Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

+32
sanziiana
Adronia
AnDrEi_WebKinz
verona3
ChrisBrown277
Dogs-Are-Us
deea99
Miruna33
bleki00
ane1765
lawynya
bia
pom_pom_kitty
merry777
elena99
iassmyna
lililoli
Anna
lavinia3000
cristinutza
Nokia345
Rose_2011
Irina
Stefzyk
andapandabalanga
zinzimima
Misterio
LEXI2003
sely01
marshmallow_girl
stefania223
Webkinz Romania
36 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  zinzimima Mier 09 Noi 2011, 7:59 pm

Am trimis angel L-ati primit? angel

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Webkinz Romania Mier 09 Noi 2011, 11:11 pm

da COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826

Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR


http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  verona3 Vin 11 Noi 2011, 7:27 pm

Unde va trmit ca sa pun eu premiile data viitoare?cum e de data asta zinzimima vreau sa pun eu data viitoare!leam pregatit deja!trmit mail de aici de pe forum??

verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  verona3 Vin 11 Noi 2011, 7:29 pm

verona3 a scris:Unde va trmit ca sa pun eu premiile data viitoare?cum e de data asta zinzimima vreau sa pun eu data viitoare!leam pregatit deja!trmit mail de aici de pe forum??

Trmit acum unul si imi ziceti voi daca e gresit!

verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  verona3 Vin 11 Noi 2011, 7:52 pm

Ok!Deci va trimit luni bine?2-3 zile inainte cam asta inseamna!Va trebuii sa votez si eu la castigator?

verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  zinzimima Vin 11 Noi 2011, 8:17 pm

verona3 a scris:Ok!Deci va trimit luni bine?2-3 zile inainte cam asta inseamna!Va trebuii sa votez si eu la castigator?

Deci:

1.Faci o tema de concurs

2.Alegi locuri si premii (premiile sunt oferite de tine)

3.Alegi un titlu concursului

4.Trimiti emailul

Iar in rest, va trebui sa vezi ideile concurentilor si sa te gandesti care e cea mai originala, frumoasa etc. si in joia urmatoarea sa pui locurile, dar, sa nu uiti sa trimiti si la WR pe email locurile cand le-ai ales ca sa stie ce sa scrie pe site Smile

Sper ca te-am ajutat


zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  verona3 Vin 11 Noi 2011, 8:44 pm

zinzimima a scris:
verona3 a scris:Ok!Deci va trimit luni bine?2-3 zile inainte cam asta inseamna!Va trebuii sa votez si eu la castigator?

Deci:

1.Faci o tema de concurs

2.Alegi locuri si premii (premiile sunt oferite de tine)

3.Alegi un titlu concursului

4.Trimiti emailul

Iar in rest, va trebui sa vezi ideile concurentilor si sa te gandesti care e cea mai originala, frumoasa etc. si in joia urmatoarea sa pui locurile, dar, sa nu uiti sa trimiti si la WR pe email locurile cand le-ai ales ca sa stie ce sa scrie pe site Smile

Sper ca te-am ajutat


1.facut
2.facut
3.asta fac acum
4.o s-o fac luni cum a spus wr

eo credeam ca wr alege premiile dar atunci o sa ma ocup eu!

verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Joi 24 Noi 2011, 6:22 pm

ce greu e concursul de J O I

AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  stefania223 Dum 01 Ian 2012, 7:26 pm

De ce concursul lui ANDRONIA a durat asa de putin... trebuia sa fie de joi pana joi...sau am pierdut eu numarul concursurilor de joi?

stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  zinzimima Dum 01 Ian 2012, 7:36 pm

A fost de joi pana joi doar ca joia asta nu s-a mai facut concurs Wink

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Adronia Dum 01 Ian 2012, 10:06 pm

1.E Adronia nu Andronia
2.A tinut de joi pana joi COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 84978


Ultima editare efectuata de catre Adronia in Lun 02 Ian 2012, 12:46 pm, editata de 1 ori
Adronia
Adronia
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : I luv ESC ♥♥♥!!
Localizare Localizare : Jönköping
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161601

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  stefania223 Lun 02 Ian 2012, 11:06 am

1.ok
2.ok
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  sanziiana Sam 21 Ian 2012, 7:03 pm

Atentie , participanti la concursul meu !! police
1. Trebuie sa faceti un desen cu niste hainite, sau sa faceti poza Webkinzilor vostri imbracati in niste haine facute de voi.
2. Cei care vor participa la concursul meu sa isi scrie numele de utilizator cand posteaza desenul/poza.
3. Va rog sa respectati aceste reguli !! Multumesc !! policepolice
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Webkinz Romania Mier 01 Feb 2012, 11:48 pm

Membrul care organiza saptamana aceasta a anulat. Ne vedem Joia viitoare! COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  alteio Joi 02 Feb 2012, 10:25 am

Webkinz Romania a scris:Membrul care organiza saptamana aceasta a anulat. Ne vedem Joia viitoare! COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826
dar cum pot sa fac si eu un concurs de joi?va trimit mail?
alteio
alteio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Giurgiu
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 221706

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 03 Feb 2012, 11:48 pm

da COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  MrCookieMonster Sam 17 Mar 2012, 3:29 pm

Este vreo problema daca postez povestea pe care am pus-o si la microsite (nu am terminat-o inca) ? Sau daca trimit dupa si la revista? confused - huh?
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  MrCookieMonster Vin 23 Mar 2012, 9:20 pm

Merry, eu voi participa la concursul tau! (sa nu crezi ca nu vrea nimeni)
Mai lucrez la desen Smile
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  MrCookieMonster Sam 24 Mar 2012, 11:12 am

Merry, am voie sa desenez mai multi Webkinzi? confused - huh?
MrCookieMonster
MrCookieMonster
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : No more tears, no more crying ♥. ~ One Direction
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Maimuta
KinzCash : 185007

https://twitter.com/#!/WebkinzObsessed

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  merry777 Dum 25 Mar 2012, 4:00 pm

MrCookieMonster a scris:Merry, am voie sa desenez mai multi Webkinzi? COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 613157
Da. COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 100206

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Mar 27 Mar 2012, 5:53 pm

imi dati adresa de mail ca si eu vreau sa organizez un concursCOMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  zinzimima Mar 27 Mar 2012, 6:32 pm

pufi09 a scris:imi dati adresa de mail ca si eu vreau sa organizez un concursCOMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 978826
contact@webkinzromania.ro

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  sely01 Mar 27 Mar 2012, 6:32 pm

SAU
webkinz.romania@yahoo.com
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Mar 27 Mar 2012, 7:34 pm

mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Mier 28 Mar 2012, 1:12 pm

pufi09 a scris:mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  sely01 Mier 28 Mar 2012, 1:35 pm

Cred ca poti prin mesaj privat,pe forum,dar sa vedem ce parerea are echipa Webkinz Romania Smile
sely01
sely01
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 225337

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Mier 28 Mar 2012, 2:23 pm

la voi e deschis saitul webkinz world?
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  merry777 Mier 28 Mar 2012, 7:25 pm

webkinz world imi merge.. da WKN nu..




Hai la conversatii ca aici nu e locul unde trebe' sa vb Wink

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Webkinz Romania Vin 30 Mar 2012, 12:22 pm

pufi09 a scris:mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
nu Rolling Eyes
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Vin 30 Mar 2012, 2:50 pm

Webkinz Romania a scris:
pufi09 a scris:mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
nu Rolling Eyes

DA NUI DELOC CORECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  merry777 Vin 30 Mar 2012, 7:02 pm

pufi09 a scris:
Webkinz Romania a scris:
pufi09 a scris:mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
nu Rolling Eyes

DA NUI DELOC CORECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ba este destul de corect Wink.

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  pufi09 Vin 30 Mar 2012, 7:15 pm

merry777 a scris:
pufi09 a scris:
Webkinz Romania a scris:
pufi09 a scris:mie numi merge mailul!!!

pot sa trimit concursul meu prin alta metoda?COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 170612
nu Rolling Eyes

DA NUI DELOC CORECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ba este destul de corect Wink.
dc?
pufi09
pufi09
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : In savana.Eu sunt Nala
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 185594

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Maria212212 Joi 19 Apr 2012, 8:09 am

uNDE TRIMITI IDEILE DE CONCURS?
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  zinzimima Joi 19 Apr 2012, 8:19 am

Maria212212 a scris:uNDE TRIMITI IDEILE DE CONCURS?
Scriu, si citez:
- Regulile, premiile si castigatorii vor fi alese tot de acesta.
- Concursul va dura 7 zile – de Joi, pana…Joi.
- Joi se anunta castigatorii, se dau premiile oferite de cel care a organizat, iar urmatorul Membru anunta urmatorul Concurs.
- Webkinz Romania va alege intodeauna urmatorul Membru, pentru Joia viitoare.
- Vrei sa organizezi si tu un concurs? Trimite-ne un e-mail la: contact@webkinzromania.ro

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII: - Pagina 5 Empty Re: COMENTARII / INTREBARI / DISCUTII:

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum