Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

+16
verona3
sorinuta
zinzimima
oana16
AnaCool123
AndreeaAnty
deea98
ralucah
AnDrEi_WebKinz
Maria212212
sanziiana
stefania223
canary
loveemily
lililoli
Webkinz Romania
20 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  Webkinz Romania Vin 26 Aug 2011, 10:02 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-vineri/ study


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Vin 02 Sept 2011, 12:29 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  lililoli Sam 27 Aug 2011, 7:35 am

Sufletul meu este alb si are cateva pete mici si negre, dar se duc la spalat sufletul meu este mare si darnic are si niste pete rosiatice de putina gelozie pe copii mai mici, dar se duc la frecat. Sufletul mi-e deschis 12/7
lililoli
lililoli
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : lililoli™☺
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158993

http://moda-iubireamea.blogratuit.ro/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  loveemily Sam 27 Aug 2011, 10:07 am

Nu sunt un inger ca sufletul meu sa fie curat mai bine spus este patat cu negru decat sa fie alb,greselile se fac mai usor decat faptele bune,as vrea sa am sufletul curat dar nu pot. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 170612
loveemily
loveemily
Webkinz Caring Valley
Webkinz Caring Valley

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : focsani
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 151754

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  canary Sam 27 Aug 2011, 10:13 am

Sufletul meu nu e bun dar nici rau sufletul meu este asa cum este si ma bucur ca-l am asa si nu altfel.Adica plin de rautate si fara bunatate,dar sufletul meu are de toate!
canary
canary
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 207296

http://www.webkinz.com/ro_ro/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  stefania223 Sam 27 Aug 2011, 10:24 am

Sufletul meu este echilibrat,un amestec de putin rau si multa bunatate.
O sa ma multumesc cu el asa pentru ca eu vreau sa raman o fata buna si cu sufletul mereu insorit si sa nu calc in pacate.
stefania223
stefania223
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita | happy :) -_-"
Localizare Localizare : In lumea nevazuta...
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 159053

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Concursul de Vineri

Mesaj  sanziiana Sam 27 Aug 2011, 11:59 am

Sufletul meu este curat ca lacrima si are niste ganduri bune. Sufletul meu arata ca un camp plin cu flori si fluturasi, cu copaci in care sunt pasari ce cipiresc. Mai este si soarele cel stralucitor care ma incalzeste cand sunt mahnita. Dar cand sunt trista, in sufletul meu se petrece o ploaie foarte mare cu tunete si fulgere si nu se mai opreste pana cand nu ma mai fac din nou bucuroasa. Smile I love you cheers


Ultima editare efectuata de catre sanziiana in Mar 30 Aug 2011, 9:17 pm, editata de 1 ori
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  Maria212212 Sam 27 Aug 2011, 4:19 pm

Un om frumos si bine imbracat nu are neaparat sufletul curat


Ultima editare efectuata de catre Maria212212 in Lun 29 Aug 2011, 7:03 am, editata de 1 ori (Motiv : Am gresit un cuvant)
Maria212212
Maria212212
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : Pe webkinz XD
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202834

http://www.wix.com/iuliamaria64/webkinz-maoko

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 27 Aug 2011, 4:54 pm

Sufletul meu este negru , dar nu este alb! In veci voi fi rau , ca asa sunt eu , rau fara suflet , desi incerc , ma enervez si injur. Dar nimic nu se intampla , cu timpul. Tot patat voi fi si nu curat! Este adevarat , am mai multe rautati decat bunati ... Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 170612


Ultima editare efectuata de catre AnDrEi_WebKinz in Lun 29 Aug 2011, 4:57 pm, editata de 1 ori
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  ralucah Sam 27 Aug 2011, 7:45 pm

Sufletul meu este impartit in doua bucati: partea buna si partea rea.Toti stim ca nu poti sa fi cel mai bun om decat Dumnezeu,noi avem in gand si niste rele,dar macar incercam sa fim mai buni,asa sunt si eu.

ralucah
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 141960

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  deea98 Lun 29 Aug 2011, 2:10 pm

Nu as putea zice ca sufletul meu e curat , e mai mult patat decat alb. Petele nu merg la spalat , mai iese cate una - doua mica , dar celelalte acolo raman . Incerc sa fiu buna dar nu reusesc , macar 10 greseli fac intr-o zi.Nu m-as schimba nici macar daca mi-ai da TOATA averea ta ! Nici un om fara greseli nu e om!
deea98
deea98
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : When I was born , the devil say ”Oh , competition!” =))
Localizare Localizare : Mooon xD pă lună`
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 164714

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty concursul de vineri

Mesaj  AndreeaAnty Lun 29 Aug 2011, 4:58 pm

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 224293 EU AM UN SUFLET BUN INSORIT PLIN DE VESELIE .SUFLETUL MEU E PLIN DE POEZIE SI IN EL FLUTURASI ZBOARA VESELI FLORILE ZAMBESC LA SOARE sunny , DAR CATE O DATA APAR NORI CU TUNETE SI FULGERE Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 170612 DAR NU DUREAZA MULT PESTE PUTIN TIMP IESE INAPOI SOARELE Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 978826SI TOTUL E VESEL .EU SUNT SI VREU SA RAMAN MEREU O FATA BUNA CU SUFLETUL CURAT CA LACRIMA SI SUFLETUL MEU PRIMESTE PE ORICINE IN EL BUCUROS. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 41835
AndreeaAnty
AndreeaAnty

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : suceava burdujeni
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 139810

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  AnaCool123 Mar 30 Aug 2011, 10:11 am

Sufletul meu nu este pur, ca al oricarei persoane , dar in inauntrul meu predomina mila si bunatatea angel
AnaCool123
AnaCool123

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140780

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  oana16 Mar 30 Aug 2011, 3:17 pm

Sufletul meu e deschis pentru orcine,sufletul e rusu ca sangele din interiorul meu dar cei necuvinvosi vin si strica orce prietenia acesta care dezvaluie indentitate si sufletul care ne dezvolta in sinea noastra si trebuie sa iubim orce fiinta orce animal orrce planta ,asta este intitatea dar in cuvinte nu e dintitate in suflet e intentitatea care ar vrea sa dezvoluie ce are in sinea sa......
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158564

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  zinzimima Mier 31 Aug 2011, 7:50 am

Sufletul meu este ca o panza, curata si neinteleasa, plin de veselie (ca al oricarui copil) si, desi e alb, el ascunde un curcubeu.

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  sorinuta Mier 31 Aug 2011, 6:54 pm

sufletul ...sufletul meu........pai:nu pot spune ca este curat pentru ca nu sunt inger...nu pot spune ca este murdar pentru ca nu fac mari pacate.Mai exact sufletul meu este intr-un colt de inima unde fiecare pacat , fiecare fapta buna ,fiecare sentiment ,fiecare gand ramane pastrat fara sa fie judecat. silent
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  verona3 Mier 31 Aug 2011, 8:22 pm

Sufletul meu e ca un norisor alb si pufos, ce se inchide putin la culoare uneori, atunci cand fac rele, doar sunt un copil ...
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178385

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty ziua creativa #18

Mesaj  kytzybush Mier 31 Aug 2011, 10:13 pm

Sufletul meu este inchis cu un lacat,dar cheia doar familia si prietenii stiu unde este ascunsa! thumb up Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 912474 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 537418
kytzybush
kytzybush

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141190

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Concursul de vineri

Mesaj  Alexutssa Mier 31 Aug 2011, 11:29 pm

Like a Star @ heaven Nu ma judeca dupa infatisare! Uita-te in sufletul meu, sunt sigura ce vei gasi o prietena adevarata acolo. Like a Star @ heaven

Alexutssa

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Localizare Localizare : Iasi
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141810

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  Webkinz~Diamond Joi 01 Sept 2011, 8:54 am

Sufletul meu este ca o usa. Cand fac pacate bat un cui in usa, dar cand il scot, gaura tot ramane! Pentru ca fapta rea a fost facuta. Cand fac o fapta buna, Dumnezeu bate la usa si ii deschid!



40 CUVINTE.
Cam nebunesc, dar merge!
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 154641

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  andabin Joi 01 Sept 2011, 11:10 am

Sufletul meu mare si milos e bun cu cei care au boli, dar in special cu familia si animalele. Cateodata mai face si greseli si, cand e suparat se incuie cu un lacat si se ascunde. Cateodata nici nu mai stiu ce sa fac cand nu il gasesc ,nu pot face nimic.Dar atat o sa stiu cand se va stinge nu voi gasi nici unul ca el. Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 170612





Il iubesc!!!! I love you
andabin
andabin
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : <3super vesela<3
Localizare Localizare : Baia Mare
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148216

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  Webkinz Romania Vin 02 Sept 2011, 1:00 pm

Premiul merge la: sanziiana si verona3! Smile
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 741361
Trimite-ne un e-mail/offline/pm cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #18

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum