Forum Webkinz Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

+58
Tena3
Tena33
ZuZu Patry ZuZu
didideea
Malinuta
cristina123
Oana11
biancaidu
Webkinz~Diamond
Patricia10ani
Adronia
verona3
bleahsef
Misterio
little princess
Dogs-Are-Us
Craciunita
Webkinz Romania
ionuteu
marycool109
Dasher
Comet .
Miruna33
AndreeaAntii
LOUISE
Ajutorul Mosului Nr. 1
crazydiva~by
anutza27
lavinia3000
LEXI2003
oaal17
sanziiana
LetyLetyutza
Rose_2011
Izabella
alexacheekygirl
webkinzsuperstar
alteio
webkinzita
loredana09
marina
deea98
Nokia345
Irina
Maria212212
razvan51
zinzimima
galbior
andrada.webkinz
AnDrEi_WebKinz
Pisy1148
Alexandru2002
stefanawebkinz
merry777
Stefzyk
Adelaina
Sunny
Moş Crăciun
62 participanți

Pagina 9 din 19 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul

In jos

Cat la % credeti in Mos Craciun?

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_lcap63%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_rcap 63% 
[ 41 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_lcap9%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_lcap3%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_lcap6%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_lcap18%www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
 
Total voturi : 65
 
 

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 10:30 am

e o idee foarte buna! Asa putem sa aflam mai multe despre tine,elfii,renii si Craciunita.
 As mai dori sa-mi raspunzi la o intrebare: Vei  muri vreodata?(scuze daca ti se pare prea directa,dar vreau sa stiu)
 si  Tu te-ai imbolnavit vreodata,in toti acesti muuuuuulti ani?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 526354

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:34 am

Fauna a scris:e o idee foarte buna! Asa putem sa aflam mai multe despre tine,elfii,renii si Craciunita.
As mai dori sa-mi raspunzi la o intrebare: Vei muri vreodata?(scuze daca ti se pare prea directa,dar vreau sa stiu)
si Tu te-ai imbolnavit vreodata,in toti acesti muuuuuulti ani? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 526354
Eu voi muri atunci când nici un copil nu va mai crede în existenţa mea...
Şi da, m-am îmbolnăvit de o grămadă de ori... şi mai mereu după Crăciun!
Pentru că , atunci când merg cu sania, bate vântul... Boala îmi apare abia după Crăciun, şi se tratează rapid, cu ajutorul copiilor ce mă iubesc şi îmi trimit dragoste I love you

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 03 Dec 2011, 10:42 am

Abia astept sa ne spui cum se face acea ghetuta Smile

Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:42 am

Puteţi scrie ce doriţi de Crăciun şi la topicul deschis de mine, acolo mă uit mai mult şi văd...
Voi încerca să vă aduc ce vă doriţi!!! santa love

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 10:46 am

 Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
 Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 41447  Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

 P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 94243

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 10:48 am

OOOOO...Mosule,eu nu vreau sa mori...

alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 10:50 am

Moş Crăciun a scris:
oaal17 a scris:mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 170612
Nu pot să zic că a fost o faptă rea, pentru că nu l-ai rănit, însă de acum când vei vedea animale ce nu au ajutor, ai putea să te opreşti pe stradă şi să te gândeşti cum să îl ajuţi. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640
gandindu-ma la aceste animale,eu am facut si o Fundatie a Animalelor Comunitare aici pe forum.Toti copii care iubesc animalele s-au inscris acolo si incercam sa facem dreptate in legatura cu animalele

alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:50 am

Ghetuţa lui Moş Nicolae

Aveţi nevoie de
- lipici
- vată albă
- carton colorat
- carioci sau acuarele
- foarfecă

1. Desenăm pe o bucată de carton colorat o ghetuţă. O decupăm cu atenţie.
2. Lipim vată pe partea superioară a ghetuţei. Presăm încet cu mâna, ca să se lipească mai bine.
3. Desenăm sau pictăm pe ghetuţă diferite modele, de exemplu steluţe, floricele etc.
4. Face la fel şi pe cealaltă parte a cartonului.
5. Felicitări, tocmai ai pregătit o surpriză perfectă pentru Moş Nicolae! I love you
De abia aştept să văd cum v-au ieşit ghetuţele! După ce le terminaţi, puneţi aici o poză, vă rog! santa

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:53 am

Fauna a scris: Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 41447 Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 94243
Cum m-am cunoscut cu elfii? Păi acum mult timp nu mai aveam ce cadouri să le dau copiilor, iar elfii, auzind de acest necaz, au venit la mine şi au deschis o fabrică de jucării! Şi gândiţi-vă că şi ei vă iubesc, nu numai eu, Crăciuniţa şi renii, pentru că elfii lucrează an de an în acea fabrică uimitoare!!! santa

Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:54 am

alexacheekygirl a scris:OOOOO...Mosule,eu nu vreau sa mori...
Nu cred că voi muri, pentru că mereu va fi măcar un sufleţel care să ştie că exist I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Sam 03 Dec 2011, 10:54 am

Moş Crăciun a scris:
Pisy1148 a scris:
Special pentru voi , am facut un video cu o colinda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 24221.
Sper sa va placa :"> .
I love you.
Da, da, mie îmi place, e foarte frumos! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872

Multumesc www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 445825
Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  lavinia3000 Sam 03 Dec 2011, 10:54 am

0%

Very Happy
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:55 am

alexacheekygirl a scris:
Moş Crăciun a scris:
oaal17 a scris:mosule...eu am facut o fapta rea(cel putin asa cred),eram pe strada si m-a grabeam foarte tare!iar pe strada am vazut un pui de catel asa mic incat cred ca abea a deschs ochii,iar eu nu l-am ajuta,de oarece ma grabeam.am fost egoista!www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 458243 iar de craciun vreau sa ma ajuti sa imi rascumpar gresealawww.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 170612
Nu pot să zic că a fost o faptă rea, pentru că nu l-ai rănit, însă de acum când vei vedea animale ce nu au ajutor, ai putea să te opreşti pe stradă şi să te gândeşti cum să îl ajuţi. www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640
gandindu-ma la aceste animale,eu am facut si o Fundatie a Animalelor Comunitare aici pe forum.Toti copii care iubesc animalele s-au inscris acolo si incercam sa facem dreptate in legatura cu animalele
Ştiu, am văzut! Am şi dat un răspuns acolo, să ştiţi că sunt şi voi fi împreună cu voi când e vorba de fapte bune! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:55 am

Pisy1148 a scris:
Moş Crăciun a scris:
Pisy1148 a scris:
Special pentru voi , am facut un video cu o colinda www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 24221.
Sper sa va placa :"> .
I love you.
Da, da, mie îmi place, e foarte frumos! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872

Multumesc www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 445825
santa rendeer love I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  anutza27 Sam 03 Dec 2011, 10:56 am

e adevarat ca mosul stie toate limbile lumii santa rendeer rendeer rendeer rendeer santa love
anutza27
anutza27

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Cool
Localizare Localizare : darabani (botosani)
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 141251

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:56 am

lavinia3000 a scris:0%

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 41447
Sad
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 10:57 am

Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris: Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 41447 Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 94243
Cum m-am cunoscut cu elfii? Păi acum mult timp nu mai aveam ce cadouri să le dau copiilor, iar elfii, auzind de acest necaz, au venit la mine şi au deschis o fabrică de jucării! Şi gândiţi-vă că şi ei vă iubesc, nu numai eu, Crăciuniţa şi renii, pentru că elfii lucrează an de an în acea fabrică uimitoare!!! santa
foarte frumos mosule!ei s-au gandit ce suflet bun ai tu si de aia au venit la tine!
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:58 am

anutza27 a scris:e adevarat ca mosul stie toate limbile lumii santa rendeer rendeer rendeer rendeer santa www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872
Da, dar nu pe toate le ştiu la perfecţie! No
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 10:59 am

alexacheekygirl a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris: Ce dragut te vindeci tu,Mosule! I love you I love you I love you
Multumesc ca mi-ai raspuns la intrebari si daca te imbolnavesti si anul acesta,iti voi trimite sigur dragoste! I love you www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 978826 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 41447 Cum ai gasit elfii,care acum sunt ajutoarele tale? Like a Star @ heaven

P.S.:Voi astepta cu mare drag lucrul manual cu cizmuta! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 94243
Cum m-am cunoscut cu elfii? Păi acum mult timp nu mai aveam ce cadouri să le dau copiilor, iar elfii, auzind de acest necaz, au venit la mine şi au deschis o fabrică de jucării! Şi gândiţi-vă că şi ei vă iubesc, nu numai eu, Crăciuniţa şi renii, pentru că elfii lucrează an de an în acea fabrică uimitoare!!! santa
foarte frumos mosule!ei s-au gandit ce suflet bun ai tu si de aia au venit la tine!
Ei s-au gândit mai ales la voi! love
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  lavinia3000 Sam 03 Dec 2011, 11:01 am

Si daca locuiesti exact in Laponia,cum de stii limba romana asa de bine?
Parca povestea era: Iisus s-a nascut la tine acasa bla bla...si cand el s-a nascut tu erai deja batran.El s-a nascut acum 2011 ani cum poti sa ai doar 99 de ani?
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 11:08 am

lavinia3000 a scris:Si daca locuiesti exact in Laponia,cum de stii limba romana asa de bine?
Parca povestea era: Iisus s-a nascut la tine acasa bla bla...si cand el s-a nascut tu erai deja batran.El s-a nascut acum 2011 ani cum poti sa ai doar 99 de ani?
Ştiu aproape toate limbile de pe glob!
Şi nu am doar 99 de ani... 99 era vârsta maximă pe forum lol!
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  lavinia3000 Sam 03 Dec 2011, 11:09 am

Ok... atunci Very Happy


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Sam 03 Dec 2011, 11:12 am, editata de 1 ori
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 11:10 am

Mosule,voi face cizma si o voi lasa langa scrisoare,sub brad!Si eu ii iubesc pe elfi!Datorita lor noi avem jucariile ce le frumoase! Cum arata elfii?Cat de mari sunt?Ce culori poarta la haine?Sunt si fete elfi? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 11:11 am

lavinia3000 a scris:Ok,atunci...cum poti sa e fi nascut in aceeasi zi cu Iisus? Rolling Eyes
Nu sunt născut în aceeaşi zi cu Iisus! Pe forum am pus data Crăciunului, nu data mea de naştere! Smile
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 11:13 am

Fauna a scris:Mosule,voi face cizma si o voi lasa langa scrisoare,sub brad!Si eu ii iubesc pe elfi!Datorita lor noi avem jucariile ce le frumoase! Cum arata elfii?Cat de mari sunt?Ce culori poarta la haine?Sunt si fete elfi? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640
Cizmuliţa ar trebui să i-o laşi Moşului Nicolae, nu mie! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872

Elfii sunt un fel de zâne mai mari. Sunt şi fete, şi băieţi. Ei sunt foarte îndemânatici, dar unii nu prea... Cei care nu pot face jucării se îmbracă ca şi oamenii normali şi cutreieră peste tot, ca să îmi zică cine e cuminte şi cine nu. santa
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  crazydiva~by Sam 03 Dec 2011, 11:19 am

Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Mosule,voi face cizma si o voi lasa langa scrisoare,sub brad!Si eu ii iubesc pe elfi!Datorita lor noi avem jucariile ce le frumoase! Cum arata elfii?Cat de mari sunt?Ce culori poarta la haine?Sunt si fete elfi? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640
Cizmuliţa ar trebui să i-o laşi Moşului Nicolae, nu mie! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872

Elfii sunt un fel de zâne mai mari. Sunt şi fete, şi băieţi. Ei sunt foarte îndemânatici, dar unii nu prea... Cei care nu pot face jucării se îmbracă ca şi oamenii normali şi cutreieră peste tot, ca să îmi zică cine e cuminte şi cine nu. santa







Laughing Laughing Laughing nu cred in mos craciun Laughing Laughing Laughing
crazydiva~by
crazydiva~by
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ██████ 100%ok
Localizare Localizare : Alba Iulia Romania
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 147473

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 11:21 am

crazydiva~by a scris:
Moş Crăciun a scris:
Fauna a scris:Mosule,voi face cizma si o voi lasa langa scrisoare,sub brad!Si eu ii iubesc pe elfi!Datorita lor noi avem jucariile ce le frumoase! Cum arata elfii?Cat de mari sunt?Ce culori poarta la haine?Sunt si fete elfi? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 268640
Cizmuliţa ar trebui să i-o laşi Moşului Nicolae, nu mie! www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 615872

Elfii sunt un fel de zâne mai mari. Sunt şi fete, şi băieţi. Ei sunt foarte îndemânatici, dar unii nu prea... Cei care nu pot face jucării se îmbracă ca şi oamenii normali şi cutreieră peste tot, ca să îmi zică cine e cuminte şi cine nu. santa







www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603 nu cred in mos craciun www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603 www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 233603
Eu sunt chiar aici... Oricum, nu e vina mea că nu crezi... No
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  lavinia3000 Sam 03 Dec 2011, 11:22 am

Este parerea ta, nu trebuie sa le spulberi si altora sperantele! Razz
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 11:24 am

 Daaaa,ai dreptate!Ii voi lasa Mosului Nicolae cizma,langa cizmle mele curatate!Ce se potriveste povestea ta cu ce-am vazut eu odata....
 Am stat pe o banca,si dintr-o data a venit un om,imbracat normal,cu barba alba,lunga,cam ca si tine.A intrebat-o pe mama daca am fost cuminte,iar ea i-a spus ca am fost.Ne-a salutat,apoi a urcat intr-un autobus... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 24221 E posibil sa fi fost un elf? si Cand te-ai casatorit cu craciunita?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 916334

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  lavinia3000 Sam 03 Dec 2011, 11:25 am

Elfii nu au barba.Poate era chiar Mosul deghizat Very Happy


Ultima editare efectuata de catre lavinia3000 in Sam 03 Dec 2011, 11:26 am, editata de 1 ori
lavinia3000
lavinia3000
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Go...where the guitar takes you!;)
Localizare Localizare : Baia Sprie
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 168853

https://www.facebook.com/lavy.xD

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Pisy1148 Sam 03 Dec 2011, 11:25 am

Fauna , haide , fa'ti cont pe forum hug.

Pisy1148
Pisy1148
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Good friends are like stars.You don't always see them,but you know they're always there ;x.
Localizare Localizare : Undeva in Balcani ;p
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Pisica
KinzCash : 305586

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Moş Crăciun Sam 03 Dec 2011, 11:28 am

Fauna a scris:Daaaa,ai dreptate!Ii voi lasa Mosului Nicolae cizma,langa cizmle mele curatate!Ce se potriveste povestea ta cu ce-am vazut eu odata....
Am stat pe o banca,si dintr-o data a venit un om,imbracat normal,cu barba alba,lunga,cam ca si tine.A intrebat-o pe mama daca am fost cuminte,iar ea i-a spus ca am fost.Ne-a salutat,apoi a urcat intr-un autobus... www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 24221 E posibil sa fi fost un elf? si Cand te-ai casatorit cu craciunita? www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 916334
Era cu siguranţă un elf... Sunt şi unii mai bătrâni, care caută copii cuminţi! love
M-am căsătorit cu Crăciuniţa de dinainte să se fi născut Hristos. I love you
Moş Crăciun
Moş Crăciun
Webkinz
Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Ho Ho Ho, dragii mei!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 142987

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Fauna Sam 03 Dec 2011, 11:35 am

 Cum ti-ai ales renii? rendeer rendeer Adica cum i-ai descoperit....(ma bucur ca imi raspunzi la intrebari,vreau sa aflu TOTUL despre tine! I love you) si Cum a devenit Craciunita si ea magica?(adica sa comunice cu elfii,sa impacheteze cadouri) si Tu ince limba vorbesti cu elfii?

Fauna
Vizitator


Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Sam 03 Dec 2011, 11:44 am

Am o intrebare:

De ce te-ai gandit sa porti haine colorate in rosu si alb cand puteai alege si alte culori?


Ultima editare efectuata de catre webkinzita in Sam 03 Dec 2011, 11:47 am, editata de 1 ori
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 11:44 am

Buna copii!
Eu sunt elful magic!Primul ajutor al Mosului!
Mosul m-a rugat sa imi fac si eu cont,sa comu
nic cu voi!

yes I love you
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 11:49 am

Orice va doriti,eu si cu ceilalti elfi vom crea!
Ne apucam devreme, ca sa terminam!

P.S: Sa nu va asteptati ca in seara de Craciun,Mosul sa aiba timp sa vorbeasca cu voi...e mult de munca!
I love you
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  andrada.webkinz Sam 03 Dec 2011, 11:50 am

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Buna copii!
Eu sunt elful magic!Primul ajutor al Mosului!
Mosul m-a rugat sa imi fac si eu cont,sa comu
nic cu voi!

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 24221 I love you



Bine ai venit!cheers
andrada.webkinz
andrada.webkinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Happy
Localizare Localizare : Pe canapea
Zodie : Berbec Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 179919

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Alexandru2002 Sam 03 Dec 2011, 11:51 am

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Buna copii!
Eu sunt elful magic!Primul ajutor al Mosului!
Mosul m-a rugat sa imi fac si eu cont,sa comu
nic cu voi!

yes I love you

Bine ai venit pe forum!
Alexandru2002
Alexandru2002
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : arosu m-a blestemat...
Localizare Localizare : Timisoara
Zodie : Varsator Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 687334

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 11:53 am

Bine v-am gasit,copii!
Daca aveti intr
ebari,fara sfiala...va raspund!

clap
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 11:58 am

Ia uite...Ca sa imi fie mai usor,sa vad cine a fost mai cuminte si cine mai putin...Voi face un mic formular pentru voi.

Mi-am ajutat parintii de : A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am luat o nota proasta de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am neglijat animalutele de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori

Prin acest sondaj voi vedea cine merita cadoul...si cine nu!Nu uitati,Mosul stie daca nu raspundeti sincer!
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Sam 03 Dec 2011, 12:01 pm

MOSU eu am facut ghetuta [img]http://img442.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img442/5663/picture044d.jpg [img]

[img]http://img406.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img406/2467/picture045i.jpg [img] cheers
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 03 Dec 2011, 12:02 pm

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Ia uite...Ca sa imi fie mai usor,sa vad cine a fost mai cuminte si cine mai putin...Voi face un mic formular pentru voi.

Mi-am ajutat parintii de : A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am luat o nota proasta de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am neglijat animalutele de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori

Prin acest sondaj voi vedea cine merita cadoul...si cine nu!Nu uitati,Mosul stie daca nu raspundeti sincer!

1.c
2.b
3.b


Ultima editare efectuata de catre AnDrEi_WebKinz in Sam 03 Dec 2011, 12:11 pm, editata de 2 ori
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 12:03 pm

Aceasta este ghetuta ta?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Picture044d
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Sam 03 Dec 2011, 12:04 pm

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Ia uite...Ca sa imi fie mai usor,sa vad cine a fost mai cuminte si cine mai putin...Voi face un mic formular pentru voi.

Mi-am ajutat parintii de : A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am luat o nota proasta de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori
Am neglijat animalutele de: A.o data...B.De 5 ori...C.De mai mult de 10 ori

Prin acest sondaj voi vedea cine merita cadoul...si cine nu!Nu uitati,Mosul stie daca nu raspundeti sincer!

1c
2A
3A
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Sam 03 Dec 2011, 12:04 pm

Am cateva intrebari pentru tine,elfule:

1.Tu il ajuti pe Mos Craciun sa imparta cadourile?
2.Iti place sa muncesti?
3.Cum ii cheama pe ceilalti elfi?
4.De ce elfii poarta haine verzi?




Nu vreau sa crezi cine stie ce despre mine,dar vreau sa stiu cat mai multe despre voi!
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Sam 03 Dec 2011, 12:04 pm

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Aceasta este ghetuta ta?
www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Picture044d
Da!
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 03 Dec 2011, 12:05 pm

lavinia3000 a scris:0%

Very Happy
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 12:08 pm

webkinzita a scris: Am cateva intrebari pentru tine,elfule:

1.Tu il ajuti pe Mos Craciun sa imparta cadourile?
2.Iti place sa muncesti?
3.Cum ii cheama pe ceilalti elfi?
4.De ce elfii poarta haine verzi?

Nu vreau sa crezi cine stie ce despre mine,dar vreau sa stiu cat mai multe despre voi!

1.Ceilalti elfi.Eu sunt seful elfilor,dau comenzi,fac modele de jucarii si in seara de Craciun stau in casa si privesc in toate casele copiilor de pe laptop.
2.Da.Iubesc munca!
3.Sunt peste 100 de elfi...Au nume normale de exemplu: Mihai,Alex,Andrei...Si bineinteles si nume din alte tari.
4.Pentru ca noua ne plac brazii...verzi Very Happy
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  alexacheekygirl Sam 03 Dec 2011, 12:08 pm

Mi-am ajutat parintii C De mai mult de 10 ori
Am luat o nota proasta A.o data
Am neglijat animalutele,acest raspuns este in afara variantelor,este adevarul,dar niciodata
alexacheekygirl
alexacheekygirl
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : ☺☺☺♥♥♥^-^::::Happy::::^-^♥♥♥☺☺☺
Localizare Localizare : Undeva in adancul padurilor,departe de aceasta lume
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Dragon
KinzCash : 179207

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Ce va doriti de la Mos Craciun?

Mesaj  sanziiana Sam 03 Dec 2011, 12:10 pm

alexacheekygirl a scris:o tableta Galaxy...

O, oooo, ce tare!!! Eu nu prea as vrea, pentru ca am un telefon cu touch screen, dar in fine. Smile Smile lol!
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 12:11 pm

Bravo tuturor!Pana acum toti veti primi cadouri si sunteti pe lista alba!
Bravo Adelaina e foarte frumoasa ghetuta!
P.S.:Pune la semnatura o poza mai mica sa nu o suparam pe Deea!


Smile
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  AnDrEi_WebKinz Sam 03 Dec 2011, 12:11 pm

de ce aici scriem cu scris ingrosat?
AnDrEi_WebKinz
AnDrEi_WebKinz
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : :X Radio-Fresh.Tk :X
Localizare Localizare : Pe net ... pe www.radio-fresh.tk !!
Zodie : Sagetator Zodiac chinezesc : Sarpe
KinzCash : 243143

http://www.radio-fresh.tk/

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  LOUISE Sam 03 Dec 2011, 12:12 pm

100% ca exista
LOUISE
LOUISE
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : asa si asa (umpic racita)
Localizare Localizare : undeva pe internet
Zodie : Leu Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 178535

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  webkinzita Sam 03 Dec 2011, 12:12 pm

1.C
2.A
3.A
webkinzita
webkinzita
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100%
Localizare Localizare : Bucuresti/camera mea
Zodie : Balanta Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 146739

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 12:13 pm

Nu este un motiv...fiecare scrie cum vrea! Smile
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Adelaina Sam 03 Dec 2011, 12:13 pm

Hei mosu ne mai dai sa facem lucru manual?
Adelaina
Adelaina
Webkinz Signature
Webkinz Signature

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : Asa si asa
Localizare Localizare : Ploiesti
Zodie : Fecioara Zodiac chinezesc : Tigru
KinzCash : 181968

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  sanziiana Sam 03 Dec 2011, 12:14 pm

Ajutorul Mosului Nr. 1 a scris:Orice va doriti,eu si cu ceilalti elfi vom crea!
Ne apucam devreme, ca sa terminam!

P.S: Sa nu va asteptati ca in seara de Craciun,Mosul sa aiba timp sa vorbeasca cu voi...e mult de munca!
I love you

Multumim, spiridusule!!! Doar ca, am o intrebare: Sigur imi veti aduce un cap de papusa cu accesorii pe care sa il coafez si o ciocolata, nu??? Anul acesta e special, deci nu vreau sa ma dezamagesti, ok??
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Ajutorul Mosului Nr. 1 Sam 03 Dec 2011, 12:14 pm

Bravo tuturor!Sunteti pe lista alba!

Dar acum eu ma retrag pentru ca am mult,mult de lucru la jucarii...Mai vorbim spre seara!
Very Happy I love you I love you
Ajutorul Mosului Nr. 1
Ajutorul Mosului Nr. 1
Figurina Webkinz
Figurina Webkinz

Gen : masculin Stare de spirit Stare de spirit : Sunt aici ca sa va ajut!
Localizare Localizare : Laponia
Zodie : Capricorn Zodiac chinezesc : Mistret
KinzCash : 141296

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  sanziiana Sam 03 Dec 2011, 12:15 pm

stefanawebkinz a scris:Un webkinz si fericire si sanatate

Ce dragutz!!! Ce ai vrea sa fie webkinzul?? O pisica, un caine, ce ai vrea?? Sper sa iti faca alegerea buna, Mosul!!! Very Happy Very Happy
sanziiana
sanziiana
Webkinz
Webkinz

Gen : feminin Stare de spirit Stare de spirit : 100% fericita
Localizare Localizare : Suceava
Zodie : Rac Zodiac chinezesc : Cal
KinzCash : 148257

Sus In jos

www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun - Pagina 9 Empty Re: www.WebkinzRomania.ro/mos-craciun

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 19 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum