Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Povesti de groaza

+75
Sonia-Maria.2002
AleWebkinz
xAlcoholicSmilex
lipan.ionela
*MyLittlePuppy*
doriutza
Florin103
anutza.puppy
anootza
Bimbo.jb
lorynam
Sony.Mary.2002
alex.bmk.9
Adriana7399
Moko
::SONY::
Yulyca24
Steffy9325
BrunoClau
bidrye
Teo13Teodora♥
Love-Bya
kitycat
Lidia10
Denyisa
Adrian2003
Viviana2011
pufi09
pisicaangora
airad
omletica
Tena3
pony_pony
didideea
Adelaina
MrCookieMonster
alteio
Alexandru2002
Jas:o:Jas
merry777
crazydiva~by
stefanawebkinz
Sunny
Dogs-Are-Us
Nokia345
Pisy1148
eliza gidoi
Rose_2011
Maria212212
zinzimima
Jasmine0246
elena99
oaal17
sely01
canary
♥Skittles♥Dog♥Kinz♥
robi dragut
galbior
andraalexa110
Galinnda
LovleyLovePup
Manzu
Trompy98
andreiyo
WebkinzVideos989
adelinabalerina
Stefzyk
Clinchi
biancaidu
PeacefulDoggy
Irina
ClaudiaMissy2
lorena.buta
simonescu
Misterio
79 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Voi credeti?

Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap15%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 15% 
[ 181 ]
Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap28%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 28% 
[ 329 ]
Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap14%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 14% 
[ 158 ]
Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap12%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 12% 
[ 138 ]
Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap8%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 8% 
[ 88 ]
Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_lcap23%Povesti de groaza - Pagina 4 Vote_rcap 23% 
[ 275 ]
 
Total voturi : 1169
 
 

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Lun 22 Aug 2011, 8:21 am

Ce lucruri ciudate!

Si care toate au explicatii intrati pe explicatii despre lucruri ciudate.Povesti de groaza - Pagina 4 978826

Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Rose_2011 Lun 22 Aug 2011, 9:21 am

sincer, nu vreau sa mai aud chestii ciudate, eu din ianuarie pana in martie, numai si numai la chestii urate ma gandeam inainte sa ma culc, nu a existat o noapte in care sa dorm bine, deci prefer, fiindca am scapat de aceasta problema, vreau sa nu ma mai gandesc la asa ceva! Incercati sa faceti si voi asa!

Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Lun 22 Aug 2011, 9:32 am

Eu ma culc bime in fiecare seara,ma gandesc si spun in cand:

,,Si ce daca?Ha!Fantoma nu are curaj sa vina la mine.''

Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Irina Lun 22 Aug 2011, 9:35 am

Rose_2011 a scris:sincer, nu vreau sa mai aud chestii ciudate, eu din ianuarie pana in martie, numai si numai la chestii urate ma gandeam inainte sa ma culc, nu a existat o noapte in care sa dorm bine, deci prefer, fiindca am scapat de aceasta problema, vreau sa nu ma mai gandesc la asa ceva! Incercati sa faceti si voi asa!
Gandeste ca ingerii si Dumnezeu sunt mereu aproape cand vei avea nevoie de ei Wink sh eo nu dorm bine noaptea din aceasta problema... da`, tre sa ne infruntam "temeriile" se zice ca noi dam viata imaginatiei Wink adik dak tu crezi in ele, ele curand curand vor exista.... deki mai bine nu te mai gandii. Smile

Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Misterio Lun 22 Aug 2011, 9:57 am

Irina a scris:
Rose_2011 a scris:sincer, nu vreau sa mai aud chestii ciudate, eu din ianuarie pana in martie, numai si numai la chestii urate ma gandeam inainte sa ma culc, nu a existat o noapte in care sa dorm bine, deci prefer, fiindca am scapat de aceasta problema, vreau sa nu ma mai gandesc la asa ceva! Incercati sa faceti si voi asa!
Gandeste ca ingerii si Dumnezeu sunt mereu aproape cand vei avea nevoie de ei Povesti de groaza - Pagina 4 84978 sh eo nu dorm bine noaptea din aceasta problema... da`, tre sa ne infruntam "temeriile" se zice ca noi dam viata imaginatiei Povesti de groaza - Pagina 4 84978 adik dak tu crezi in ele, ele curand curand vor exista.... deki mai bine nu te mai gandii. Povesti de groaza - Pagina 4 978826
eu ma rog sa supravietuiesc

Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Irina Lun 22 Aug 2011, 10:02 am

Misterio a scris:
Irina a scris:
Rose_2011 a scris:sincer, nu vreau sa mai aud chestii ciudate, eu din ianuarie pana in martie, numai si numai la chestii urate ma gandeam inainte sa ma culc, nu a existat o noapte in care sa dorm bine, deci prefer, fiindca am scapat de aceasta problema, vreau sa nu ma mai gandesc la asa ceva! Incercati sa faceti si voi asa!
Gandeste ca ingerii si Dumnezeu sunt mereu aproape cand vei avea nevoie de ei Povesti de groaza - Pagina 4 84978 sh eo nu dorm bine noaptea din aceasta problema... da`, tre sa ne infruntam "temeriile" se zice ca noi dam viata imaginatiei Povesti de groaza - Pagina 4 84978 adik dak tu crezi in ele, ele curand curand vor exista.... deki mai bine nu te mai gandii. Povesti de groaza - Pagina 4 978826
eu ma rog sa supravietuiesc
Roaga`te si pentru mine, ca dupa ce am zis am citit adevarata legenda a lu` Bloody sh zice ca 5 zile voi fii in coma dak ii zic numele si a 6-a voi murii :-s

Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty poveste de groaza

Mesaj  eliza gidoi Lun 22 Aug 2011, 10:06 am

eu aseara dormeam si cand mam uitat in joc am vazut o fata imbracata in haine albe dar cand mam uitat mai atent erau 2 perne :picioarele haienle erau haienle lui fratemeu si capul o perna mai mica si picioarele erau foarte mari si groase dar defapt era imaginatia mea Povesti de groaza - Pagina 4 41447 Povesti de groaza - Pagina 4 41447 Povesti de groaza - Pagina 4 41447 Povesti de groaza - Pagina 4 41447 Povesti de groaza - Pagina 4 41447 Povesti de groaza - Pagina 4 41447

eliza gidoi
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Pisy1148 Lun 22 Aug 2011, 10:06 am

Nu e adev. ...... :-j
Astea sunt niste mituri
Rolling Eyes
Binee,binee <3
Si eu cred intr'un fel fiindca imi plac chestiile astea de groaza,etc <33

Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Nokia345 Lun 22 Aug 2011, 3:21 pm

Pisy1148 a scris:Nu e adev. ...... :-j
Astea sunt niste mituri
Rolling Eyes
Binee,binee <3
Si eu cred intr'un fel fiindca imi plac chestiile astea de groaza,etc <33

idem

eu ador asta.....

Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Irina Lun 22 Aug 2011, 9:48 pm

Bu huuuu =^-^= ziiiiiik, ca m`am gandit, sh .. nush, cred ca bloody nu exista dak nu cred eu in ea, deki dak numai cred, poate numai mi se intampla nimic :-?
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 8:06 am

Misterio a scris:
elena99 a scris:Intr-o seara pe cand stateam in pat gata sa adorm am simtit ceva puternic ca vine langa mine si imi taie respiratia cand sa ma uit era cineva imbracat intr-o haina neagra cu o coasa in mana eu am inceput sa plang si sa o strig pe mama.Dar,moartea mi-a pus mana la gura si mi-a dat una.Eu atunci am lesinat si am cazut de pe pat.In visul meu eu eram imbracata intr-o haina alba aveam aripi .Eram in rai.Mi-am dat seama ca am murit.Dar a venit moartea si mi-a zis ca mai imi da sansa la viata.M-am trezit sperand ca nu voi mai pati asa cv niciodata.
si tu ai visat ca ai murit?si eu!





Si eu am visat ca odata aveam o broasca testoasa si am vrut sa o duc la un paraias care se afla in varful unui copac.Iar in varful unui copac era o casuta din lemn construita pentru mine.Am mers la casuta am pus broasca in paraias si cand totul era minunt,parca ceva m-a impins,am cazut si am decedat..
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 8:07 am

Si cand totul era minunat am cazut din copacul inalt,pana la nori.Rolling Eyes
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 8:11 am

Dar,cosmarurile nu au de aface cu fantomele.

Cosmarurile si visele sunt inventate de creierul omului.

Insa,uneori avem senzatia de javu cand creierul ne trimite informatii din viitor.

O data visasem ca dadeam un test fulger la scoala,dar invatatoarea nu ne spusese si chiar asa a fost.Povesti de groaza - Pagina 4 978826
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Misterio Mar 23 Aug 2011, 8:33 am

Irina a scris:Bu huuuu =^-^= ziiiiiik, ca m`am gandit, sh .. nush, cred ca bloody nu exista dak nu cred eu in ea, deki dak numai cred, poate numai mi se intampla nimic :-?
exista...era sa mor de la ea
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 8:36 am

zinzimima a scris:Un prieten a zis la miezul noptii, cu luminile stinse si nimeni acasa, doar cu lumanarii la oglinda: Blady Merry de 3 ori si are o zgarietura la piciorul drept. affraid affraid affraid affraid pale pale pale pale pale



Ai vazut zgarietura.

S-au te-a pacalit?

Ca si eu am facut la fel si m-a apucat rasul.
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Nokia345 Mar 23 Aug 2011, 11:05 am

Irina a scris:Bu huuuu =^-^= ziiiiiik, ca m`am gandit, sh .. nush, cred ca bloody nu exista dak nu cred eu in ea, deki dak numai cred, poate numai mi se intampla nimic :-?

Iry,.... stiu si eu legenda lui Bloody Mary.......... Daca vrei incearca...... dar fii foarte atenta...,caci nu stii cand te trezesti la spital Neutral Neutral

Si daca nu crezi in ea ..... de ce ai la avatar o poza in care scrie Bloody Mary ?


Ca venind vorba de asta...... o prietena mi-a zis ca daca merg la baie la 0:00 noaptea si nu ies pana la 0:05 Bloody Mary ma prinde si cine stie ce-mi face.... Laughing Laughing Laughing

Sunt tampenii.......

Si Iry........ sa fim seriosi....... daca nu crezi in ea si POATE exista...... sa stii ca poate venii..... Exclamation Exclamation
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202225

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Irina Mar 23 Aug 2011, 1:44 pm

Nokia345 a scris:
Irina a scris:Bu huuuu =^-^= ziiiiiik, ca m`am gandit, sh .. nush, cred ca bloody nu exista dak nu cred eu in ea, deki dak numai cred, poate numai mi se intampla nimic :-?

Iry,.... stiu si eu legenda lui Bloody Mary.......... Daca vrei incearca...... dar fii foarte atenta...,caci nu stii cand te trezesti la spital Neutral Neutral

Si daca nu crezi in ea ..... de ce ai la avatar o poza in care scrie Bloody Mary ?


Ca venind vorba de asta...... o prietena mi-a zis ca daca merg la baie la 0:00 noaptea si nu ies pana la 0:05 Bloody Mary ma prinde si cine stie ce-mi face.... Laughing Laughing Laughing

Sunt tampenii.......

Si Iry........ sa fim seriosi....... daca nu crezi in ea si POATE exista...... sa stii ca poate venii..... Exclamation Exclamation
Am incercat, dar de ieri numai mi s`a intamplat nimic.. sh de plictiseala, + arata tare numele ei =))
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 2:43 pm

EU DE multe ori am fost singura la baie intre orele 00 si 1 si nu s-a intamplat nimic.

Bloddy mary exista,sunt milioane de oameni care au acest nume.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Dar,care e legenda?
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Irina Mar 23 Aug 2011, 3:55 pm

Maria212212 a scris:EU DE multe ori am fost singura la baie intre orele 00 si 1 si nu s-a intamplat nimic.

Bloddy mary exista,sunt milioane de oameni care au acest nume.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Dar,care e legenda?
Legenda Bloody mary spune cam asa :Legenda spune ca Mary era singura la parinti , tatal ei fiind doctor.Intr-o noapte a gasit-o cu ochii deschisi si , cica , fara sa respire( moarta) .La miezul noptii a sapat o gropa in gradina a pus-o pe Mary in cosciug si a ingropat-o in cosciug punanad o sfoara da care la suparafat a prins un clopot iar sfoara de un bat infipt in pamant.A prins clopotul ca daca cumva Mary era vie sa traga de franghie , clopotul sa sune iar tatal sau sa vina si sa o dezgroape.Mamaei a stat pe mormant si a plans in contiuu.Docturul , si-a dat seama ca o sa inghete asa ca a injectat-o cu somnifere , ea a adormit pe loc asa ca a dus-o in casa.Mary a tras de sfoara si clopotul a inceput sa bata dar nimeni nu a auzit-o.De dimineata cand tatal ei sa dus la mormantul ei din curte a vazut batul cu clopot daramat a inceput sa sape cand a deschis cosciugul Mary era moarta si avea mainile pline de sange dar, nu mai avea unghii , ele era prinse de capacul cosciugului pe interior.

legenda spune ca daca la miezul noptii stai in baie si te uiti in oglinda in timpi ce te invarti de trei ori si spui Bloody Mary de atatea ori de cate ori te invarti , vei sta patru zile in coma si in a cincea vei muri.

Acum depinde de fiecare daca crede in aceasta poveste sau nu . Fiecare cu superstitiile lui.Eu una nu cred ca e adevarat.
Smile
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Mar 23 Aug 2011, 4:10 pm

pale pale pale

Ok,ma sperie legenda asta,mai bine nu o citeam.

Insa nu cred chestia cu baia.

In fine,nu am degand sa o incerc.
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Dogs-Are-Us Dum 04 Sept 2011, 1:40 pm

Irina a scris:
Maria212212 a scris:EU DE multe ori am fost singura la baie intre orele 00 si 1 si nu s-a intamplat nimic.

Bloddy mary exista,sunt milioane de oameni care au acest nume.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Dar,care e legenda?
Legenda Bloody mary spune cam asa :Legenda spune ca Mary era singura la parinti , tatal ei fiind doctor.Intr-o noapte a gasit-o cu ochii deschisi si , cica , fara sa respire( moarta) .La miezul noptii a sapat o gropa in gradina a pus-o pe Mary in cosciug si a ingropat-o in cosciug punanad o sfoara da care la suparafat a prins un clopot iar sfoara de un bat infipt in pamant.A prins clopotul ca daca cumva Mary era vie sa traga de franghie , clopotul sa sune iar tatal sau sa vina si sa o dezgroape.Mamaei a stat pe mormant si a plans in contiuu.Docturul , si-a dat seama ca o sa inghete asa ca a injectat-o cu somnifere , ea a adormit pe loc asa ca a dus-o in casa.Mary a tras de sfoara si clopotul a inceput sa bata dar nimeni nu a auzit-o.De dimineata cand tatal ei sa dus la mormantul ei din curte a vazut batul cu clopot daramat a inceput sa sape cand a deschis cosciugul Mary era moarta si avea mainile pline de sange dar, nu mai avea unghii , ele era prinse de capacul cosciugului pe interior.

legenda spune ca daca la miezul noptii stai in baie si te uiti in oglinda in timpi ce te invarti de trei ori si spui Bloody Mary de atatea ori de cate ori te invarti , vei sta patru zile in coma si in a cincea vei muri.

Acum depinde de fiecare daca crede in aceasta poveste sau nu . Fiecare cu superstitiile lui.Eu una nu cred ca e adevarat.
Smile

Brrrrrr..... pale pale (Vorba lui Tic Very Happy Very Happy )
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty santeti naivi

Mesaj  sorydy Dum 13 Noi 2011, 5:02 pm

ba nu va mai uitati al filme de groaza daca va speriati. mi nu mi sa intamplat nimic.

sorydy
Vizitator


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Dum 13 Noi 2011, 5:16 pm

ooo

O.O

Astazi s-a intamplat ceva ce nu vreau sa tin minte.

Ieri am fost la antipa si am vazut o mumie

Aseara am revazut mumia in vis

Azi in oglinda:affraid: pale
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Sunny Dum 13 Noi 2011, 9:37 pm

No tekero NU MI SA ÎNTAMPLAT NIMIC DE GROAZĂ
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 182914

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  stefanawebkinz Dum 13 Noi 2011, 9:43 pm

Odata, la scoala, cand intram in clasa, Alexandra, o colega, era urcata pe piedestal si cand am deschis usa a sarit si ..... BUU! Si eu aproape affraid . Dar a mai incercat si de alte ori si nu ia mers.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  crazydiva~by Vin 25 Noi 2011, 4:45 pm

poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Sunny Sam 26 Noi 2011, 9:49 am

crazydiva~by a scris:poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...
Saraca!
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 182914

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Misterio Sam 26 Noi 2011, 11:54 am

eu cred ca am scapat de fantome No
Ma bucur,am primit ajutor de Sus Very Happy
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  merry777 Sam 26 Noi 2011, 4:29 pm

crazydiva~by a scris:poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...
Imi pare rau .... Crying or Very sad Crying or Very sad

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Misterio Sam 26 Noi 2011, 4:57 pm

merry777 a scris:
crazydiva~by a scris:poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...
Imi pare rau .... Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad
chiar imi pare rau pentru tine Crying or Very sad
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Sam 26 Noi 2011, 5:05 pm

Misterio a scris:
merry777 a scris:
crazydiva~by a scris:poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...
Imi pare rau .... Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612
Povesti de groaza - Pagina 4 170612
chiar imi pare rau pentru tine Povesti de groaza - Pagina 4 170612



Povesti de groaza - Pagina 4 170612
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  stefanawebkinz Sam 26 Noi 2011, 5:55 pm

crazydiva~by a scris:poi... cea mai oribila intamplare de groaza a fost cand a murit mama deci nu pot sa uit...

imi pare rau pentru tine..Povesti de groaza - Pagina 4 170612

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  crazydiva~by Lun 28 Noi 2011, 12:27 pm

cateodata mi-o amintesc pe mama si incep sa plang in clasa toti colegii ma cred o ciudata...sper sa ma intelegeti ca mie foarte greu si sa fim buni prieteni
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  WebkinzVideos989 Dum 04 Dec 2011, 2:45 pm

crazydiva~by a scris:cateodata mi-o amintesc pe mama si incep sa plang in clasa toti colegii ma cred o ciudata...sper sa ma intelegeti ca mie foarte greu si sa fim buni prieteni
aww Sad imi pare rau pt tine Sad uite ieri a murit o verisoara a matusii mele de leucemie Sad e pacat sa moara cineva atata timp cat nu e un criminal sau un violat stiu si eu...
WebkinzVideos989
WebkinzVideos989
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Happy xD
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 158357

http://webkinz-town.forumz.ro/

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Lun 05 Dec 2011, 8:45 am

crazydiva~by a scris:cateodata mi-o amintesc pe mama si incep sa plang in clasa toti colegii ma cred o ciudata...sper sa ma intelegeti ca mie foarte greu si sa fim buni prieteni

Nu trebuie sa suferi pentru oameni fara valoare.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Nu trebuie sa pui vorbele la inima fiindca acestea nu sunt rostite cu dragoste.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Am patit si u chestia astaPovesti de groaza - Pagina 4 458243 si crede-maPovesti de groaza - Pagina 4 458243 nu trebuie sa suferi din cauza colegilor tai
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  merry777 Lun 05 Dec 2011, 11:00 am

crazydiva~by a scris:cateodata mi-o amintesc pe mama si incep sa plang in clasa toti colegii ma cred o ciudata...sper sa ma intelegeti ca mie foarte greu si sa fim buni prieteni
Nu ii lua in seama Wink Imi pare rau pentru mine... Povesti de groaza - Pagina 4 458243

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  merry777 Lun 05 Dec 2011, 11:02 am

Maria212212 a scris:ooo

O.O

Astazi s-a intamplat ceva ce nu vreau sa tin minte.

Ieri am fost la antipa si am vazut o mumie

Aseara am revazut mumia in vis

Azi in oglinda:affraid: pale
Stiu mumia aia de la antipa xDD Am vazut-o la televizor cand era ala de la Cronica Carcotasilor la antipa xDD ... E super mumia aia... Abia astept sa merg sa o vad Very Happy Very Happy

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  crazydiva~by Vin 09 Dec 2011, 1:35 pm

deseori ma simt bantuita....e ciudat ca noaptea la subsol se aud pasi Laughing Laughing........da dar am inceput sa imi fie din ce in ce mai teama cand miam vazut spanzurata pisica de gard era plina de sange x_x Sad Sad doua zile nu am mai dormit mai si plangeam pt pisica .... luni ma duc la scoala shy iam zis lui colegumeo de pisica pasi de la subsol etc nu a crezut da are o prostie de carte cu litere anglo-saxone shy nu stiu cum a invarit de o discheta (ca la piratii din caraibe) Laughing si era scris in engleza ( run) adica fugi.....ma uitam ca proasta si radeam.... dupacea toat lumea zicea ca (tipu din a-8 a) prindea pisici de la prsoanele favorite ca sa le ia la pisici sangele cu seringi si sa scrie pe morminte iara na-m crezut pana cand a venit el la noi in clasa affraid affraid am crezut ca mor de frica pale eu am plecat afara si dupa ce sau gatat orele aveam un biletze ''moartea te pandeste'' iar in banca aveam un trandafir uscat care scria pe petale ''fugi'' ....mia venit in minte discheta....era clar ca vroia sa ma sperie .Ca sa fiu convinsa am mers la cimitir era groaznic si pe morminte era sange...sangele pisicii mele am izbucnit in plans si am plecat acasa sper drum lam vazut cum a prins un pui de pisica mam dus si iam tras o palma pisica a scapat....e la mine am luat-o si am ingrijit-o in fiecare zi il vad pe tip (nu ii stiu numele real) cum vine spre casa mea ca sa imi fure pisica....noroc cu tata ca o zis ca il bate de il usuca dca vine..........dar pasi de la subsol ....posibil ca el a fi fost Sad Sad Sad sunt tot mai infricosata mai ales ca la exmatriculat din scoala si mie teama sa nu vina sa ma omare


povestea este reala iar daca se intampla ceva va anut dar daca o sal print ca intra la mine in curte si imi ia pisica ajunge pe mana politie Embarassed
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Maria212212 Vin 09 Dec 2011, 7:56 pm

crazydiva~by a scris:deseori ma simt bantuita....e ciudat ca noaptea la subsol se aud pasi Povesti de groaza - Pagina 4 233603 Povesti de groaza - Pagina 4 233603........da dar am inceput sa imi fie din ce in ce mai teama cand miam vazut spanzurata pisica de gard era plina de sange x_x Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 doua zile nu am mai dormit mai si plangeam pt pisica .... luni ma duc la scoala shy iam zis lui colegumeo de pisica pasi de la subsol etc nu a crezut da are o prostie de carte cu litere anglo-saxone shy nu stiu cum a invarit de o discheta (ca la piratii din caraibe) Povesti de groaza - Pagina 4 233603 si era scris in engleza ( run) adica fugi.....ma uitam ca proasta si radeam.... dupacea toat lumea zicea ca (tipu din a-8 a) prindea pisici de la prsoanele favorite ca sa le ia la pisici sangele cu seringi si sa scrie pe morminte iara na-m crezut pana cand a venit el la noi in clasa affraid affraid am crezut ca mor de frica pale eu am plecat afara si dupa ce sau gatat orele aveam un biletze ''moartea te pandeste'' iar in banca aveam un trandafir uscat care scria pe petale ''fugi'' ....mia venit in minte discheta....era clar ca vroia sa ma sperie .Ca sa fiu convinsa am mers la cimitir era groaznic si pe morminte era sange...sangele pisicii mele am izbucnit in plans si am plecat acasa sper drum lam vazut cum a prins un pui de pisica mam dus si iam tras o palma pisica a scapat....e la mine am luat-o si am ingrijit-o in fiecare zi il vad pe tip (nu ii stiu numele real) cum vine spre casa mea ca sa imi fure pisica....noroc cu tata ca o zis ca il bate de il usuca dca vine..........dar pasi de la subsol ....posibil ca el a fi fost Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 sunt tot mai infricosata mai ales ca la exmatriculat din scoala si mie teama sa nu vina sa ma omare


povestea este reala iar daca se intampla ceva va anut dar daca o sal print ca intra la mine in curte si imi ia pisica ajunge pe mana politie Embarassed

affraid affraid affraid affraid affraid affraid suna la 112 pentru el

Colegu e trilulilu

cin sa crede sa spanzure pisica?Povesti de groaza - Pagina 4 244133

eu asta as face

si sun si la politia animalelor casa aive 3 ani de inchisoare

chiar daca e minor
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  crazydiva~by Sam 10 Dec 2011, 2:36 pm

Maria212212 a scris:
crazydiva~by a scris:deseori ma simt bantuita....e ciudat ca noaptea la subsol se aud pasi Povesti de groaza - Pagina 4 233603 Povesti de groaza - Pagina 4 233603........da dar am inceput sa imi fie din ce in ce mai teama cand miam vazut spanzurata pisica de gard era plina de sange x_x Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 doua zile nu am mai dormit mai si plangeam pt pisica .... luni ma duc la scoala shy iam zis lui colegumeo de pisica pasi de la subsol etc nu a crezut da are o prostie de carte cu litere anglo-saxone shy nu stiu cum a invarit de o discheta (ca la piratii din caraibe) Povesti de groaza - Pagina 4 233603 si era scris in engleza ( run) adica fugi.....ma uitam ca proasta si radeam.... dupacea toat lumea zicea ca (tipu din a-8 a) prindea pisici de la prsoanele favorite ca sa le ia la pisici sangele cu seringi si sa scrie pe morminte iara na-m crezut pana cand a venit el la noi in clasa affraid affraid am crezut ca mor de frica pale eu am plecat afara si dupa ce sau gatat orele aveam un biletze ''moartea te pandeste'' iar in banca aveam un trandafir uscat care scria pe petale ''fugi'' ....mia venit in minte discheta....era clar ca vroia sa ma sperie .Ca sa fiu convinsa am mers la cimitir era groaznic si pe morminte era sange...sangele pisicii mele am izbucnit in plans si am plecat acasa sper drum lam vazut cum a prins un pui de pisica mam dus si iam tras o palma pisica a scapat....e la mine am luat-o si am ingrijit-o in fiecare zi il vad pe tip (nu ii stiu numele real) cum vine spre casa mea ca sa imi fure pisica....noroc cu tata ca o zis ca il bate de il usuca dca vine..........dar pasi de la subsol ....posibil ca el a fi fost Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 sunt tot mai infricosata mai ales ca la exmatriculat din scoala si mie teama sa nu vina sa ma omare


povestea este reala iar daca se intampla ceva va anut dar daca o sal print ca intra la mine in curte si imi ia pisica ajunge pe mana politie Embarassed

affraid affraid affraid affraid affraid affraid suna la 112 pentru el

Colegu e trilulilu

cin sa crede sa spanzure pisica?Povesti de groaza - Pagina 4 244133

eu asta as face

si sun si la politia animalelor casa aive 3 ani de inchisoare

chiar daca e minor







e din ce in ce mai ciudat cand port medalionul cu cruciulita fuge de mine iar cand nu il am se apropie daca este un diavol deghizat in om.......desi nu prea cred Sad Sad
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Jasmine0246 Dum 11 Dec 2011, 5:53 pm

crazydiva~by a scris:
Maria212212 a scris:
crazydiva~by a scris:deseori ma simt bantuita....e ciudat ca noaptea la subsol se aud pasi Povesti de groaza - Pagina 4 233603 Povesti de groaza - Pagina 4 233603........da dar am inceput sa imi fie din ce in ce mai teama cand miam vazut spanzurata pisica de gard era plina de sange x_x Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 doua zile nu am mai dormit mai si plangeam pt pisica .... luni ma duc la scoala shy iam zis lui colegumeo de pisica pasi de la subsol etc nu a crezut da are o prostie de carte cu litere anglo-saxone shy nu stiu cum a invarit de o discheta (ca la piratii din caraibe) Povesti de groaza - Pagina 4 233603 si era scris in engleza ( run) adica fugi.....ma uitam ca proasta si radeam.... dupacea toat lumea zicea ca (tipu din a-8 a) prindea pisici de la prsoanele favorite ca sa le ia la pisici sangele cu seringi si sa scrie pe morminte iara na-m crezut pana cand a venit el la noi in clasa affraid affraid am crezut ca mor de frica pale eu am plecat afara si dupa ce sau gatat orele aveam un biletze ''moartea te pandeste'' iar in banca aveam un trandafir uscat care scria pe petale ''fugi'' ....mia venit in minte discheta....era clar ca vroia sa ma sperie .Ca sa fiu convinsa am mers la cimitir era groaznic si pe morminte era sange...sangele pisicii mele am izbucnit in plans si am plecat acasa sper drum lam vazut cum a prins un pui de pisica mam dus si iam tras o palma pisica a scapat....e la mine am luat-o si am ingrijit-o in fiecare zi il vad pe tip (nu ii stiu numele real) cum vine spre casa mea ca sa imi fure pisica....noroc cu tata ca o zis ca il bate de il usuca dca vine..........dar pasi de la subsol ....posibil ca el a fi fost Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243 sunt tot mai infricosata mai ales ca la exmatriculat din scoala si mie teama sa nu vina sa ma omare


povestea este reala iar daca se intampla ceva va anut dar daca o sal print ca intra la mine in curte si imi ia pisica ajunge pe mana politie Embarassed

affraid affraid affraid affraid affraid affraid suna la 112 pentru el

Colegu e trilulilu

cin sa crede sa spanzure pisica?Povesti de groaza - Pagina 4 244133

eu asta as face

si sun si la politia animalelor casa aive 3 ani de inchisoare

chiar daca e minor







e din ce in ce mai ciudat cand port medalionul cu cruciulita fuge de mine iar cand nu il am se apropie daca este un diavol deghizat in om.......desi nu prea cred Povesti de groaza - Pagina 4 458243 Povesti de groaza - Pagina 4 458243
O.O OMG! SPER SA FII BINE O.O
Jasmine0246
Jasmine0246
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : IT'S MY LIFEE! xD
Localizare Localizare : Narnia ;D
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 159990

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  crazydiva~by Lun 12 Dec 2011, 12:50 pm

am gasit o pisica moarta in fatzaa geamului !!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nu este a mea dar mie teama am facut o poza cu ea sper sa o descarc ca sa vo arat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Jasmine0246 Sam 11 Feb 2012, 6:13 pm

crazydiva~by a scris:am gasit o pisica moarta in fatzaa geamului !!!!!! Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 nu este a mea dar mie teama am facut o poza cu ea sper sa o descarc ca sa vo arat Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612 Povesti de groaza - Pagina 4 170612
atat? =\
Jasmine0246
Jasmine0246
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : IT'S MY LIFEE! xD
Localizare Localizare : Narnia ;D
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 159990

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty fantome

Mesaj  anutza.l Mier 15 Feb 2012, 9:15 pm

 yo styu multe chestyy de fantome...si de obicei   ele se manifesta  cand esty singur acasa..sunt spirite rele si bune care vor  sa te apere .....  dak simtiti ceva rece asta inseamna ca poate fi un spirit .... yo vad moolte chestyy destea si styu despre cei vorba...nu mi sa intamplat si niki nu vreau ...dar dak vreti sa aflati dc sunt la voi luati un aparat de inregistrare si inkerkati sa aflati cine sunt...va spun yo ...sar putea sa meragaA:)

anutza.l
Vizitator


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Jas:o:Jas Dum 19 Feb 2012, 4:00 pm

Mi s-au intamplat multe. Misty si ale stiu. Si rex putin.

Jas:o:Jas

KinzCash : 134440

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Alexandru2002 Dum 19 Feb 2012, 4:03 pm

merry777 a scris:
Maria212212 a scris:ooo

O.O

Astazi s-a intamplat ceva ce nu vreau sa tin minte.

Ieri am fost la antipa si am vazut o mumie

Aseara am revazut mumia in vis

Azi in oglinda:affraid: pale
Stiu mumia aia de la antipa xDD Am vazut-o la televizor cand era ala de la Cronica Carcotasilor la antipa xDD ... E super mumia aia... Abia astept sa merg sa o vad Very Happy Very Happy

Eu am vazut o mumie de la sibiu, si am visat-o ca ma ataca..Si eu urlam.
Tata l-a vazut pe Tutankhamon(nu stiu cum se scrie) intr-o piramida Egipt
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  PeacefulDoggy Dum 19 Feb 2012, 8:08 pm

Irina a scris:
Maria212212 a scris:EU DE multe ori am fost singura la baie intre orele 00 si 1 si nu s-a intamplat nimic.

Bloddy mary exista,sunt milioane de oameni care au acest nume.Povesti de groaza - Pagina 4 84978

Dar,care e legenda?
Legenda Bloody mary spune cam asa :Legenda spune ca Mary era singura la parinti , tatal ei fiind doctor.Intr-o noapte a gasit-o cu ochii deschisi si , cica , fara sa respire( moarta) .La miezul noptii a sapat o gropa in gradina a pus-o pe Mary in cosciug si a ingropat-o in cosciug punanad o sfoara da care la suparafat a prins un clopot iar sfoara de un bat infipt in pamant.A prins clopotul ca daca cumva Mary era vie sa traga de franghie , clopotul sa sune iar tatal sau sa vina si sa o dezgroape.Mamaei a stat pe mormant si a plans in contiuu.Docturul , si-a dat seama ca o sa inghete asa ca a injectat-o cu somnifere , ea a adormit pe loc asa ca a dus-o in casa.Mary a tras de sfoara si clopotul a inceput sa bata dar nimeni nu a auzit-o.De dimineata cand tatal ei sa dus la mormantul ei din curte a vazut batul cu clopot daramat a inceput sa sape cand a deschis cosciugul Mary era moarta si avea mainile pline de sange dar, nu mai avea unghii , ele era prinse de capacul cosciugului pe interior.

legenda spune ca daca la miezul noptii stai in baie si te uiti in oglinda in timpi ce te invarti de trei ori si spui Bloody Mary de atatea ori de cate ori te invarti , vei sta patru zile in coma si in a cincea vei muri.

Acum depinde de fiecare daca crede in aceasta poveste sau nu . Fiecare cu superstitiile lui.Eu una nu cred ca e adevarat.
Smile
Bloody Mary a fost Regina Maria a Angliei...legenda e falsa si prostia cu baia la fel No No No
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  PeacefulDoggy Dum 19 Feb 2012, 8:10 pm

.....si i se zicea asa pt. ca ii placea sa omoare oameni x_X
PeacefulDoggy
PeacefulDoggy
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Gaga freak forever. #Monsterfamily
Localizare Localizare : Somewhere in Webkinz World
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 170496

http://webkinzsun.forumcreativ.com/index.htm

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  merry777 Dum 19 Feb 2012, 9:35 pm

PeacefulDoggy a scris:.....si i se zicea asa pt. ca ii placea sa omoare oameni x_X
suuuppperr <33


De unde stii ? Shocked



Ce taree <3

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty god

Mesaj  nuvapasa Mar 20 Mar 2012, 3:46 pm

yo daca crezi in dumnezeu si nu esti satanist nu ti se va intampla nimic

nuvapasa
Vizitator


Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  alteio Dum 25 Mar 2012, 4:37 pm

stiu si eu o poveste care i s-a intamplat unei prietene.
eu intr-o noapte(mai de mult,prin 2010)am visat ca o prietena era intr-o padure si o urmarea o fata care purta gluga deci nu i s-e vedea fata si un fel de pelerina,prietena mea alerga si fata cealalta dupa ea la un moment dat o incoltise si prietena mea se facu alba la fata apoi se vazu o lumina albastra si m-am trezit.prietena mea era plecata cu cortul si in seara cand visasem eu asta era ultima seara apoi s-a intors,l-a scoala nu am vazut-o decat intr-o pauza si parea ca vrea sa ma evite si pe mine si pe restul colegelor noastre.ea are o sora cu un an mai mica ca noi si am intrebat-o ce s-a intamplat.ea mi-a spus ca nu stie in ultima seara cu cortul(imi povestea ea)nu putea sa doarma fiindca un zgomot ciudat nu-i dadea pace,ea statea cu ochii inchisi sperand ca zgomotele vor inceta si ea va adormi,dar n-a fost asa.deschise ochi si o lumina albastruie o orbea,lumina disparu iar sora ei(prietena mea)nu era in sacul ei de dormit,iesise afara sa le spuna parintilor(copiii stateau intr-un cort si parintii langa in alt cort)si o gasise pe daniela(asa o cheama pe prietena mea)lesinata pe jos.
de atunci daniela se comporta ciudat,o data am urmarit-o sa vad daca o pot prinde sa vorbesc cu ea dar nu am reusit.cand am mai vazut-o mai de curand(prin 2011 inainte sa ma mut)se uita fix la mine!ochii ei erau mari si albastri,dar ea avea inainte ochii caprui!!!!!!!puteam sa jur ca 2 secunde mai tarziu am clipit si ea a disparut pale pale pale pale
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  merry777 Dum 25 Mar 2012, 7:46 pm

Sincera sa fiu... Nu cred in fantome Razz.

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Sunny Lun 26 Mar 2012, 1:21 pm

merry777 a scris:Sincer sa fiu... Nu cred in fantome Razz.
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 182914

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  alteio Sam 31 Mar 2012, 7:28 am

nici eu nu prea cred dar cea ce se intampla....ok,fiecare crede ce vrea Smile)))) nu se stie cum este corect Povesti de groaza - Pagina 4 978826
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Alexandru2002 Sam 31 Mar 2012, 7:59 am

Am citit toate paginile.
Si va zic eu care e chestia .....
... Va ganditi mult la asta si credeti ca va intrat o fantoma in corp, vezi urme ,simti chestii.

Si eu acum ca le-am citit simt ceva.Dar vina e ca ne gandim la asta
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  MrCookieMonster Sam 31 Mar 2012, 8:11 am

Stiati ca atunci cand va treziti din senin la 2 sau 3 dimineata, probabilitatea de a fi "privit" de un spirit este de 95% ? cyclops
Nu stiu voi, dar eu cred in spirite dar nu chestii stupide cu Bloody Mary sau nu mai stiu ce...
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Alexandru2002 Sam 31 Mar 2012, 8:13 am

Asa cred si eu putin.
Eu mai sus ma refeream la Bloody Mary si prostii.
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  alteio Sam 31 Mar 2012, 8:33 am

MrCookieMonster a scris:Stiati ca atunci cand va treziti din senin la 2 sau 3 dimineata, probabilitatea de a fi "privit" de un spirit este de 95% ? cyclops
Nu stiu voi, dar eu cred in spirite dar nu chestii stupide cu Bloody Mary sau nu mai stiu ce...
de unde sti chestia asta? Smile cine este interesat de asa ceva in fiecare vineri de la ora 10 pana la 12(2 episoade)pe discovery(sau cum s-o scrie Povesti de groaza - Pagina 4 233603)este un film "fenomene stranii" unde oameni vin si povestesc intamplari reale cu spirite si actorii reproduc cea ce spun ei(mai pot sa si minta dar eu v-am spus ce spunei ca fac) cine vrea sa se uite.... Smile cyclops
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  MrCookieMonster Sam 31 Mar 2012, 9:32 am

Eu sunt fan Fenomene Stranii, ma uit aproape in fiecare saptamana cu Stef cyclops ( si la noapte nu prea dormim Laughing )

~~~
Stiu pentru ca au facut cativa cercetatori un fel de studiu, nu am idee pe ce se bazeaza dar in fine, ei sunt cercetatorii, nu?! S-a dat si la radio chestia asta o.o
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

Povesti de groaza - Pagina 4 Empty Re: Povesti de groaza

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum