Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

+58
Tena3
Tena33
ZuZu Patry ZuZu
didideea
Malinuta
cristina123
Oana11
biancaidu
Webkinz~Diamond
Patricia10ani
Adronia
verona3
bleahsef
Misterio
little princess
Dogs-Are-Us
Craciunita
Webkinz Romania
ionuteu
marycool109
Dasher
Comet .
Miruna33
AndreeaAntii
LOUISE
Ajutorul Mosului Nr. 1
crazydiva~by
anutza27
lavinia3000
LEXI2003
oaal17
sanziiana
LetyLetyutza
Rose_2011
Izabella
alexacheekygirl
webkinzsuperstar
alteio
webkinzita
loredana09
marina
deea98
Nokia345
Irina
Maria212212
razvan51
zinzimima
galbior
andrada.webkinz
AnDrEi_WebKinz
Pisy1148
Alexandru2002
stefanawebkinz
merry777
Stefzyk
Adelaina
Sunny
Moş Crăciun
62 participanți

Pagina 6 din 19 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Urmatorul

In jos

Cat la % credeti in Mos Craciun?

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_lcap63%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_rcap 63% 
[ 41 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_lcap9%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_lcap3%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_lcap6%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_lcap18%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
 
Total voturi : 65
 
 

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 5:05 pm

alteio a scris:mosule,tu ai webkinz? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 233603daca da ce fel de webkinz ai? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 233603
Bineînţeles că am, dar nu îmi voi face cont. Webkinz-ii îi dăruiesc copiilor ca şi cadouri! santa

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Vin 02 Dec 2011, 5:07 pm

Nokia345 a scris:
Moş Crăciun a scris:
webkinzita a scris:Nu. Multumesc pentru idee www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826 .Sa stii ca am fost cuminte si am ascultat de parinti! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 526354
Ce parere ai despre mine?
Cred că eşti cuminte şi creativă!
Că tot veni vorba de creativitate, vreţi ca mai târziu să vă învăţ cum să vă faceţi propriul suport de creioane pentru iarnă? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826

Sigur ! Eu as vrea... creioanele si pixurile mele sunt cam imprastiate... Embarassed

Bineinteles :]

Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 5:07 pm

Draga Mosule,eu am fost cuminte?Te intreb pe tine ca stiu ca in Laponia sunt o gramada de spiridusi care te ajuta sa detecteze copiii cuminti si cei obraznici.www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 615872 Eu te-as intreba ce mi-ai da tu!Daca ai nevoie de indicii ti-as spune ca mi-as dori un Webkinz si un....telefon www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 642450 cer cam multe,nu?Cred ca nu merit...Drum bun,Mosule!

webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 5:09 pm

Moş Crăciun a scris:
webkinzita a scris:Nu. Multumesc pentru idee www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826 .Sa stii ca am fost cuminte si am ascultat de parinti! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 526354
Ce parere ai despre mine?
Cred că eşti cuminte şi creativă!
Că tot veni vorba de creativitate, vreţi ca mai târziu să vă învăţ cum să vă faceţi propriul suport de creioane pentru iarnă? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826
Da,da,da!As vrea.

webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 5:14 pm

Moş Crăciun a scris:
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Bgpc7m
Mai sunt 23 de zile până la
Crăciun! Aţi împodobit bradul?
Nu,de obicei il impodobesc cu 5-4 zile inainte de Craciun!

webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 5:41 pm

Nu inca.De obicei il impodobesc cu 5-6 zile inainte de Craciun.Mi-ar placea sa imi fac un suport de creioane pentru ca sunt cam imprastiate

webkinzita
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Vin 02 Dec 2011, 6:01 pm

webkinzita a scris: Nu inca.De obicei il impodobesc cu 5-6 zile inainte de Craciun.Mi-ar placea sa imi fac un suport de creioane pentru ca sunt cam imprastiate

Cand ne inveti sa facem suporturi?

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 6:38 pm

nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
 WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
 Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo.
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 6:39 pm

Mosule iti mai spun odata!Eu vreau de craciun un telefon Samsung Galaxy S!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mos Craciun Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Mos Craciun e fiinta buna
Care trebuie iubita
Si la sania lui suna
Clopoturi de dinamita.

SI in fiecare an vine
Cu sacul plin de jucarii
Si cu iubire in a lui sine
Si cu dragul de a sarbatorii.

Si in noaptea de Ajun
Toti copii la sta la geam
SI sa fie totul bun
Chiar cand tot noi auzeam!


Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 6:51 pm

Cand ne inveti sa facem suporturi de iarna pentru creioane?
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 6:55 pm

Cum să îţi faci propriul suport de creioane pentru iarnă

Ai nevoie de
- foarfecă
- lipici
- două piuneze negre sau argintii

- rola de la un sul de hârtie igienică

- o bucată mică de carton

- acuarele şi creioane


1. Printează următoarea imagine. Dacă nu ai imprimantă, poţi desena şi picta ceva de iarnă.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 S2bsrt
2. Pe spatele imaginii dă cu câteva straturi de lipici, apoi înconjoară rola astfel încat să nu se desprindă.

3. Desenează un om de zăpadă pe o foaie de hârtie, apoi decupează-l. Dar, fii atent, nu desena şi nasturii de la haină!

4. Lipeşte omul de zăpadă de rolă. Fixează-l cu cele două piuneze, puse ca şi cum ar fi nasturii.

5. Decupează din bucata de carton un cerc cu diametrul puţin mai mare decat cel al rolei.

6. Colorează sau pictează cercul astfel obţinut cu albastru.

7. Întinde lipici pe toată suprafaţa cercului după ce se usucă vopseaua, apoi lipeşte rola de cerc.

8. Felicitări! Tocmai ţi-ai făcut un suport de creioane singur! Iată cum ar trebui să arate :
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 2dvoe1l

De abia aştept să văd cum vă vor ieşi suporturile! Vă rog, puneţi câteva poze în care să arătaţi ce aţi reuşit! santa

Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 6:59 pm

Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Vin 02 Dec 2011, 6:59 pm

Eu il fac maine.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 7:01 pm

Adelaina a scris:Mosule iti mai spun odata!Eu vreau de craciun un telefon Samsung Galaxy S!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mos Craciun Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Mos Craciun e fiinta buna
Care trebuie iubita
Si la sania lui suna
Clopoturi de dinamita.

SI in fiecare an vine
Cu sacul plin de jucarii
Si cu iubire in a lui sine
Si cu dragul de a sarbatorii.

Si in noaptea de Ajun
Toti copii la sta la geam
SI sa fie totul bun
Chiar cand tot noi auzeam!

Cred că acel telefon e cam scump, să nu te superi pe mine dacă vrei primi altul, oricum şi acela cred că te va surpinde!
Apropo, poezia ta este foarte frumoasă! O citesc non-stop! I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 7:04 pm

Sigur!Asa e perfect.Mai pot sa-ti pun 3 intrebari?: Pe lista ta de copii buni,ma aflu si eu? si E adevarat ca daca cineva de vede,tu nu mai existi? santa si... Sa-ti pun si lapte langa biscuiti?P.S.:oricum iti voi lasa si bomboane de brad! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 268640

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 7:08 pm

Fauna a scris:Sigur!Asa e perfect.Mai pot sa-ti pun 3 intrebari?: Pe lista ta de copii buni,ma aflu si eu? si E adevarat ca daca cineva de vede,tu nu mai existi? santa si... Sa-ti pun si lapte langa biscuiti?P.S.:oricum iti voi lasa si bomboane de brad! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 268640
Da, tu te afli pe lista de copii buni!
Dacă mă vede cineva nu se întâmplă nimic, doar că
ar fi o supriză uriaşă pentru cine m-ar vedea!
Şi... faci cum vrei! santa Nu e nimeni obligat să ne lase de mâncare, oricum eu, Crăciuniţa, renii şi elfii vă iubim la fel de mult! rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  galbior Vin 02 Dec 2011, 7:10 pm

An de an
2 dec 11,R.S.A.

Un fulg cade.
Se topeste si gandeste:
Ca sus cu a sa sanie,
Mos Craciun
Imparte nelipsita bucurie.

Undeva intr-un sat;
Intr-o carte de neuitat
Sade o poza veche
Pierduta
Cu-n brad de poveste.

Intr-un frumos bordei,
Un inger si ingeras,
Pregatesc entuziasmati
Casa
Pentru marea renastere .
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 186811

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 7:11 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 J665n4
Salutări din Lap
onia! La voi ninge? Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Vin 02 Dec 2011, 7:12 pm

Nu...
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 7:13 pm

galbior a scris:An de an
2 dec 11,R.S.A.

Un fulg cade.
Se topeste si gandeste:
Ca sus cu a sa sanie,
Mos Craciun
Imparte nelipsita bucurie.

Undeva intr-un sat;
Intr-o carte de neuitat
Sade o poza veche
Pierduta
Cu-n brad de poveste.

Intr-un frumos bordei,
Un inger si ingeras,
Pregatesc entuziasmati
Casa
Pentru marea renastere .


santa rendeer santa rendeer santa
Foarte frumos!!! yes
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Vin 02 Dec 2011, 7:14 pm

Moş Crăciun a scris:

Salutări din Lap
onia! La voi ninge? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 268640


Nu... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 341521

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  zinzimima Vin 02 Dec 2011, 7:16 pm

Salutari din Romania! Vreau ca si la noi sa ninga Smile

zinzimima
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 618902

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  galbior Vin 02 Dec 2011, 7:18 pm

Pai vremea e cam rea si nu prea a nins D:
Trebuie sa o sechestram si sa o ghidilam cu puf ca sa ninga (:
galbior
galbior
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Localizare Localizare : Focsani
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Bivol
KinzCash : 186811

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Vin 02 Dec 2011, 7:19 pm

zinzimima a scris:Salutari din Romania! Vreau ca si la noi sa ninga www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 978826



Si eu. N-a mai nins de-un an.

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 7:21 pm

nu... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 458243
 Stiam,Mosule,ca nu sunt obligata sa va pun mancare,dar ma gandesc ca esti infometat fiindca treci prin toata tara si sa nu fii infometat.
 In Laponia ninge?Daca te rog,din inima I love you,cand vii ne aduci zapada si ninsoare?Ca aici,in Cluj,doar fulguieste...

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 7:26 pm

Fauna a scris:nu... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 458243
Stiam,Mosule,ca nu sunt obligata sa va pun mancare,dar ma gandesc ca esti infometat fiindca treci prin toata tara si sa nu fii infometat.
In Laponia ninge?Daca te rog,din inima I love you,cand vii ne aduci zapada si ninsoare?Ca aici,in Cluj,doar fulguieste...
În Laponia ninge încontinuu... Dacă aş putea să iau zăpada după mine, aş aduce ninsoare peste tot I love you, dar din păcate nu pot :no
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 7:28 pm


In seara de Ajun toti copiii se culca cu zambetul pe buze
Pentru ca stiu ca tu ii vei face fericiti
Si ca le vei aduce ce au vrut
In noaptea de Ajun!


Eu cred in tine,
Stiu ca existi,
Am incredere in tine,
Si stiu ca nu ma vei dezamagi.


PS:Cand ajungi la mine astepta-te la biscuiti Oreo cu lapte. Basketball or Cookie




Care este mancarea ta preferata,Mosule?Craciunita iti gateste o mancare speciala?Care?

webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 7:38 pm

aaa...nu stiam ca nu poti sa ne dai ninsoare.In Laponia e foarte frumos!Atata timp cat acolo ninge... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 41447
 
  santa Mos Craciun santa
 
  Prin nameti soseste
  Mos Craciun.
  Multe daruri el aduce
  Doar copiilor cei buni.
 
  Si iubitor,
  Asa cum este,
  Ne imparte cadourile
  De poveste.      

  sper sa-ti placa!Am facut-o acum!E speciala,cu dedicatie pentru tine!Curand voi face una pentru reni,elfi si Craciunita!
 
 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 7:43 pm

mosule si eu vreau sa iti trimit un desen dar nu stiu unde sau trebuie s-al pun pe forum dar nu prea stiu www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 458243
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 7:52 pm

mosule sa sti ca de craciun eu imi doresc un dragon gheata daca il gasesti in drumul tau te rog sa imi aduci si mie bine inteles daca mai ai loc in sac si pentru mine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 426454 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 75481
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Vin 02 Dec 2011, 7:55 pm

In seara de Ajun a sosit
Un personaj indragit
El este Mos Craciun
Ca un fulg in seara de Ajun.

Cu cadouri si de toate
Vine in casele noastre
Sa vada daca suntem cuminti
Atunci,fiti cuminti si fiti draguti.

Cu zambetul pe chip stam la masa
Si cantam colinde,dar sunt bucuroasa
Ca iana a sosit
Si ne-a inveselit.
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Izabella Vin 02 Dec 2011, 8:12 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Folder%20nou%203[img][/img]mosule sper sa iti placa imaginilewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 41447 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnail www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnail www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnailwww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Thumbnail
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142234

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Vin 02 Dec 2011, 8:17 pm

Eu si Zeta(Zumbuddy-ul meu lenes Webkin) te salutam!
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 8:26 pm

lam terminat eu mosu' dar in graba: http://img856.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img856/6016/picture043e.jpg

IAr cealalta o voi pune maine!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 8:28 pm

webkinzita a scris:
In seara de Ajun toti copiii se culca cu zambetul pe buze
Pentru ca stiu ca tu ii vei face fericiti
Si ca le vei aduce ce au vrut
In noaptea de Ajun!


Eu cred in tine,
Stiu ca existi,
Am incredere in tine,
Si stiu ca nu ma vei dezamagi.


PS:Cand ajungi la mine astepta-te la biscuiti Oreo cu lapte. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 445825




Care este mancarea ta preferata,Mosule?Craciunita iti gateste o mancare speciala?Care?

I love you
Nu am o mâncare preferată Very Happy
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 8:32 pm

Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:Mosule iti mai spun odata!Eu vreau de craciun un telefon Samsung Galaxy S!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mos Craciun Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Mos Craciun e fiinta buna
Care trebuie iubita
Si la sania lui suna
Clopoturi de dinamita.

SI in fiecare an vine
Cu sacul plin de jucarii
Si cu iubire in a lui sine
Si cu dragul de a sarbatorii.

Si in noaptea de Ajun
Toti copii la sta la geam
SI sa fie totul bun
Chiar cand tot noi auzeam!

Cred că acel telefon e cam scump, să nu te superi pe mine dacă vrei primi altul, oricum şi acela cred că te va surpinde!
Apropo, poezia ta este foarte frumoasă! O citesc non-stop! I love you
BIne mosule orice telefon vrewi tu numai sa pot umbla pe el cu mana!O MS mai am una

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rudolph Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Rudolph cel cu nasul rosu
Ce n-a ascultat de mosu'
A racit sa-mbolnavit
Si acum sta neclintit.

Mosul este suparat
Ca de el n-a ascultat
SI-a facut tot ce a vrut
Panna craciunita i-a cusut!

I-a cusut o haina calda
Sa ii tina frig la iarna
Acum toti noi ii uram
Daruri poze sa serbam!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Vin 02 Dec 2011, 8:35 pm

Adelaina, sa stii, acel telefon care "sa poti umbla cu mana" se numeste: telefoun cu touchscreen. De acum asa sa spui, nu te-am corectat, te rog sa nu te superi.
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 8:45 pm

Fauna a scris:aaa...nu stiam ca nu poti sa ne dai ninsoare.In Laponia e foarte frumos!Atata timp cat acolo ninge... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 41447

santa Mos Craciun santa

Prin nameti soseste
Mos Craciun.
Multe daruri el aduce
Doar copiilor cei buni.

Si iubitor,
Asa cum este,
Ne imparte cadourile
De poveste.

sper sa-ti placa!Am facut-o acum!E speciala,cu dedicatie pentru tine!Curand voi face una pentru reni,elfi si Craciunita!


Mulţumesc pentru poezie! E foarte frumoasă! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 8:46 pm

Alexandru2002 a scris:Adelaina, sa stii, acel telefon care "sa poti umbla cu mana" se numeste: telefoun cu touchscreen. De acum asa sa spui, nu te-am corectat, te rog sa nu te superi.
Stiu Alex dar ma durea capu si miera sila sa mai scriu touchscreen!Eu il prescurtez TS!Stiu cum se numeste Neutral Wink
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Vin 02 Dec 2011, 8:47 pm

Dar, sa nu ne certam la topicul lui Mos Craciun.
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 8:47 pm

Alexandru2002 a scris:Adelaina, sa stii, acel telefon care "sa poti umbla cu mana" se numeste: telefoun cu touchscreen. De acum asa sa spui, nu te-am corectat, te rog sa nu te superi.
Si te mai rog ceva!Numi mai spune adelaina!Spunemi simplu:Ade sau Adela
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 8:48 pm

SUBIECT INCHEIAT!
Mosule,Iti plac poeziile mele?(SUnt pe lista celor cuminit Embarassed )
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 8:55 pm

Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 615872
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Izabella Vin 02 Dec 2011, 9:04 pm


  • [center] Uite un cantec:Fluturi de zapada,ier incep sa cada Se transforma-n praf de stele
Peste genele mele. Fluturi de zapada,zboara lin pe strada Lumea intreaga parca este Un vis,o poveste
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142234

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Izabella Vin 02 Dec 2011, 9:14 pm

Mos Craciun,Mos Craciun Esti mereu asa de bun As vrea sa te opresc din drum O colinda sa-ti mai spun. Tu cu renii pleci in lume Si lasi in urma zambete Tu faci ca tot sa fie bine Esti bland cu noi,cu mine! sper sa-ti placa am inventat-o eu nu e chiar reusita
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142234

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  loredana09 Vin 02 Dec 2011, 9:21 pm

Moş Crăciun a scris:
loredana09 a scris:
Moş Crăciun a scris:

Crăciunul e din ce în ce mai aproape, Rudolph nu mă ascultă în legătură cu fularul pe care i-am zis să îl poarte şi iată că a răcit! Poate că urările voastre de bine în vor vindeca!
Îi poate dedica cineva o poezie lui Rudolph? S-ar simţi mai bine! rendeer


Sper ca pot scrie si eu o poezie:

Rudolph,Renul Mosului,
Cu el zboara peste lume
Si Craciunu-l aduce-n suflet!


Dar astazi,n-a fost cuminte,
Si pe Mosu-a suparat,
Si-a racit asa de tare,
Incat gatu-l doare tare!

Nu este foarte reusita!Este facuta de mine.
E foarte frumoasă poezia ta!!! santa

Multumesc,Mosule!
loredana09
loredana09
Lil'Kinz
Lil'Kinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I was and will always be happy!
Localizare Localizare : Dog city
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 153281

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Vin 02 Dec 2011, 9:22 pm

Mosule , spune'ne cate ceva despre aceasta sarbatoare I love you.
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 9:22 pm

Draga Mos Craciun,

Am o poezie pentru Rudolph!

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rudolph Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
rendeer

Cel cu nasul rosu, rendeer
Renul cel iubit, rendeer
Cel cu coarne mari, rendeer


El e special, rendeer
Mult iubitul Rudoph! rendeer
Eu as vrea sa stie ca e preferatul meu, rendeer
Si ca eu mult il iubesc! rendeer






Eu am compus-o.Sper sa ii placa lui Rudolph rendeer !


Ultima editare efectuata de catre webkinzita in Vin 02 Dec 2011, 9:25 pm, editata de 1 ori
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Vin 02 Dec 2011, 9:25 pm

Mosule ce faci??
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 9:30 pm

Mos Craciun,e in regula daca iti fac o scrisoare si ti-o pun sub brad si o iei atunci?Mi-ar fi mai usor...sau poate o pun la posta...nu stiu exact!Langa ea voi pune un desen cu toti:cu tine,cu Craciunita,elfii si ceilalti reni.Tot pe pagina iti voi scrie probabil 3 poezii.
 Mai vreau sa stiu:Ce culori preferi in general la brad?   si   Tu pastrezi desenele,scrisorile etc.de la copiii? Daca da,unde?

 Scuze ca iti pun atatea intrebari. :oops:As vrea sa stiu mai multe despre tine si sper sa nu-ti faci vreo impresie gresita.Eu si surioara mea vrem sa facem cat mai multe decoratiuni.Sper ca apuci sa le vezi.

 Mai am o intrebare...Tu lasi cadourile pe horn,sau cum?N-am inteles asta niciodata! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 75481

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Vin 02 Dec 2011, 9:31 pm

Fauna , fa'ti cont pe forum hug.
Te vei distra clap si iti vei face prieteni
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 268640 .
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Izabella Vin 02 Dec 2011, 9:36 pm

In spiritul acestei dragi si iubite sarbatori Craciunul vreau sa spund doar atat:Sarbatori Fericite si Craciunul nu e doar pentru a primi cadouri ci si de a darui.Daruind e ca si cum ai zbura printre fulgii de zapada.Daruind te simti bine si parca traiesti pe o alta lume.Acesta e Craciunul.Ne putem gandi ca tot am adus vorba de daruit Mos Craciun mereu nea dat cadouri dar noi ia-m dat lui?Sa-mi spuneti sincer cati dintre voi a trimis vreodata macar o scrisoare de multumire?Eu singer va spun ca nici macar asta nu am facut si regret.Regret enorm .Craciunul e 3 zile pe an asa ca profitati de ocazie si daruiti .Acesta e masajul care cred ca va inspirat.
Izabella
Izabella
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : TRISTA DE CE NU STIU
Localizare Localizare : undeva prin Romania
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 142234

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:39 pm

marina a scris:mosule si eu vreau sa iti trimit un desen dar nu stiu unde sau trebuie s-al pun pe forum dar nu prea stiu www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 458243
Poţi să îl pui aici, pe forum I love you
Îi poate cineva explica cum? Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:40 pm

alexacheekygirl a scris:In seara de Ajun a sosit
Un personaj indragit
El este Mos Craciun
Ca un fulg in seara de Ajun.

Cu cadouri si de toate
Vine in casele noastre
Sa vada daca suntem cuminti
Atunci,fiti cuminti si fiti draguti.

Cu zambetul pe chip stam la masa
Si cantam colinde,dar sunt bucuroasa
Ca iana a sosit
Si ne-a inveselit.
santa I love you rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:41 pm

Izabella a scris:www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Folder%20nou%203mosule sper sa iti placa imaginilewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 41447
Îmi plac mult de tot love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 9:42 pm

Pe mine m-a inspirat! yes
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:43 pm

Adelaina a scris:
Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:Mosule iti mai spun odata!Eu vreau de craciun un telefon Samsung Galaxy S!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mos Craciun Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Mos Craciun e fiinta buna
Care trebuie iubita
Si la sania lui suna
Clopoturi de dinamita.

SI in fiecare an vine
Cu sacul plin de jucarii
Si cu iubire in a lui sine
Si cu dragul de a sarbatorii.

Si in noaptea de Ajun
Toti copii la sta la geam
SI sa fie totul bun
Chiar cand tot noi auzeam!

Cred că acel telefon e cam scump, să nu te superi pe mine dacă vrei primi altul, oricum şi acela cred că te va surpinde!
Apropo, poezia ta este foarte frumoasă! O citesc non-stop! I love you
BIne mosule orice telefon vrewi tu numai sa pot umbla pe el cu mana!O MS mai am una

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rudolph Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Rudolph cel cu nasul rosu
Ce n-a ascultat de mosu'
A racit sa-mbolnavit
Si acum sta neclintit.

Mosul este suparat
Ca de el n-a ascultat
SI-a facut tot ce a vrut
Panna craciunita i-a cusut!

I-a cusut o haina calda
Sa ii tina frig la iarna
Acum toti noi ii uram
Daruri poze sa serbam!
Rudolph îţi mulţumeşte pentru poezie!
Dar ştie cineva cum îi cheamă pe ceilalţi reni? rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:45 pm

webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 615872
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Vin 02 Dec 2011, 9:45 pm

Da, asa se numesc toti renii:

Dasher, Dancer, Donner, Vixen, Comet, Cupid, Prancer, Blitzen şi Rudolph
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 6 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 19 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum