Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

+22
123andy
AlexxD
adelinabalerina
AnDrEi_WebKinz
stefi9325
Dogs-Are-Us
stefanawebkinz
LEXI2003
canary
llizza
arosu10
Irina
eliza gidoi
Maria212212
Nokia345
merry777
zinzimima
verona3
Rose_2011
Stefzyk
Misterio
Webkinz Romania
26 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Webkinz Romania Lun 22 Aug 2011, 10:53 am

Exclamation daca POZELE CU Webkinz nu sunt uploadate pe WR*, impreuna cu numele de pe Forum, acestea vor fii STERSE!!! Exclamation
* www.WebkinzRomania.ro/poze


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Lun 24 Oct 2011, 12:00 pm, editata de 3 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Misterio Lun 22 Aug 2011, 10:55 am

de ce?
app,unele poze le-am, uploadat pe imageshack pentru ca eu stiam ca le duce special pe site si nu ai link POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243te rog sa nu le stergi POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Stefzyk Lun 22 Aug 2011, 11:22 am

DE CE?!

serios acum, pana acceptati cine stie ce zi mai este?! imageshack e pt a folosi in acel moment. eu as zice NU chestia cu upload-arii pe WR... macar daca s.ar accepta automat sau ar sta cineva sa le accepte...
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Rose_2011 Lun 22 Aug 2011, 12:05 pm

ceee? nu pot sa cred! wow!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  verona3 Lun 22 Aug 2011, 12:09 pm

De ce? Sad
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178385

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Lun 22 Aug 2011, 12:44 pm

Acum, daca dia uplaud tio pune pe moment acolo in galerie Wink

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Misterio Lun 22 Aug 2011, 1:39 pm

stiu...nu e corect....VREM FREEDOM!
Misterio
Misterio
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 216613

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  merry777 Lun 22 Aug 2011, 1:47 pm

Deea acum nu pot sa le pun pe site ca nu am timp! Promit ca le voi pune cand voi avea! Te rog eu mult nu le sterge!!!! POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Nokia345 Lun 22 Aug 2011, 1:55 pm

Eu am pus......

dar nu prea imi pasa...... caci folosesc un singur magazin.....si nu am poza cu W acolo Neutral Neutral
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202225

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  merry777 Lun 22 Aug 2011, 2:06 pm

Deea am reusit sa pun pe site vreo 8-10 poze... Sper ca este bine! Voi mai pune cand am timp ! Acum atatea am reusit !

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Maria212212 Lun 22 Aug 2011, 3:47 pm

De ce?

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612

Toate pozele de pana acum?

Sau pozele de acum in colo?
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Lun 22 Aug 2011, 3:49 pm

de acum incolo toate pozele cu webkinz

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Maria212212 Lun 22 Aug 2011, 3:51 pm

AAA

Atunci este minunat!

Trebuie sa astepti mai mult dar asta este..
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty nu inteleg

Mesaj  eliza gidoi Lun 22 Aug 2011, 4:06 pm

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 nu inteleg adica trebuei inainte sa punem pozele la magazine trebuei sa le postam pe webkinz romania?ca eu mai am poze la magazine si cu altceva nu numai cu webkinz si nu vreau sa le stergeti
eliza gidoi
eliza gidoi
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela...Mereu!
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153150

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Lun 22 Aug 2011, 4:14 pm

1.Nu dureaza mult deloc. Se pun imediat Wink
2.Nu intelegeci nimic: Daca comanda e cu webkinz, trebuie sa puneti poza acolo si sa-i luati linkul si s-o puneti sau cum faceti voi. Daca nu e cu webkinz nu se sterge

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Webkinz Romania Lun 22 Aug 2011, 5:15 pm

zinzimima a scris:1.Nu dureaza mult deloc. Se pun imediat POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 84978
2.Nu intelegeci nimic: Daca comanda e cu webkinz, trebuie sa puneti poza acolo si sa-i luati linkul si s-o puneti sau cum faceti voi. Daca nu e cu webkinz nu se sterge
EXACT!
pozele de acum incolo, nu cele vechi, iar poza apare IMEDIAT, exact ca pe imageshack POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 84978
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Irina Mier 24 Aug 2011, 8:02 pm

Deea, scuze, dar nu cred ca ma pot obisnuii cu ideea asta... poti sa stergi comenzile, dar dupa ce le salveaza clientii, dupa nu ma intereseaza de ele Neutral
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  arosu10 Mier 24 Aug 2011, 8:25 pm

Webkinz Romania,nu va suparati.
Daca avem imagini mai vechi pe imageshack trebuie sa le punem iar pe Webkinz Romania?
Daca fac niste poze trebuie neaparat sa le pun acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  arosu10 Mier 24 Aug 2011, 8:26 pm

Webkinz Romania,nu va suparati.
Daca avem imagini mai vechi pe imageshack trebuie sa le punem iar pe Webkinz Romania?
Daca fac niste poze trebuie neaparat sa le pun acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826

arosu10
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Un nou inceput..
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 185707

http://webkinz-123.forumgratuit.ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Maria212212 Mier 24 Aug 2011, 8:27 pm

arosu10 a scris:Webkinz Romania,nu va suparati.
Daca avem imagini mai vechi pe imageshack trebuie sa le punem iar pe Webkinz Romania?
Daca fac niste poze trebuie neaparat sa le pun acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826



Daca faci de acum incol-o poze trebuie sa le pui pe Webkinz Romania.

Cele vechi nu o sa se stearga.POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 84978

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Sper ca Webkinz Romania sa nu se supere pe mine ca te-am ajutat.
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Webkinz Romania Mier 24 Aug 2011, 9:28 pm

Irina a scris:Deea, scuze, dar nu cred ca ma pot obisnuii cu ideea asta... poti sa stergi comenzile, dar dupa ce le salveaza clientii, dupa nu ma intereseaza de ele POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 244133
de ce nu? ce e asa greu de pus acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 895327 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 642450

da Maria212212, e bine POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 24221
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Irina Joi 25 Aug 2011, 3:48 pm

Webkinz Romania a scris:
Irina a scris:Deea, scuze, dar nu cred ca ma pot obisnuii cu ideea asta... poti sa stergi comenzile, dar dupa ce le salveaza clientii, dupa nu ma intereseaza de ele POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 244133
de ce nu? ce e asa greu de pus acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 895327 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 642450

da Maria212212, e bine POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 24221
E foarte greu sa te obisnuiesti cu ceva nou... adik ai fost invatat sa stai pe ceva sh dupa sa trebuiasta sa intrii pe altceva e greu sa te obisnuiesti Smile
Irina
Irina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : We believe the liars , trust the backstabbers , and like the heartbreakers -.-
Localizare Localizare : Rosewood :-x.
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 224075

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Maria212212 Joi 25 Aug 2011, 3:51 pm

Irina a scris:
Webkinz Romania a scris:
Irina a scris:Deea, scuze, dar nu cred ca ma pot obisnuii cu ideea asta... poti sa stergi comenzile, dar dupa ce le salveaza clientii, dupa nu ma intereseaza de ele POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 244133
de ce nu? ce e asa greu de pus acolo? POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 895327 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 642450

da Maria212212, e bine POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 24221
E foarte greu sa te obisnuiesti cu ceva nou... adik ai fost invatat sa stai pe ceva sh dupa sa trebuiasta sa intrii pe altceva e greu sa te obisnuiesti POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826



E simplu!

E CA PE IMAGESNACK,dAR E WebkinzRomania

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Maria212212 Joi 25 Aug 2011, 3:52 pm

Nu e mare lucru!POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 978826
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  llizza Vin 26 Aug 2011, 6:10 pm

se pare ca unora nu prea le surade ideea Neutral
llizza
llizza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : This is my moment for life
Localizare Localizare : undeva in propria mea lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 164399

https://www.youtube.com/user/petlover1700

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  canary Vin 26 Aug 2011, 7:28 pm

Deea daca pun o poza gif pe webkinzromania.ro merge ?Adica se misca pozele daca le pun pe forum?
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Rose_2011 Vin 26 Aug 2011, 7:32 pm

canary a scris:Deea daca pun o poza gif pe webkinzromania.ro merge ?Adica se misca pozele daca le pun pe forum?

nu, pui fiecare poza din gif pe webkinz, iar apoi mergi pe tinypic si ii dai upload
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  canary Vin 26 Aug 2011, 7:48 pm

Rose_2011 a scris:
canary a scris:Deea daca pun o poza gif pe webkinzromania.ro merge ?Adica se misca pozele daca le pun pe forum?

nu, pui fiecare poza din gif pe webkinz, iar apoi mergi pe tinypic si ii dai upload
ok mersi am crezut ca merge
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  canary Sam 27 Aug 2011, 10:28 am

Deea e bine unde pun pozele de la magazinul meu?
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Rose_2011 Sam 27 Aug 2011, 10:30 am

canary a scris:Deea e bine unde pun pozele de la magazinul meu?

Da, ca doar le pui pe Webkinz Romania
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  canary Sam 27 Aug 2011, 10:33 am

Rose_2011 a scris:
canary a scris:Deea e bine unde pun pozele de la magazinul meu?

Da, ca doar le pui pe Webkinz Romania
deci totul e bine nu-mi sterge magazinul nu?
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Rose_2011 Sam 27 Aug 2011, 10:36 am

canary a scris:
Rose_2011 a scris:
canary a scris:Deea e bine unde pun pozele de la magazinul meu?

Da, ca doar le pui pe Webkinz Romania
deci totul e bine nu-mi sterge magazinul nu?

Da
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  LEXI2003 Joi 01 Sept 2011, 12:09 pm

wr te rog nu sterge pozele mele ca eu doar acum am vazut mesajul le incarc maine
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Webkinz Romania Joi 01 Sept 2011, 12:17 pm

pozele care le faci de acum incolo, NU cele vechi POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 84978
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  stefanawebkinz Lun 05 Sept 2011, 6:53 pm

Deea, te rog iarta-ma ca nu am pus pozele de la magazinul meu pe Webkinz Romania te rog iarta-ma ca eu de abia acum am vazut masajul acesta. Te rog frumos Deea nu-mi sterge pozele de la magazin. Si am o intrebare: mai intai pun poza la magazin sau pe site.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Lun 05 Sept 2011, 7:27 pm

Pe site, apoi dai click pe poza din galerie si dai copy/paste la link

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  stefanawebkinz Mar 06 Sept 2011, 6:27 am

deci, mai intai le pui pe webkinz romania si dupa aia dai copy la linkul pezei si-l pui la magazin?

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Mar 06 Sept 2011, 7:19 am

Cum se face:
- scrie la Descriere OBLIGATORIU numele tau de pe Forum (altfel vom sterge poza!)*
- apasa Browse, alege poza, apoi Upload
– o sa iti apara mesajul “Felicitari!”
– apoi poza o sa apara in Galerie, aici, mai jos
– daca poza nu are legatura cu Webkinz, nu respecta regulile sau exista deja la “Trimise de Copii!” = aceasta va fii stearsa

Ca sa folosesti LINK-ul pozei, apesi pe poza si copiezi link-ul care apare: http:// etc.

Poti folosi acest Link ORIUNDE vrei, nu doar pe Webkinz Romania

Adu-ti si prietenii sa isi puna imaginile, e usor


Cum pui poza pe Forum:
- scrie la Descriere OBLIGATORIU numele tau de pe Forum (altfel vom sterge poza!)*
- apoi uploadeaza poza, apasa pe ea dupa ce apare in galerie
– copiezi link-ul

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  stefanawebkinz Mar 06 Sept 2011, 7:22 am

deci pun pozele pe webkinz romania si dupa aia dau sa copiez linkul pozei cum faceam eu?

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Mar 06 Sept 2011, 7:25 am

Ai citi ce scrie mai sus macar?

Acolo scrie tot:
Cum se face:
- scrie la Descriere OBLIGATORIU numele tau de pe Forum (altfel vom sterge poza!)*
- apasa Browse, alege poza, apoi Upload
– o sa iti apara mesajul “Felicitari!”
– apoi poza o sa apara in Galerie, aici, mai jos
– daca poza nu are legatura cu Webkinz, nu respecta regulile sau exista deja la “Trimise de Copii!” = aceasta va fii stearsa

Ca sa folosesti LINK-ul pozei, apesi pe poza si copiezi link-ul care apare: http:// etc.

Poti folosi acest Link ORIUNDE vrei, nu doar pe Webkinz Romania

Adu-ti si prietenii sa isi puna imaginile, e usor


Cum pui poza pe Forum:
- scrie la Descriere OBLIGATORIU numele tau de pe Forum (altfel vom sterge poza!)*
- apoi uploadeaza poza, apasa pe ea dupa ce apare in galerie
– copiezi link-ul

Si daca tot nu intelegi, da

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Dogs-Are-Us Mar 06 Sept 2011, 8:05 am

Forte tare Smile
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  stefi9325 Mar 06 Sept 2011, 9:00 am

silent POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 341521 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 244133 Embarassed Rolling Eyes deea,problema mea e ca eu am virusat pc-ul,iar tata nu ma poate ajuta deoarece el are laptopul iar pc-ul e al meu acum si merge ff greu,si cand intru sa uploadez pe wr mi se blocheaza, din cauza pc-ului,scz ca nu pot sa mi le pun pe wr! plsss numi sterge pozele!POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 170612 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 15308 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 15308 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 15308 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 781592 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 781592 pale POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 613157 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243 POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 458243POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 912474
stefi9325
stefi9325
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : MAI BINE TAC SI NU ZIC NIMIC
Localizare Localizare : faci stanga pe langa benzinarie,faci dreapta,te invarti de cateva ori pe langa market si ma gasesti pe acoperisul blocului din fata!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 148152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Webkinz Romania Joi 08 Sept 2011, 2:30 am

se vor sterge, ne pare rau Exclamation
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Dogs-Are-Us Joi 08 Sept 2011, 8:19 am

Chiar si cele care nu sunt cu webkinz trebuie uploadate acolo?
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Joi 08 Sept 2011, 9:07 am

Cele care sunt cu Webkinz le uplaudezi pe: WebkiznRomania
Cele care nu sunt cu Webkinz: pe imageshak sau tinipic sau pe ce vrei tu

PS:daca pozele sau desenel nu sunt cu webkinz dra sunt pentru un concurs de pe forum tot pe WR le pui

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Dogs-Are-Us Joi 08 Sept 2011, 9:08 am

zinzimima a scris:Cele care sunt cu Webkinz le uplaudezi pe: WebkiznRomania
Cele care nu sunt cu Webkinz: pe imageshak sau tinipic sau pe ce vrei tu

PS:daca pozele sau desenel nu sunt cu webkinz dra sunt pentru un concurs de pe forum tot pe WR le pui
Multumesc
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  stefi9325 Vin 09 Sept 2011, 12:39 pm

yupiiiiiiiiiiiii acum imi merge POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! 895327
stefi9325
stefi9325
Mazin' Hamster
Mazin' Hamster

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : MAI BINE TAC SI NU ZIC NIMIC
Localizare Localizare : faci stanga pe langa benzinarie,faci dreapta,te invarti de cateva ori pe langa market si ma gasesti pe acoperisul blocului din fata!
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 148152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Dogs-Are-Us Dum 11 Sept 2011, 8:38 am

Felicitari!
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Vin 16 Sept 2011, 6:19 pm

NU sunt de acord cu asta , dar nu vreau advertisment.
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  zinzimima Vin 16 Sept 2011, 6:20 pm

Inca unul...

Ce e atat de greu? Rolling Eyes

Daca nu va place, nu mai faceti poze cu webkinz

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!! Empty Re: POZELE CU W daca nu sunt uploadate pe WR vor fii STERSE!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum