Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

+11
razvan51
sanziiana
Izabella
AnDrEi_WebKinz
6teob
raluca4
merry777
cainele2001,5
Alexandru2002
wwenatalia
Webkinz Romania
15 participanți

In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Webkinz Romania Mier 23 Noi 2011, 2:33 pm

http://webkinzromania.ro/concursul-de-miercuri/ sunny


Ultima editare efectuata de catre Webkinz Romania in Joi 01 Dec 2011, 4:52 pm, editata de 1 ori
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Un webkinz Nou (creest de mine)

Mesaj  wwenatalia Mier 23 Noi 2011, 3:04 pm

Sa fie un webkinz roz sau albastru sa aiba in cap ca o floare si aripi.

wwenatalia

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Ma simt bn.
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 137350

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Alexandru2002 Mier 23 Noi 2011, 3:06 pm

Sa fie un personaj, hipopotam imbracat in costum albastru, sa-l cheme HIPPY. Sa fie un personaj sa-i pui intrebari si sa raspunda la ele


Ultima editare efectuata de catre Alexandru2002 in Mier 30 Noi 2011, 2:56 pm, editata de 1 ori
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 683584

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty pisica alba

Mesaj  shakira Mier 23 Noi 2011, 3:39 pm

I love you ❤Mie mi-ar placea daca ar fi o pisica alba  care sa poarte la gat o zgarda roz iar in cap sa poarte o coronita tot roz dar sa aiba in mijloc o inima stralucitoare rosie. Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 2735Imbracata intr-o rochita  Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 615872de culoare alba stralucitoare de printesa sa o cheme Tomita  Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 426454.iar picioarele urechile si coada sa fie de culoare gri iar ochi albastri.

shakira
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  cainele2001,5 Mier 23 Noi 2011, 6:51 pm

Mie mi-ar placea sa fie un personaj asistentul doctorului Quac. sa fie o rata gri cu halat alb si sa faca orice ii cere doctorul Quac. Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 100206

cainele2001,5

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : jucausa
Localizare Localizare : baia mare
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 138040

http://eelllaaaa@yahoo.com

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  cainele2001,5 Mier 23 Noi 2011, 6:52 pm

Mie mi-ar placea sa fie un personaj asistentul doctorului Quac. sa fie o rata gri cu halat alb si sa faca orice ii cere doctorul Quac. Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 100206

cainele2001,5

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : jucausa
Localizare Localizare : baia mare
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 138040

http://eelllaaaa@yahoo.com

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  merry777 Mier 23 Noi 2011, 8:49 pm

Atentiune!!!! Webkinzul Furnicuta este in webkinz world!!!! Este mica si harnica!! Aceasta mica vietate o sa aiba un loc mare in inima ta! Adopt-o chiar acum ! Wink Cred ca nu se pune da am facut si desen acum va rog sa nu ziceti ca nu sunt cinstita Sad

Desenul :
http://webkinzromania.ro/wp-content/gallery/copiiiwr_1/untitled-552f57bcce89c4ea6130facbaf7d13d825a0543c.png


nu conteaza daca nu castig important e ca am participat Smile

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 450298

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty buna

Mesaj  2329629 Joi 24 Noi 2011, 3:12 pm

Eu as dori sa fie un leu care sa fie alb ca inghetata el sa aiba pete maro de la ciocolata (pete mici!) coama sa fie un crem inchis labutele sa fie roz ca un milk seic si sa se numeasca in engleza :lion sweet cream si sa scrie la el :
lion is a very sweet when you look at the ice and remember every time you play with him you are going to look more sweet!

SPER SA CASTIG SAU MACAR SA FIU MANDRA CA AM PARTICIPAT!

2329629
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  raluca4 Joi 24 Noi 2011, 6:46 pm

Ar fi frumos daca in webkinz world ar fi un nou personaj.Sa aiba numele dimnisoara Anabell , sa fie o pisica draguta foarte pufoasa de culoarea alba si la un ochi verde de al ei sa aiba o inimioara roza.La gat sa aiba o esarfa tot roza cu niste pietricele sclipitoare ,pe cap o fundita alba cu pietricele sclipitoare roz , la mana dreapta sa aiba niste bratari mov si la cealalta mana un inel tot mov si in ultimul rand sa fie imbracata cu o bluza superba tot roza si cu pietricele stralucitoare sa fie scris un W mare.Iar aceasta pisicuta Anabell sa lucreze la banca din webkinz world si cand intram acolo sa spuna asa:

"Buna .......(numele animalutului) ce mai faci?Ai vrea sa mai faci o donatie generoasa,sa depui niste banuti sau sa ii imprumuti?Sunt gata sa te ajut cu orice!"

Ar fi foarte frumos!!!Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 41447 Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 978826 Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 615872 Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 24221 Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 426454
raluca4
raluca4
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : fericita
Localizare Localizare : tg.neamt
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 139470

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  6teob Vin 25 Noi 2011, 12:40 pm

un peste din apa!!!!!! sa fie baiat si sa ajute la ''Aventura Park'' ca un ghid la misiuni.(sa iti spuna ce sa faci)
6teob
6teob
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : VERRRY GOOOOOOOOOOD %10000000000
Localizare Localizare : acasa,langa mare,romania
Zodie : Pesti Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 143639

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Vin 25 Noi 2011, 2:18 pm

Un dinozaur colorat! Cu rosu,galben,albastru si portocaliu , iar la sfarsitul coadei sa fie culoarea VIOLET
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 239393

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Izabella Vin 25 Noi 2011, 7:21 pm

sa fie un Pegas cu stelute si inimiare pe el ca sa straluceasca.................de frumusete
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 138484

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Concursul de Miercuri :)

Mesaj  sanziiana Vin 25 Noi 2011, 8:43 pm

Eu as zice de un soricel Deluxe, care sa fie intre culorile negru si gri si sa aiba pe el insemne de Halloween ( ca tot a trecut si Halloween-ul ). Ar fii dragutz!
A, si sa se cheme..... Soricelul de Halloween.
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 144507

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Concursul de miercuri

Mesaj  crisacri Dum 27 Noi 2011, 1:10 pm

Mi-as dori sa fie Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 227794 (un tigru roz) si sa vina la petrecerile webkinzurilor(de nastere) si sa ne distreze.

crisacri
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  razvan51 Dum 27 Noi 2011, 3:11 pm

un dragon multicolor care sa lucreze intr-o cofetarie si sa il cheme Mr. Cremi

gustos Basketball or Cookie Basketball or Cookie Basketball or Cookie yum yum
razvan51
razvan51
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 162170

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  alexacheekygirl Dum 27 Noi 2011, 4:05 pm

Eu as inventa pe Punkhy,animalutul pufos ca un Yohoo And Friends,dar are puteri miraculoase de clarvazator.
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 175457

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Tariky Bella

Mesaj  LetyLetyutza Mar 29 Noi 2011, 9:45 am

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 912474 Eu as iventa un personaj care ar sta intodeauana la galeria de jocuri in partea dreapta-jos. Ar fii un Golden Retriever (ca toti ceilalti: PJ, Arte...) Pe ea ar fi cheamao (este fata) Tariky Bella iar cand ajungem la galeria ea zice: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 426454 ''Buna! Numele meu este Tariky Bella. Azi la galerie, jocul zilei este _____(depinde ce joc este) Ducetiva la roata Well of wow sa castigati premi si la Fantana cu dorinte pentru a castiga Kinz Cash. Jucati-va jocuri, castigati si poate apare un nou joc. Ne mai vedem data viitoare si NOROC!''Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 426454

Personajul meu va fii inbracat cu o rochie scurta (contine o camasa roz cu o cravata mov de fete putin deslegata iar fusta foarte frumoasa cu floricele si cu o curea stralucitoare, iar pantofii, nu se vad)

Am si uitat. ea sta la o masa.Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 100206
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 157549

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Adelaina Mar 29 Noi 2011, 12:29 pm

un animalut de curcubeu!SA stea la parcul kinzvile si sa te intrebe daca verai sa joci un joc cu el sau sati axplice si sa te ajute la jocurile din arcada!Sa fie imbracat cu Bluza rosie si cu un curcubeu pe ea iar pantaloni sa fie verszi cu curcubeu pe ei!Si asa sa tte mai ajute si la misiuni si la alegera temei pentru camera si la stadion la scoala etc!Totul sa fie mai usor!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 178218

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Madalina05 Mier 30 Noi 2011, 5:01 pm

Eu mi-as dori sa fie un catel mov cu pete albe sa aibe un nasuc negru si ochii albastrii cu o pata roz la ochiul drept.As vrea sa o cheme Domnisoara Brianna Maria .Ar fi la iesire si ar spune:,, sa vedem ce premii magnifice ai sa primesti''.Ar fi imbracata cu o rochie roz cu perle aurii si o coronita mov cu pitricele zvaropschi. Very Happy
Madalina05
Madalina05
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Fericită
Localizare Localizare : Tg.Neamt
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 137861

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty concurs miercuri

Mesaj  bidrye Joi 01 Dec 2011, 12:14 pm

as vrea sa fie un webkinz galben cu o floare la ureche si sa ideplineasca o dorinta pe zi fara un jeton spcial de un articol exclusiv

bidrye
Vizitator


Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Webkinz Romania Joi 01 Dec 2011, 6:13 pm

Premiul merge la: raluca4! Smile
Felicitari! Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 741361
Trimite-ne un e-mail cu numele tau de utilizator de pe Webkinz, sa iti putem trimite premiul! Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 75481
Ne vedem la urmatorul concurs! Tot asa buni sa fiti clap
Webkinz Romania
Webkinz Romania
CREATIVE DIRECTOR
CREATIVE DIRECTOR

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Skylanders & Webkinz
Zodie : Taur Zodiac chinezesc : Cocos
KinzCash : 222909

http://WebkinzRomania.ro

Sus In jos

Concursul de MIERCURI - Comunitar #30 Empty Re: Concursul de MIERCURI - Comunitar #30

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum