Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

+16
Lyna24
iulia2000b
Dogs-Are-Us
ralucah
kytzybush
lililoli
andrada.webkinz
oana16
merry777
MaryaWebkinz
zinzimima
Rose_2011
AnDrEi_WebKinz
stefanawebkinz
WatchMex3
Webkinz Romania
20 participanți

In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Webkinz Romania Joi 08 Sept 2011, 8:53 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-joi/ alien


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Sam 24 Sept 2011, 7:33 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 223209

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  WatchMex3 Joi 08 Sept 2011, 9:15 pm

alexademz [ numele de cont webkinz ]


Pai , eu as vrea sa ma fac cantareata , actrita sau pshiholog .... nu ma pot decide

Dar meseria care mi-o doresc e cea de cantareata ...
Eu zic ca am o voce frumoasa , parintii la fel si totii prietenii si cunoscutii care m-au ascultat .. chiar si profesorii ...
Daaca atat de multe persoane au spus asta .. eu de ce sa nu ii cred?
Voi face orice sa imi indeplinesc visul de a deveni o cantareata buna ...
Cred in visul meu si nu voi renunta niciodata la el Smile
WatchMex3
WatchMex3
Lil'Kinz
Lil'Kinz

KinzCash : 141003

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  stefanawebkinz Vin 09 Sept 2011, 6:52 am

LUANA2001



Eu as vrea sa ma fac veterinar ca sa ajut animalutele pentru ca eu iubesc animalutele. Sunt mici si adorabile. Sau as vrea sa ma fac actrita pentru ca mama spune ca joc bine.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331433

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Vin 09 Sept 2011, 7:15 am

Cand ma voi face mare , eu doresc sa fiu pompier , deoare ce vreau sa ajut animale , dar si oameni. Asta este visul meu!


andreutz112
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239693

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Rose_2011 Vin 09 Sept 2011, 7:57 am

scumpikanimalwebkinz

Eu una stiu un singur lucru ca nu am reusit sa ma decid...fiindca ca vreau sa fac si facultatea de matematica, dar si cea de studii politice....deci in final daca nu sunt descalificata eu imi doresc sa ajung un mare matematician....pentru ca imi place foarte mult aceasta materie si in totdeauna mi-am dorit sa ajung mai mare ca Arhimede, dar si un presedinte sau macar un om din guvern, fiindca mi-as dori sa schimb multe lucruri in tara sau poate chiar si in lume....
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248495

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  zinzimima Vin 09 Sept 2011, 8:13 am

zinzimima

Ar fi doua slujbe pe care as vrea sa le am. Dar, trebuie sa ma decid, acele doua ar fi Veterinar sau Jurnalista. Cel mai mult as vrea sa devin jurnalista prin urmatoarele etape: Emisiune la radio, luat interviuri si emisiune la televizor, chiar daca va dura mult sa invat si sa parctic. A, da, sa spun si motivul. Pai..imi place sa vorbesc, si de cele mai multe ori n-am cu cine. Imi place sa cunosc oamnei noi mai ales luandule interviurile si mai ales mi-ar placea sa ma vad la televizor, indiferent cati bani as castiga.
As spera sa se poata indeplini acest vis ascuns in nori

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615452

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  MaryaWebkinz Vin 09 Sept 2011, 11:41 am

Eu as vrea sa fiu programator pe calculator...


As face MII de jocuri de gen Webkinz.
Am un caine,Naby,Bichon Frise si as vrea sa il fac si pe el in jocuri...
:X:X:X
va pup,
Maria .
MaryaWebkinz
MaryaWebkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : :X:X:XPlay Webkinz:X:X:X:X
Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141400

http://www.vampiritele.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  merry777 Vin 09 Sept 2011, 12:22 pm

Cand voi fii mare vreau sa fiu politista ! Vreau sa scap tara asta de toti hotii si persoanele care fac rau ! Astfel vom trai mult mai bine ! CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 41447





Nume de pe webkinz : mariucaelena2000

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450598

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  oana16 Vin 09 Sept 2011, 12:32 pm

oana16
Eu vreau sa viu cand voi fii mare avocat,e o slusba grea trebuie sa stiii toate elgiel pe derost si pentru fiecare caz reusit priesti euro dolari sau miliarde.Cu o meserie asa de grea vei avea bani sati intretii familia ta proprie.Aceasta concluzie e de ne schimbat.Multumesc pentruca mati ascultat si bafta tuturos succes!
oana16
oana16
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 158864

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  andrada.webkinz Vin 09 Sept 2011, 6:39 pm

as vrea sa ma fac invatatoare de matematica pentru ca stiu foarte bine matematica

sau as mai putea face veterinar ca imi este mila de animalele care sufera


andrada.webkinz
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176469

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  lililoli Sam 10 Sept 2011, 3:02 pm

MaryaWebkinz a scris:Eu as vrea sa fiu programator pe calculator...


As face MII de jocuri de gen Webkinz.
Am un caine,Naby,Bichon Frise si as vrea sa il fac si pe el in jocuri...
:X:X:X
va pup,
Maria .

Trimite-mi te rog poze cu Naby prin PM CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 978826 CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 615872
lililoli
lililoli
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : lililoli™☺
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 159293

http://moda-iubireamea.blogratuit.ro/

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  kytzybush Sam 10 Sept 2011, 4:14 pm

Eu cand voi fii mare as vrea sa devin coafeza pentru ca mama mea lucreaza la un coafor si de 9 ani am invatat sa fac foarte multe coafuri frumoase(parerea mea).si cel mai mult imi place la slujba asta ca oamenii dupa ce pleaca iti multumesc(iar eu ma simt foarte bine cand cineva imi multumeste,asta inseamna ca le place munca mea!) Very Happy yes Smile
kytzybush
kytzybush

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa
Localizare Localizare : Zalau
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141490

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  ralucah Sam 10 Sept 2011, 6:03 pm

Eu vreau sa ma fac doctor de animale deoarece iubesc animalele la nebunie! love love love
Atunci cand un caine CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 277302 CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 277302 este ranit sau bolnav mi se rupe inima
sau profesoara de mate deoarece imi place matematica si am luat numai 10 , dar mai mult doctor de animale Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ralucah
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 142260

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Dogs-Are-Us Dum 11 Sept 2011, 8:40 am

Eu cand vreau sa ma fac mare vreau sa fiu scriitoare pentru ca lumea sa ma ia in serios si scriind ma simt libera sa spun lumii ceea ce gandesc... Si in acest fel oamenii isi vor amintii ca am trait odata, nu am fost ca o umbra data uitarii Smile Smile Smile Smile
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 173087

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re:

Mesaj  iulia2000b Dum 11 Sept 2011, 12:04 pm

Eu vreau sa ma fac un mare neurochirurg.CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 84978 De ce? Pentru ca vreau sa fiu prima care gaseste remediul pentru AlzhaimerCONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 94243 , pentru ca vreau sa-i scap pe oameni de tumorile ale cat niste mingi de baseball.lol! Vreau se vindec toate bolile de creier, sa fiu cea mai buna in acest domeniu! Si vreau sa apar pe coperta revistei de neurochirurgie.

PS: in plus, imi place uniforma!CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 24221
iulia2000b
iulia2000b

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happyness
Localizare Localizare : Buzau
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 150583

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Lyna24 Lun 12 Sept 2011, 10:15 pm

Eu as vrea sa devin un designer de moda renumit!Sa fac haine pentru vedete,familie....etc!Sunt tot felul de materiale care imi mangaie usor mainile.....ador moda! CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 615872

Lyna24

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy...:D
Localizare Localizare : -
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 139310

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  printesaligia Mar 13 Sept 2011, 8:29 am

reporter!pt.ca-mi place sa interveviez si pentu a fi reporter trebuie sa umblii prin toata lumea,sa cunorti vedete si altele!ar fi minunat!
printesaligia
printesaligia
Lil'Kinz
Lil'Kinz

KinzCash : 141660

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Nokia345 Mar 13 Sept 2011, 1:29 pm

Nokia345


Eu as vrea sa ma fac Geek IT !! Ador calculatoarele si eu treiesc mereu intro lume cibernetica, virtuala, cu multi mega bitz pe langa mine .... Calculatorul e lumea mea..... acolo se intampla totul....... sa tastez toata ziua la taste....... Cool Twisted Evil
Nokia345
Nokia345
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Rainy as always
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 202525

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Dogs-Are-Us Mar 13 Sept 2011, 8:21 pm

Dogs-Are-Us a scris:Eu cand vreau sa ma fac mare vreau sa fiu scriitoare pentru ca lumea sa ma ia in serios si scriind ma simt libera sa spun lumii ceea ce gandesc... Si in acest fel oamenii isi vor amintii ca am trait odata, nu am fost ca o umbra data uitarii Smile Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre Dogs-Are-Us in Vin 16 Sept 2011, 6:22 am, editata de 1 ori
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 173087

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  printesaligia Mier 14 Sept 2011, 5:57 pm

apropo,imi tin pumnii!
printesaligia
printesaligia
Lil'Kinz
Lil'Kinz

KinzCash : 141660

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  sorinuta Mier 14 Sept 2011, 8:25 pm

sorinuta


ei bine eu nu stiu sigur ce as vrea sa ma fac .... Smile as vrea si veterinar sau cantareata sau actorita sau ]arhitector....dar ma-i mult ma bazez pe pictorita deoarece imi doresc mult ca desenele mele sa fie apreciate si prin acest lucru ma simt libera ,relaxata .fara griji. .Si ...cam atata Arrow Arrow chiar nu stiu ce ma voi face ...voi vedea eu pe parcursul vietii ce imi va pregatii...
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 143210

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Vreau sa fiu...

Mesaj  Ralyu03 Mier 14 Sept 2011, 9:59 pm

Nume cont webkinz Ralyu03


Cand voi creste mare as dori sa ma fac pompier,medic,cantaret,aviator si medic veterinar!(am timp in toata viata mea)...
Dupa ce inchei aceste slujbe si voi fi un mic "erou" prin comunitatea noastra,pot sa ma fac un producator de sucuri...iar cand o sa fiu batran o sa-mi adun toate experientele la olalta si pot crea unele dintre cele mai frumoase si reusite jocuri!


Cand voi fi mare as dori sa realizez ceva in viata CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 978826 CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 895327
Ralyu03
Ralyu03

Stare de spirit Stare de spirit : Foarte buna!!!
Localizare Localizare : Webkinz World
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 141320

http://In curand...

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Castigatorul este....

Mesaj  lililoli Joi 15 Sept 2011, 12:21 pm

Castigatorul este iulia2000b CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) 741361te rog trimite-mi un PM cu numele de pe webkinz pentru ati trimite premiul. trebuie sa dai accept la cererea mea de prietenie de pe webkinz. Felicitari tuturor participantilor!
lililoli
lililoli
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : lililoli™☺
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 159293

http://moda-iubireamea.blogratuit.ro/

Sus In jos

CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli) Empty Re: CONCURS Joi #21: "Vreau sa fiu..." (lililoli)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum