Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

+25
Webkinz~Diamond
MaryaWebkinz
robynrobyn~robynrobyn
ionuteu
ane_maria
iulikutz
lawynya
alynutadraguta
deea98
deea99
Alexutssa
oana16
stefania223
amicool08998
sorinuta
Anazoe4ever
webkinzluci
LEXI2003
kytzybush
zinzimima
lorena.buta
stefanawebkinz
Stefzyk
merry777
Webkinz Romania
29 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  Webkinz Romania Vin 15 Iul 2011, 7:03 am

http://webkinzromania.ro/concursul-de-vineri/ Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 15308


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Vin 22 Iul 2011, 9:33 am, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  merry777 Vin 15 Iul 2011, 7:49 am

Eu as schimba in scoli ca in loc de tabla cu creta sa existe un tablou frumos cu peisaje,

creta sa se transforme intr-o bagheta magica , iar doamna profesoara sa fie o persoana amuzanta nu rea.....

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  Stefzyk Vin 15 Iul 2011, 8:23 am

In scoli as schimba decursul orelor : in loc sa stam sase ore nemiscati in banci, intr-o clasa plictisitoare, sa mergem in parcuri cu verdeata la ora de biologie, intr-o biblioteca la ora de romana... Astfel, profesorii ne vor dezvolta si creativitatea.
Cine a spus ca scoala nu poate fi distractiva si educativa in acelasi timp?

Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  stefanawebkinz Vin 15 Iul 2011, 9:28 am

Eu ma gandeam la pauze. Ar trebui sa fie putin mai lungi, adica sa iesim afara la fara 10 si sa intram la si 10. Unele ore ar trebui inlocuite cu altele mai distractive. Si in clase ar trebui sa fie in loc de banci niste scaune rotative ca sa ne mai distram.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  lorena.buta Vin 15 Iul 2011, 9:56 am

Eu as schimba ca la noi ( cum merg eu de la 8 - 12 ) Sa fie 8 - 15 , Pentru ca scoala este minunata , Toate invatatoarele sa fie bune si mai putine teme, sa nu mai fie batai in pauza si pauza de masa sa fie mai lunga deoarece cativa copii de la mine din clasa nu apuca sa manance in 5 minute asa ca raman flamanzi si unul a lesinat pentru ca nu a mancat ( Inclusiv eu )
lorena.buta
lorena.buta
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Eu sunt cea mai mare fana a Draculaurei pentru todeauna in tot universul !!!
Localizare Localizare : Undeva in Monster High
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174166

http://romania.forumatual.net/forum.htmc

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  zinzimima Vin 15 Iul 2011, 12:22 pm

Eu in majoritatea scolilor as schimba conditile din grpul sanitar.
As mai schimba un lucru.
Sa nu mai fie primiti in scoli batausi ca toti sa fim ca o familie.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  kytzybush Vin 15 Iul 2011, 12:49 pm

Eu as schimba conditiile de invatare...salariile profesorilor si unii profesori.As elimina unele ore nefolositoare cum ar fi Ed.Tehnologica,Ed.Civica,,,si altele.Ar trebui sa fie inlocuite cu mai multe ore de sport,de limba romana si de matematica pentru ca avem examene si trebuie sa stim mai multe.
kytzybush
kytzybush

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141190

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  LEXI2003 Vin 15 Iul 2011, 1:05 pm

eu as vrea ca in scoli sa nu mai fie batausi,copiii sa nu mai urle ca nebuni in clasa inainte de a veni doamna invatatoare ca ne pedepseste cu mainile sus,sa nu tot scuipe copiii pe jos pe scari numa saliva vad,sa nu mai arunce mancarea pe jos.



LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty scoala

Mesaj  webkinzluci Vin 15 Iul 2011, 1:10 pm

Eu as schimba la scoli sa facem mai multe drumeti nu sa stam doar in clasa Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 978826 .As mai schimba ca in curtea scoli sa fie puse mai multe lucruri distractive deoarece copii nu se pot juca fara ele. IUBESC Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 912474 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 100206 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 135961
webkinzluci
webkinzluci

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : bucuros
Localizare Localizare : cugir
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 140780

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concurs marti

Mesaj  Anazoe4ever Vin 15 Iul 2011, 2:05 pm

Si sa faca orele mai distractive. De ex. La matematica cand fac astia mici 5 plus 3 sa aduca o daia cu bile si sa mute bilele si copii sa zica rezultatul sau la romana cum am facut noi de cateva ori aruncam mingea de la unul la altul si cine prinde mingea trebuie sa raspunda la ce zice profesorul Very Happy .


Ultima editare efectuata de catre Anazoe4ever in Vin 15 Iul 2011, 2:10 pm, editata de 2 ori
Anazoe4ever
Anazoe4ever
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Foarte buna :)
KinzCash : 142750

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  sorinuta Vin 15 Iul 2011, 2:43 pm

eu as schimba daca as putea intro scoala profesorii sau invatatori rai in invatatorii buni si talentati la materia ce o predau! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 978826 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 100206
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  amicool08998 Sam 16 Iul 2011, 8:31 am

Eu as schimba metoda de studiu pentru ca multi profesori ne predau teorie si nu ne lasa sa facem proiecte. Un lucru inportant este si faptul ca unele teme pe care ni le dau profesorii sunt inutile si nu avem ce invata din ele. Pe de o parte temele ne ajuta sa retinem materia predata in clasa.
amicool08998
amicool08998
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :)) :) :D :*
Localizare Localizare : Home
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 148628

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  stefania223 Sam 16 Iul 2011, 9:59 am

Unele profesoare sunt prea exigente. As vrea ca toate profesoarele sa fie la fel de blande si bune ca celelalte...pentru ca , copilul va invata sa fie rautacios nu acel copil cum era inainte de scoala.
De exemplu daca copiii vad un lucru rau la o persoana ei...la randul lor fac aceleasi greseli amarnice.
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #7

Mesaj  oana16 Sam 16 Iul 2011, 1:19 pm

Parerea mea, este ca toti elevii ar trebui sa poarte aceasi uniforma,si sa nu permita intrarea cu telefoane mobile in scoli ,iin felul acesta respectul profesor \elev ar fi mai mare si nu ar mai exista diferenta intre elevii cu situatie materiala buna si cei fara posibilitati materiale.
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de vineri

Mesaj  sanzii Sam 16 Iul 2011, 5:18 pm

Eu as mai adauga in scoli o cantina, as face pauzele mai lungi, adica: iesim de la fara zece si intram la si cincisprezece, as pune biblioteci si cabinete medicale, nu as accepta batausi in scoala, dar in general, cel mai tare mi-ar pasa de igiena scolii si as mai pune paznici.

sanzii
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de vineri

Mesaj  Alexutssa Dum 17 Iul 2011, 2:03 pm

Like a Star @ heaven Pai,scoala mea are cam de toate: paznici, cabinet medical si pshihologic, biblioteca, cabinet de romana,laborator de fizica sau chimie...Imi place mult ideea lui Stefzyk.Mai putem merge la ora de geografie pe un deal, campie, munte de prin apropiere, la istorie putem merge la un muzeu, la educatie plastica la o expozitie de arta. Like a Star @ heaven

Alexutssa

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141810

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  deea99 Dum 17 Iul 2011, 2:54 pm

Ma gandesc ca ar trebui sa fie mai multe activitati extrascolare,sa fim implicati.De exemplu:echipa de fotbal,grup de majorete,cursuri de inot etc.Si m-am gandit la pranz...ar trebui sa avem o cantina cu mai multe feluri de mancare...nu cred ca e prea placut sa mananci paine si lapte in fiecare zi la scoala.Ar fi mai bine daca am avea un grup sanitar ingrijit,si am avea diverse laboratoare.Asta ar fi o scoala de vis la care inca visam! clap clap clap [quote]
deea99
deea99
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142360

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  deea98 Dum 17 Iul 2011, 3:35 pm

[quote="deea99"]Ma gandesc ca ar trebui sa fie mai multe activitati extrascolare,sa fim implicati.De exemplu:echipa de fotbal,grup de majorete,cursuri de inot etc.Si m-am gandit la pranz...ar trebui sa avem o cantina cu mai multe feluri de mancare...nu cred ca e prea placut sa mananci paine si lapte in fiecare zi la scoala.Ar fi mai bine daca am avea un grup sanitar ingrijit,si am avea diverse laboratoare.Asta ar fi o scoala de vis la care inca visam! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243
Heey!Mi-ai copiat numele Sad Sad Sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
deea98
deea98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : When I was born , the devil say ”Oh , competition!” =))
Localizare Localizare : Mooon xD pă lună`
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164714

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty concursul de vineri

Mesaj  alynutadraguta Mier 20 Iul 2011, 9:47 am

pai... eu am trecut clasa a 6-a si as schimba ceva in scoli .As vrea sa existe o cantina , bancile sa fie noi ,la fel si cartile , si ar fi mai frumos daca ar exista note numai de la 6 in sus Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 41447 si sa dam numai o teza intr-un an Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 978826 cam atat



P.S: mie imi pare ca uni copi ar displacea scoala fiind ca am citit niste texte si .... oricum e parerea lor , dar am vazut si altii carora le pasaConcursul de VINERI - Ziua Creativa #12 978826
alynutadraguta
alynutadraguta
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine si tot mai bine
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142970

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  lawynya Mier 20 Iul 2011, 10:16 am

sa fie puse termopane,sa avem fiecare elev cate un dulap ,sa avem un televizor in clasa cu un dvd ,la ora de informatica sa fie tot asa calculatoare performante si la ora de biologie sa mergem intro gradina de botanica si in loc de table cu creta sa avem table cu marcker Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 978826
lawynya
lawynya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : pitesti
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142870

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty scoala in mintea mea

Mesaj  iulikutz Mier 20 Iul 2011, 11:19 am

As schimba in scoli modul in care se preda :ar trebui sa se faca mai multe exercitii decat teorie deoarece asa se retine . Pauzele sa fie de 20 de minute si orele de 60 min. iar elevii, sa aiba pe holuri dulapul propriu incuiat deoarece furatul din timpul orelor de sport, etc. nu ar mai fi.

iulikutz

Stare de spirit Stare de spirit : mereu zambitoare
Localizare Localizare : pascani
KinzCash : 141310

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de Vineri

Mesaj  ane_maria Mier 20 Iul 2011, 1:29 pm

Eu sincera sa fiu as schimba la scoala salile de clasa si leas face mai mari.As mai schimba si cartile la fiecare an sa se cumpere unele mai noi .As mai face niste regulii ale scolii copii sa nu injure ,sa nu se bata , sa nu vb in oraiii si multe alte chestii care trebuie respectate.pa
ane_maria
ane_maria

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna
Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 140690

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  ionuteu Mier 20 Iul 2011, 4:08 pm

Scoala este institutia fara de care nu ai putea progreza (mintal) inainte .Eu as vrea ca unele materii sa fie reduse sau sa fie precum in alte tari , sa iti alegi un domeniu si sa urmezi doar materiile bazate pe acel domeniu,spun asta deoarece nu are rost sa progresezi foarte mult in unele materii daca nu au legatura cu viitorul..Ar mai trebuii adaugat programul AfterSchool din alte tari ,adica sa fie 2 luni scoala si 1 saptamana sa mergi intr-o tabara ,unde si acolo inveti dar mai deschis.Atat am avut de spus Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 2436942953 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 2436942953
ionuteu
ionuteu
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : baia mare
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 166565

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Eu as schimba....

Mesaj  robynrobyn~robynrobyn Mier 20 Iul 2011, 6:54 pm

As schimba perspectiva din care ne privesc profesorii(ne vad ca pe niste alintati) Embarassed si faptul ca fiecare clasa este numai in alb!Mi-ar place ca dirigintii/invatatoarele sa ne inteleaga si sa ne sustina,pentru ca noi reprezentam munca lor [img]https://2img.net/u/1211/24/35/18/smiles/94243.gif[/img]...si as vrea sa mergem in mai multe iesiri cu clasa(nu neaparat departe) Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
robynrobyn~robynrobyn
robynrobyn~robynrobyn
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ummm...plictisita rau de tot!
Localizare Localizare : brasov
KinzCash : 143989

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  MaryaWebkinz Mier 20 Iul 2011, 7:53 pm

cred ca as schimba...Fiecare elev are cate un calculator si coduri webkinz...Asa ar fii pauza(sa zicem 30 minute) daca au terminat vreo 2 fise de lucrat(sau 2 pagini in caiet mare)Asa ar fii totul frumos si am primii la desert Mere si webkinzi
MaryaWebkinz
MaryaWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :X:X:XPlay Webkinz:X:X:X:X
Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141100

http://www.vampiritele.blogspot.com

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  MaryaWebkinz Mier 20 Iul 2011, 7:55 pm

MaryaWebkinz a scris:cred ca as schimba...Fiecare elev are cate un calculator si coduri webkinz...Asa ar fii pauza(sa zicem 30 minute) daca au terminat vreo 2 fise de lucrat(sau 2 pagini in caiet mare)Asa ar fii totul frumos si am primii la desert Mere si webkinzi
MaryaWebkinz
MaryaWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :X:X:XPlay Webkinz:X:X:X:X
Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141100

http://www.vampiritele.blogspot.com

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de Vineri

Mesaj  TheSteph Joi 21 Iul 2011, 8:09 am

Eu as schimba in scoli urmatoarele lucruri :-pauza mai lunga;            
                          -sa se renoveze clasele in fiecare an
 -sa se dea fructe in fiecare zi la elevi;               
-sa
 se renoveze baile de la fiecare etaj
-sa existe mai multe cosuri de gunoi in curte;(sa nu se polueze atat de mult)

TheSteph
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty 51

Mesaj  Webkinz~Diamond Joi 21 Iul 2011, 9:35 am

Pe parcursul orelor, usile sa fie inchise cu un gardian pentru a ne pazi. La magazinele din scoala produsele sa fie verificate in fiecare zi. Fiecare clasa sa fie dotata cu toate lucrurile. Pe holuri sa existe camere de filmat. In pauze copii sa fie trimisi intr-o camera cu jocuri interactive. Peretii scolilor sa fie pictate.

Cuvinte : 56
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 154641

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty rekaalina

Mesaj  rekaalina Joi 21 Iul 2011, 9:57 am

As testa competentele profesorilor in fiecare an,daca nu vin cu idei noi,moderne,de calitate de ai invata pe copii i-as schimba pe ei,as schimba profesorii care vin la ore doar pentru a fi platiti,se prezinta cu hartiute,carnetele ca si suport de predare.

rekaalina

Localizare Localizare : bacau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 140890

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  deea99 Joi 21 Iul 2011, 4:33 pm

[quote="deea98"][quote="deea99"]Ma gandesc ca ar trebui sa fie mai multe activitati extrascolare,sa fim implicati.De exemplu:echipa de fotbal,grup de majorete,cursuri de inot etc.Si m-am gandit la pranz...ar trebui sa avem o cantina cu mai multe feluri de mancare...nu cred ca e prea placut sa mananci paine si lapte in fiecare zi la scoala.Ar fi mai bine daca am avea un grup sanitar ingrijit,si am avea diverse laboratoare.Asta ar fi o scoala de vis la care inca visam! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 94243
Heey!Mi-ai copiat numele Sad Sad Sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes[/quote sunt nascuta in 99 si nici nu stiam de tine cand m-am inregistrat
deea99
deea99
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142360

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  Patricia10ani Joi 21 Iul 2011, 8:42 pm

scoala mea e perfecta!Dar as pune o cantina,cu mancare buna!Sa fim obligati sa mancam fructele si legumele!Si sa nu mai faca pipi tiganii pe scari!Dar eu m-am mutat la liceu si nu se mai intampla asa ceva.As mai dori si saavem manuale impecabile,banci curate bureti schimbati de scoala lunar...Sa ni se faca sucuri de fructe proaspete la ora de sport.Sa ni se faca o piscina,un parc de distractii,o zona de joging,si ceva dulce si bun!Cluburi artistice...
Cursuri de bucatari de ex:de Sf Valentin sa facem torturi cu ce vrem noi de Paste intr-un fel de Craaciun turta dulce
Nu ar fi o scoala perfecta?
Patricia10ani
Patricia10ani
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine
Localizare Localizare : webkinz
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156795

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de Vineri-Ziua Creativa #12

Mesaj  coraobra Joi 21 Iul 2011, 9:18 pm

Eu doresc ca in fiecare scoala sa existe un chiosc cu dulciuri unde sa se vanda gogosi vanilate si infuriate,covrigi cu susan si mac,proaspeti scosi din cuptor.Imi doresc ca acolo sa gasim sucuri naturale de mere si portocale si clatite cu gem de visine,capsuni si cirese!

coraobra
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de Vineri-Ziua Creativa #12

Mesaj  Stefanut Joi 21 Iul 2011, 9:39 pm

Eu doresc ca in fiecare scoala sa existe un chiosc cu dulciuri unde sa se vanda gogosi vanilate si infuriate,covrigi cu susan si mac,proaspeti scosi din cuptor.Imi doresc ca acolo sa gasim sucuri naturale de mere si portocale si clatite cu gem de visine,capsuni si cirese!



PS;Vizitatorul coraobra eram eu!!!Mad

Stefanut
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Concursul de Vineri-Ziua Creativa #12

Mesaj  alexacheekygirl Joi 21 Iul 2011, 9:42 pm

Eu as schimba in scoli:
-as vrea sa fie pauza putin mai lunga
-la desert sa se dea fructe
-daca un elev ia o nota buna,sa i se dea ceva
-sa pun mai multe cosuri de gunoi
-copii sa fie mai educati
-sa exerseze cate putin acasa dupa teme
-as inventa ceva de invatat usor
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty concursul de vineri

Mesaj  dumitrita25 Vin 22 Iul 2011, 8:17 am

Eu in scoli as putea schimba totul daca as putea.
Pai,ne pregatirea de lectii pentru ca a devenit un accesoriu la moda.
Neglijenta fata de invatatori si de lucratorii din scoala.
Minciuna care elevi o mai spun cate o data ca sa scape ca nu sau pregatit de lectie
dumitrita25
dumitrita25
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : chisinau moldova
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 144957

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  Webkinz Romania Vin 22 Iul 2011, 9:46 am

Premiul merge la: robynrobyn~robynrobyn! Smile
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 741361
Trimite-ne un e-mail/offline/pm cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #12

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum