Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

2 participanți

In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  lavinia3000 Dum 29 Mai 2011, 7:55 pm

Ziar Desfiintat


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Dum 21 Aug 2011, 3:33 pm, editata de 1 ori
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Re: Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  lavinia3000 Dum 29 Mai 2011, 8:04 pm

Saptamana 1. a ziarului COPILARIA

Dupa cum stiti,in aceasta saptamana,mai exact 1 iunie,miercuri...are loc mult asteptata zi a copilului. Wink Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Baia Sprie,va organiza o intrecere a majoretelor si un cross pentru baieti.Acest concurs se va desfasura in cadrul scolii si in incinta orasului nostru.

Acest ziar este scris de noi toti!Asa ca va astept cu articole despre ce se intampla in scolile voastre dupa formularul:
Dupa cum stiti,in aceasta saptamana,mai exact 1 iunie,miercuri...are loc mult asteptata zi a copilului. ;)Scoala___________________,va organiza/va face_____________________________.Acest lucru se va desfasura in ____________________________. Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Re: Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  Misterio Dum 05 Iun 2011, 9:30 am

lavinia3000 a scris:Saptamana 1. a ziarului COPILARIA

Dupa cum stiti,in aceasta saptamana,mai exact 1 iunie,miercuri...are loc mult asteptata zi a copilului. Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat 84978 Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Baia Sprie,va organiza o intrecere a majoretelor si un cross pentru baieti.Acest concurs se va desfasura in cadrul scolii si in incinta orasului nostru.

Acest ziar este scris de noi toti!Asa ca va astept cu articole despre ce se intampla in scolile voastre dupa formularul:
Dupa cum stiti,in aceasta saptamana,mai exact 1 iunie,miercuri...are loc mult asteptata zi a copilului. ;)Scoala___________________,va organiza/va face_____________________________.Acest lucru se va desfasura in ____________________________. Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat 978826
scoala galati nr.7 va organiza/va face un concurs cu premii.acest lucru se va desfasura in(tr-o) zona libera, intr-u loc fara agitatie,inr-un camp
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Re: Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  lavinia3000 Dum 05 Iun 2011, 10:14 am

Ce mai este nou prin orasul vostru?
Activitati si lucruri in aer liber!
Dupa cum am auzit,in baia sprie se va face un centru pentru animale salbatice aduse de la gradina zoo din baia mare care s-a desfiintat
deabea astept!Smile
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 165103

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Re: Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  Misterio Dum 05 Iun 2011, 10:49 am

lavinia3000 a scris:Ce mai este nou prin orasul vostru?
Activitati si lucruri in aer liber!
Dupa cum am auzit,in baia sprie se va face un centru pentru animale salbatice aduse de la gradina zoo din baia mare care s-a desfiintat
deabea astept!Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat 978826
pai,m-am uitat putin prin ziare si am vazut ca politia rulala se va schimba,practic,nu prea multe.parca faceau renovari uneva :-? nu prea ma interesez ce e nou sincer
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat Empty Re: Ziarul Copilaria este Ziarul Desfiintat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum