in centrul atentiei si se va bucura teribil de alti companioni webkinz,fie ei si pisicute!Competitiile de la Stadion sunt pe placul lui,mai ales cele de frumusete.Ii va placea cel mai mult sa se aranjeze in fata obiectului lui special:Pup Star Vanity (masuta cu oglinda) in timp ce savureaza o Inghetata Swanky Sorbet.Daca esti in cautare de un companion credincios si adorabil,Dazzle Dachshund te asteapta!
Scuze cea de mai sus sunt eu^^Am uitat sa ma loghez.Smile

albertie

KinzCash : 150511

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Dazzle Daschund

Mesaj  simonescu Lun 27 Dec 2010, 5:47 pm

Poezie ( nu aveti voie sa copiati ideea cu poezia)


Dazzle Daschund



Sunt un webkinz adorabil

Eu sunt foarte remarcabil

Demn de toata lauda



In fiecare noapte

Aud niste soapte

Care spun intotdeauna:

Ce frumoasa e blana ta



Blana mea colorata

Este foarte adorata

De cei mai dragalasi copii



Urechiusele mele portocalii

Mai pretioase ca cele aurii

Asteapta sa auda cele mai frumoase poezii



Lungimea corpului meu nu ma descurajat

Cand ma gandesc ca multi m-au adoptat


Compunere


Salut! Sunt un catelus Webkinz si as dori sa iti spun cate ceva despre mine. Daca esti interesat sa incepem! J

(Dupa parerea mea) sunt cel mai stralucitor animalut de pe Webkinz. Pana si stele cele mai luminoase, pe care le gasesc la Alissa’s chalenge ingenunchiaza in fata mea (nu ca m-as lauda cu chestia asta). Sunt mandru sa pot avea culoarea trandafirului roz.

Trandafirul roz il poti gasi chiar in gradina mea, alaturi de multe alte flori.

Culoarea mea simbolizeaza fericirea, bucuria, pacea si multe alte lucruri frumoase pe care vi le transmit cu caldura.

Desi picioarele mele sunt scurte nu ma ingreuneaza deloc cand merg, si nici pe departe cand ma joc pe Arcade si Tournament area.

Eu sunt foarte jucaus. Toate animalutele de pe webkinz sunt incantate sa se joace cu mine desi sunt un pic cam timid.

Imi place sa fiu in pas cu moda si ador creatiile lui P.J. Concursurile la care particip demonstreaza ca sunt foarte competitiv. Mie imi plac nestematele pe care le prind zilnic in zona Colectionarilor. Eu prind cele mai multe nestemate. Imi place sa descopar tainele invataturii oferite de unica miss Cowline. Tabby von Miew este cea mai buna deoarece imi ofera o gramada de slujbe la care sa particip. Tatal meu mereu si-a dorit sa ajung un membru delux, dar asta ramane intre noi. Prietenii mei ma adora. Cel mai mult imi place sa ma joc cu Pisicuta Cenusie. Suntem cei mai buni prieteni.

Vreau sa iti impartasesc un secret. Sunt inebunit asa de tare de inghetata incat aproape m-as casatori cu ea, dar as manca-o in luna de miere, sau poate chiar la nunta.

Vrei sa sti cum ma cheama? Desi poate ca ti-ai dat seama deja sunt catelusul Dazzle Dachshund. Hapciu! Se pare ca ar trebui sa ma consulte doctorul Wack.

Cam atat despre mine. Sper sa ne vedem curand! Hapciu! Sarbatori fericite!


================================================================================================================

P.S. nu aveti voie sa copiati ideea cu poezia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
simonescu
simonescu
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 152248

http://mylittleamy.webs.com

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  mika Joi 30 Dec 2010, 1:23 pm

simonescu a scris:Poezie ( nu aveti voie sa copiati ideea cu poezia)


Dazzle Daschund



Sunt un webkinz adorabil

Eu sunt foarte remarcabil

Demn de toata lauda



In fiecare noapte

Aud niste soapte

Care spun intotdeauna:

Ce frumoasa e blana ta



Blana mea colorata

Este foarte adorata

De cei mai dragalasi copii



Urechiusele mele portocalii

Mai pretioase ca cele aurii

Asteapta sa auda cele mai frumoase poezii



Lungimea corpului meu nu ma descurajat

Cand ma gandesc ca multi m-au adoptat


Compunere


Salut! Sunt un catelus Webkinz si as dori sa iti spun cate ceva despre mine. Daca esti interesat sa incepem! J

(Dupa parerea mea) sunt cel mai stralucitor animalut de pe Webkinz. Pana si stele cele mai luminoase, pe care le gasesc la Alissa’s chalenge ingenunchiaza in fata mea (nu ca m-as lauda cu chestia asta). Sunt mandru sa pot avea culoarea trandafirului roz.

Trandafirul roz il poti gasi chiar in gradina mea, alaturi de multe alte flori.

Culoarea mea simbolizeaza fericirea, bucuria, pacea si multe alte lucruri frumoase pe care vi le transmit cu caldura.

Desi picioarele mele sunt scurte nu ma ingreuneaza deloc cand merg, si nici pe departe cand ma joc pe Arcade si Tournament area.

Eu sunt foarte jucaus. Toate animalutele de pe webkinz sunt incantate sa se joace cu mine desi sunt un pic cam timid.

Imi place sa fiu in pas cu moda si ador creatiile lui P.J. Concursurile la care particip demonstreaza ca sunt foarte competitiv. Mie imi plac nestematele pe care le prind zilnic in zona Colectionarilor. Eu prind cele mai multe nestemate. Imi place sa descopar tainele invataturii oferite de unica miss Cowline. Tabby von Miew este cea mai buna deoarece imi ofera o gramada de slujbe la care sa particip. Tatal meu mereu si-a dorit sa ajung un membru delux, dar asta ramane intre noi. Prietenii mei ma adora. Cel mai mult imi place sa ma joc cu Pisicuta Cenusie. Suntem cei mai buni prieteni.

Vreau sa iti impartasesc un secret. Sunt inebunit asa de tare de inghetata incat aproape m-as casatori cu ea, dar as manca-o in luna de miere, sau poate chiar la nunta.

Vrei sa sti cum ma cheama? Desi poate ca ti-ai dat seama deja sunt catelusul Dazzle Dachshund. Hapciu! Se pare ca ar trebui sa ma consulte doctorul Wack.

Cam atat despre mine. Sper sa ne vedem curand! Hapciu! Sarbatori fericite!


================================================================================================================

P.S. nu aveti voie sa copiati ideea cu poezia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:



Uite nu am nimic cu tine , dar daca cineva face tot o poezie dar nu in genul poeziei tale are ceva?
Si ma scuzati ca intreb aici Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
mika
mika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : heloo all
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 154737

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  mika Joi 30 Dec 2010, 2:08 pm

Dazzle Dachshund
Rozul: culoarea mea preferata
Portocaliu: urechile mele
Cu blana mea nepatata
Eu fetita mititica

Sunt adoptata
De copii piticei
Care ma ingrijesc cum stiu ei
Si asa eu sunt deosebita

Pentru stralucitorii ochi care sunt ai mei
Si urechile portocalii-aurii
Stralucesc in lumina apei
Si fosnesc in frunze argintii!!!




Ultima editare efectuata de catre mika in Vin 31 Dec 2010, 2:12 pm, editata de 2 ori
mika
mika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : heloo all
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 154737

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  iordan Joi 30 Dec 2010, 4:21 pm

Da mIkA ArE...cA IdEeA InItIaLa a FoSt A eI cU PoEzIa sI PoVeStEa dUpA;)...aCuM BrAvO Ca tEaI LuAt dUpA Ea:p...NaI CrEaTiviTaTe:p....CoPiIi Ca tInE Se nUmEsC XEROX:P

iordan

KinzCash : 151311

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Irina Joi 30 Dec 2010, 7:34 pm

Dazzle Dachshund
Micuta de ea te va iubii mereu
Imediat ce-o vei cumpara
O vei iubii mereu
E lunga ca ramura 😕 😕 😕

Dragutza va fi cea mai fericita
Cand o vei cumpara!
Doar un copil ce-o va iubii mereu o adopta
Va fi foarte fericita

Inima ta se va bucura
Cand o va vedea
Va intra
Incet, incet, in inima ta frumoaserea 😕 😕 😕

Nu vei regreta
De-o vei adopta!
Bucuria de-o avea
Mai mare ca atunci, nu o vei avea!

Vei castiga mereu
Cu ea-n bratele tale mereu 😕
Rozul acela te va uimi
De ce dragulici va fi!
{Deea, mi-a venit de mult ideea cu poezie, dar nu am putut sa o pun, am avut treaba, m-am batut c-un virus , nu am vrut sa copiez pe nimeni, mi-a venit de mai mult timp ideea Mad Mad Mad }

Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 227825

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  deea98 Vin 31 Dec 2010, 11:55 am

[b]si adronia , pe contul lui nou , a facut poezie inainte de [/b][b]simone[/b][b]scu , practic el/ea a copiato pe adronia
[/b]
deea98
deea98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : When I was born , the devil say ”Oh , competition!” =))
Localizare Localizare : Mooon xD pă lună`
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168464

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  mika Vin 31 Dec 2010, 2:07 pm

iordan a scris:Da mIkA ArE...cA IdEeA InItIaLa a FoSt A eI cU PoEzIa sI PoVeStEa dUpA;)...aCuM BrAvO Ca tEaI LuAt dUpA Ea:p...NaI CrEaTiviTaTe:p....CoPiIi Ca tInE Se nUmEsC XEROX:P



XEROX as fii daca as fi scris cam ACELEASI cuvinte si la poezie si la poveste. 1. am copiat ce scria in poezia ei?
2.a mea se numeste POVESTE NU COMPUNERE povestea si compunerea NU sunt una si aceiasi dar eu nu vreau sa primesc advertisment.nu stiu daca tu vrei....
mika
mika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : heloo all
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 154737

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  mika Vin 31 Dec 2010, 2:10 pm

Si imi cer mii de scuze catre DEEA dar totusi aici suntem mai multi copii si nu numai ei i-a venit ideea cu poezia POATE i-a venit si altui copil dar nu a putut sa o scrie.Deci eu imi cer scuze fata de ea.Dar ar trebui sa nu se supere.Pentru ca totusi poezia si povestea mea nu sunt ca ale ei.
mika
mika
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : heloo all
Localizare Localizare : craiova
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 154737

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 31 Dec 2010, 4:41 pm

terminati comentarile. vedem singuri daca si cine a copiat Exclamation
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Clinchi Vin 31 Dec 2010, 9:18 pm

Dazzle Dachshund este cu siguranta un caine deosebit de ceilalti.
El are urechi portocalii ca clementina este moale ca si catifeaua si are corpul acoperit cu roz fermecator si cu niste stele gingase care o fac sa fie remarcata si ca ceilalti webkinz sa fie invidiosi. Mancarea sa este o inghetata special pregatita pentru un caine de rasa pura ca ea.
De asemenea, comoda sa fermecatoare sigur iti va taia respiratia. In ea se macheaza si se pudreaza ca sa straluceasca.
Este imposibil sa nu-ti plaka un asemenea caine! Copiii voiosi se ingramatesc la raftul cu el si zic:
-Tu vei fii al meu!
Unii baieti nu-l adopta deoarece zic ca e de fete.Eu nu cred asta.El este universal.
Oricum or ce-ar fii, cand o sa-l adopti o sa simti ca fata se lumineaza si un zambet aprins iti apare.
ADOPTATI-L!
Clinchi
Clinchi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : %0
Localizare Localizare : Rm.valcea
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 169774

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty concurs comunitar 14

Mesaj  motty Vin 31 Dec 2010, 10:16 pm

catelusul acesta este fermecator si dornic de joaca.daca il vei lua iti va sari direct in inima si te va fermeca cu adevarat si este foarte sportiv,credeti-ma.si cred ca ar vrea sa fie la moda si indragit de toata lumea asa ca nu va vrea sa il parasesti.deci asa aflam ca este cel mai bun catel pe care il poti avea tu. cherry  :farao:  lol!  study 

motty
Vizitator


Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  vichy Vin 31 Dec 2010, 10:40 pm

Dazzle Dachshund
Un catelus colorat si plin de viata,dar totusi cu un spirit imperial.Cu nasucul catifelat,blanita sclipicioasa si ochii ca margelele asteapta bland.Destept,cu simtul modei si dragoste nespusa te va marca pe viata!Mancarea lui speciala este o inghetata racoritoare si va fii bucuros sa o imparta cu tine si prieteni lui!Obiectul special este o oglinda la moda unde se aranjeaza si capata culoare!Ce mai astepti?Vrei sa-l pierzi?Adopta-l acum!

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Prettyinpinkroom2
vichy
vichy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 158228

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  simonescu Sam 01 Ian 2011, 1:42 pm

Cand da-ti rezultatele :evil:
simonescu
simonescu
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 152248

http://mylittleamy.webs.com

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Webkinz Romania Sam 01 Ian 2011, 3:01 pm

simonescu a scris:Cand da-ti rezultatele :evil:
rabdare Smile
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  collins Sam 01 Ian 2011, 3:28 pm

Iar castigatorul este simonescu.
Felicitari,simonescu,spune-i pe mp utilizatorul tau pe webkinz lui webkinzromania ca sa-ti trimita premiul prin kinzpost. Very Happy
collins
collins
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : extaziat
Localizare Localizare : rm valcea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 156017

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #14:

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum