Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

+58
Tena3
Tena33
ZuZu Patry ZuZu
didideea
Malinuta
cristina123
Oana11
biancaidu
Webkinz~Diamond
Patricia10ani
Adronia
verona3
bleahsef
Misterio
little princess
Dogs-Are-Us
Craciunita
Webkinz Romania
ionuteu
marycool109
Dasher
Comet .
Miruna33
AndreeaAntii
LOUISE
Ajutorul Mosului Nr. 1
crazydiva~by
anutza27
lavinia3000
LEXI2003
oaal17
sanziiana
LetyLetyutza
Rose_2011
Izabella
alexacheekygirl
webkinzsuperstar
alteio
webkinzita
loredana09
marina
deea98
Nokia345
Irina
Maria212212
razvan51
zinzimima
galbior
andrada.webkinz
AnDrEi_WebKinz
Pisy1148
Alexandru2002
stefanawebkinz
merry777
Stefzyk
Adelaina
Sunny
Moş Crăciun
62 participanți

Pagina 7 din 19 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Urmatorul

In jos

Cat la % credeti in Mos Craciun?

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_lcap63%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_rcap 63% 
[ 41 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_lcap9%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_lcap3%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_lcap6%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_lcap18%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
 
Total voturi : 65
 
 

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Vin 02 Dec 2011, 9:31 pm

Fauna , fa'ti cont pe forum hug.
Te vei distra clap si iti vei face prieteni
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 268640 .

Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Izabella Vin 02 Dec 2011, 9:36 pm

In spiritul acestei dragi si iubite sarbatori Craciunul vreau sa spund doar atat:Sarbatori Fericite si Craciunul nu e doar pentru a primi cadouri ci si de a darui.Daruind e ca si cum ai zbura printre fulgii de zapada.Daruind te simti bine si parca traiesti pe o alta lume.Acesta e Craciunul.Ne putem gandi ca tot am adus vorba de daruit Mos Craciun mereu nea dat cadouri dar noi ia-m dat lui?Sa-mi spuneti sincer cati dintre voi a trimis vreodata macar o scrisoare de multumire?Eu singer va spun ca nici macar asta nu am facut si regret.Regret enorm .Craciunul e 3 zile pe an asa ca profitati de ocazie si daruiti .Acesta e masajul care cred ca va inspirat.

Izabella
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:39 pm

marina a scris:mosule si eu vreau sa iti trimit un desen dar nu stiu unde sau trebuie s-al pun pe forum dar nu prea stiu www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 458243
Poţi să îl pui aici, pe forum I love you
Îi poate cineva explica cum? Smile

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:40 pm

alexacheekygirl a scris:In seara de Ajun a sosit
Un personaj indragit
El este Mos Craciun
Ca un fulg in seara de Ajun.

Cu cadouri si de toate
Vine in casele noastre
Sa vada daca suntem cuminti
Atunci,fiti cuminti si fiti draguti.

Cu zambetul pe chip stam la masa
Si cantam colinde,dar sunt bucuroasa
Ca iana a sosit
Si ne-a inveselit.
santa I love you rendeer

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:41 pm

Izabella a scris:www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Folder%20nou%203mosule sper sa iti placa imaginilewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447
Îmi plac mult de tot love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 9:42 pm

Pe mine m-a inspirat! yes

webkinzita
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:43 pm

Adelaina a scris:
Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:Mosule iti mai spun odata!Eu vreau de craciun un telefon Samsung Galaxy S!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Mos Craciun Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Mos Craciun e fiinta buna
Care trebuie iubita
Si la sania lui suna
Clopoturi de dinamita.

SI in fiecare an vine
Cu sacul plin de jucarii
Si cu iubire in a lui sine
Si cu dragul de a sarbatorii.

Si in noaptea de Ajun
Toti copii la sta la geam
SI sa fie totul bun
Chiar cand tot noi auzeam!

Cred că acel telefon e cam scump, să nu te superi pe mine dacă vrei primi altul, oricum şi acela cred că te va surpinde!
Apropo, poezia ta este foarte frumoasă! O citesc non-stop! I love you
BIne mosule orice telefon vrewi tu numai sa pot umbla pe el cu mana!O MS mai am una

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rudolph Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Rudolph cel cu nasul rosu
Ce n-a ascultat de mosu'
A racit sa-mbolnavit
Si acum sta neclintit.

Mosul este suparat
Ca de el n-a ascultat
SI-a facut tot ce a vrut
Panna craciunita i-a cusut!

I-a cusut o haina calda
Sa ii tina frig la iarna
Acum toti noi ii uram
Daruri poze sa serbam!
Rudolph îţi mulţumeşte pentru poezie!
Dar ştie cineva cum îi cheamă pe ceilalţi reni? rendeer

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:45 pm

webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Vin 02 Dec 2011, 9:45 pm

Da, asa se numesc toti renii:

Dasher, Dancer, Donner, Vixen, Comet, Cupid, Prancer, Blitzen şi Rudolph

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:46 pm

Izabella a scris:

  • Uite un cantec:Fluturi de zapada,ier incep sa cada Se transforma-n praf de stele
Peste genele mele. Fluturi de zapada,zboara lin pe strada Lumea intreaga parca este Un vis,o poveste
Izabella a scris: Mos Craciun,Mos Craciun Esti mereu asa de bun As vrea sa te opresc din drum O colinda sa-ti mai spun. Tu cu renii pleci in lume Si lasi in urma zambete Tu faci ca tot sa fie bine Esti bland cu noi,cu mine! sper sa-ti placa am inventat-o eu nu e chiar reusita
Sunt minunate!!! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 9:47 pm

Mos Craciun,am fost cumva obraznica?www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 Vad ca nu-mi raspunzi la cererea mea de aflare daca am fost cuminte sau nu www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 Crezi ca merit vreun cadou?
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:48 pm

Pisy1148 a scris:Mosule , spune'ne cate ceva despre aceasta sarbatoare I love you.
Mai exact, ce ai vrea să vă spun? love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 9:48 pm

Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?
Da!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 9:49 pm

Moş Crăciun a scris:
Pisy1148 a scris:Mosule , spune'ne cate ceva despre aceasta sarbatoare I love you.
Mai exact, ce ai vrea să vă spun? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872

Cata cantitate de magie este in sania ta?
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:50 pm

webkinzita a scris: Draga Mos Craciun,

Am o poezie pentru Rudolph!

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Rudolph Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
rendeer

Cel cu nasul rosu, rendeer
Renul cel iubit, rendeer
Cel cu coarne mari, rendeer


El e special, rendeer
Mult iubitul Rudoph! rendeer
Eu as vrea sa stie ca e preferatul meu, rendeer
Si ca eu mult il iubesc! rendeer






Eu am compus-o.Sper sa ii placa lui Rudolph rendeer !
Rudolph îţi mulţumeşte foarte mult pentru poezie, dar e amărât că ceilalţi reni nu primesc astfel de compuneri No
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:52 pm

Sunny a scris:Mosule ce faci??
Vă răspund vouă la întrebări I love you După, o să mai împachetez câteva cadouri alături de elfi santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 9:53 pm

Moş Crăciun a scris:
Pisy1148 a scris:Mosule , spune'ne cate ceva despre aceasta sarbatoare I love you.
Mai exact, ce ai vrea să vă spun? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Cata cantitate de magie ai pus tu,impreuna cu spiridusii tai la sanie?
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Vin 02 Dec 2011, 9:55 pm

Spune-i lui Comet ca il iubesc!
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:57 pm

Fauna a scris:Mos Craciun,e in regula daca iti fac o scrisoare si ti-o pun sub brad si o iei atunci?Mi-ar fi mai usor...sau poate o pun la posta...nu stiu exact!Langa ea voi pune un desen cu toti:cu tine,cu Craciunita,elfii si ceilalti reni.Tot pe pagina iti voi scrie probabil 3 poezii.
Mai vreau sa stiu:Ce culori preferi in general la brad? si Tu pastrezi desenele,scrisorile etc.de la copiii? Daca da,unde?

Scuze ca iti pun atatea intrebari. :oops:As vrea sa stiu mai multe despre tine si sper sa nu-ti faci vreo impresie gresita.Eu si surioara mea vrem sa facem cat mai multe decoratiuni.Sper ca apuci sa le vezi.

Mai am o intrebare...Tu lasi cadourile pe horn,sau cum?N-am inteles asta niciodata! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 75481
Ar fi o surpriză foarte mare pentru mine să găsesc înca o scrisoare sub brad! În fiecare an primesc atâtea, tot timpul stau şi le citesc, şi asta mă bucură mult! Poţi să o laşi sub brad I love you Nu înţeleg însă a doua întrebare, cum adică ce culori prefer la brad? Şi, în fine, da, păstrez toate scrisorile şi desenele, nu mă pot despărţi de ele, îmi sunt aşa de dragi copiii din lumea întreagă! santa
Şi nu , nu las cadourile sub horn. Le pun sub brad sau, dacă trebuie neapărat să mă grăbesc, rog părinţii copilului respectiv să pună cadourile. De asta probabil unii din voi au văzut părinţii punând cadourile. I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 9:58 pm

Izabella a scris: In spiritul acestei dragi si iubite sarbatori Craciunul vreau sa spund doar atat:Sarbatori Fericite si Craciunul nu e doar pentru a primi cadouri ci si de a darui.Daruind e ca si cum ai zbura printre fulgii de zapada.Daruind te simti bine si parca traiesti pe o alta lume.Acesta e Craciunul.Ne putem gandi ca tot am adus vorba de daruit Mos Craciun mereu nea dat cadouri dar noi ia-m dat lui?Sa-mi spuneti sincer cati dintre voi a trimis vreodata macar o scrisoare de multumire?Eu singer va spun ca nici macar asta nu am facut si regret.Regret enorm .Craciunul e 3 zile pe an asa ca profitati de ocazie si daruiti .Acesta e masajul care cred ca va inspirat.
Nu e nevoie să îmi daţi scrisori de mulţumire! Eu ştiu că voi îmi mulţumiţi, în gândul vostru! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:00 pm

webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:nu,nu l-am impodobit.Deobicei impodobesc bradul de Ajun,iar dupa aceea merg la colindat.
WOW!Mosule,chiar crezi asta?Le merit? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 94243 Ma intrebam ceva,la care nu-i gasesc raspuns:Cand imparti cadouri,opresti timpul?(e cea mai probabila varianta,fiindca le imparti intr-o zi) si m-am mai intrebat daca:Tu imparti toate cadourile,sau si ajutoarele tale?
Ma bucur pentru Rudolph,sper ca e mai bine!Mosule,probabil iarna aceasta iti voi lasa biscuiti Oreo. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 445825 Te rog sa-i mananci si sa ii dai putin si lui Rudolph! rendeer
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?
Da!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447
Mai exact, cum? I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:01 pm

Alexandru2002 a scris:Da, asa se numesc toti renii:

Dasher, Dancer, Donner, Vixen, Comet, Cupid, Prancer, Blitzen şi Rudolph
Corect! rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 10:02 pm

       Ceilalti 7 reni ai mosului
 Vixen,Comet si Prancer,
 Cei mai draguti ei sunt.
 Impreuna cu el,binestiutul mosul,
 Impart cadouri copiilor.
 
 Imediat le sar in ajutor
Dasher si Dancer
 Cei mai priceputi.
 Cu drag ei confectioneaza
 Multe lucruri bine de stiut.
 
 Cupid, Donder si Blitzen
 Sunt cei mai creativi.
 Frumos ei confectioneaza,
 Hartie de impachetat pentru copii.

    sper sa le placa!Nu uitati,renilor,cu totii va iubim!Sa nu va simtiti izolati!Nu sunteti!Va iubim in egalitate pe toti!

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:03 pm

webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Pisy1148 a scris:Mosule , spune'ne cate ceva despre aceasta sarbatoare I love you.
Mai exact, ce ai vrea să vă spun? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Cata cantitate de magie ai pus tu,impreuna cu spiridusii tai la sanie?
Magie? Ooh, noi nu folosim magie în sensul de Abracadabra... Pentru noi, Magia e iubirea copiilor faţă de noi, aşa zboară renii cu sania în noaptea de Ajun! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Vin 02 Dec 2011, 10:03 pm

Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:05 pm

Sunny a scris:Spune-i lui Comet ca il iubesc!
Şi el te iubeşte! Şi la fel de mult îi iubeşte şi pe ceilalţi copii, la fel de mult ca mine, ca şi elfii, ca şi Crăciuniţa! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Vin 02 Dec 2011, 10:05 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
Într-un fel, da, opresc timpul! Dar la împărţitul cadourilor, mă ajută şi renii, şi elfii!
Cât despre biscuiţi, mulţumim mult! Nu-i vom mânca doar noi, îi vom împărţi cu toţii!
Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?
Da!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447
Mai exact, cum? I love you
Pai le-am dat unor porumbei niste paine ( mai exact,o bucata de covrig cu mac,dar nu partea cu mac www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447 )am hranit niste catei din cand in cand atunci cand trec pe langa ei si am incercat sa salvez niste pisicute pui de niste caini impreuna cu niste prietene deoarece cainii s-au luat dupa noi cand ne duceam la ele (le-am si hranit cu lapte,deoarece erau intr-o ghena www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 )iar noi puneam tot felul de lucruri ca sa nu le pape www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 dar le-am salvat!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Vin 02 Dec 2011, 10:06 pm

Craciunul se apropie in pasi de dans

In special in pasi de dans,

Craciunul noi il vom sarbatori

Cadouri multe vom primi.



Ca Iisus e fiul lui Dumnezeu

Si asa va fii mereu,

Decand s-a nascut

Numai bine a facut.



Bradul il impodobim

Asa stim noi sa sarbatorim,

Decoram casa

Si aranjam masa.



Mosule, mosule ai venit

Cu cadouri ai sosit

Toti copii te iubesc

Dar si ei daruiesc

Numai bine iti doresc.



Mosule sper ca ti-a placut

Poezia mea mult,

Asa ca ti-am pictat ceva

Ce sigur iti va placea:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/269/fotografie0491.jpg/

Esti tu tinand in maini

Lista cu copii buni.



Mosule, eu sunt buna

Sau sunt rea?

Imi poti raspunde la intrebarea mea?



Mosule, vreau ceva

Oare mi-ai putea da

Un Webkinz as vrea.



Un Cocker Spaniol mi-ar place

Oare ce as putea face?

Ca tu sa mi-l dai?

Il ai?
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:07 pm

Fauna a scris: Ceilalti 7 reni ai mosului
Vixen,Comet si Prancer,
Cei mai draguti ei sunt.
Impreuna cu el,binestiutul mosul,
Impart cadouri copiilor.

Imediat le sar in ajutor
Dasher si Dancer
Cei mai priceputi.
Cu drag ei confectioneaza
Multe lucruri bine de stiut.

Cupid, Donder si Blitzen
Sunt cei mai creativi.
Frumos ei confectioneaza,
Hartie de impachetat pentru copii.

sper sa le placa!Nu uitati,renilor,cu totii va iubim!Sa nu va simtiti izolati!Nu sunteti!Va iubim in egalitate pe toti!
Vai, vai, au roşit cu toţii! Numai că în titlu ai spus că sunt 7 reni, dar in poezie 8! Nu-i nimic, e doar o greşeală banală, oricum, cu toţii te iubim! Ştim că ai fost foarte cuminte! santa love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:09 pm

Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*
I love you santa rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Vin 02 Dec 2011, 10:10 pm

Moş Crăciun a scris:
Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*
I love you santa rendeer
Vine Craciunul
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:10 pm

webkinzsuperstar a scris:www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:
Moş Crăciun a scris:
webkinzsuperstar a scris:Draga Mosule,te intreb eu pe tine daca-am fost cuminte?As vrea sa aflu!Eu nu cred ca am fost cuminte www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 ...Crezi ca merit vreun cadou?
Eu cred că ai fost destul de cuminte, dar ia să vorbim despre fapte bune... Ai ajutat vreun animal anul acesta?
Da!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447
Mai exact, cum? I love you
Pai le-am dat unor porumbei niste paine ( mai exact,o bucata de covrig cu mac,dar nu partea cu mac www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447 )am hranit niste catei din cand in cand atunci cand trec pe langa ei si am incercat sa salvez niste pisicute pui de niste caini impreuna cu niste prietene deoarece cainii s-au luat dupa noi cand ne duceam la ele (le-am si hranit cu lapte,deoarece erau intr-o ghena www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 )iar noi puneam tot felul de lucruri ca sa nu le pape www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 170612 dar le-am salvat!
Foarte frumos!!! love I love you santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 10:12 pm

mosule mi-a promis mami ca trimite mail cu desenul meu si ii rog pe cei de la webkinz romania sa ti-l dea ca ei sunt foarte draguti si poate prin sacul ala mare al tau gasesti un cadou si pentru ei si mai ales pentru deea ca ea are mare rabdare cu noi sarbatori fericite
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Vin 02 Dec 2011, 10:12 pm

Eu le dau pisicilor paine inmuiata in lapte cald, si carnita
Porumbeilor le dau paine.
Cainilor le dau carne si oase.
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:14 pm

LetyLetyutza a scris:Craciunul se apropie in pasi de dans

In special in pasi de dans,

Craciunul noi il vom sarbatori

Cadouri multe vom primi.



Ca Iisus e fiul lui Dumnezeu

Si asa va fii mereu,

Decand s-a nascut

Numai bine a facut.



Bradul il impodobim

Asa stim noi sa sarbatorim,

Decoram casa

Si aranjam masa.



Mosule, mosule ai venit

Cu cadouri ai sosit

Toti copii te iubesc

Dar si ei daruiesc

Numai bine iti doresc.



Mosule sper ca ti-a placut

Poezia mea mult,

Asa ca ti-am pictat ceva

Ce sigur iti va placea:


Esti tu tinand in maini

Lista cu copii buni.



Mosule, eu sunt buna

Sau sunt rea?

Imi poti raspunde la intrebarea mea?



Mosule, vreau ceva

Oare mi-ai putea da

Un Webkinz as vrea.



Un Cocker Spaniol mi-ar place

Oare ce as putea face?

Ca tu sa mi-l dai?

Il ai?
Ce frumoasă este poezia! Şi pictura e foarte reuşită! Mulţumesc mult, mult de tot! Voi încerca să îţi aduc Cocker-ul Spaniol, dacă voi găsi! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  merry777 Vin 02 Dec 2011, 10:15 pm

Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*
Da cine ti-a zis sa fii tu Craciunita?? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 613157


Ultima editare efectuata de catre merry777 in Vin 02 Dec 2011, 10:18 pm, editata de 1 ori

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 454048

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Vin 02 Dec 2011, 10:16 pm

Va astept scrisorile si va promit ca veti fi fericiti de Craciun!
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 10:18 pm

Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
 Mai am o poezie:
  Spiritul Craciunului
 Cu sania cea frumoasa,
 Incarcata cu jucarii,
 Mosul vine la fereastra
 Si priveste multi copii.

 Renii sai sunt bucurosi,
 Ei mult il indragesc,
 Si-l ajuta plini de afectiune,
 Sa imparta mii si mii de cadouri.             (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 )


 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  merry777 Vin 02 Dec 2011, 10:19 pm

Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 )


I love you I love you I love you I love you I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872Ce frumoasa e www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 454048

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:20 pm

marina a scris:mosule mi-a promis mami ca trimite mail cu desenul meu si ii rog pe cei de la webkinz romania sa ti-l dea ca ei sunt foarte draguti si poate prin sacul ala mare al tau gasesti un cadou si pentru ei si mai ales pentru deea ca ea are mare rabdare cu noi sarbatori fericite
Poţi să pui poza aici, pe forum, ca să o vadă toată lumea!!! I love you love
Uite cum :
Intră pe tinypic.com , uploadează poza, alege mărimea, scrie codul din imagine şi pui aici, pe forum, al doilea link de acolo, adică din a doua căsuţă love
Sau, dacă poza conţine şi lucruri despre Webkinz, o poţi uploada pe
webkinzromania.ro/poze şi urmezi instrucţiunile de acolo I love you
De abia aştept să îţi văd desenul!!! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Vin 02 Dec 2011, 10:20 pm

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Renii Mosului Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Draga Dasher Draga Dancer
Eu oe voi va indragesc
Draga Dasher Draga Dancer
Sa stiti ca va multumesc!

Draga Dinner Draga Vixet
Sunteti unii dintre reni
Draga Donner Draga Vixet
Sa stiti ca tot veti veni!

Draga Comet Draga Cupid
Sunati ca un clopotel
Draga Comet Draga Cupid
Vas manca ca pe-un ecler!

Draga Prancer Draga Bliten
Ca un diamant straluciti
Draga Prancer Draga BLiten
Cu lumina ma orbiti!

Eh la cine am ajuns?
LA un ren cam nazdravan
Ruloph cel cu nasul rosu
Ce de mosu' n-a-scultat!

Cei 7 reni feriti
De mosul indragiti
Peste cateva saptamani plecati
Peste tari sa colindati!


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Craciunita Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Ajutorr de Mos Craciun
Sare ca o fantasma alba
Mult dorita Craciunita!

Ea cu Mos Craciun citeste
PE copii cei cuminti
Si-mpacheteaza cadouri de paracar straluci!

Si-n tot echipajul
Ea e cea dorita
Sa stie ca e steaua nedescoperita!

Se imbraca in verde
Verdele ca bradul
Dar inima-i curata ca cerul!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Vin 02 Dec 2011, 10:21 pm

merry777 a scris:
Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*

Da cine ti-a zis sa fii tu Craciunita?? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 613157

Draga Maria,

Te deranjeaza? Eu ma gandeam ca ar fi frumos si pana acum inafara de tine nimeni nu a avut nimic impotriva si chiar am primit o scrisoare...!

Craciunita :*
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:22 pm

Alexandru2002 a scris:Eu le dau pisicilor paine inmuiata in lapte cald, si carnita
Porumbeilor le dau paine.
Cainilor le dau carne si oase.
Animăluţele au mare noroc să te cunoască pe tine!!! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:23 pm

merry777 a scris:
Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*
Da cine ti-a zis sa fii tu Craciunita?? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 613157
Vă rog să nu vă certaţi chiar acum, când suntem aşa aproape de sărbători!!! No
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  merry777 Vin 02 Dec 2011, 10:24 pm

Rose_2011 a scris:
merry777 a scris:
Rose_2011 a scris:
Dragi mei prieteni,
De azi inainte, pana pe data 25 decembrie voi fi Craciunita.
Toata lumea primeste un cadou cu o conditie: Trimiteti-mi(scrieti-mi) o scrisoare pe forum sau pe MP cu dorinta voastra reala sau pe webkinz.
Cele mai frumoase scrisori(primele 3) vor primi din partea ceva special!!
Craciunita :*

Da cine ti-a zis sa fii tu Craciunita?? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 613157

Draga Maria,

Te deranjeaza? Eu ma gandeam ca ar fi frumos si pana acum inafara de tine nimeni nu a avut nimic impotriva si chiar am primit o scrisoare...!

Craciunita :*
Nupp Wink Nu ma deranjeaza.. Chiar mi-a placut ideea Wink Doar am intrebat.. Credeam ca ti-a zis Mosu ca tu sa fii Wink Atata tot Wink Si nu am zis-o cu rautate www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 84978

merry777
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ◕‿◕
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 454048

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:29 pm

Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 )


Eşti mereu plină de surprize... plăcute!!! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Presupun că ştii că Pământul este împărţit în două emisfere, anume Emisfera Nordică şi Emisfera Sudică. Eu nu am timp să mă odihnesc, deoarece când e vară în Emisfera Nordică , e iarnă în Emisfera Sudică. Adică imediat ce am terminat de dat cadourile copiilor de pe o Emisferă, trebuie să pregătesc cadourile pentru cei de pe cealaltă Emisferă! santa
Şi da, unii părinţi m-au văzut! Ceea ce a dus la... a face alţi copii să nu creadă în mine, pentru că au văzut părinţii punând cadouri sub brad. Ceea ce nu ştiu ei este că , într-un fel sau altul, părinţii sunt şi ei ajutoarele mele... santa
Poezia ta este foarte frumoasă! Nu mă satur să o citesc! Este plină de talent! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:32 pm

Adelaina a scris: Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Renii Mosului Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Draga Dasher Draga Dancer
Eu oe voi va indragesc
Draga Dasher Draga Dancer
Sa stiti ca va multumesc!

Draga Dinner Draga Vixet
Sunteti unii dintre reni
Draga Donner Draga Vixet
Sa stiti ca tot veti veni!

Draga Comet Draga Cupid
Sunati ca un clopotel
Draga Comet Draga Cupid
Vas manca ca pe-un ecler!

Draga Prancer Draga Bliten
Ca un diamant straluciti
Draga Prancer Draga BLiten
Cu lumina ma orbiti!

Eh la cine am ajuns?
LA un ren cam nazdravan
Ruloph cel cu nasul rosu
Ce de mosu' n-a-scultat!

Cei 7 reni feriti
De mosul indragiti
Peste cateva saptamani plecati
Peste tari sa colindati!


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Craciunita Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Ajutorr de Mos Craciun
Sare ca o fantasma alba
Mult dorita Craciunita!

Ea cu Mos Craciun citeste
PE copii cei cuminti
Si-mpacheteaza cadouri de paracar straluci!

Si-n tot echipajul
Ea e cea dorita
Sa stie ca e steaua nedescoperita!

Se imbraca in verde
Verdele ca bradul
Dar inima-i curata ca cerul!
Toţi suntem mândri că am reuşit să îţi citim poeziile! Sunt foarte frumoase, mulţumim din suflet!!! I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Vin 02 Dec 2011, 10:32 pm

Poezie pentru reni


Dasher este amuzant si curat si aranjat, rendeer
Dancer este fericit si munceste multumit! study
Danner este dinamita si alearga fara frica! bye
Vixen merge repede de atinge ciorile! thumb up
Comet merge zici ca zboara www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 75481
Cupid trage o sageata cadourile-n horn le baga! ninja
Prancer este repejor,merge ca un zmeu in zbor! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 75481
Blitzen are nasul rosu ca si ceilalti, dar mai rosu cherry
Rudolph,de el ce sa zic?Este tare indragit! Smile
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:34 pm

webkinzita a scris: Poezie pentru reni


Dasher este amuzant si curat si aranjat, rendeer
Dancer este fericit si munceste multumit! study
Danner este dinamita si alearga fara frica! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41835
Vixen merge repede de atinge ciorile! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 100206
Comet merge zici ca zboara www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 75481
Cupid trage o sageata cadourile-n horn le baga! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 557288
Prancer este repejor,merge ca un zmeu in zbor! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 75481
Blitzen are nasul rosu ca si ceilalti, dar mai rosu cherry
Rudolph,de el ce sa zic?Este tare indragit! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 268640
Superbă poezie, toţi renii îţi mulţumesc! rendeer
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Vin 02 Dec 2011, 10:35 pm

Craciunul este o sarbatoare a carei magie ne inconjoara pe toti.
Trebuie doar sa stim sa o simtim.
I love you.
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:37 pm

Pisy1148 a scris:
Craciunul este o sarbatoare a carei magie ne inconjoara pe toti.
Trebuie doar sa stim sa o simtim.
I love you.
Este foarte adevărat ce ai zis! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Vin 02 Dec 2011, 10:39 pm

Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 )


Eşti mereu plină de surprize... plăcute!!! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Presupun că ştii că Pământul este împărţit în două emisfere, anume Emisfera Nordică şi Emisfera Sudică. Eu nu am timp să mă odihnesc, deoarece când e vară în Emisfera Nordică , e iarnă în Emisfera Sudică. Adică imediat ce am terminat de dat cadourile copiilor de pe o Emisferă, trebuie să pregătesc cadourile pentru cei de pe cealaltă Emisferă! santa
Şi da, unii părinţi m-au văzut! Ceea ce a dus la... a face alţi copii să nu creadă în mine, pentru că au văzut părinţii punând cadouri sub brad. Ceea ce nu ştiu ei este că , într-un fel sau altul, părinţii sunt şi ei ajutoarele mele... santa
Poezia ta este foarte frumoasă! Nu mă satur să o citesc! Este plină de talent! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872


Ai dreptate mosule. mama mea a zis la fel. cred ca te-ai intalnit cu eawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 100206 Uni copii din clasa mea rad de tinewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 458243 . nu-i frumos
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:40 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 2qvqvip
Aţi vrea să îi pregătim lui Moş Nicolae o surpriză?
Să îi facem toţi câte o ghetuţă specială!
Dacă veţi fi de acord, vă voi spune cum mâine! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 10:41 pm

Multumesc!Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari,sper ca nu te-am deranjat.Aceasta este ultima: De unde ai atatia bani sa ne cumperi cadouri(majoritatea le faci in fabrica,cu elfii)? I love you I love you I love you I love you

 Plec sa ma culc!Noapte buna Mosule,noapte buna renilor!Sper ca nu te-am retinut prea mult mosule si iti multumesc inca o data pentru lucrurile frumoase spuse despre mine!Va iubesc pe toti din Laponia!Noapte buna! Sleep  🎅si  rendeer,va iubim!

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Vin 02 Dec 2011, 10:43 pm

este mai bine maine. toata lumea trbuie sa se culce, chiar si eu. NOATE BUNA COPII! NOAPTE BUNA MOSULE!
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:44 pm

LetyLetyutza a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872 )


Eşti mereu plină de surprize... plăcute!!! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872
Presupun că ştii că Pământul este împărţit în două emisfere, anume Emisfera Nordică şi Emisfera Sudică. Eu nu am timp să mă odihnesc, deoarece când e vară în Emisfera Nordică , e iarnă în Emisfera Sudică. Adică imediat ce am terminat de dat cadourile copiilor de pe o Emisferă, trebuie să pregătesc cadourile pentru cei de pe cealaltă Emisferă! santa
Şi da, unii părinţi m-au văzut! Ceea ce a dus la... a face alţi copii să nu creadă în mine, pentru că au văzut părinţii punând cadouri sub brad. Ceea ce nu ştiu ei este că , într-un fel sau altul, părinţii sunt şi ei ajutoarele mele... santa
Poezia ta este foarte frumoasă! Nu mă satur să o citesc! Este plină de talent! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 615872


Ai dreptate mosule. mama mea a zis la fel. cred ca te-ai intalnit cu eawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 41447 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 100206 Uni copii din clasa mea rad de tinewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 458243 . nu-i frumos
Cum am mai zis... Lasă-i să nu creadă... Atunci când crezi în ceva sau cineva, te bucuri şi mai mult! Când vor deveni adulţi, probabil mă vor vedea şi îşi vor da seama că... eu exist! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:50 pm

Fauna a scris:Multumesc!Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari,sper ca nu te-am deranjat.Aceasta este ultima: De unde ai atatia bani sa ne cumperi cadouri(majoritatea le faci in fabrica,cu elfii)? I love you I love you I love you I love you

Plec sa ma culc!Noapte buna Mosule,noapte buna renilor!Sper ca nu te-am retinut prea mult mosule si iti multumesc inca o data pentru lucrurile frumoase spuse despre mine!Va iubesc pe toti din Laponia!Noapte buna! Sleep 🎅si rendeer,va iubim!
Când eşti Moş Crăciun, nu ai nevoie de bani... sau ai? Nu ştiu chiar cum să explic. Aici, în Laponia, este o fabrică specială a elfilor care reproduce orice tip de jucărie! Şi acolo cumperi cu o monedă numita dragoste. Cu cât eşti iubit mai mult, cu atât eşti mai bogat acolo. Noi luăm de acolo ce nu putem face, santa iar în fabrica noastră facem acele jucării mai frumoase sau facem altele noi.

Noapte bună tuturor, oricine are nevoie de somn! Voi mai vorbi şi mâine cu voi! La revedere, dragilor! rendeer I love you love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 10:53 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 5sper sa reusesc
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 10:57 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 14wt2pt[img]www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 14wt2pt[/img]se pare ca reusesc mosule esti cel mai tare ti-ai facut toate temele se pare ca tehnica a ajuns pana la tine super cheers santa rendeer santa rendeer santa
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 7 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 19 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum