Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

+28
sorinuta
andabin
alexacheekygirl
fLily
Rose_2011
eliza gidoi
bidrye
Jasmine0246
buburuxi
andrada.webkinz
robynrobyn~robynrobyn
Webkinz~Diamond
AnDrEi_WebKinz
DeutzaSkumpika
stefanawebkinz
Rusu Daniela
6teob
ralucah
Dogs-Are-Us
Delya
sanziiana
kittykems
Patricia10ani
merry777
Stefzyk
Alexandru2002
zinzimima
Webkinz Romania
32 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Webkinz Romania Vin 04 Noi 2011, 11:04 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-vineri/ Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 41835


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Vin 11 Noi 2011, 1:26 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  zinzimima Sam 05 Noi 2011, 7:15 am

As scrie:
WEBKINZ THE BEST FOREVER
+
Love is light

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Alexandru2002 Sam 05 Noi 2011, 7:20 am

As scrie:

Dumnezeu ne-a dat viata. Nu trebuie sa ne batem joc de ea


Ultima editare efectuata de catre Alexandru2002 in Sam 05 Noi 2011, 11:38 am, editata de 1 ori
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Stefzyk Sam 05 Noi 2011, 8:08 am

Daca as putea sa scriu ceva pe cer as scrie ceva pt toti care cred ca viata nu are sens si se sinucid, se taie, se drogheaza, beau incontinuu (alcool, nu apa xD ) si nu-si dau seama ca tot ce avem material nu conteaza, conteaza sa ai pe cineva langa tine, conteaza sa iubesti si sa fii iubit, si sa nu iubesti doar oamenii, ci si animalele, si natura... In concluzie, as scrie :


Dumnezeu ne-a dat tuturor o viata. Chiar daca aceasta este scurta, ai doar o viata... nu mai multe. Asa ca pretuieste-o si bucura-te de tot ce ai si gandeste-te in fiecare zi ca acolo sus, este cineva care are grija de tine. I love you


Am scris-o din inima... Pentru ca am avut o colega in clasa care se taia la mana cu lama din orice nimicuri si noi chiar ne-am ingrijorat... Cand am scris-o, m-am gandit la ea si am sperat sa fie ceva profund ce voi scrie, nu chestii de genul Webkinz e cel mai tare ! ... Nu ca n-as fi de acord, dar mesajul nu l-ar vedea doar copiii, l-ar vedea si adultii. Ce legatura au ei cu Webkinz!? lol!
Oricum, daca mi-as pune o dorinta ar fi ca textul de mai sus ( pentru concurs ) sa apara pe cer in realitate... si lumea sa tina cont de el I love you


Multa bafta tuturor! I love you Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 615872
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  merry777 Sam 05 Noi 2011, 10:36 am

Daca as putea scrie ceva pe cer as scrie un simplu .... Doamne ajuta ! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 526354 Asa ca de fiecare data cand ne vom uita pe cer vom stii ca Dumnezeu e cu noi si ca nu ne va lasa la greu niciodata .... Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 268640

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Patricia10ani Sam 05 Noi 2011, 11:23 am

Eu as scrie:
"Dumnezeu Te iubeste.Nu il lasa deoparte si nu fi sluga Satanei.Poarta hainele Lui Dumnezeu,sfinteste-ti mintea si inima,mergi pe calea Lui Dumnezeu,uita-te numai la Dumnezeu!
Fii alaturi de El si El va fi alaturi de tine!" angel

Stiu ca sunt unii oameni care nu ar vrea sa fie asa ceva scris pe cer
Patricia10ani
Patricia10ani
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine
Localizare Localizare : webkinz
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156795

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Stefzyk Sam 05 Noi 2011, 11:54 am

Alexandru2002 a scris:As scrie:

Dumnezeu ne-a dat viata. Nu trebuie sa ne batem joc de ea
Neutral Neutral Neutral ma rog... am editat mesaju`. Neutral da` totusi Neutral !Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 244133


Ultima editare efectuata de catre Stefzyk in Dum 06 Noi 2011, 7:19 pm, editata de 1 ori
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  kittykems Sam 05 Noi 2011, 12:22 pm

Daca as putea scrie pe cer...as scrie
I love webkinz World and Deea (Iubesc lumea vebkinz si pe deea)
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 916334
kittykems
kittykems

KinzCash : 143485

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Concursul de vineri! :)

Mesaj  sanziiana Sam 05 Noi 2011, 12:50 pm

Hm, daca as putea sa scriu ceva pe cer, as scrie:
Traieste-ti viata! cat inca o mai ai...


Very Happy Smile Sau:

Traieste o viata de stea! O viata, care dureaza mult timp!! Smile Very Happy yes love

Fie ca cel mai bun sa castige!!


Ultima editare efectuata de catre sanziiana in Lun 07 Noi 2011, 1:08 pm, editata de 1 ori
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Stefzyk Sam 05 Noi 2011, 12:59 pm

sanziiana a scris:Hm, daca as putea sa scriu ceva pe cer, as scrie:
Live your life! but still have ...
Adica:
Traieste-ti viata! cat inca o mai ai...

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826 Sau:

Traieste o viata de stea! O viata, care dureaza mult timp!! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 41447 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 24221 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 615872

Fie ca cel mai bun sa castige!!
ce ai scris prima data nu inseamna traieste-ti viata! cat inca o mai ai... inseamna :
Traieste-ti viata! Dar inca ai...
nu e scris corect Wink
Stefzyk
Stefzyk
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Who gives a damn? I don`t.
Localizare Localizare : Staring at u :3.
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 324978

https://www.youtube.com/watch?v=LZeJDN4InTU

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Delya Sam 05 Noi 2011, 1:27 pm

As scrie:
*Nu te uita in sus si plange .Uitate in sus si multumeste ca ai o viata sa o traiesti si poti so schimbi.Dumnezeu tia lasat timpul pe pamant ca sa-ti fie tie leac .Lasal sa te vindece de suferintele tale.Nu te intreba de ce tia dat aceasta durere , caci viata ta de pe pamant este doar sati testeze credinta in El cand se va termina vei trai in paradis.Alaturi de El.*

Am scris astea pentru ca uni oameni au prea multe suferinte in viata si la un moment dat isi zic ultima fraza care nu o gandesc in acel moment ''Oare Dumnezeu exista?''
El exista si te testeaza sa vada daca esti demn de Paradisul Lui.
Delya
Delya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: ~~ 。◕‿◕。
Localizare Localizare : SecretWorld
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 140660

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Patricia10ani Sam 05 Noi 2011, 4:26 pm

Delya a scris:As scrie:
*Nu te uita in sus si plange .Uitate in sus si multumeste ca ai o viata sa o traiesti si poti so schimbi.Dumnezeu tia lasat timpul pe pamant ca sa-ti fie tie leac .Lasal sa te vindece de suferintele tale.Nu te intreba de ce tia dat aceasta durere , caci viata ta de pe pamant este doar sati testeze credinta in El cand se va termina vei trai in paradis.Alaturi de El.*

Am scris astea pentru ca uni oameni au prea multe suferinte in viata si la un moment dat isi zic ultima fraza care nu o gandesc in acel moment ''Oare Dumnezeu exista?''
El exista si te testeaza sa vada daca esti demn de Paradisul Lui.
frumos spus bravo
Patricia10ani
Patricia10ani
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine
Localizare Localizare : webkinz
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156795

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Dogs-Are-Us Sam 05 Noi 2011, 4:43 pm

Cerul este viata. Viata din rai. Raiul este iubire. Iubierea suntem toti, Deci noi suntem cerul!
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  ralucah Sam 05 Noi 2011, 4:53 pm

si eu fac origamii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ralucah
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

KinzCash : 141960

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Dogs-Are-Us Sam 05 Noi 2011, 4:58 pm

ralucah a scris:si eu fac origamii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nu scri aici asta
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  6teob Sam 05 Noi 2011, 6:02 pm

eu as scrie : ''Rugati-va la El si El va va raspunde
6teob
6teob
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : VERRRY GOOOOOOOOOOD %10000000000
Localizare Localizare : acasa,langa mare,romania
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 143639

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty concursul de vineri

Mesaj  Rusu Daniela Sam 05 Noi 2011, 6:33 pm

Webkinz,viata dubla . cand este noapte copii dorm cu ei , dar ziua pe calculator stau impreuna.Viata-i dubla.Uneori nu-i poti deslipi de copii.Webkinz , cel mai tare joc pentru copi!!!!!![b][i][center]

Rusu Daniela

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita mereu
Localizare Localizare : Simeria , jud Hunedoara
KinzCash : 137410

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  stefanawebkinz Sam 05 Noi 2011, 6:58 pm

Eu as scrie:


Webkinz! Un joc minunat! love Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 912474


Cel mai bun sa castige!

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty As scrie:

Mesaj  Raluxxxx Sam 05 Noi 2011, 9:26 pm

Daca as putea scrie pe cer as scrie :
Webkin World nu este numai lumea animalutului meu...ci este si lumea in care eu ma regasesc si ma simt minunat...locul unde toate visele mele prind realiate...locul de unde nu as mai pleca..cand sunt in lumea Webkinz World ma simt mai bine ca oricand dearece stiu ca nimeni si nimic nu ma va desparti nicioadata de animalutul mei iubit!

Raluxxxx
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Concursul de Vine saptamana #27

Mesaj  DeutzaSkumpika Sam 05 Noi 2011, 9:42 pm

Buna.Numele meu de pe forum este DeutzaSkumpika.
Daca as putea sa scriu pe cer ceva as scrie ca Dumnezeu este cel mai bun si cel mai intelegator om din lume!!Dumnezeu ne-a dat viata tuturor ! Dumnezeu a dat creatie tuturor bunurilor ce se afla acum.Tot el a vrun ca sa existe firme de jucatii precum e si Webkinz Romania.Daca nu era Dumnezeu nu era nici Webkinz Romania nici nimica.Dumnezeu e cel mai bun!!!!Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Webkinzworld
DeutzaSkumpika
DeutzaSkumpika

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericita
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 137700

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 05 Noi 2011, 10:58 pm

Daca as putea sa scriu pe cer as scrie: "Imi iubesc viata!". As scrie pe cer "Imi iubesc viata!" deoarece mie imi place sa traiesc viata , imi place sa ma distrez , sa invatam , sa gresesc si multe alte daruri ale vieti.



Edit: Nu-mi pasa daca NU castig , sau castig. Am participat , si imi incerc norocul!

MULT SUCCES TUTUROR!


Ultima editare efectuata de catre AnDrEi_WebKinz in Mar 08 Noi 2011, 1:01 pm, editata de 1 ori
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Webkinz~Diamond Dum 06 Noi 2011, 10:24 am

Deoarece stiu ca cerul se intinde peste tot universul, nu doar peste Romania, as scrie:

"Suntem uniti! Suntem ca fratii! Ne iubim! Suntem egali in toate!"

Mesajul acesta inseamna ca nu trebuie sa ne insultam...suntem egali....chiar daca ai un ban in plus nu inseamna ca nu esti om, nu?! Daca esti mai sarac, daca ai o alta credinta, poate esti catolic...poate esti din China.... NU CONTEAZA! TOTI SUNTEM OAMENI CARE AR TREBUI SA NE AJUTAM RECIPROC SI SA NE IUBIM!

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 526354
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 154641

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re:consurs vineri #27

Mesaj  robynrobyn~robynrobyn Dum 06 Noi 2011, 1:01 pm

Don't Blame Me 'Cuz I'm Not Perfect!
Blame You 'Cuz You Want Me To Be Perfect! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 526354
robynrobyn~robynrobyn
robynrobyn~robynrobyn
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ummm...plictisita rau de tot!
Localizare Localizare : brasov
KinzCash : 143989

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Alexandru2002 Dum 06 Noi 2011, 1:03 pm

Stefzyk a scris:
Alexandru2002 a scris:As scrie:

Dumnezeu ne-a dat viata. Nu trebuie sa ne batem joc de ea
mda, m.ai copiat Neutral initial, mesajul tau era " Webkinz e cel mai tare joc. E un joc minunat " Neutral

Nu te-am copiat.

Si, sa nu ne certam
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  robynrobyn~robynrobyn Dum 06 Noi 2011, 1:03 pm

[quote="Delya"]As scrie:
*Nu te uita in sus si plange .Uitate in sus si multumeste ca ai o viata sa o traiesti si poti so schimbi.Dumnezeu tia lasat timpul pe pamant ca sa-ti fie tie leac .Lasal sa te vindece de suferintele tale.Nu te intreba de ce tia dat aceasta durere , caci viata ta de pe pamant este doar sati testeze credinta in El cand se va termina vei trai in paradis.Alaturi de El.*

Am scris astea pentru ca uni oameni au prea multe suferinte in viata si la un moment dat isi zic ultima fraza care nu o gandesc in acel moment ''Oare Dumnezeu exista?''
El exista si te testeaza sa vada daca esti demn de Paradisul Lui.[/quote]


Frumos,Insa cred ca e preluata Smile
robynrobyn~robynrobyn
robynrobyn~robynrobyn
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ummm...plictisita rau de tot!
Localizare Localizare : brasov
KinzCash : 143989

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Dum 06 Noi 2011, 1:07 pm

Webkinz~Diamond a scris:Deoarece stiu ca cerul se intinde peste tot universul, nu doar peste Romania, as scrie:

"Suntem uniti! Suntem ca fratii! Ne iubim! Suntem egali in toate!"

Mesajul acesta inseamna ca nu trebuie sa ne insultam...suntem egali....chiar daca ai un ban in plus nu inseamna ca nu esti om, nu?! Daca esti mai sarac, daca ai o alta credinta, poate esti catolic...poate esti din China.... NU CONTEAZA! TOTI SUNTEM OAMENI CARE AR TREBUI SA NE AJUTAM RECIPROC SI SA NE IUBIM!

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 916334 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 526354

Succes!!

AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  andrada.webkinz Dum 06 Noi 2011, 4:25 pm

as scrie



Webkinz Romania!Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 176169

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty concursul de vineri

Mesaj  buburuxi Dum 06 Noi 2011, 6:47 pm

Pai as scrie tot ce e bun in lume si in paranteza: parintii ,prietenii, colegii, familia ,webkinz si tot ce imi mai place mie.

buburuxi

KinzCash : 137620

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Patricia10ani Dum 06 Noi 2011, 9:31 pm

o paranteza pe cer?
Patricia10ani
Patricia10ani
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte bine
Localizare Localizare : webkinz
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 156795

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Delya Lun 07 Noi 2011, 5:26 pm

Patricia10ani a scris:
Delya a scris:As scrie:
*Nu te uita in sus si plange .Uitate in sus si multumeste ca ai o viata sa o traiesti si poti so schimbi.Dumnezeu tia lasat timpul pe pamant ca sa-ti fie tie leac .Lasal sa te vindece de suferintele tale.Nu te intreba de ce tia dat aceasta durere , caci viata ta de pe pamant este doar sati testeze credinta in El cand se va termina vei trai in paradis.Alaturi de El.*

Am scris astea pentru ca uni oameni au prea multe suferinte in viata si la un moment dat isi zic ultima fraza care nu o gandesc in acel moment ''Oare Dumnezeu exista?''
El exista si te testeaza sa vada daca esti demn de Paradisul Lui.
frumos spus bravo

mersiConcursul de VINERI - Ziua Creativa #27 94243
Delya
Delya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: ~~ 。◕‿◕。
Localizare Localizare : SecretWorld
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 140660

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Delya Lun 07 Noi 2011, 5:29 pm

robynrobyn~robynrobyn a scris:
Delya a scris:As scrie:
*Nu te uita in sus si plange .Uitate in sus si multumeste ca ai o viata sa o traiesti si poti so schimbi.Dumnezeu tia lasat timpul pe pamant ca sa-ti fie tie leac .Lasal sa te vindece de suferintele tale.Nu te intreba de ce tia dat aceasta durere , caci viata ta de pe pamant este doar sati testeze credinta in El cand se va termina vei trai in paradis.Alaturi de El.*

Am scris astea pentru ca uni oameni au prea multe suferinte in viata si la un moment dat isi zic ultima fraza care nu o gandesc in acel moment ''Oare Dumnezeu exista?''
El exista si te testeaza sa vada daca esti demn de Paradisul Lui.


Frumos,Insa cred ca e preluata Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 341521 nu e preluat ,e de mine Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 24221
Delya
Delya
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: ~~ 。◕‿◕。
Localizare Localizare : SecretWorld
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 140660

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Concursul de vineri

Mesaj  crisacri Lun 07 Noi 2011, 6:44 pm

Daca as putea scrie ceva pe cer as scrie:
,,Cand vei ajunge iar sau pentru prima data pe pamant vei fi inconjurat de iubire! "

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Jasmine0246 Lun 07 Noi 2011, 9:58 pm

Daca as putea scrie ceva pe cer as scrie:

If you belive, the dreams can transform in reality. Smile
Jasmine0246
Jasmine0246
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : IT'S MY LIFEE! xD
Localizare Localizare : Narnia ;D
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 159990

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty concursul de vineri

Mesaj  bidrye Lun 07 Noi 2011, 10:08 pm

eu as scrie pe cer i love webkinz the my Like a Star @ heaven best friends forever
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  eliza gidoi Lun 07 Noi 2011, 10:11 pm

Nu strica cea ce ai facut,traieste nu pierde,ramai cu noi si vei fi bine noi suntem cu tine!

Webkinz romania e cu tine !Nu pleca de langa noi inainte ca dumnezeu sa decida.Te vom iubi .

Noi vom spune mereu Webkinz forever And Friends forever

-------------------

Sper sa va placa sa castige cel mai bunConcursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826
eliza gidoi
eliza gidoi
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Vesela...Mereu!
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 153150

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Rose_2011 Lun 07 Noi 2011, 10:14 pm

As scrie:
It's a one sky, one god, a lot of angels. All need love and protection. You must go to the sky. You must become an angel with our god. You must be angel angel !-
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 248195

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty distracție

Mesaj  wr Mar 08 Noi 2011, 2:50 pm

As scrie așa:
Mulțumesc lui Dumnezeu ca exist,Mulțumesc mamei ca mi-a dat viață,Mulțumesc lui tata pentru tot ce-mi oferă,Mulțumesc tutor celor ce ma ajută și ma iubesc,Mulțumesc Wr că-mi faceți viața mai colorată!

Acesta ar fi un mesaj de mulțumiri pentru cei ce mă iubesc și mă ajutampentru ce dragi!
L-aș scrie pe tot cerul ,în toate limbile!
Pentru ca oamenii să se imoționeze,să ajute,precum sunt ajutați,pentru a-și da seamea de ce trăim și pentru ce!

wr
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty distracție

Mesaj  fLily Mar 08 Noi 2011, 2:55 pm

wr a scris:As scrie așa:
Mulțumesc lui Dumnezeu ca exist,Mulțumesc mamei ca mi-a dat viață,Mulțumesc lui tata pentru tot ce-mi oferă,Mulțumesc tutor celor ce ma ajută și ma iubesc,Mulțumesc Wr că-mi faceți viața mai colorată!

Acesta ar fi un mesaj de mulțumiri pentru cei ce mă iubesc și mă ajutampentru ce dragi!
L-aș scrie pe tot cerul ,în toate limbile!
Pentru ca oamenii să se imoționeze,să ajute,precum sunt ajutați,pentru a-și da seamea de ce trăim și pentru ce!
acesta e mesajul meu,dar l-am pus și nu stiam că-s deconectată,deci baftă
fLily
fLily
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 10000000000% Happy
Localizare Localizare : Undeva într-o poveste cu final fericit
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140789

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Eu as dori,.......................................,.,.,.,,,,,,,,,,,......,.,,,,,,,,,........

Mesaj  Anca39 Mar 08 Noi 2011, 7:15 pm

Eu as dori sa scriu :




I LOVE WEBKINZ
pentruca cred ca fara programul webkinz nas fi avut nici pdata un animalut dar cu acest program pota avea mai multr animalute
javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 139842')
javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 224293')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 706700')
javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 227794')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 209865')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 339870')javascript:ejavascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 334254')moticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 677746')
javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 632872')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 138702')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 796278')javascript:emotijavascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 394802')cjavascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 8313')onp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 150556')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 1672')
javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 401426')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 137839')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 384367')javascript:emoticonp('Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 528795')

Anca39
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  alexacheekygirl Mier 09 Noi 2011, 7:32 pm

Eu as scrie pe cer:...First time in first grade I met a girl who became my friend and our best comprehension very well with two of us together I'll stay forever Adelina and I want her friends to see this message in the sky!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Mier 09 Noi 2011, 8:23 pm

Succes tutoror! Basketball or Cookie Basketball or Cookie Basketball or Cookie Basketball or Cookie love
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  andabin Joi 10 Noi 2011, 7:09 pm

Mesajul meu este:
Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 615872 "Multumesc lui Dumnezeu si parintilor,datorita lor am tot ce-mi doresc!" Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 615872
andabin
andabin
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : <3super vesela<3
Localizare Localizare : Baia Mare
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 148216

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  sorinuta Joi 10 Noi 2011, 7:30 pm

daca as putea scie ceva pe cer as scrie ceva de genul:

CREDETI CA DOAR PRIN CREDINTA VE-TI REUSII!POATE DUMNEZEU VA DAT O SANSA DAR EL NU O VA DA SI PE A DOUA !
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Adelaina Joi 10 Noi 2011, 7:38 pm

Dumnezeu e tatal nostru!Mama noastra e cea ce ne-a dat viata!Sa nu o irosim!Si mai ceva incoloIubesc Webkinz!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  verona3 Joi 10 Noi 2011, 7:41 pm

Eu as scrie:

Viata pe care o ai,la nimeni sa nu o dai!
Sa te bucuri mereu de ea,fiindca este a ta!
Tie Doamne-ti multumesc,fiindca vise pot sa-mi implinesc.....
Mi-ai dat viata pe pamant, fara sa ma ascund!
Mereu o sa cred in tine,fiindca-i bine,
Si mereu o sa vreau sa fiu ca tine!
verona3
verona3
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 178385

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  ilinca2002 Joi 10 Noi 2011, 8:38 pm

asta as scrie love life no destroid pacat ca nu se va intampla asa cevaConcursul de VINERI - Ziua Creativa #27 978826
ilinca2002
ilinca2002
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : am hamster mazin si un kinzklip
Localizare Localizare : piatra neamt bicazul ardelean
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 145141

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Webkinz

Mesaj  LetyLetyutza Joi 10 Noi 2011, 10:28 pm

MESAJUL MEU: Copii ati vrea un catelus sau o pisicuta dar parinti nu va lasa deoarece efoarte greu de ingrijit? E eu am solutia: Webkinz. Da ati inteles bine, Webkinz este o lume doar pentru animale. In lumea Webkinz puteti sa hraniti animalutul vostru sa-i cumparati haine, mobila si camere. Vi se pare interesant, nu? Nu e doar atat, pe Webkinz puteti sa va faceti prieteni, sa plimbati animalutul prin locuri nemaipomenite (parcuri, academii, jocuri, cluburi si multe altele) Sunteti foarte bucurisi ca ati aflat, asa ca prezintale acesta lume parintilor si prietenilor tai imidiat!Smile

PS: Aceste animalute sunt facute si pentru cauze nobile, pentru copii neajutoratii. Nu vreti sa ajutati si sa le dati o viata normala ca a voasra? Multumesc!
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  ilinca2002 Vin 11 Noi 2011, 1:04 pm

deci cine a castigat?Question
ilinca2002
ilinca2002
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : am hamster mazin si un kinzklip
Localizare Localizare : piatra neamt bicazul ardelean
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 145141

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Webkinz Romania Vin 11 Noi 2011, 1:24 pm

nu putem alege castigator. TOATE sunt superbe affraid
nici nu putem da coduri tuturor, asa ca vom anunta ca ati castigat toti, nu dam nimanui codul, dar vom da 2 coduri la concursul de saptamana care vine #28. e bine? vorbim la comentarii I love you
sunteti cei mai buni. nu ne asteptam Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 916334
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #27

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum