Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

+12
lavinia3000
DianutzaPanait
Nokia345
pupantonia
floirnaaaa
adelinabalerina
sely01
Mimy
simonescu
llizza
LovelyGirl
Webkinz Romania
16 participanți

In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Webkinz Romania Sam 12 Feb 2011, 7:26 pm

Provocare:
Cum arata Ziua Indragostitiilor, adica Ziua Iubirii perfecta pentru voi?
Maxim 3 randuri.

Premiul va fi: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Magiccharmforestgoodfairytshirt + CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Magiccharmforestbadfairytshirt

Bafta! I love you


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Sam 19 Feb 2011, 4:56 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  LovelyGirl Sam 12 Feb 2011, 7:42 pm

Ziua Indragostitilor perfecta ar fi:sa fi cu persoana iubita,fara sa primesti cadouri etc.
LovelyGirl
LovelyGirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I'm bored...Ma simt ciudat,nuj de ce...
Localizare Localizare : In the music world
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 152737

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  llizza Sam 12 Feb 2011, 7:46 pm

Cea mai frumoasa Zi a Indragostitilor pt mine este daca sunt alaturi toti prietenii mei cei mai buni si sa sarbatorim o frumoasa zi impreuna!!!! Razz Razz Razz Razz Razz :face: :face: :face: :face: I love you I love you I love you I love you I love you
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 168149

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  simonescu Sam 12 Feb 2011, 8:21 pm

Ziua de valentines day ar trebui sa fie romantica cu lumanari parfumate cei doi ar trebui sa guste amandoi di aceeasi farfurie desertul care este in forma de lumanari. Ei sa isi impartaseasca toate secretele si la final sa se sarute! Asta ar fi cel mai frumos valentines day
simonescu
simonescu
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 152248

http://mylittleamy.webs.com

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Mimy Sam 12 Feb 2011, 8:42 pm

Pt mine:

Poi pt mine ar fi super sa fie mai multe cupluri(prietenii mei si cu mine)sa mergem in parc apoi la un film,la o cina in toti(pizza,sucuri si burgeri:),apoi sa mergem prin mall si baietii sa ne ia cate ceva si apoi aks!
Mimy
Mimy
Zumbuddy
Zumbuddy

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 151869

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  sely01 Sam 12 Feb 2011, 8:47 pm

Pentru mine,Ziua Iubirii este o zi speciala,in care iti vei petrece timpul cu persoana iubita,Este cea mai frumoasa zi,in care toti isi arata dragostea!Este ceva MAGIC! I love you I love you I love you
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 229087

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  adelinabalerina Sam 12 Feb 2011, 9:31 pm

Pentru mine zioa indragostitilor este o zi din an care sper ca baiatul iare imi place sa vina si sami spuna ca ma place iar animalutul meu sa isi faca nunta iar alt animalut sa faca puisorul webkinz.Zioa indragostitilor imi aduce iubire din partea celor dragi si mai ales din partea webkinjilor mei !
adelinabalerina
adelinabalerina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 171350

http://www.rockstar.forumz.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re:CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21.

Mesaj  floirnaaaa Dum 13 Feb 2011, 10:04 am

Ziua indragostitilor inseamna o zi speciala pentru totate cuplurile care sunt fericiti si bucurosi,iar pentru cei care se combina de ziua indragostitilor este o mai marre bucurie.Eu,una,numai am prieten dar vreau sa le urez tuturor indragostitilor din lumeaa intreaga fericire si o zi magica plina de veselie si ca cei doriti sa va fie aproape.. cheers I love you
floirnaaaa
floirnaaaa
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte vesela :d
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 152561

http://www.florina_capsuna@yahoo.con

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  pupantonia Dum 13 Feb 2011, 10:09 am

I love you Ziua Indragostitilor arata asa : alaturi de webkinzii tai , de persoana iubita , primind cadouri , bucurandu-va de aerul de Sf. Valentin ce pluteste peste tot! cheers
pupantonia
pupantonia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : un moft floral
Localizare Localizare : RO
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 162991

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re : CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21 :

Mesaj  Nokia345 Dum 13 Feb 2011, 10:39 am

Ziua Indragostitilor perfecta este atunci cand stau alaturi de familie, prieteni, webkinz si mai ales de persoana draga mie. Pe mine nu ma intereseaza cadourile fascinante sau alt fel de cadou, ci pe mine ma intereseaza prezenta , fericirea, iubirea dintre noi toti !! I love you
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 205975

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Sfantul Valentin

Mesaj  DianutzaPanait Dum 13 Feb 2011, 12:41 pm

O zi perfecta de sfantul valentin ar fi ca toti prietenii din lume sa se adune intr-un singur loc si sa sarbatoreasca magia acelei zile, iar dragostea sa pluteasca in aer!Webkinjii ar trebui sa fie si ei fericiti de dragostea pe care un membru webkinz il da avand grija de el.Sfant Valentin fericit!

DianutzaPanait

KinzCash : 149252

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  lavinia3000 Lun 14 Feb 2011, 7:34 pm

O zi speciala de ziua indragostitilor este alaturi de persoana pe care o iubesti cel mai mult,la un film sau la o plimbare intr-un parc cu luna plina,tinandu-ne de mana. I love you
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  marshmallow_girl Lun 14 Feb 2011, 7:50 pm

Pentru mine ziua indragostitilor inseamna sa iti petreci timpul cu iubitul/ita, sa iesiti impreuna la o intalnire romantica, sa isi faca cadouri mici (credeti-ma ca BFF a mea in criza cu lucrul asta), si sa incheie cu un sarut dulce.
marshmallow_girl
marshmallow_girl
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy:)am visat ceva frumos azinoapte:))
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 157769

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Alexsutzu Vin 18 Feb 2011, 7:52 pm

Ziua Indragostitilor poarta din totdeauna o aura msiterioasa si imbibadta in parfum de dragoste.O zi perfecta ar fi intr-un cuvant o zi sincera,o zi in care fiecare minut pe care il ai sa-l pretuiesti,o zi in care tot ce nu ai putut sa ii spui iubirii tale sa poata sparge lacatul tacerii ce-ti inclesteaza inima. O zi in care orfelinatul pasiunii sa fie gol. Embarassed
Alexsutzu
Alexsutzu
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 150806

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Ziua perfecta de Sf. Valentin pentru mine

Mesaj  irenamihalachi Vin 18 Feb 2011, 7:54 pm

Sa fiu cu baiatul de care imi place (n-am iubit doar prieteni baieti). Fara sa primesc cadouri sau deastea. Tot ce as vrea ar fi sa stau cu persoana iubita si sa vedem un film si sa mancam ceva. :flower: :flower: :flower: :flower:

irenamihalachi
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 164884

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Irina Vin 18 Feb 2011, 10:55 pm

Valetine`s Perfect ar fi : ~*Cu iubitul , stati afara sau in oras , bem un suc , ne uitam la stele, si sfarsim printr-un sarut*~
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 227825

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Webkinz Romania Sam 19 Feb 2011, 4:56 am

Premiul merge la: Nokia345!
Felicitari!
Trimite-mi pe mess sau mail - numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite cadoul!
Ne vedem la urmatorul concurs I love you
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 226659

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21: Empty Re: CONCURS COMUNITAR Webkinz Romania #21:

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum