Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

+58
Tena3
Tena33
ZuZu Patry ZuZu
didideea
Malinuta
cristina123
Oana11
biancaidu
Webkinz~Diamond
Patricia10ani
Adronia
verona3
bleahsef
Misterio
little princess
Dogs-Are-Us
Craciunita
Webkinz Romania
ionuteu
marycool109
Dasher
Comet .
Miruna33
AndreeaAntii
LOUISE
Ajutorul Mosului Nr. 1
crazydiva~by
anutza27
lavinia3000
LEXI2003
oaal17
sanziiana
LetyLetyutza
Rose_2011
Izabella
alexacheekygirl
webkinzsuperstar
alteio
webkinzita
loredana09
marina
deea98
Nokia345
Irina
Maria212212
razvan51
zinzimima
galbior
andrada.webkinz
AnDrEi_WebKinz
Pisy1148
Alexandru2002
stefanawebkinz
merry777
Stefzyk
Adelaina
Sunny
Moş Crăciun
62 participanți

Pagina 8 din 19 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Urmatorul

In jos

Cat la % credeti in Mos Craciun?

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_lcap63%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_rcap 63% 
[ 41 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_lcap9%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_lcap3%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_lcap6%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_lcap18%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
 
Total voturi : 65
 
 

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:37 pm

Pisy1148 a scris:
Craciunul este o sarbatoare a carei magie ne inconjoara pe toti.
Trebuie doar sa stim sa o simtim.
I love you.
Este foarte adevărat ce ai zis! love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Vin 02 Dec 2011, 10:39 pm

Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872 )


Eşti mereu plină de surprize... plăcute!!! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872
Presupun că ştii că Pământul este împărţit în două emisfere, anume Emisfera Nordică şi Emisfera Sudică. Eu nu am timp să mă odihnesc, deoarece când e vară în Emisfera Nordică , e iarnă în Emisfera Sudică. Adică imediat ce am terminat de dat cadourile copiilor de pe o Emisferă, trebuie să pregătesc cadourile pentru cei de pe cealaltă Emisferă! santa
Şi da, unii părinţi m-au văzut! Ceea ce a dus la... a face alţi copii să nu creadă în mine, pentru că au văzut părinţii punând cadouri sub brad. Ceea ce nu ştiu ei este că , într-un fel sau altul, părinţii sunt şi ei ajutoarele mele... santa
Poezia ta este foarte frumoasă! Nu mă satur să o citesc! Este plină de talent! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872


Ai dreptate mosule. mama mea a zis la fel. cred ca te-ai intalnit cu eawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 41447 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 100206 Uni copii din clasa mea rad de tinewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 . nu-i frumos

LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:40 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 2qvqvip
Aţi vrea să îi pregătim lui Moş Nicolae o surpriză?
Să îi facem toţi câte o ghetuţă specială!
Dacă veţi fi de acord, vă voi spune cum mâine! love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Vin 02 Dec 2011, 10:41 pm

Multumesc!Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari,sper ca nu te-am deranjat.Aceasta este ultima: De unde ai atatia bani sa ne cumperi cadouri(majoritatea le faci in fabrica,cu elfii)? I love you I love you I love you I love you

 Plec sa ma culc!Noapte buna Mosule,noapte buna renilor!Sper ca nu te-am retinut prea mult mosule si iti multumesc inca o data pentru lucrurile frumoase spuse despre mine!Va iubesc pe toti din Laponia!Noapte buna! Sleep  🎅si  rendeer,va iubim!

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Vin 02 Dec 2011, 10:43 pm

este mai bine maine. toata lumea trbuie sa se culce, chiar si eu. NOATE BUNA COPII! NOAPTE BUNA MOSULE!

LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature


http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:44 pm

LetyLetyutza a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Ma bucur ca le-a placut.Va iubim! I love you Da,intr-adevar,am gresit titlul,mi-am dat seama.As mai dori sa te intreb: Dupa Craciun,tu ce faci?(ca nu mai imparti cadouri) si Poti sa-mi spui mai exact de ce esti imbracat mereu in rosu si alb? si De ce multi copii au inceput sa nu mai creada in tine?(eu cred si abia astept sa vina Craciunul) si Daca ai spus ca rogi unii parinti ai copiilor sa puna cadourile,atunci,ei te-au vazut?
Mai am o poezie:
Spiritul Craciunului
Cu sania cea frumoasa,
Incarcata cu jucarii,
Mosul vine la fereastra
Si priveste multi copii.

Renii sai sunt bucurosi,
Ei mult il indragesc,
Si-l ajuta plini de afectiune,
Sa imparta mii si mii de cadouri. (te astept cu drag la mine!
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 916334 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872 )


Eşti mereu plină de surprize... plăcute!!! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872
Presupun că ştii că Pământul este împărţit în două emisfere, anume Emisfera Nordică şi Emisfera Sudică. Eu nu am timp să mă odihnesc, deoarece când e vară în Emisfera Nordică , e iarnă în Emisfera Sudică. Adică imediat ce am terminat de dat cadourile copiilor de pe o Emisferă, trebuie să pregătesc cadourile pentru cei de pe cealaltă Emisferă! santa
Şi da, unii părinţi m-au văzut! Ceea ce a dus la... a face alţi copii să nu creadă în mine, pentru că au văzut părinţii punând cadouri sub brad. Ceea ce nu ştiu ei este că , într-un fel sau altul, părinţii sunt şi ei ajutoarele mele... santa
Poezia ta este foarte frumoasă! Nu mă satur să o citesc! Este plină de talent! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872


Ai dreptate mosule. mama mea a zis la fel. cred ca te-ai intalnit cu eawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 41447 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 100206 Uni copii din clasa mea rad de tinewww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 . nu-i frumos
Cum am mai zis... Lasă-i să nu creadă... Atunci când crezi în ceva sau cineva, te bucuri şi mai mult! Când vor deveni adulţi, probabil mă vor vedea şi îşi vor da seama că... eu exist! santa

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Vin 02 Dec 2011, 10:50 pm

Fauna a scris:Multumesc!Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari,sper ca nu te-am deranjat.Aceasta este ultima: De unde ai atatia bani sa ne cumperi cadouri(majoritatea le faci in fabrica,cu elfii)? I love you I love you I love you I love you

Plec sa ma culc!Noapte buna Mosule,noapte buna renilor!Sper ca nu te-am retinut prea mult mosule si iti multumesc inca o data pentru lucrurile frumoase spuse despre mine!Va iubesc pe toti din Laponia!Noapte buna! Sleep 🎅si rendeer,va iubim!
Când eşti Moş Crăciun, nu ai nevoie de bani... sau ai? Nu ştiu chiar cum să explic. Aici, în Laponia, este o fabrică specială a elfilor care reproduce orice tip de jucărie! Şi acolo cumperi cu o monedă numita dragoste. Cu cât eşti iubit mai mult, cu atât eşti mai bogat acolo. Noi luăm de acolo ce nu putem face, santa iar în fabrica noastră facem acele jucării mai frumoase sau facem altele noi.

Noapte bună tuturor, oricine are nevoie de somn! Voi mai vorbi şi mâine cu voi! La revedere, dragilor! rendeer I love you love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 10:53 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 5sper sa reusesc

marina
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 10:57 pm

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 14wt2pt[img]www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 14wt2pt[/img]se pare ca reusesc mosule esti cel mai tare ti-ai facut toate temele se pare ca tehnica a ajuns pana la tine super cheers santa rendeer santa rendeer santa

marina
KinzKlip
KinzKlip


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  marina Vin 02 Dec 2011, 11:00 pm

am incercat sa te fac asa cum apari in imaginea de avatar scuze ca nu a iesit perfect m-am c-am grabit dar e special pentru tine www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826
marina
marina
KinzKlip
KinzKlip

Gen : feminin Localizare Localizare : bucuresti
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 151190

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Ce iti doresti de la Mos Craciun??

Mesaj  sanziiana Vin 02 Dec 2011, 11:19 pm

Buna!! Aici este un subiect in care vom vorbi despre ce va doriti voi de la Mos Craciun.... Dar, mai intai, trebuie sa va inscrieti.
Pentru a va inscrie, spuneti, ,, Vreau sa ma inscriu!! ''. Eu m-am inscris deja ( e logic ca m-am inscris deja daca eu am creat acest subiect, nu?? ) . In fine, dupa ce va inscrieti va trebui sa spuneti ce va doriti de la Mos Craciun.
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Ce va doriti de la Mos Craciun?

Mesaj  sanziiana Vin 02 Dec 2011, 11:21 pm

Anul acesta mi-as dori de la Mos Craciun: un cap mare de papusa pe care sa il coafez si sa aiba si accesorii si dulciuri, logic, nu?
Voi ce va doriti de la Mos Craciun??
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty 100%

Mesaj  sanziiana Vin 02 Dec 2011, 11:24 pm

OO, o intrebare usoara... Cum sa nu cred in Mos Craciun?? Am votat 1.100%
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 1:09 am

Mosule imi doresc o tableta Galaxy dar cred ca cer prea mult si sanatate familiei mele,dar si prietenie nesfarsita dintre mine si adelina.
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 1:29 am

o tableta Galaxy...
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 1:32 am

Eu votez 100%.Mos Craciun inca mai exista si ne iubeste pe toti!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 1:35 am

Mos Craciun m-am gandit sa punem poze si sa punem multe chestii dar cel mai mult m-am gandit sa facem obiecte handmade si sa le daruim!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Sam 03 Dec 2011, 7:02 am

Am pus 99%

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Sam 03 Dec 2011, 7:03 am

Un webkinz si fericire si sanatate

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 03 Dec 2011, 7:43 am

Moş Crăciun a scris:
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 2qvqvip
Aţi vrea să îi pregătim lui Moş Nicolae o surpriză?
Să îi facem toţi câte o ghetuţă specială!
Dacă veţi fi de acord, vă voi spune cum mâine! love

Suntem de acord
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Sam 03 Dec 2011, 7:46 am

Daa clap.
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 03 Dec 2011, 7:49 am

Deja are 8 pagini, si e doar de 2 zile. A fost reusit subiectul clap
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Sam 03 Dec 2011, 8:12 am

Buna dimineata copii!

Buna dimineata mosule!
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Sam 03 Dec 2011, 8:12 am

Buna dimineata copii!

Buna dimineata mosule!
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  oaal17 Sam 03 Dec 2011, 8:23 am

mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 170612
oaal17
oaal17
Webkinz Jr.
Webkinz Jr.

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : happyyyyyy
Localizare Localizare : st.kinzville nr.1432
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 151900

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzsuperstar Sam 03 Dec 2011, 8:26 am

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Poezie Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Magia Iernii din Ajun

A trecut un vant puternic,

De la soba cea fierbinte.

Si-aparut de din unpic,

Niste lapte si un covrig.



Oare cine sa fie?

Este ora prea tarzie,

Si oare prea devreme?

Pentru o jucarie?



Bradul plin era;

Mai exista altceva?

Oare,Mosul a trecut,

In noaptea de Ajun?



Bucurie revarsata,

Peste frigul iernii de-afara!

Mosul a trecut pe la mata,

Si pe la mine cu sania sa!



Comet mi-a raspuns,

Dintr-un nechezat de la pamant,

Statea cel mai vestit ren,

Era cumva Rudolph?



Dasher, Dancer, Donner, Vixen, Comet, Cupid, Prancer, Blitzen

In total cei 8 frumosi

Si mai iubiti

Renisori.

(Sper sa-ti place,Mosule!)
webkinzsuperstar
webkinzsuperstar
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : I love Webkinz Forever And For Live!
Localizare Localizare : Bucuresti
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 174483

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LetyLetyutza Sam 03 Dec 2011, 8:37 am

mosule, mosule tu imi dai inspiratie SA FAC CAT MAI MULTE POEZII CU TINE. Te iubim mosule!!!
LetyLetyutza
LetyLetyutza
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Trista :(
Localizare Localizare : Pitesti
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 161299

http://www.animalut.ro/animalut-ReKytz

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 8:43 am

daa,spune-ne cum sa facem ghetuta,te rog! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243
 Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari!Nu stiam multe despre tine,cum ar fii:sania nu zboara cu magie,voi aveti moneda dragostei...interesant. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 268640
 Mai am o intrebare:Cum de mereu porti rosu si alb?Ce semnifica aceste culori?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 Mai am o poezie:
  Iarna si sarbatorile ei
 Elfii,renii si cu Mosul,
 Craciunita si Rudolph,
 Multe cadouri pregatesc
 Pentru toti copiii cei isteti.


 Vine iarna,
 Dragi copii!
 Si cu aceasta si mosul cu renii,
 Ajutati de elfii cei isteti              (saluta-i pe toti din Laponia,din partea mea!Nu uita sa ne spui de ghetuta...)
 Si descurcareti.

 

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Rose_2011 Sam 03 Dec 2011, 8:57 am

oaal17 a scris:mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 170612
Draga Oall,
Nu este nicio fapta buna, dar nici o fapta rea, deoarece ai avut un motiv, insa puteai sa-l si ajuti, insa eu una te inteleg si apreciez faptul ca ai spus. Pentru asta vei primi din partea ceva frumos de Craciun.
Craciunita :*
Rose_2011
Rose_2011
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : And we'll spread the fun from the dawn to the morning Yeah, we'll shout, loud enough for the glory
Localizare Localizare : Bucuresti.
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 251945

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  andrada.webkinz Sam 03 Dec 2011, 9:34 am

Fauna a scris:daa,spune-ne cum sa facem ghetuta,te rog! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari!Nu stiam multe despre tine,cum ar fii:sania nu zboara cu magie,voi aveti moneda dragostei...interesant. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 268640
Mai am o intrebare:Cum de mereu porti rosu si alb?Ce semnifica aceste culori?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 Mai am o poezie:
Iarna si sarbatorile ei
Elfii,renii si cu Mosul,
Craciunita si Rudolph,
Multe cadouri pregatesc
Pentru toti copiii cei isteti.


Vine iarna,
Dragi copii!
Si cu aceasta si mosul cu renii,
Ajutati de elfii cei isteti (saluta-i pe toti din Laponia,din partea mea!Nu uita sa ne spui de ghetuta...)
Si descurcareti.



Fauna,pe forum nu se scrie cu rosu
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179919

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Sam 03 Dec 2011, 9:38 am

Special pentru voi , am facut un video cu o colinda yes.
https://www.youtube.com/watch?v=fC6dHepfJPg.
Sper sa va placa :"> .
I love you.
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Sam 03 Dec 2011, 9:49 am

Fericire si sanatate I love you.
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LEXI2003 Sam 03 Dec 2011, 10:03 am

Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:A venti mosul!Ha ha aha aha ha cine este mosul asat?
Hey, salut, Adelaina www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826
Dacă tu l-ai văzut pe Moş Crăciun, asta nu înseamnă că nu există. Adică... dacă nu vezi aerul, asta nu înseamnă că noi nu respirăm. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826

Sunt destul de ocupat şi nu am timp de ceartă... Defapt, nici nu am vrut vreodată să mă cert. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 341521
Dacă vei continua să nu crezi în mine, atunci nu pot să mai fac nimic. Dar totuşi, continuă să crezi in Spiritul Crăciunului, care este magic, şi de care te poţi bucura doar o dată pe an! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872

Esti chiar tu?Chiar Mosul?
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179627

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 03 Dec 2011, 10:08 am

LEXI2003 a scris:
Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:A venti mosul!Ha ha aha aha ha cine este mosul asat?
Hey, salut, Adelaina www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826
Dacă tu l-ai văzut pe Moş Crăciun, asta nu înseamnă că nu există. Adică... dacă nu vezi aerul, asta nu înseamnă că noi nu respirăm. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826

Sunt destul de ocupat şi nu am timp de ceartă... Defapt, nici nu am vrut vreodată să mă cert. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 341521
Dacă vei continua să nu crezi în mine, atunci nu pot să mai fac nimic. Dar totuşi, continuă să crezi in Spiritul Crăciunului, care este magic, şi de care te poţi bucura doar o dată pe an! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872

Esti chiar tu?Chiar Mosul?

eu cred ca este un membru de pe forum , sau chiar WR
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Sam 03 Dec 2011, 10:09 am

AnDrEi_WebKinz a scris:
LEXI2003 a scris:
Moş Crăciun a scris:
Adelaina a scris:A venti mosul!Ha ha aha aha ha cine este mosul asat?
Hey, salut, Adelaina www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826
Dacă tu l-ai văzut pe Moş Crăciun, asta nu înseamnă că nu există. Adică... dacă nu vezi aerul, asta nu înseamnă că noi nu respirăm. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826

Sunt destul de ocupat şi nu am timp de ceartă... Defapt, nici nu am vrut vreodată să mă cert. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 341521
Dacă vei continua să nu crezi în mine, atunci nu pot să mai fac nimic. Dar totuşi, continuă să crezi in Spiritul Crăciunului, care este magic, şi de care te poţi bucura doar o dată pe an! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 615872



Esti chiar tu?Chiar Mosul?

eu cred ca este un membru de pe forum , sau chiar WR

E msou real, andrei. Dar, tu crezi ce vrei. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 84978


Ultima editare efectuata de catre stefanawebkinz in Sam 03 Dec 2011, 10:10 am, editata de 1 ori

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:09 am

marina a scris:se pare ca reusesc mosule esti cel mai tare ti-ai facut toate temele se pare ca tehnica a ajuns pana la tine super cheers santa rendeer santa rendeer santa
Vai, este foarte frumos desenul tău! I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:10 am

alexacheekygirl a scris:Mosule imi doresc o tableta Galaxy dar cred ca cer prea mult si sanatate familiei mele,dar si prietenie nesfarsita dintre mine si adelina.
O să îţi dăruiesc ce voi putea! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:11 am

alexacheekygirl a scris:Mos Craciun m-am gandit sa punem poze si sa punem multe chestii dar cel mai mult m-am gandit sa facem obiecte handmade si sa le daruim!
Uite o idee foarte frumoasă!!! cheers santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:12 am

LetyLetyutza a scris:Buna dimineata copii!

Buna dimineata mosule!
Bună dimineaţa tuturor! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LEXI2003 Sam 03 Dec 2011, 10:13 am

Mosu',chiar tu esti?Daca da,cum de ai venit aici?
LEXI2003
LEXI2003
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Pe o stanca,gandindu-ma la prieteni adevarati,la scoala si la jurnal.....
Localizare Localizare : In lumea mea,pokemoni!
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179627

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  stefanawebkinz Sam 03 Dec 2011, 10:14 am

LEXI2003 a scris:Mosu',chiar tu esti?Daca da,cum de ai venit aici?

Chiar el e. Wink El a venit ca sa ne faca fericiti. Wink

stefanawebkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin KinzCash : 334883

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:15 am

oaal17 a scris:mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 170612
Nu pot să zic că a fost o faptă rea, pentru că nu l-ai rănit, însă de acum când vei vedea animale ce nu au ajutor, ai putea să te opreşti pe stradă şi să te gândeşti cum să îl ajuţi. Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:16 am

webkinzsuperstar a scris:Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Poezie Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Magia Iernii din Ajun

A trecut un vant puternic,

De la soba cea fierbinte.

Si-aparut de din unpic,

Niste lapte si un covrig.



Oare cine sa fie?

Este ora prea tarzie,

Si oare prea devreme?

Pentru o jucarie?



Bradul plin era;

Mai exista altceva?

Oare,Mosul a trecut,

In noaptea de Ajun?



Bucurie revarsata,

Peste frigul iernii de-afara!

Mosul a trecut pe la mata,

Si pe la mine cu sania sa!



Comet mi-a raspuns,

Dintr-un nechezat de la pamant,

Statea cel mai vestit ren,

Era cumva Rudolph?



Dasher, Dancer, Donner, Vixen, Comet, Cupid, Prancer, Blitzen

In total cei 8 frumosi

Si mai iubiti

Renisori.

(Sper sa-ti place,Mosule!)
Îmi place, chiar foarte, foarte mult! I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:17 am

LetyLetyutza a scris:mosule, mosule tu imi dai inspiratie SA FAC CAT MAI MULTE POEZII CU TINE. Te iubim mosule!!!
Şi eu vă iubesc pe voi!!! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:20 am

Fauna a scris:daa,spune-ne cum sa facem ghetuta,te rog! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari!Nu stiam multe despre tine,cum ar fii:sania nu zboara cu magie,voi aveti moneda dragostei...interesant. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 268640
Mai am o intrebare:Cum de mereu porti rosu si alb?Ce semnifica aceste culori?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 Mai am o poezie:
Iarna si sarbatorile ei
Elfii,renii si cu Mosul,
Craciunita si Rudolph,
Multe cadouri pregatesc
Pentru toti copiii cei isteti.


Vine iarna,
Dragi copii!
Si cu aceasta si mosul cu renii,
Ajutati de elfii cei isteti (saluta-i pe toti din Laponia,din partea mea!Nu uita sa ne spui de ghetuta...)
Si descurcareti.


Vă voi spune de ghetuţă puţin mai târziu! Păi... eu port roşu pentru că este culoarea dragostei santa I love you love , şi port alb pentru că este culoarea zăpezii!
Apropo, poezia ta este foarte frumoasă! Îi voi saluta pe toţi din Laponia în câteva zile, acum e mare aglomeraţie...
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:21 am

andrada.webkinz a scris:
Fauna a scris:daa,spune-ne cum sa facem ghetuta,te rog! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari!Nu stiam multe despre tine,cum ar fii:sania nu zboara cu magie,voi aveti moneda dragostei...interesant. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 268640
Mai am o intrebare:Cum de mereu porti rosu si alb?Ce semnifica aceste culori?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 Mai am o poezie:
Iarna si sarbatorile ei
Elfii,renii si cu Mosul,
Craciunita si Rudolph,
Multe cadouri pregatesc
Pentru toti copiii cei isteti.


Vine iarna,
Dragi copii!
Si cu aceasta si mosul cu renii,
Ajutati de elfii cei isteti (saluta-i pe toti din Laponia,din partea mea!Nu uita sa ne spui de ghetuta...)
Si descurcareti.



Fauna,pe forum nu se scrie cu rosu
Defapt, poţi să scrii cu roşu , atâta timp cât nu foloseşti şi semnul Exclamation în acelaşi mesaj! Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:22 am

Pisy1148 a scris:
Special pentru voi , am facut un video cu o colinda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 24221.
Sper sa va placa :"> .
I love you.
Da, da, mie îmi place, e foarte frumos! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Sunny Sam 03 Dec 2011, 10:23 am

Mosule o sa ma lasi sate vad anul asta?Toti anii te-am vazut numai in 2010 nu!De ce n-ai venit?De ce mi-ai lasat doar caoduile si nu mai asteptat pana am venit de la Mirela sa-mi iau Webkinzul?
Sunny
Sunny
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Am invatat sa lupt,e atat de greu sa fiu eu!!
Localizare Localizare : Secret HEHE!
Zodie : Gemeni Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 186664

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:24 am

LEXI2003 a scris:Mosu',chiar tu esti?Daca da,cum de ai venit aici?
Da, eu sunt Moşul adevărat! Păi, într-un fel sau altul, WR a luat legătura cu mine şi m-am gândit că , pe lângă a dărui Webkinzi de Crăciun, pot să le fac o bucurie copiilor şi să vorbesc cu ei! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:26 am

Sunny a scris:Mosule o sa ma lasi sate vad anul asta?Toti anii te-am vazut numai in 2010 nu!De ce n-ai venit?De ce mi-ai lasat doar caoduile si nu mai asteptat pana am venit de la Mirela sa-mi iau Webkinzul?
Am venit în fiecare an, numai că mereu sunt aşa de ocupat în seara de Ajun, imaginează-ţi câţi copii ar rămâne fără cadouri daca aş sta şi aş vorbi cu fiecare copil căruia îi dăruiesc ceva! Dacă mă vei vedea şi anul acesta, ei bine, putem să vorbim puţin! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 10:30 am

e o idee foarte buna! Asa putem sa aflam mai multe despre tine,elfii,renii si Craciunita.
 As mai dori sa-mi raspunzi la o intrebare: Vei  muri vreodata?(scuze daca ti se pare prea directa,dar vreau sa stiu)
 si  Tu te-ai imbolnavit vreodata,in toti acesti muuuuuulti ani?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 526354

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:34 am

Fauna a scris:e o idee foarte buna! Asa putem sa aflam mai multe despre tine,elfii,renii si Craciunita.
As mai dori sa-mi raspunzi la o intrebare: Vei muri vreodata?(scuze daca ti se pare prea directa,dar vreau sa stiu)
si Tu te-ai imbolnavit vreodata,in toti acesti muuuuuulti ani? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 526354
Eu voi muri atunci când nici un copil nu va mai crede în existenţa mea...
Şi da, m-am îmbolnăvit de o grămadă de ori... şi mai mereu după Crăciun!
Pentru că , atunci când merg cu sania, bate vântul... Boala îmi apare abia după Crăciun, şi se tratează rapid, cu ajutorul copiilor ce mă iubesc şi îmi trimit dragoste I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 03 Dec 2011, 10:42 am

Abia astept sa ne spui cum se face acea ghetuta Smile
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:42 am

Puteţi scrie ce doriţi de Crăciun şi la topicul deschis de mine, acolo mă uit mai mult şi văd...
Voi încerca să vă aduc ce vă doriţi!!! santa love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 10:46 am

 Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
 Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 41447  Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

 P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 10:48 am

OOOOO...Mosule,eu nu vreau sa mori...
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 10:50 am

Moş Crăciun a scris:
oaal17 a scris:mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 170612
Nu pot să zic că a fost o faptă rea, pentru că nu l-ai rănit, însă de acum când vei vedea animale ce nu au ajutor, ai putea să te opreşti pe stradă şi să te gândeşti cum să îl ajuţi. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 268640
gandindu-ma la aceste animale,eu am facut si o Fundatie a Animalelor Comunitare aici pe forum.Toti copii care iubesc animalele s-au inscris acolo si incercam sa facem dreptate in legatura cu animalele
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:50 am

Ghetuţa lui Moş Nicolae

Aveţi nevoie de
- lipici
- vată albă
- carton colorat
- carioci sau acuarele
- foarfecă

1. Desenăm pe o bucată de carton colorat o ghetuţă. O decupăm cu atenţie.
2. Lipim vată pe partea superioară a ghetuţei. Presăm încet cu mâna, ca să se lipească mai bine.
3. Desenăm sau pictăm pe ghetuţă diferite modele, de exemplu steluţe, floricele etc.
4. Face la fel şi pe cealaltă parte a cartonului.
5. Felicitări, tocmai ai pregătit o surpriză perfectă pentru Moş Nicolae! I love you
De abia aştept să văd cum v-au ieşit ghetuţele! După ce le terminaţi, puneţi aici o poză, vă rog! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:53 am

Fauna a scris: Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 41447 Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 94243
Cum m-am cunoscut cu elfii? Păi acum mult timp nu mai aveam ce cadouri să le dau copiilor, iar elfii, auzind de acest necaz, au venit la mine şi au deschis o fabrică de jucării! Şi gândiţi-vă că şi ei vă iubesc, nu numai eu, Crăciuniţa şi renii, pentru că elfii lucrează an de an în acea fabrică uimitoare!!! santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 8 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 19 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum