Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

+20
LEXI2003
alexacheekygirl
AnDrEi_WebKinz
IuliaxIulia
Auras
Madalina05
Izabella
raluklady
stefanawebkinz
Webkinz~Diamond
bidrye
dumitrita25
sanziiana
buburuxi
raluca4
Alexandru2002
Adelaina
marina
zinzimima
Webkinz Romania
24 participanți

In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Webkinz Romania Vin 18 Noi 2011, 4:01 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-vineri/ Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 692615


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Joi 24 Noi 2011, 11:04 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  zinzimima Vin 18 Noi 2011, 4:04 pm

Pentru mine joaca inseamna un mod placut de a petrece timpul, fie cu prietenii, fie singura

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty concursul de vineri

Mesaj  marina Vin 18 Noi 2011, 4:41 pm

pentru mine joaca este ;:pot spune totul ,tot ce inseamna nou de la un joc nou o jucarie o activitate o confruntare .eu gasesc distractiv orice chiar sa invat lucruri noi ,cateodata dau si de bucluc ,imi cer scuze si promit ca nu mai fac pana data viitoare ,ce sa fac sunt mai aiurita dar nu sunt o persoana rea si pun suflet in tot ce-a ce fac ,chiar daca nu iese mereu bine impoprtant este sa ne distram .asa vad eu joaca:sunny:
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 147440

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Adelaina Vin 18 Noi 2011, 4:59 pm

O sa scriu mai tarziu![u]


Ultima editare efectuata de catre Adelaina in Joi 24 Noi 2011, 2:34 pm, editata de 1 ori
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Alexandru2002 Vin 18 Noi 2011, 5:17 pm

Pentru mine joaca inseeamna prietenie. Este asa de frumos cand te joci cu prieteni, decat cand te joci singur. Cea mai frumoasa joace este cea cu prietenii.
Daca nu ai avea prieteni cu care sa te joci, ai fi trist, pentru c-ai vedea lume jucanduse cu prieteni, si tu nu
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  raluca4 Vin 18 Noi 2011, 5:20 pm

Joaca te face intotdeauna sa zambesti si sa uiti de toate problemele si tristetele pe care le ai.

Pentru mine,joaca este cel mai frumos lucru din viata mea.Cand ma joc ma simt in largul meu,acolo nimeni nu imi spune ce trebuie sa fac.Joaca va ramane in sufletul meu,in inima mea orice ar fi. Aceasta este ca un soare mare si stralucitor,ca un peisaj magnific care ma vrajeste cu frumusetile ei si nu ma mai pot pot desparti de ea. Ea este cel mai bun prieten al meu si de fiecare data cand ma trezesc ea,ma asteapta la usa si spune: "Hai sa mergem sa ne jucam,sa mai facem cate o nazbatie!"


Cand ma joc parca sunt intr-o alta lume lipsita de griji si dorinte spulberate. Acolo este universul meu propriu,unde e sunt printesa.

Joaca este un lucru minunat.Si cand te desparti de ea cand vezi cum ea se tot indeparteaza,devii un om fara imaginatie care ar vrea sa se mai joace macar un minut.

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 615872 Ador joaca si cred ca toti oamenii mai ales copiii sa aiba parte de ea!Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 741361
raluca4
raluca4
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : tg.neamt
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 139470

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Joaca pentru mine.

Mesaj  buburuxi Vin 18 Noi 2011, 5:33 pm

Joaca pentru mine este scoala dar am timp si de fratle mai mic al meu si uneori sambata mai merg la bunici un stau afara si ma joc cu animalele. Logic ca imi mai fac din cand in cant timp si pentru calculator.Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 41447 cheers Dar pana la urma cea mai frumoasa joaca e cu familia si colegii. Atunci ma simt cel mai bine.lol!

buburuxi

KinzCash : 137620

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Joaca pentru mine.....

Mesaj  Raluca10 Vin 18 Noi 2011, 7:21 pm

Joaca pentru mine inseamna foarte mult.Orice copil trebuie sa se joace,deoarece face parte din coplarie.Joaca nu trebuie alungata pentru ca fiecare parine la randul a fost copil si s-a jucat!Sunt copii care nu se joaca si se cred adulti,dar nu sunt,cunt copii si trebuie sa se joace cat sunt copii.  SUCCES TUTUROR!

Raluca10
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Concursul de vineri! :)

Mesaj  sanziiana Vin 18 Noi 2011, 10:01 pm

Pentru mine, joaca inseamna: ( Voi scrie aici o descriere )
Cand incepi sa te joci, intri intr-un taram plin de fluturasi, de flori, de soarele cel amuzat de joaca copiilor, o lume plina cu dulciuri ( castele din turta dulce, copaci in forma de acadele, etc.) love love .
Joaca, pentru mine inseamna un moment de relaxare, imaginatie, moment de educatie si o minunata bucurie din viata copiilor. Mai pe scurt, pentru mine, joaca inseamna o comoara daruita de copilarie.
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty concursul de vineri

Mesaj  dumitrita25 Sam 19 Noi 2011, 8:32 am

pentru mine joaca este importanta la fel si pentru copii mici.Daca te joci te dezvolti.Asa ca are si ia un rol.
dumitrita25
dumitrita25
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : chisinau moldova
Zodie : Scorpion Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 144957

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty concursul de vineri

Mesaj  bidrye Sam 19 Noi 2011, 1:47 pm

pentru mn joaca e cv care ma relacseaza si ceva cae ma fac sa uit de probleme intodeauna ma joc duoa scoala sau in vacanta ori cu copii ori cu rude ff apropiate
ontodeuna voi pentru joace si voi opta pentru ca asta e cea mai mare bucurie a unui copi sa se joace si sa uite de nazbatile facute
bidrye
bidrye
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : foarte tare si fericita
Localizare Localizare : intr-o zona din bucuresti
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 220335

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Webkinz~Diamond Sam 19 Noi 2011, 1:58 pm

bidrye a scris:pentru mn joaca e cv care ma RELAXEAZA si ceva CARE ma fac sa uit de probleme intodeauna ma joc DUPA scoala sau in vacanta ori cu copii ori cu rude ff apropiate
INTOTDEAUNA voi ??? (VEI CE?...) pentru joacA si voi opta pentru ca asta e cea mai mare bucurie a unui copiL sa se joace si sa uite de nazbatiIle (DOI DE I) facute

Ai grija Wink
Webkinz~Diamond
Webkinz~Diamond
Webkinz Signature Mic
Webkinz Signature Mic

KinzCash : 154641

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  stefanawebkinz Sam 19 Noi 2011, 2:45 pm

Joaca este un mod.....sa zicem favorabil in care petreci timpul cu colegii sau prietenii tai cei mai apropiati.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 331133

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  raluklady Sam 19 Noi 2011, 6:39 pm

Pentru mine joaca este o minune data de Dumnezeu pentru a te ajuta sa te desparti de treburile scolii si munca pe care trebuie sa o desavarsesti. Dumnezeu iti da o pauza de la munca prin acest lucru numit "joaca".
Ma bucur ca exista joaca pe Pamant.
P.S Joaca e un mod de relaxare.


Ultima editare efectuata de catre raluklady in Sam 19 Noi 2011, 6:54 pm, editata de 1 ori
raluklady
raluklady
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : super ultra giga hecta.......fericita...... dc? a venit vacanta
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 145320

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Izabella Sam 19 Noi 2011, 6:48 pm

Pentru mine joaca inseamna un mod placut si amuzant de ati petrece timpul.Joaca e o parte a copilariei asa mult indragita.Joaca e parca un vis prea frumos si magic.Joaca e ca un brieten cu care nu tinem de brat.Joaca e izvorul fericirii si bunavointei.Joaca e locul copiilor unde nu sunt reguli,mahniri.Joaca e un mod sigur de a uita de necazuri si problema.Joaca e o alta parte importanta din inima si sufletul meu.
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 138484

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Concurul de vineri#29

Mesaj  Madalina05 Sam 19 Noi 2011, 7:18 pm

Joaca nu este un simplu cuvant, ci este un paradis mirific ce este nesfarsit.Aceast cuvant nu poate fi folosit de toata lumea ci doar de copii buni la suflet .Cand te joci simti ca te mangaie Dumnezeu pe suflet si iti zambeste din toata inima. I love you .Joaca semnifica pace si iubirea pe pamant. Joaca ne face sa plutim si sa zburam prin tot universul dansand cu stelele cu luna si sa radem la soare. love Joaca este ca un ursulet mare de plus ce asteapta sa fie iubit, alinat si mangaiat hug Jucandu-te te simti implinit si iubit. :DJoaca te ajuta sa te teleportezi intr-o lume alternativa plina de spiridusi zane si printese. Wink Daca nu ar exista joaca nu ar mai fi pace in lume si nici iubire.
Joaca este un ocean in care inoti impreuna cu delfinii si cu sirenele Smile

Eu cred ca un om nu poate trai fara joaca, pentru ca joaca este ca aerul ,ca apa , ca hrana; deci un muritor normal nu poate sa reziste. No
Madalina05
Madalina05
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericită
Localizare Localizare : Tg.Neamt
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 137861

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Auras Sam 19 Noi 2011, 7:54 pm

Pentru mine joaca este o distractie a copilriei si chiar a maturitatii fiindca prin joaca redevenim copii.I love you

E un cuvant ce nu spune multe ci arata multe:

arata adevarata fata a prieteniei

arata persoana in sine fiindca fiecare are propiia sa joaca propiul sau arbore al distractiei

albin joaca=distractie:albin:

tongue distractie=copilarie👅

cheers copilarie=vesnic fericit:cheers:

alien vesnic fericit=noapte buna copii👽

Sleep noapte buna copii=un somn linistit

santa un somn linistit=vine Maos Craciun mai devreme🎅

rendeer Mos Craciun=nu stiu ce
Auras
Auras
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : happy
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 144082

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty buna

Mesaj  2329629 Sam 19 Noi 2011, 7:56 pm

Eu cred ca joaca este un mod placut sa te joci cu prietene sa faci lucruri amuzante si sa te distrezi in orce clipa doar ca iti trebuie inspiratie sa creezi jocuri cand esti plictisit sau plictisita!


2329629
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Concursul de vineri

Mesaj  crisacri Dum 20 Noi 2011, 8:22 pm

Pentru mine joaca inseamna....nush...nu cred ca pot spune,este un lucru minunat nu cred ca are definitie,dar prietenia e un lucru mai pretios,care nu are la sigur definitie Mad[code]

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  IuliaxIulia Dum 20 Noi 2011, 9:46 pm

Joaca...e un mod placut pe care il poti face oricand iar prin asta iti poti face noi prietenii. Joaca patrunde in toate aspectele vietii ne jucam chiar si la varste trecute...Ne jucam cu copii nostri iar prin asta invatam sa devenim mai sociabili,mai relaxati,mai dezimvolti. Multi copii care nu au avut parte de joaca sunt inchisi in ei socializeaza greu etc Neutral
In concluzie joaca are un rol pozitiv in viata copiilor facandu-i mai "rezistenti" in viata care va urma!
IuliaxIulia
IuliaxIulia
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 8-a...Nasoala
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 137950

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Dum 20 Noi 2011, 10:01 pm

Joaca este un timp pe care ti-l poti petrece facand activitatea preferata:
  1. jucandu-te pe calculator

  1. citind

[list=1][*]sa te joci cu masinii (machete)/papusi si alte jucarii/list]
  1. pictand/desenand

si multe multe altele!

La tinerete trebuie sa te bucurii de joaca , pentru ca la batranete nu vei mai avea timp sa te joci! (va trebuii sa merg la servici , sa gatesti si sa ai grija de propriul/proprii copii

Tuturor copiilor le place sa se joace Smile

Succes tuturor!
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  alexacheekygirl Dum 20 Noi 2011, 10:39 pm

joaca inseamna timpul creativ pe care il petreci invatand,citind,jucandu-te pe calculator si multe alte activitati.
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty joaca

Mesaj  tanciu Mar 22 Noi 2011, 4:54 pm

joaca pentru mine este modul prin care imi petrec timpul ma distrez ma simt bine si simt ca traiesc.

tanciu
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Mar 22 Noi 2011, 5:37 pm

2329629 a scris:Eu cred ca joaca este un mod placut sa te joci cu prietene sa faci lucruri amuzante si sa te distrezi in orce clipa doar ca iti trebuie inspiratie sa creezi jocuri cand esti plictisit sau plictisita!


crisacri a scris: Pentru mine joaca inseamna....nush...nu cred ca pot spune,este un lucru minunat nu cred ca are definitie,dar prietenia e un lucru mai pretios,care nu are la sigur definitie Mad[code]

Raluca10 a scris:Joaca pentru mine inseamna foarte mult.Orice copil trebuie sa se joace,deoarece face parte din coplarie.Joaca nu trebuie alungata pentru ca fiecare parine la randul a fost copil si s-a jucat!Sunt copii care nu se joaca si se cred adulti,dar nu sunt,cunt copii si trebuie sa se joace cat sunt copii.  SUCCES TUTUROR!

tanciu a scris:joaca pentru mine este modul prin care imi petrec timpul ma distrez ma simt bine si simt ca traiesc.

VIZITATORII NU POT PARTICIPA Exclamation
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  LEXI2003 Mar 22 Noi 2011, 6:05 pm

Pentru uni copii,joaca este totul!Dar pt mine e doar un fel de a lua o pauza de la scoala,curatenie si multe altele...
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  LEXI2003 Mar 22 Noi 2011, 6:06 pm

AnDrEi_WebKinz a scris:
2329629 a scris:Eu cred ca joaca este un mod placut sa te joci cu prietene sa faci lucruri amuzante si sa te distrezi in orce clipa doar ca iti trebuie inspiratie sa creezi jocuri cand esti plictisit sau plictisita!


crisacri a scris: Pentru mine joaca inseamna....nush...nu cred ca pot spune,este un lucru minunat nu cred ca are definitie,dar prietenia e un lucru mai pretios,care nu are la sigur definitie Mad[code]

Raluca10 a scris:Joaca pentru mine inseamna foarte mult.Orice copil trebuie sa se joace,deoarece face parte din coplarie.Joaca nu trebuie alungata pentru ca fiecare parine la randul a fost copil si s-a jucat!Sunt copii care nu se joaca si se cred adulti,dar nu sunt,cunt copii si trebuie sa se joace cat sunt copii.  SUCCES TUTUROR!

tanciu a scris:joaca pentru mine este modul prin care imi petrec timpul ma distrez ma simt bine si simt ca traiesc.

VIZITATORII NU POT PARTICIPA Exclamation


Nu fii rau!
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 175877

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  zinzimima Mar 22 Noi 2011, 6:29 pm

Andrei...

1.Asta scri la Comentarii concurs Wink

2.Doar WebkinzRomania poate folosi rosu si Exclamation intr-un mesaj Wink altfel iei avertisment

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 615152

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty concursul de vineri ziua creatica #29

Mesaj  AndreeaA Mier 23 Noi 2011, 1:33 pm

joaca inseamna sa intru intro poveste palpitanta si de ne uitat un paradis in care traiesc cu printi printesa si lucruri magice de care nu ma mai satur.putin timp liber e un paradis pentru mine e cel mai bun lucru cara mi se intampla in aceasta copilarie de care nu vreau sa ma despart.e foarte bine cand aud ca am voie sa ma joc ce vreu cand vreau,adica mai pe scurt cuvantul joaca inseamna distractie voie buna recreere relaxare si tot ce e mai frumos in lume.sa ma joc inseamna toate aceste lucruri de care am spus mai inainte.e foarte bine sa fii copil si sa te joci cut vrei si cand vrei tu.asta inseamna joaca pentru mine.inseamna o zi insorita chiar daca afara ploua Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 615872va iubesc webkinz romania pentru ca ati pus acest concurs si iubesc joaca cat iuesc viata mea Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 348214

AndreeaA
Vizitator


Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Webkinz Romania Mier 23 Noi 2011, 2:21 pm

LEXI2003 a scris:
AnDrEi_WebKinz a scris:
2329629 a scris:Eu cred ca joaca este un mod placut sa te joci cu prietene sa faci lucruri amuzante si sa te distrezi in orce clipa doar ca iti trebuie inspiratie sa creezi jocuri cand esti plictisit sau plictisita!


crisacri a scris: Pentru mine joaca inseamna....nush...nu cred ca pot spune,este un lucru minunat nu cred ca are definitie,dar prietenia e un lucru mai pretios,care nu are la sigur definitie Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 636560[code]

Raluca10 a scris:Joaca pentru mine inseamna foarte mult.Orice copil trebuie sa se joace,deoarece face parte din coplarie.Joaca nu trebuie alungata pentru ca fiecare parine la randul a fost copil si s-a jucat!Sunt copii care nu se joaca si se cred adulti,dar nu sunt,cunt copii si trebuie sa se joace cat sunt copii. SUCCES TUTUROR!

tanciu a scris:joaca pentru mine este modul prin care imi petrec timpul ma distrez ma simt bine si simt ca traiesc.

VIZITATORII NU POT PARTICIPA Exclamation


Nu fii rau!
BA VIZITATORII POT PARTICIPA Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Icon_exclaim
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Dogs-Are-Us Joi 24 Noi 2011, 8:49 am

Webkinz Romania a scris:
LEXI2003 a scris:
AnDrEi_WebKinz a scris:
2329629 a scris:Eu cred ca joaca este un mod placut sa te joci cu prietene sa faci lucruri amuzante si sa te distrezi in orce clipa doar ca iti trebuie inspiratie sa creezi jocuri cand esti plictisit sau plictisita!


crisacri a scris: Pentru mine joaca inseamna....nush...nu cred ca pot spune,este un lucru minunat nu cred ca are definitie,dar prietenia e un lucru mai pretios,care nu are la sigur definitie Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 636560[code]

Raluca10 a scris:Joaca pentru mine inseamna foarte mult.Orice copil trebuie sa se joace,deoarece face parte din coplarie.Joaca nu trebuie alungata pentru ca fiecare parine la randul a fost copil si s-a jucat!Sunt copii care nu se joaca si se cred adulti,dar nu sunt,cunt copii si trebuie sa se joace cat sunt copii. SUCCES TUTUROR!

tanciu a scris:joaca pentru mine este modul prin care imi petrec timpul ma distrez ma simt bine si simt ca traiesc.

VIZITATORII NU POT PARTICIPA Exclamation


Nu fii rau!
BA VIZITATORII POT PARTICIPA Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Icon_exclaim
Andrei ar trebui sa primesti avertizment pt culoarea rosie si semnul exclamari!!
Dogs-Are-Us
Dogs-Are-Us
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Just Ok
Localizare Localizare : Bukarest
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 172787

http://sissiandrocko.tk

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  crazydiva~by Joi 24 Noi 2011, 2:22 pm

]color=violet]Pt mine joaca este un mod bun de ati incepe ziua sau un mod de a te relaxa joaca poate sa insemne si sanatate daca facem sport, joaca poate sa insemne si webkinz care te incanta cand iti revezi animalutul, joaca mai poate sa insemne gandire daca ne gandim la unele jocuri de logica cum ar fii shah, europolis, monopoli.Joaca poate sa insemne bucurii cand te joci cu cei mai vechi prieteni ai tai sau cu animalutul de compabie .Cand esti tanar nu uita un lucru sa te bucuri de joaca pentru ca, o sa fi mare si nu vei mai putea sa te joci chiar asa mult sau deloc.



Succes tuturor eu spun ca toate sunt frumoase
cu drag by
[/color]
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 143723

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  sorinuta Joi 24 Noi 2011, 4:34 pm

joaca este un mod placut de a te distra singur ori cu prietenii prin diferite moduri si diferite locuri.
sorinuta
sorinuta
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : plictisita...fara nici un gand...dar fericita:(
Localizare Localizare : undeva in romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 142910

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  fLily Joi 24 Noi 2011, 7:15 pm

Pentru mine joaca sau jocurile sunt roadele dulci ale copilăriei și distracției depline,sunt rodul imaginației și a creativitații copiilor care sunt cei ce descoper
plăcerile,bucuriile,diversitatea jocurilor care ne fac viața mai buna,mai interesantă,mai plina de aventuri cu eroi,prinți,prințese și prieteni care sunt cei cu care aducem visurile la realitate,cu care putem deschide o carte unde se crie despre lunga si palpitanta copilarie cu mii de jocuri și recreații de vis,joaca este sport,logica,gîndire,distracție,dulciuri,jucarii de plus,WEBKINZ! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 45780 -il iubesc mult!el este joaca de zi cu zi,joaca este floarea virstei,minunațiile povestilor și ea poate inflori doar cînd părinții te iubesc și tu ești copil cuminte,aceasta este joaca ADEVARAtĂ!
Îmi pare foarte rău de copii care nu pot sa se bucure de tainele copilăriei și aleile jocuriloR!
Îmi rău de ce care nuși permit,pentru că trebuie să muncească!
Această intrebare puntru unii duce la lacrimi!
DAR MĂ BUCUR CA EU ȘTIU CE ESTE JOACA ȘI CUNOSC TAINELE COPILĂRIEI ALĂTURI DE PĂRINȚI!
Vă iubesc webkinzRomania pntru ca sunteți cu adevărat BUNI!
Le oferiți celor ce nu-și permit financiar dreptul la joaca,un loc în lumea webkinZ,și da-ți premii minunate!
AȘA văd Eu tainele JOCIII,Și sper ca odată,o zi,măcar toți copii,și toți ADULȚII să aiba dreptul La JOACĂ! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 45780 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 45780 Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 45780 te iubesc lil”kinz Elephant!
MUlțumesc dragii mei Prietenii sau mai bine spus Tovarăși de JoacA,mulțumesc WR,mulțumesc echipei de la GanZ pentru acest joc fascinant!


Ultima editare efectuata de catre fLily in Joi 24 Noi 2011, 7:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : Doamne ce tare vreau și eu un Husky)
fLily
fLily
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 10000000000% Happy
Localizare Localizare : Undeva într-o poveste cu final fericit
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 140789

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Webkinz Romania Joi 24 Noi 2011, 11:33 pm

Exclamation cativa dintre voi trisati cu conturile. va vedem si nu ne place... Exclamation
Premiul merge la: Madalina05! Smile
Felicitari! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Forum si ziua concursului la care ai castigat (#), sa iti putem trimite premiul! Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti si fara minciuni ca noi vedem cine e cine Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 84978 clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29 Empty Re: Concursul de VINERI - Ziua Creativa #29

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum